LM: Alingsas HK - Orlen Wisła Płock na żywo!

Sławomir Bromboszcz
Orlen Wisła Płock pokonała Alingsas HK 23:22.
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
59 min. - 22:23 - Michał Daszek łatwo zdobywa bramkę. Gospodarze jeszcze trafiają z koła.
Skomentuj 1
59 min. - 21:22 Frend Öfors trafia ze skrzydła. Do końca meczu 30 sekund.
Skomentuj 0
59 min. - 20:22 - Rodrigo Corrales ponownie znakomicie spisuje się w bramce. Kamil Syprzak przesądza losy pojedynku.
Skomentuj 0
58 min. - 20:21 Frend Öfors trafia z bardzo trudnej pozycji. Alexander Tioumentsev rzuca nieskutecznie.
Skomentuj 0
57 min. - 19:21 - Konradsson rzuca obok bramki. Kamil Syprzak trafia z koła. To była bardzo trudna pozycja.
Skomentuj 1
  • 56 min. - 19:20 - Kamil Syprzak rzuca nieskutecznie, chciał zaskoczył rywali rzutem z rozegrania. Szwedzi w ataku.
    Skomentuj 1
    56 min. - 19:20 - Rywale trafiają w poprzeczkę, jednak Szwedzi nadal przy piłce. Rodrigo Corrales ponownie skutecznie w bramce i Wisła w ataku pozycyjnym!
    Skomentuj 0
    54 min. - 19:20 - Błąd Szwedów w ataku i Wisła w ataku pozycyjnym. Wisła gubi piłkę, jednak Rodrigo Corrales przerywa kontratak Alingsas HK! Czas dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    53 min. - 19:20 - Błąd w ataku Wisły, jednak Szwedzi faulują w ofensywie. Ivan Nikcević wyprowadzony na czystą pozycję i znakomicie rzuca ze skrzydła.
    Skomentuj 1
    51 min. - 19:19 - Alexander Tioumentsev po znakomitej akcji trafia z czystej pozycji. Fagerlund doprowadza do remisu!
    Skomentuj 1
    49 min. - 18:18 - Nemanja Zelenović zablokowany, jednak Wisła nadal przy piłce. Dan-Emil Racotea rzuca nieskutecznie. Rywale jednak także się mylą.
    Skomentuj 0
    48 min. - 18:18 - Nemanja Zelenović rzuca nieskutecznie i Nilsson po kontrataku doprowadza do remisu. Ponownie Nafciarze roztrwonili trzybramkową przewagę.
    Skomentuj 1
    47 min. - 17:18 - Fagerlund zmniejszył straty Alingsas HK do dwóch trafień. Mariusz Jurkiewicz tym razem nieskutecznie i Nilsson ze skrzydła zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    45 min. - 15:18 Fagerlund wpisał się na listę strzelców. Z koła trafia Tiago Rocha. Szwedzi popełniają błąd w ataku i Wisła ponownie w ataku pozycyjnym. Mariusz Jurkiewicz znowu rzuca skutecznie!
    Skomentuj 0
    43 min. - 14:16 - Nafciarze w ataku pozycyjnym. Mariusz Jurkiewicz ponownie skutecznie. Kamil Syprzak ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    42 min. - 14:15 - Mariusz Jurkiewicz w końcu trafia. W bramce ponownie skutecznie Rodrigo Corrales.
    Skomentuj 0
    42 min. - 14:14 - Rodrigo Corrales znakomicie broni rzut rywali ze skrzydła. Czas dla Orlen Wisły Płock.
    Skomentuj 0
    41 min. - 14:14 - Wisła przejmuje piłkę i Nafciarze w ataku pozycyjnym. Mariusz Jurkiewicz rzuca niecelnie. Szwedzi w ofensywie.
    Skomentuj 0
    40 min. - 14:14 - Szwedzi wyrzucają piłkę w aut. Faul w ataku Wisły. Valentin Ghionea ukarany wykluczeniem. Wisła po raz pierwszy będzie grała w osłabieniu.
    Skomentuj 1
    39 min. - 14:14 - Alexander Tioumentsev wyprowadza Wisłę na prowadzenie. Jesper Konradsson szybko doprowadza do remisu.
    Skomentuj 3
    37 min. - 13:13 - Tiago Rocha rzuca pewnie z linii siedmiu metrów. Rodrigo Corrales broni, jednak Szwedzi nadal w ataku. Gospodarze gubią piłkę.
    Skomentuj 0
    36 min. - 13:12 - Mariusz Jurkiewicz zmarnował doskonałą sytuację. W bramce Szwedów dobrze spisuje się Mikael Aggefors. Dwie minuty kary dla Alingsas HK. Tiago Rocha wywalczył rzut karny.
    Skomentuj 0
    35 min. - 13:12 - Alexander Tioumentsev pomylił się w doskonałej sytuacji i kontratak na bramkę zamienił Daniel Tellander. W kolejnej akcji rozgrywający Wisły rzuca już skutecznie.
    Skomentuj 0
    34 min. - 11:11 - Ivan Nikcević trafia ze skrzydła. Fredrik Larsson zbyt łatwo zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    33 min. - 10:10 - Alexander Tioumentsev zdobywa bramkę dla Wisły. Fagerlund zaskoczył obronę Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    32 min. - 9:9 - Szwedzi rozpoczynają od nieskutecznej akcji. Mariusz Jurkiewicz popełnia błąd kroków. Max Darj trafia z koła i mamy remis.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Orlen Wisła Płock prowadzi z Alingsas HK 9:8.
    Skomentuj 5
    • mitek-nar Zgłoś komentarz
      wynik niski jak za starych lat bywało... przynajmniej do przerwy... :) ale jakby tak na koniec dla Wisły 17 - 13... to by było... :)
      • Maxi-102 Zgłoś komentarz
        Jurkiewicz jak na razie najsłabszy zawodnik...
        • Wiślak Zgłoś komentarz
          zamiast wybić Szwedom w pierwszych minutach handball z głowy to odwalaliśmy kaszanę w ataku. Kaczka mnóstwo błędów. grając z przewagą 2 zawodników przez niemal 2 minuty potrafiliśmy
          Czytaj całość
          stracić bramkę.. mecz ogląda się słabo. miejmy nadzieję,że w 2 połowie wreszcie pokażemy klasę. Rodrigo dzisiaj rządzi! i to jest dziś najjaśniejszy punkt naszej drużyny. p.s. Ma ktoś stream w hd? ja ogladam na Drhtv3 ale chcialoby sie lepszej jakosc
          29 min. - 8:9 - Kamil Syprzak fauluje w ataku. Frend Öfors trafia po kontrataku. Nafciarze łatwo roztrwonili przewagę.
          Skomentuj 0
          29 min. - 7:9 - Szwedzi ponownie nieskutecznie w ataku. Rodrigo Corrales broni dziś na poziomie 68 proc. Nafciarze tracą piłkę. Fagerlund trafia ze skrzydła.
          Skomentuj 0
          28 min. - 6:9 - Wisła dobrze w obronie i ponownie Szwedzi nie potrafili zdobyć bramki. Nafciarze w ataku pozycyjnym. Ivan Nikcević trafia ze skrzydła. Rośnie przewaga wicemistrza Polski!
          Skomentuj 0
          26 min. - 6:8 - Szwedzi popełniają błąd w ataku i Mariusz Jurkiewicz zdobywa bramkę po kontrataku w drugie tempo.
          Skomentuj 0
          25 min. - 6:7 - Rodrigo Corrales ponownie kapitalnie broni rzut rywali. Nafciarze w ataku pozycyjnym. Nemanja Zelenović fauluje  w ofensywie. Szwedzi gubią piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Alexander Tioumentsev.
          Skomentuj 0
          23 min. - 6:6 - Rodrigo Corrales skutecznie w bramce, jednak Wisła ponownie źle gra w ataku. Czas dla Alingsas HK.
          Skomentuj 0
          22 min. - 6:6 - Nafciarze przejmują piłkę. Mariusz Jurkiewicz rzuca nieskutecznie, jednak celnie dobija Ivan Nikcević.
          Skomentuj 0
          21 min. - 6:5 - Alexander Tioumentsev rzuca nieskutecznie. Rywale już w komplecie. Nafciarze nie wykorzystali gry w podwójnej przewadze.
          Skomentuj 0
          20 min. - 6:5 - Valentin Ghionea pewnie wykorzystuje rzut karny. Wisła w podwójnej przewadze. Szwedzi nieskutecznie. Mariusz Jurkiewicz podaje niecelnie i gospodarze zdobywają bramkę po kontrataku!
          Skomentuj 0
          18 min. - 5:4 - Rodrigo Corrales popisał się kilkoma ważnymi interwencjami. Wisła w ataku pozycyjnym. Mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu. Max Darj odpocznie przez dwie minuty. Nemanja Zelenović wywalczył rzut karny i wyrzucił z boiska kolejnego rywala.
          Skomentuj 0
          16 min. - 5:4 - Mans Gerdtsson zdobywa bramkę po kontrataku. Valentin Ghionea fatalnie przestrzelił ze skrzydła.
          Skomentuj 0
          15 min. - 4:4 - Pontus Johansson wywalczył rzut karny. Felix Claar rzuca obok bramki. Dan-Emil Racotea popisał się potężnym rzutem z drugiej linii i mamy remis.
          Skomentuj 0
          13 min. - 4:3 - Nemanja Zelenović popisał się znakomitym rzutem po indywidualnej akcji. Gra w ataku pozycyjnym Nafciarzy wygląda na razie słabo.
          Skomentuj 0
          12 min. - 4:2 - Szwedzi niedokładnie dogrywają do koła. Wisła w ataku pozycyjnym. Nemanja Zelenović rzuca nieskutecznie. Fredrik Larsson zdobywa bramkę dla Alingsas HK.
          Skomentuj 0
          10 min. - 3:2 - Nemanja Zelenović wywalczył rzut karny. Valentin Ghionea trafia z linii siedmiu metrów.
          Skomentuj 0
          9 min. - 3:1 - Szwedzi długo rozgrywają akcję i tracą piłkę. Ivan Nikcević nie przejął piłki w kontrataku. W odpowiedzi łatwo trafiają gospodarze. Czas dla Orlen Wisły Płock.
          Skomentuj 0
          7 min. - 2:1 - Ponownie Nafciarze mają problemy w ataku i gubią piłkę. Szwedzi rozgrywają powoli akcję. Fredrik Larsson rzuca nieskutecznie i Nemanja Zelenović po kontrataku zdobywa pierwszą bramkę dla Wisły.
          Skomentuj 0
          6 min. - 2:0 - Szwedzi otwierają wynik spotkania. Faul w ataku Nafciarzy. Rzut karny dla Alingsas HK. Felix Claar podwyższa prowadzenie gospodarzy.
          Skomentuj 0
          4 min. - 0:0 - Szwedzi ponownie nieskutecznie w ataku i Nafciarze w natarciu. Mariusz Jurkiewicz także nie zdołał wpisać się na listę strzelców.
          Skomentuj 0
          2 min. - 0:0 - Nafciarze w pierwszej akcji gubią piłkę. Nieskutecznie w ataku także Szwedzi. Mariusz Jurkiewicz popełnia błąd kroków.
          Skomentuj 0
          Orlen Wisła Płock spotkanie rozpoczęła w składzie: Corrales - Nikcević, Ghionea, Jurkiewicz, Tioumentsev, Zelenović oraz Rocha.
          Skomentuj 0
          Początek spotkania.
          Skomentuj 0
          W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią kontuzjowani Adam Wiśniewski oraz Miljan Pusica.
          Skomentuj 1
          W pierwszym spotkaniu Orlen Wisła Płock pewnie pokonała u siebie Alingsas HK 28:25 (15:9). Faworytem dzisiejszego meczu także są Nafciarze.
          Skomentuj 0
          Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock mają już zapewniony awans do TOP 16. Wciąż jednak walczą o jak najwyższą pozycję w grupie, która ułatwi drogę do Final Four.
          Skomentuj 0
          Witamy kibiców piłki ręcznej! Zapraszamy do śledzenia na żywo relacji z meczu Orlen Wisła Płock - Alingsas HK.