Vive Tauron Kielce - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 31:26 Czerwona kartka dla Rodrigo Corralesa. Zawodnik wyszedł poza pole bramkowe i zderzył się z Mateuszem Jachlewskim. Rzut karny dla Vive i skutecznie Julen Aguinagalde.
Skomentuj 0
Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji LIVE z jutrzejszego meczu między tymi zespołami.
Skomentuj 0
Zawodnicy Vive Tauronu Kielce w pierwszym meczu finału play-off pokonali Orlen Wisłę Płock i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą już 1:0.
Skomentuj 0
59 min. 30:26 Faul w ataku Urosa Zormana. Kontra wykorzystana przez Alexandra Tioumentseva. Odpowiada mu jednak Krzysztof Lijewski.
Skomentuj 0
58 min. 29:25 Dla kielczan trafia z kolei Uros Zorman.
Skomentuj 0
58 min. 28:25 W szeregach Wisły ponownie skutecznie Angel Montoro.
Skomentuj 0
  • 57 min. 28:24 Mylą się w ataku kielczanie, piłka w rękach Nafciarzy, ale Mateusz Jachlewski bardzo skutecznie w obronie. Trafia Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    55 min. 27:24 Krzysztof Lijewski tym razem dobrze w obronie, kontra gospodarzy, zakończona rzutem Tobiasa Reichmanna. Odpowiada Alexander Tioumentsev.
    Skomentuj 0
    55 min. 26:23 Trochę chaosu na boisku, ale szybciej opanowali go kielczanie. Trafia Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    54 min. 25:23 Wydawało się, że "żółto-biało-niebiescy" kontrolują już spotkanie, ale Wisła zaczęła grać bardzo skutecznie. Rzut karny dla Nafciarzy, nie trafia jednak Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    52 min. 25:23 Nie upilnowali kielczanie Angela Montoro i zawodnik ten zdobył bramkę.
    Skomentuj 1
    • mammut Zgłoś komentarz
      Barcelona pozamiata nami parkiet, defensywa, a co to takiego??? Najbardziej żal Reichmana, jeśli odejdzie, a zostanie Siwy :))) Śmiech...
      51 min. 25:22 Dla Wisły trafia Valentin Ghionea. Za atak na Krzysztofie Lijewskim dwie minuty kary zobaczył od sędziów Michał Daszek. Rzut karny dla kielczan, ale nieskutecznie Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      50 min. 25:21 Błąd płocczan w ataku. Świetnie wykorzystali to "żółto-biało-niebiescy" i wyprowadzili kontrę w drugie tempo, którą zakończył Piotr Chrapkowski. A między słupkami gospodarzy dobra gra Sławomira Szmala.
      Skomentuj 0
      48 min. 24:21 Rzut karny dla Vive Tauronu Kielce. Na linii siedmiu metrów Julen Aguinagalde, w bramce Rodrigo Corrales. Górą zawodnik gospodarzy.
      Skomentuj 0
      47 min. 23:21 Karol Bielecki pokonuje Marcina Wicharego. Szybko jednak odpowiadają Nafciarze - skutecznym rzutem Kamila Syprzaka.
      Skomentuj 0
      46 min. 22:20 Mateusz Jachlewski przekroczył linię pola bramkowego i piłka w rękach Nafciarzy. Czas dla zespołu gości.
      Skomentuj 0
      45 min. 22:20 Dan-Emil Racotea nieskutecznie, a w ekipie gości szybka zmiana niemal całego składu. Dwie minuty dla Zbigniewa Kwiatkowskiego.
      Skomentuj 0
      44 min. 22:20 Bramkę dla Wisły zdobywa Dan-Emil Racotea, ale błyskawicznie odpowiada Ivan Cupić.
      Skomentuj 0
      43 min. 21:19 Adam Wiśniewski pokonuje Sławomira Szmala. Na boisku dłuższą chwilę leży Kamil Syprzak, ale po szybkiej interwencji fizjoterapeutów zawodnik znów jest na nogach. Bramkę dla Vive zdobywa Tomasz Rosiński - główny bohater w szeregach kieleckich w drugiej części spotkania.
      Skomentuj 0
      42 min. 20:18 Piotr Grabarczyk świetnie wyłuskał piłkę w obronie. Kielczanie znów w ataku, ale konstruują go bardzo spokojnie. Skutecznie Tomasz Rosiński!
      Skomentuj 0
      41 min. 19:18 Już upadając bramkę zdobył Michał Jurecki.
      Skomentuj 0
      39 min. 18:18 Bramka Denisa Bunticia. Sędziowie pokazywali już grę pasywną, musieli rzucać Nafciarze, ale nieskutecznie Kamil Syprzak. Mylą się jednak także kielczanie, tym razem akcja Wisły zakończona bramką Montoro.
      Skomentuj 0
      38 min. 17:17 Rzut karny dla Nafciarzy. Na linii siedmiu metrów pojawia się Valentin Ghionea i trafia z pierwszego tempa!
      Skomentuj 0
      38 min. 17:16 Do bramki strzeżonej przez Rodrigo Corralesa trafia Michał Jurecki. Dwie minuty za atak na tego zawodnika Angela Montoro.
      Skomentuj 0
      37 min. 16:16 Rzut karny dla Orlen Wisły Płock. Znów podchodzi do niego Michał Daszek i tym razem już skutecznie.
      Skomentuj 0
      36 min. 16:15 Bramka Alexandra Tioumentseva i dwie minuty kary dla Grzegorza Tkaczyka i Kamila Syprzaka.
      Skomentuj 0
      35 min. 16:14 Bramka Tomasza Rosińskiego, błąd płocczan w ataku, szybka kontra Ivana Cupicia i kielczanie ponownie wychodzą na dwubramkowe prowadzenie.
      Skomentuj 0
      34 min. 14:14 Dwie minuty kary dla Zbigniewa Kwiatkowskiego. Nafciarze grają w osłabieniu, ale mimo to wykorzystują kontrę. Ponownie skuteczny Angel Montoro.
      Skomentuj 0
      33 min. 14:13 Płocczanie odpowiadają skutecznym rzutem Angela Montoro.
      Skomentuj 0
      32 min. 14:12 Dla Vive Tauronu Kielce trafia Tomasz Rosiński.
      Skomentuj 0
      31 min. 13:12 Gubią piłkę kielczanie, w ataku Wisła. Nafciarze rozmontowali obronę gospodarzy i kolejny raz bramkę zdobył Kamil Syprzak.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy drugą połowę! W ataku pozycyjnym gospodarze - Vive Tauron Kielce.
      Skomentuj 0
      Zawodnicy wyszli już z szatni, niedługo rozpocznie się druga część spotkania.
      Skomentuj 0
      Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu jest Kamil Syprzak, autor pięciu trafień. Po trzy bramki mają na swoim koncie Tobias ReichmannKrzysztof LijewskiMichał Daszek.
      Skomentuj 0
      30 min. 13:11 Kielczanie nie zdołali wyprowadzić skutecznego ataku, do przerwy prowadzą więc dwiema bramkami.
      Skomentuj 0
      30 min. 13:11 Rzut karny dla Vive Tauron Kielce, upomnienie dla trenera Nafciarzy - Manolo Cadenasa. Rzut Karola Bieleckiego broni Marcin Wichary, piłka jednak wciąż w rękach kielczan. O czas dla swojego zespołu prosi Talant Dujszebajew. Czternaście sekund do końca pierwszej połowy.
      Skomentuj 0
      30 min. 13:11 Krzysztof Lijewski pokonał Rodrigo Corralesa.
      Skomentuj 0
      29 min. 12:11 Urwał się Kamil Syprzak kieleckiej obronie i zmniejszył prowadzenie rywali do jednego trafienia.
      Skomentuj 0
      27 min. 12:10 Julen Aguinagalde wyprowadza swój zespół na jednobramkowe prowadzenie. Skutecznie kielczanie w obronie i piłka ponownie w ich rękach - szybki atak i bramka Tobiasa Reichmanna.
      Skomentuj 0
      26 min. 10:10 W bramce skutecznie Sławomir Szmal, ale ze skrzydła myli się Mateusz Jachlewski. Rzut karny dla Orlen Wisły Płock. Tym razem na linii siedmiu metrów Valentin Ghionea, ale trafia prosto w nogi "Kasy".
      Skomentuj 0
      26 min. 10:10 Ze skrzydła bramkę zdobywa Tobias Reichmann i znów rywalizacja zaczyna się od początku.
      Skomentuj 0
      24 min. 9:10 Strata Alexandra Tioumentseva, tym razem "żółto-biało-niebiescy" wyprowadzają kontrę i trafia Krzysztof Lijewski. Odpowiada jednak Kamil Syprzak.
      Skomentuj 0
      23 min. 8:9 Dobrze w obronie popracowali kielczanie, z szybkiego ataku pozycyjnego trafił Piotr Chrapkowski.
      Skomentuj 0
      22. min 7:9 Michał Daszek trafia dla Nafciarzy, Karol Bielecki gubi piłkę, kontra płocczan i Sławomira Szmala pokonuje Valentin Ghionea.
      Skomentuj 0
      21 min. 7:7 Kontra Vive, ale ponad Mateusz Jachlewski rzuca wysoko ponad bramkę.
      Skomentuj 0
      19 min. 7:7 Dziewięć minut minęło od ostatniej bramki kielczan, ale niemoc przełamał Krzysztof Lijewski. Chwilę później trafienie dołożył Tobias Reichmann i ponownie na tablicy wyników widnieje remis.
      Skomentuj 0
      19 min. 5:7 Mnożą się błędy w szeregach kielczan, a Nafciarze skrzętnie je wykorzystują. Kolejny kontratak wykorzystany przez Michała Daszka.
      Skomentuj 0
      17 min. 5:6 Kamil Syprzak i Wisła po raz pierwszy w tym meczu wychodzi na prowadzenie!
      Skomentuj 0
      16 min. 5:5 Niemoc strzelecką przełamali Nafciarze, a konkretnie Alexander Tioumentsev. Chwilę później kielczanie pomylili się w ataku, z bramki wyszedł Sławomir Szmal i Michał Daszek rzucał do pustej bramki. Mamy remis!
      Skomentuj 0
      14 min. 5:3 Rzut karny dla Orlen Wisły Płock. Na linii siedmiu metrów Michał Daszek, ale płocczanin nie zdołał pokonać Sławomira Szmala.
      Skomentuj 0
      13 min. 5:3 Mnożą się błędy po obu stronach. O czas dla swojego zespoły poprosił sztab szkoleniowy Orlen Wisły Płock.
      Skomentuj 0
      12 min. 5:3 Dużo zamieszania w szeregach obu ekip.
      Skomentuj 0
      11. min 5:3 Wisła popełniła błąd w ataku, ale kontratak zepsuł Michał Jurecki. Chwilę później znów pomylili się Nafciarze i znów Rodrigo Corrales powstrzymał kontrę, tym razem Grzegorza Tkaczyka.
      Skomentuj 0
      10 min. 5:3 Kieleccy Chorwaci już od pierwszych minut dają się we znaki Wiśle - do bramki Corralesa trafił Manuel Strlek.
      Skomentuj 0
      9 min. 4:3 Z nietypowej dla siebie pozycji rzucał Ivan Cupić, ale co najważniejsze dla gospodarzy zawodnik trafił. Szybko z tej samej pozycji odpowiedział jednak Kamil Syprzak.
      Skomentuj 0
      8 min. 3:2 Wisła długo w ataku, ale rzut Alexandra Tioumentseva zablokowany przez kielecką obronę.
      Skomentuj 0
      7 min. 3:2 Denis Buntić wyprowadza swoją drużynę na jednobramkowe prowadzenie.
      Skomentuj 0
      6 min. 2:2 Chaotyczny fragment gry. Obie drużyny popełniają sporo błędów w ataku, dobrze za to spisują się obaj bramkarze - Sławomir Szmal i Rodrigo Corrales.
      Skomentuj 0
      6 min. 2:2 Valentin Ghionea zdobył kontaktową bramkę dla Nafciarzy. Kielczanie pomylili się w ataku, faul ofensywny popełnił Grzegorz Tkaczyk i przy piłce znów Wisła. Strata Dana-Emila Racotea'i, ale kontrę broni Rodrigo Corrales.
      Skomentuj 0
      4 min. 2:1 Z bardzo dobrej strony od początku spotkania pokazuje się Sławomir Szmal. Zawodnik obronił już dwa rzuty, w tym jedną kontrę. Dla kielczan trafiali Michał Jurecki i Ivan Cupić, a pierwszą bramkę dla Wisły zdobył Kamil Syprzak.
      Skomentuj 0
      Sędziowie dali sygnał do rozpoczęcia spotkania. W ataku pozycyjnym goście - Orlen Wisła Płock.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy walkę o mistrzostwo Polski!
      Skomentuj 0
      Rywale zostali przedstawieni, kieleccy kibice witają więc swoich zawodników.
      Skomentuj 0
      Na parkiet wybiegają zawodnicy Orlen Wisły Płock.
      Skomentuj 0
      - Chcielibyśmy to zakończyć w trzech spotkaniach, ale mamy wielki szacunek do rywala. Płock na pewno się przed nami nie położy, bo też chce zdobyć złoty medal. Wiadomo, Liga Mistrzów będzie trochę później, więc skupiamy się na mistrzostwie Polski - mówił przed meczem Tomasz Rosiński.
      Skomentuj 0
      Kielecka hala powoli wypełnia się kibicami. Około pięćdziesięciu fanów będzie dzisiaj wspierało Orlen Wisłę Płock
      Skomentuj 0
      Aż 76% naszych czytelników twierdzi, że stan rywalizacji po meczach w Kielcach będzie wynosił 2:0 dla gospodarzy, 14% stawia na remis, a 10% uważa, że to Wisła wywiezie dwa zwycięstwa ze stolicy województwa świętokrzyskiego.
      Skomentuj 0
      Z ostatnich dwudziestu czterech meczów między Kielcami a Płockiem, "żółto-biało-niebiescy" wygrali aż ... dwadzieścia dwa mecze! Nafciarze zapowiadają, że zrobią wszystko by przerwać tę hegemonię, ale statystyka nie stoi po ich stronie.
      Skomentuj 0
      - Płocczanie zapewne już w sobotę rzucą wszystkie siły, bo to pierwszy mecz, a wiemy, że mają trochę mniej zawodników, więc będą starali się patrzeć jak my podejdziemy do tych spotkań - mówił na konferencji przedmeczowej trener Vive Tauronu Kielce, Tomasz Strząbała.
      Skomentuj 0
      Płocczanie zdają sobie sprawę z faktu, iż to nie oni stawiani są w roli faworytów, zapowiadają jednak, że wierzą w końcowy sukces.
      Skomentuj 0
      Znamy już składy obu drużyn. Vive Tauron Kielce wystąpi bez Zeljko Musy, w szeregach Orlen Wisły Płock zabraknie natomiast Mariusza JurkiewiczaMateusza Piechowskiego, Ivana Nikcevicia oraz Tiago Rochy.
      Skomentuj 0
      Dzisiejszy mecz poprowadzi duet sędziowski Andrzej Rajkiewicz i Jakub Tarczykowsk. Delegatem z ramienia ZPRP będzie z kolei Marek Góralczyk.
      Skomentuj 0
      Obie drużyny już intensywnie się rozgrzewają, ale jeszcze kilkanaście minut temu zawodnicy obu drużyn mieli chwilę na rozmowy.
      Skomentuj 0
      Witam bardzo serdecznie wszystkich fanów piłki ręcznej z kieleckiej Hali Legionów! Vive Tauron Kielce i Orlen Wisła Płock rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski!