LM: Orlen Wisła Płock - Dunkerque HB na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Maciej Wojs
60 min. 32:25 - Koniec spotkania! Orlen Wisła Płock pokonała Dunkerque HB i jest już o krok od awansu do fazy TOP 16 Ligi Mistrzów!
Skomentuj 6
  • mitek-nar Zgłoś komentarz
    dzięki
    • Kamil Oździński Zgłoś komentarz
      Świetny mecz. Pełen dramaturgi za to końcówka wyborna ! Żabojady na talerzu:p
      • HBLLove Zgłoś komentarz
        mitek-nar do ok. 40-45 minuty w miarę wyrównany. Później kilka kiksów i odskok na 4-5 bramek Płocka. Poziom meczu taki sobie, ale dało się oglądać. Taki typowy mecz walki.
        Zobacz więcej komentarzy (3)
        Dziękuję za śledzenie relacji ze spotkania Orlen Wisły Płock z Dunkerque HB. Zapraszam na jutrzejszego live'a z meczu Vive Targów Kielce, do jutra!
        Skomentuj 0
        Jeśli w piątek Vive Targi Kielce pokonają FC Porto Vitalis, wówczas Nafciarze będą mieli awans do fazy TOP 16 w kieszeni!
        Skomentuj 0
        59 min. 32:25 - Marin Sego obronił rzut karny Guillaume'a Joli'ego, a grająca w osłabieniu Wisła kończy przedostatnią akcję Wisły wrzutką i trafieniem Ivana Nikcevicia!
        Skomentuj 0
        58 min. 31:25 - Vedran Zrnić i po meczu! Świetna akcja Wisły, chorwacki skrzydłowy zdublował pozycję kołowego i przypieczętował wygraną Nafciarzy. Do końca meczu niecałe dwie minuty, jeszcze karę otrzymał Zbigniew Kwiatkowski
        Skomentuj 0
        56 min. 30:25 - Petar Nenadić w pierwsze tempo i 30 bramka dla Wisły! Płocczanie już chyba nie mogą tego przegrać
        Skomentuj 0
      • 56 min. 29:25 - Dwie skuteczne interwencje Marin Sego i Wisła coraz bliżej czwartego zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów! Rzut karny dla Wisły
        Skomentuj 0
        55 min. 29:25 - Gubią się w ostatnich akcjach Nafciarze, Francuzi sprawiają im sporo problemów agresywniejszą obroną. Z 11 metrów Marcin Lijewski i niezwykle cenna bramka Wisły! Pięć minut do końca
        Skomentuj 2
        53 min. 28:25 - Impas strzelecki Dunkierki przełamał obrotowy Benjamin Afgour, a po chwili trafienia dołożyli Bastien Lamon i Mohamed Mokrani. Francuzi odrobili trzy bramki straty, będzie jeszcze gorąco.
        Skomentuj 1
        50 min. 28:22 - Rozmontowali Dunkierkę płocczanie! Dwie bardzo szybkie bramki Vedrana Zrnicia i Petara Nenadicia, w międzyczasie skuteczna interwencja Marina Sego i Wisła powiększyła przewagę do sześciu trafień! O czas ponownie poprosił Patrick Cazal
        Skomentuj 0
        47 min. 26:21 - Przechwyt Angela Montoro, bramka Vedrana Zrnicia i Wisła odskakuje na pięć trafień! To trzecia z rzędu bramka Nafciarzy!
        Skomentuj 2
        46 min. 25:21 - Ivan Nikcević dwa razy skutecznie i przewaga Wisły wzrosła do czterech bramek! Świetny okres gry podopiecznych Manolo Cadenasa!
        Skomentuj 1
        45 min. 23:20 - Kapitalna akcja Mariusza Jurkiewicza - bramka rozgrywającego Wisły i kara dwóch minut dla Siakama Kadjiego. Szansa dla Nafciarzy, by odskoczyć rywalom na kilka bramek przewagi.
        Skomentuj 0
        43 min. 22:20 - Wisła trzyma dwie bramki przewagi dzięki trafieniu Marcina Lijewskiego. Czas dla Patricka Cazala i błąd w ataku Francuzów po wznowieniu gry. Szansa dla Nafciarzy!
        Skomentuj 0
        41 min. 21:19 - Piękna akcja Nafciarzy i trafienie Muhameda Toromanovicia. Ważna bramka Wiślaków, którzy w kilku ostatnich akcji grali zbyt indywidualnie. Niestety kolejną bramkę na swoje konto zapisał Siakam Kadji
        Skomentuj 0
        41 min. 20:19 - Strata Wisły i pod presją gry pasywnej trafia Erwan Siakam Kadji. Przewaga Wisły stopniała do jednej bramki, nic dziwnego, że o czas poprosił Manolo Cadenas.
        Skomentuj 1
        38 min. 20:18 - Kolejne wykluczenie w ekipie Wisły, tym razem na ławkę kar trafił Zbigniew Kwiatkowski. Dla Dunkierki trafił natomiast Pierre Soudry
        Skomentuj 0
        37 min. 20:17 - Nie ma dzisiaj łatwego życia Kamil Syprzak, który jest regularnie faulowany przez rywali. Dunkierka zdobyła teraz dwie bramki pod rząd, impas strzelecki Nafciarzy przełamał na szczęście Petar Nenadić
        Skomentuj 0
        34 min. 19:15 - Guillaume Joli i Petar Nenadić z linii siódmego metra skutecznie i Wisła nadal wygrywa różnicą czterech bramek. Nafciarze zbyt długo nie pograli w przewadze, szybko karę otrzymał Marcin Lijewski
        Skomentuj 0
        32 min. 18:14 - Szybko odpowiedział Baptiste Butto, ale z rzutu karnego trafił też Petar Nenadić i Wisła utrzymuje cztery trafienia przewagi. Co więcej, karę otrzymał jeden z rywali i gospodarze grają w przewadze
        Skomentuj 0
        31 min. 17:13 - Świetne podanie Marcina Lijewskiego do Ivana Nikcevicia i Serb wysuwa Wisłę na czterobramkowe prowadzenie! To było ważne trafienie dla Nafciarzy
        Skomentuj 0
        Pora na drugą połowę meczu Orlen Wisła Płock - Dunkerque HB! Do boju Nafciarze!
        Skomentuj 0
        Do Orlen Areny wrócimy za niespełna dziesięć minut. Zostańcie z nami!
        Skomentuj 0
        Orlen Wisła Płock jest na dobrej drodze do wygranej, po zmianie stron wystarczy jedynie utrzymać dobrą skuteczność i niezłą grę w obronie z końca pierwszej połowy. Francuzi nie pokazali bowiem dotąd nic nadzwyczajnego.
        Skomentuj 0
        Po słabym, bardzo ospałym początku meczu Nafciarze wrzucili wyższy bieg i koło 20. minuty odskoczyli rywalom na dystans kilku bramek. Bardzo dobrą zmianę między słupkami dał Marin Sego, klasą sam dla siebie jest Marcin Lijewski, który zdobył cztery bramki.
        Skomentuj 0
        30 min. 16:13 - Koniec pierwszej połowy i trzybramkowe prowadzenie Nafciarzy po premierowej odsłonie rywalizacji. Francuzi nie wykorzystali w końcówce okazji do zmniejszenia strat.
        Skomentuj 1
        29 min. 16:13 - Wracamy już do gry i co najważniejsze - Nafciarze wracają w pełnym składzie. Pierwszy atak nieskuteczny, mylą się na szczęście też rywale. W kolejnej próbie Wisła już skutecznie - Petar Nenadić i 16:13
        Skomentuj 1
        • onereds Zgłoś komentarz
          chamskie zachowanie kibiców z płocka z tymi gwizdkami pod koniec.. francuzi byli przekonani ze to sędziowie gwiżdza.
          27 min. 15:13 - Łatwo przebili się przez defensywę Francuzi i zmniejszyli straty. Gra ponownie jest jednak przerwana, ogromne problemy z zarejestrowaniem kar mają sędziowie stolikowi i trwają rozmowy między delegatem EHF, sędziami a zawodnikami.
          Skomentuj 0
          27 min. 15:12 - Moment zamieszania na parkiecie, bowiem jeden z Nafciarzy wbiegł na parkiet przed zakończeniem kary. Wisła przez ponad 30 sekund w czwórkę w polu, Francuzi grają o jednego mniej.
          Skomentuj 2
            Ta rudowłosa przy stoliku EHF potwierdza, że kobiety nadają się do garów i żadnych odpowiedzialnych stanowisk im powierzać nie można. Ale kabaret :)
              kto strzelił bramki dla Wisły? czy to błąd ta 15?
              25 min. 13:12 - Mariusz Jurkiewicz i trzynasta bramka dla Wisły! Nafciarze grali przez chwilę w przewadze, ale niespełna minutę później na ławkę kar wyleciał Muhamed Toromanović. Przy okazji trafił Mohamed Mokrani i jest 13:12.
              Skomentuj 1
              24 min. 12:11 - Szkoda, szkoda... Dwa nieudane rzuty Adama Wiśniewskiego zamienione na kontry rywali. Trafił przed chwilą Guillaume Joli i przewaga Wisły stopniała do jednej bramki
              Skomentuj 1
              21 min. 12:9 - Poprawili grę w defensywie Nafciarze i od razu są widoczne tego efekty. Dunkierka po poważnych problemach w wypracowaniu sobie pozycji oddała nieprzygotowany rzut, który padł łupem Marina Sego. Przewagę Wisły powiększył zaś Vedran Zrnić i zdenerwowany Patrick Cazal poprosił o czas
              Skomentuj 0
              18 min. 11:9 - Mariusz Jurkiewicz w swoim stylu minął rywala i powiększył przewagę Wisły do dwóch trafień. Płocczanie grają w osłabieniu po karze dla Muhameda Toromanovicia, ale bramki nie tracą - pomylił się Butto
              Skomentuj 0
              17 min. 9:8 - Nafciarze już na prowadzeniu! Lijewskiego zastąpił Angel Montoro, który świetnie dograł do Muhameda Toromanovicia i Bośniak rzucił obok bezradnego Vincenta Gerrarda.
              Skomentuj 0
              15 min. 8:8 - Pojawił się w bramce Wisły Marin Sego i od razu zanotował pierwszą skuteczną interwencję. Wisła wraca do gry, dwa kapitalne rzuty Marcina Lijewskiego z biodra i mamy remis!
              Skomentuj 1
              12 min. 6:8 - Słabszy okres gry Wisły - niecelny rzut Nenadicia i dwie minuty kary dla Adama Wiśniewskiego. Dunkierka zaś odskakuje na dwie bramki przewagi - Baptiste Butto oraz Guillaume Joli i przyjezdni prowadzą 8:6
              Skomentuj 1
              10 min. 6:6 - Trafił Marcin Lijewski, ale Francuzi kolejny raz wręcz natychmiastowo odpowiedzieli trafieniem ze środka rozegrania. Nie klei się gra Orlen Wisły Płock w ofensywie, zaniepokojony trenera Manolo Cadenas poprosił o czas
              Skomentuj 1
                brawo Marcin, inauguracyjne trafienie! zaraz powinno wszystko zatrybić..
                8 min. 5:5 - Przebił się z indywidualnym atakiem Petar Nenadić i zdobył swoją pierwszą bramkę w meczu. Nafciarze na razie bardzo słabo w obronie, zbyt wiele miejsca mają rozgrywający rywala. Pierwsza interwencja Marcina Wicharego
                Skomentuj 0
                6 min. 4:4 - Szybkie tempo meczu, na razie zawodnicy obu ekip skupiają się przede wszystkim na ofensywie, obrony pozostawiają wiele do życzenia. Wisła doprowadza do wyrównania za sprawą Valentina Ghionei
                Skomentuj 0
                4 min. 2:3 - Francuzi odrabiają straty, a na pierwsze prowadzenie wysuwa ich Bastien Lamon. W bramce Nafciarzy od pierwszych minut nie Marin Sego, a Marcin Wichary
                Skomentuj 0
                1 min. 2:1 - Dobry początek Nafciarzy. W pierwszej akcji Francuzi stracili piłkę, co szybko wykorzystali płocczanie - dwa razy trafił Kamil Syprzak, raz z koła i raz z... drugiej linii!
                Skomentuj 1
                Zaczynamy! Przy piłce Dunkerque HB
                Skomentuj 0
                Dawno tak szerokiej kadry nie miał do dyspozycji Manolo Cadenas - do składu Wisły wracają po przerwach w grze m.in. Nikola Eklemović i Marcin Lijewski, w meczowej szesnastce znalazł się też Angel Montoro, który w styczniu trafił na Tumskie Wzgórze.
                Skomentuj 0
                Obie ekipy są już na parkiecie Orlen Areny, aktualnie odgrywany jest hymn Ligi Mistrzów, przed nami jeszcze prezentacja zawodników. Pierwszy gwizdek za niecałe pięć minut!
                Skomentuj 0
                Francuska ekipa w trakcie obecnego sezonu Ligi Mistrzów pokazała dwa zupełnie odmienne oblicza. Z jednej strony Francuzi przegrali sześć pierwszych spotkań, z drugiej w ostatniej kolejce w 2013 roku pokonali na własnym parkiecie Vive Targi Kielce. - Na pewno łatwo nie będzie, na dobrą sprawę to do końca fazy grupowej Ligi Mistrzów nie mamy już łatwych rywali. Dunkierka to zespół bardzo solidny, mocny. Nam akurat udało się wygrać na jej parkiecie, ale z kolei Vive Targi tam przegrały. Gramy jednak u siebie i chcemy przypieczętować awans do TOP 16. Musimy ten mecz wygrać - stwierdza Adam Wiśniewski.
                Skomentuj 0
                Płocczanie do czwartkowego starcia przystępują z sześcioma punktami na koncie, co na razie daje im. 4. pozycję w tabeli gr. B. Dunkierka jest ostatnia, jednak nie oznacza to, że drużynę Manolo Cadenasa czeka dziś łatwe zadanie.

Skomentuj 0
                Po ponad dwumiesięcznej przerwie wraca Liga Mistrzów! Walcząca o awans do fazy TOP 16 Orlen Wisła Płock podejmuje Dunkerque HB. Wygrana praktycznie zapewni Nafciarzom miejsce w kolejnej fazie rozgrywek. Dobry wieczór, zapraszam na relację ze spotkania Wisły z wicemistrzem Francji!