SportoweFakty.pl

Wiadomości dnia

POLECAMY: Quiz: Rozpoznajesz tych sportowców?

Relacje live

Piłka nożna

T-Mobile Ekstraklasa 8 wydarzeń

Premier League 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
33. kolejka Więcej
18 kwietnia Crystal Palace - West Bromwich Albion
18 kwietnia Everton - Burnley FC
18 kwietnia Leicester City - Swansea City
18 kwietnia Stoke City - Southampton
18 kwietnia Chelsea Londyn - Manchester United
19 kwietnia Manchester City - West Ham United
19 kwietnia Newcastle United - Tottenham Hotspur

Primera Division 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
32. kolejka Więcej
17 kwietnia Levante UD - Espanyol Barcelona 2 : 2
18 kwietnia FC Barcelona - Valencia CF
18 kwietnia Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
18 kwietnia Real Madryt - Malaga CF
18 kwietnia Athletic Bilbao - Getafe CF
19 kwietnia Rayo Vallecano - UD Almeria
19 kwietnia Granada CF - Sevilla FC
19 kwietnia Villarreal CF - Cordoba CF
19 kwietnia SD Eibar - Celta Vigo
20 kwietnia Elche CF - Real Sociedad

Bundesliga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
29. kolejka Więcej
17 kwietnia Eintracht Frankfurt - Borussia M'gladbach 0 : 0
18 kwietnia Hertha Berlin - 1.FC Koeln
18 kwietnia TSG 1899 Hoffenheim - Bayern Monachium
18 kwietnia Borussia Dortmund - SC Paderborn
18 kwietnia SC Freiburg - FSV Mainz
18 kwietnia Bayer Leverkusen - Hannover 96
18 kwietnia FC Augsburg - VfB Stuttgart
19 kwietnia Werder Brema - Hamburger SV
19 kwietnia VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen

I liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
26. kolejka Więcej
18 kwietnia Drutex-Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki
18 kwietnia Wisła Płock - GKS Tychy
18 kwietnia Flota Świnoujście - Widzew Łódź
18 kwietnia KGHM Zagłębie Lubin - Olimpia Grudziądz
18 kwietnia Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
19 kwietnia Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia
19 kwietnia Pogoń Siedlce - GKS Katowice
19 kwietnia Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica
19 kwietnia Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

Serie A 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
31. kolejka Więcej
18 kwietnia Sampdoria Genua - AC Cesena
18 kwietnia Juventus Turyn - Lazio Rzym
19 kwietnia US Sassuolo - Torino FC
19 kwietnia Chievo Werona - Udinese Calcio
19 kwietnia Empoli FC - FC Parma
19 kwietnia US Palermo - Genoa CFC
19 kwietnia AS Roma - Atalanta Bergamo
19 kwietnia Cagliari Calcio - SSC Napoli
19 kwietnia Inter Mediolan - AC Milan
20 kwietnia ACF Fiorentina - Hellas Werona

II liga 9 wydarzeń

Ligue 1 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
33. kolejka Więcej
17 kwietnia FC Nantes - Olympique Marsylia 1 : 0
18 kwietnia OGC Nice - Paris Saint-Germain
18 kwietnia SC Bastia - Stade Reims
18 kwietnia EA Guingamp - Evian Thonon Gaillard
18 kwietnia FC Lorient - Toulouse FC
18 kwietnia FC Metz - RC Lens
18 kwietnia AS Monaco - Stade Rennes
19 kwietnia OSC Lille - Girondins Bordeaux
19 kwietnia Montpellier HSC - SM Caen
19 kwietnia Olympique Lyon - AS Saint-Etienne

Puchar Anglii 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Półfinały Więcej
18 kwietnia Reading FC - Arsenal Londyn
19 kwietnia Aston Villa - Liverpool FC

Żużel

SGP/IMŚ 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
18 kwietnia Grand Prix Polski w Warszawie

Elite League 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
20 kwietnia Belle Vue Aces - Coventry Bees
20 kwietnia Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers

Premier League 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
18 kwietnia Berwick Bandits - Scunthorpe Scorpions
18 kwietnia Rye House Rockets - Sheffield Tigers

Liga czeska 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
17 kwietnia 1. kolejka ligi czeskiej w Pardubicach

Sparingi 2 wydarzenia

Puchar Ligi Premier League 7 wydarzeń

Poza rozgrywkami 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
19 kwietnia Reprezentacja Polski - Team Słowiański
19 kwietnia Turniej indywidualny w Łodzi

Galerie zdjęć

Piłka ręczna

PGNiG Superliga Mężczyzn 5 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1/4 finału - 2. mecz Więcej
17 kwietnia Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 20 : 32
18 kwietnia KS Azoty Puławy - Górnik Zabrze
19 kwietnia PGE Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
24. kolejka Więcej
18 kwietnia Wybrzeże Gdańsk - Nielba Wągrowiec
19 kwietnia Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Liga Mistrzów 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1/4 finału - 2. mecz Więcej
18 kwietnia FC Barcelona - RK Prvo Plinarsko Društvo Zagrzeb
19 kwietnia Vive Tauron Kielce - Vardar Skopje
19 kwietnia MKB Veszprém - Paris Saint-Germain
19 kwietnia THW Kiel - Pick Szeged

PGNiG Superliga Kobiet 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
25. kolejka Więcej
18 kwietnia SPR Olkusz - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
18 kwietnia Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Aussie Sambor Tczew
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1/2 finału - 1. mecz Więcej
18 kwietnia Vistal Gdynia - Start Elbląg
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O miejsca 5-8 - 1. mecz Więcej
18 kwietnia KPR Ruch Chorzów - KGHM Metraco Zagłębie Lubin
19 kwietnia KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1/2 finału - 2. mecz Więcej
19 kwietnia Vistal Gdynia - Start Elbląg

I liga mężczyzn grupa A 6 wydarzeń

I liga mężczyzn grupa B 7 wydarzeń

I liga kobiet 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
20. kolejka Więcej
18 kwietnia AZS Łączpol AWFiS Gdańsk - AZS AWF Warszawa

Puchar EHF 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
1/4 finału - 2. mecz Więcej
19 kwietnia Team Tvis Holstebro - RK Gorenje Velenje
19 kwietnia MT Melsungen - Skjern Handbold
19 kwietnia HSV Hamburg - Eskilstuna Guif

Koszykówka

TBL 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
29. kolejka Więcej
18 kwietnia Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek
18 kwietnia Jezioro Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń
18 kwietnia Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom
19 kwietnia King Wilki Morskie Szczecin - Wikana Start Lublin
19 kwietnia Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
19 kwietnia AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
20 kwietnia Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec

I liga mężczyzn 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O utrzymanie Więcej
18 kwietnia SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz
18 kwietnia AZS Politechnika Poznań - meritumkredyt Pogoń Prudnik

TBLK 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Finał Więcej
18 kwietnia Wisła Can Pack Kraków - Artego Bydgoszcz
19 kwietnia Wisła Can Pack Kraków - Artego Bydgoszcz
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O 3. miejsce Więcej
18 kwietnia Energa Toruń - CCC Polkowice

Siatkówka

PlusLiga 3 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O 5. miejsce Więcej
17 kwietnia Transfer Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O 9. miejsce Więcej
17 kwietnia Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
O 7. miejsce Więcej
17 kwietnia Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska 3 : 1

Orlen Liga 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Rywalizacja o miejsca 5-12 Więcej
18 kwietnia Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec SA
19 kwietnia BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGNiG Nafta Piła
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Półfinały Więcej
17 kwietnia Impel Wrocław - Chemik Police 1 : 3
17 kwietnia PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3 : 0

Puchar Polski 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Turniej finałowy Więcej
18 kwietnia PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk
18 kwietnia Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

Tenis

Puchar Federacji 5 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
18 kwietnia Agnieszka Radwańska - Martina Hingis
18 kwietnia Urszula Radwańska - Timea Bacsinszky
19 kwietnia Agnieszka Radwańska - Timea Bacsinszky
19 kwietnia Urszula Radwańska - Martina Hingis
19 kwietnia Jans-Ignacik / Rosolska - Bacsinszky / Hingis

Sporty zimowe

Wyniki / Kalendarz