Orlen Liga: Siódemka SK bank Legionovia - Atom Trefl Sopot na żywo!

autor:
Jacek Pawłowski
autor:
Kinga Popiołek
Siódemka SK bank Legionovia - Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 15:25, 15:25, 17:25) Blok Kimberly Hill kończy spotkanie. Mimo kłopotów w pierwszym secie mistrzynie Polski odnoszą pewne zwycięstwo.
Skomentuj 0
Dziękujemy za relację i raz jeszcze zachęcamy do odwiedzania naszych profili na portalach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Julia Szeluchina otrzymuje nagrodę MVP.
Skomentuj 0
1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 17:23) Judith Pietersen atakuje w aut.
Skomentuj 0
1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 15:23) Kolejna skuteczna akcja Efimienko.
Skomentuj 0
1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 15:21) Charlotte Leys dotyka taśmy.
Skomentuj 0
  • 1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 13:21) Zuzanna Efimienko kończy przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    Podwójna zmiana po stronie Legionovii.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 13:19) Środkowa Atomu posyła na stronę rywalek asa serwisowego.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 13:17) Julia Szeluchina kończy trudną piłkę.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 11:15) Lauren Barfield zatrzymana na środku.
    Skomentuj 1
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 11:13) Zuzanna Efimienko psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 10:11) Anna Rybaczewska plasuje w środek boiska.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 8:10) Izabela Bełcik psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 7:9) Efektowny blok Charlotte Leys.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 7:8) Szczęście po stronie sopocianek. Mistrzynie Polski wygrywają przypadkową akcję i schodzą z prowadzeniem na przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 4:6) Anna Rybaczewska blokuje atak Julii Szeluchiny z obejścia.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 3:5) Judith Pietersen zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 2:4) Długa wymiana zakończona błędem gospodyń.
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25, 1:0) Berenika Tomsia otwiera czwartego seta skutecznym atakiem.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    1:2 (25:19, 15:25, 15:25) Błąd Anny Rybaczewskiej kończy seta. Czy Legionovia zdoła się jeszcze podnieść w tym meczu?
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 15:24) Mocny atak Charlotte Leys z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 15:22) Bardzo długa wymiana pada łupem miejscowych.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 14:21) W ataku myli się Anna Rybaczewska.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 13:19) Asem serwisowym popisuje się Berenika Tomsia.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 11:19) Fatalne przyjęcie gospodyń i skuteczna kontra Kimberly Hill.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 11:17) Efektowny blok sopocianek.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 10:15) Judith Pietersen radzi sobie z blokiem. Holenderka jest dzisiaj bardzo skuteczna.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 9:14) W kontrze punktuje Berenika Tomsia.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 7:14) Przewaga Atomówek rośnie. Czas dla trenera Kosmola.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 6:11) Skuteczna kiwka Izabeli Bełcik.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 5:10) Aleksandra Wójcik serwuje w siatkę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 4:8) Olga Raonić nie radzi sobie z bardzo nieprecyzyjnie dograną piłką.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 4:7) Aleksandra Wójcik myli się w ataku.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 4:6) Atomówki zdobywają trzy punkty z rzędu, a trener Maciej Kosmol prosi o czas.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 4:3) Kimberly Hill kończy atak na pojedynczym bloku.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 2:2) Julia Szeluchina skutecznie z trudnej piłki.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25, 1:1) Berenika Tomsia obija ręce rywalek.
    Skomentuj 0
    1:1 (25:19, 15:25) Sopocianki bez problemów doprowadzają do remisu w meczu.  Teraz czeka nas dziesięciominutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 14:23) Jeszcze jeden punktowy blok Atomówek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 13:21) Izabela Bełcik psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 11:19) Efektowny atak Aleksandry Wójcik.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 9:18) Dłuższą wymianę kończy Kimberly Hill, obijając blok.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 8:16) Jeszcze jedna skuteczna akcja Holenderki. Legionovia zdeklasowana na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 8:15) Judith Pietersen trafia w dziewiąty metr boiska.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 6:13) Gospodynie nie przyjmują zagrywki Charlotte Leys.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 6:11) Katarzyna Jóźwicka skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 5:10) As serwisowy sopocianek i czas dla trenera Macieja Kosmola.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 4:8) Atom Trefl Sopot wyraźnie otrząsnął się po nieudanym pierwszym secie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 3:7) Tamara Rakić odbija się od potrójnego bloku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 2:4) Berenika Tomsia atakuje w taśmę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 1:2) W drużynie Atomu od początku 2. seta w szóstce pojawiła się Kimberly Hill zmieniając Briżitkę Molnar
    Skomentuj 0
    8:3 Sprytnie z lewego skrzydła Berenika Tomsia, a po niej asa serwisowego posłała Tamara Rakić.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:2) Dobry początek w wykonaniu Siódemek
    Skomentuj 0
    6:2 Dobre otwarcie gospodyń, odważna zagrywka i skutecznie na siatce.
    Skomentuj 0
    Wyjściowa szóstka Atomu Trefla: Charlotte Leys, Izabela Bełcik, Anna Podolec, Julia Szelukchina, Zuzanna Efimienko, Briżitka Molnar, Mariola Zenik (libero) Wyjściowa szóstka Legionovii: Olga Raonić, Tamara Rakić, Anna Rybaczewska, Berenika Tomsia, Lauren Barfield, Katarzyna Jóźwicka, Magdalena Saad (libero)
    Skomentuj 0
    Według informacji podanej przez organizatora spotkanie rozpocznie się o godz. 20:38.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie z Areny Legionowo, gdzie właśnie trwa rozgrzewka przed meczem Siódemka SK bank Legionovia - Atom Trefl Sopot.