Azoty Puławy rozbiły Pogoń Szczecin!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 25:36. Koniec meczu! KS Azoty Puławy wysoko pokonują Pogoń Szczecin i są bliższe zdobycia brązowych medali mistrzostw Polski. Po raz drugi obie siódemki spotkają się jutro o godzinie 18.00. Dziękujemy za śledzenie relacji LIVE razem z nami i już w tym momencie polecamy się na  wtorek!
Skomentuj 0
59 min. 24:34. Chyba obie siódemki wyczekują na końcowa syreną, pojawiły się też pierwsze gwizdy na trybunach, a tym czasem Nikola Prce dokonuje swoistej "egzekucji" na rywalach. To już dziesiąty gol Bośniaka.
Skomentuj 0
57 min. 24:32. Puławianie dobijają przeciwnika, bawią się piłką. Kluczem okazała się szczelna obrona i znakomita postawa golkipera.
Skomentuj 0
56 min. 24:31. Strata za stratą w wykonaniu Pogoni Szczecin. Morale zespołu spadło, wynik jest niekorzystny a czasu już bardzo mało. Vadim Bogdanov wyrasta natomiast na bohatera swojej drużyny. Jest też szybka kontra Nikola Prce i ośmiesza Krzysztofa Szczecinę. Zagranie pod publiczkę.
Skomentuj 0
54 min. 24:30. Nikola Prce jest dziś nie do zatrzymania i chyba jest już po zawodach. Mateusz Zaremba powstrzymany przez bramkarza gości.
Skomentuj 0
53 min. 24:28. Dużo chaosu było przed chwilą na parkiecie, straty po obu stronach. Coraz mniej czasu mają miejscowi. Na domiar złego dwie minuty kary dla Patryka Walczaka. Jednak nie wykorzystali przewagi liczebnej goście. Szczecinianie długo utrzymują sie przy piłce i w końcu trafia w waznym momencie Michal Bruna.
Skomentuj 0
  • 51 min. 23:28. Z drugiej linii nie pomylił się Michal Bruna, ale gospodarze nie mają już czasu na błędy. Każde trafienie puławian może być decydujące o losach meczu. Pudłuje jednak Przemysław Krajewski. Piłka nadal w posiadaniu podopiecznych Ryszarda Skutnika i jest gol Kosta Savicia.
    Skomentuj 0
    49 min. 22:27. Po wznowieniu Pogoń Szczecin próbuje grać z kołowym, ale nieskutecznie. Na przeszkodzie stanął golkiper gości. Szansa na powiększenie przewagi dla Azotów. Przemysław Krajewski trafił w poprzeczkę. Czas ucieka nieubłaganie a z nim maleją nadzieje miejscowych. Świetna kontra Jan Sobol i jest bramka, a po chwili odpowiada Mateusz Zaremba.
    Skomentuj 0
    47 min. 21:25. Mateusz Zaremba zatrzymany przed chwilą przez Vadima Bogdanova. Piłka wciąż w posiadaniu gospodarzy, ale myli się Bartosz Konitz. Kontratak i znakomicie Jan Sobol. Puławianie trafili mimo gry w osłabieniu. O czas poprosił trener Rafał Biały.
    Skomentuj 0
    45 min. 21:24. Dwie minuty kary otrzymał tym razem Paweł Krupa. Będzie również rzut karny, Nikola Prce przelobował efektownie Lecha Kryńskiego.
    Skomentuj 0
    44 min. 21:23. Adam Skrabania trafia ze skrzydła, bo dość przypadkowej akcji. Liczy się jednak efekt, a mamy już trzy gole przewagi puławian. Do końca pozostał nieco ponad kwadrans. Gospodarze nie mają pomysłu na przełamanie impasu w ataku. Dobrze, ze jest Michal Bruna, który celnie z 2 linii po rzucie bieżnym.
    Skomentuj 0
    42 min. 20:22. Paweł Krupa jest dziś bardzo skuteczny i daje remis gospodarzom, jednak błyskawicznie odpowiada Przemysław Krajewski i to dwa razy. Mimo to tempo meczu nie jest nadmiernie forsowane przez oba zespoły. Akcje przeciągają się, mało jest kontrataków.
    Skomentuj 0
    39 min. 19:20. Nikola Prce zatrzymany przez Lecha Kryńskiego. Faul w ataku popełnił Adam Skrabania. Kolejna okazja na objęcie prowadzenia przez gospodarzy, ale znów niewykorzystana. Na kole dobrze spisał z kolei Mateusz Kus.
    Skomentuj 0
    38 min. 18:19. Bardzo ładny lob Nikoli Prce. To już siódme trafienie Bośniaka. Gospodarze tym czasem pomylili się i Azoty z szansą na odbudowanie przewagi. Akcja tradycyjnie przeciąga się i nad poprzeczką rzucił ostatecznie Mateusz Przybylski. Po drugiej stronie gospodarze także nie mogą długo przedrzeć się przez szyki obronne rywali. Dwie minuty kary zobaczył natomiast Paweł Grzelak.
    Skomentuj 0
    36 min. 18:18. Długo trwała akcja gości. Próbował Mateusz Kus ale zatrzymany przez bramkarza. W odpowiedzi znakomicie Patryk Walczak i dwie minuty kary zobaczył Przemysław Krajewski. Pogoń Szczecin ma szansę na doprowadzenie do remisu. I udało się z 2 linii świetnie rzucił Mateusz Zaremba! Czas dla trenera Ryszarda Skutnika. Jego zespół szybko roztrwonił przewagę.
    Skomentuj 0
    34 min. 16:18. Mateusz Kus trafił z koła, w następnej akcji celnie Paweł Krupa. Rozstrzelali się zawodnicy obu drużyn. Krupa ja na razie najskuteczniejszy w swoim zespole.
    Skomentuj 0
    32 min. 15:17. Druga połowę zaczęli szczecinianie, ale jest ich o dwóch na boisku mniej od rywali. To efekt kar z pierwszej odsłony. Celnie tym czasem Jan Sobol. Przewaga gości rośnie. Jednak odpowiada znakomicie Wojciech Jedziniak!
    Skomentuj 0
    30 min. 14:16. Miejscowi próbowali grać do końca, ale stracili piłkę, w kontrze karci szczecinian Adam Skrabania. Na dodatek dwie minuty kary zobaczył Wojciech Zydroń, a po chwili również Bartosz Konitz za komentowanie decyzji arbitrów. Koniec pierwszej połowy!
    Skomentuj 0
    29 min. 14:15. Błąd podwójnego kozłowania, kontra szczecinian, ale w sytuacji sam na sam zatrzymany Bartosz Konitz. Znów świetnie Vadim Bogdanov. Karny dla gosci i celnie Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 0
    28 min. 14:14. Wyraźnie zacięły się obie siódemki w ataku, w końcu impas przełamuje Nikola Prce. Świetny występ notuje ten gracz. Pogoń Szczecin nie pozostaje dłużna, celnie Mateusz Zaremba.
    Skomentuj 0
    26 min. 13:13. Vadim Bogdanov zatrzymał sytuacje sam na sam Wojciecha Jedziniaka i to dwa razy! Za trzecim razem nie dał się pokonać też Bartoszowi Konitzowi. Mamy przestój w ataku i o czas poprosił tym razem Rafał Biały.
    Skomentuj 0
    24 min. 13:13. Długa akcja gospodarzy, starają się grać do pewnej piłki. Blokowany był Bartosz Konitz, ale druga próba fantastyczna, kapitalny rzut z biodra. Pogoń Szczecin odzyskuje też piłkę w obronie i szansa na pierwsze prowadzenie. Zablokowany Mateusz Zaremba, ale akcja gospodarzy trwa. Pudłuje jednak Konitz.
    Skomentuj 0
    21 min. 12:13. Zdenerwowany Piotr Masłowski trafił w końcu do bramki strzeżonej przez Lecha Kryńskiego. Gospodarze tym czasem pogubili się w ataku pozycyjnym, stracili piłkę, ale spudłował Nikola Prce. Bartosz Konitz już bezbłędnie ale i Michal Bruna dał próbkę swoich możliwości.
    Skomentuj 0
    19 min. 11:11. Puławianie starają się odrobić przewagę, którą przed chwilą stracili, ale Paweł Krupa pokrzyżował te plany. Znakomicie spisuje się ten zawodnik. Gospodarze odzyskali piłkę w obronie, bardzo przypadkowy gol Wojciecha Jedziniaka i kolejny remis!
    Skomentuj 0
    18 min. 9:11. Sporo bramek mamy jak do tej pory, ale to dobrze dla widowiska. Po wznowieniu gry zaczęli puławianie i kapitalnie rzucił Nikola Prce. W bramce gospodarzy pojawił się tym czasem Lech Kryński. Mamy tez rzut karny dla Azotów. Z piłką ustawił się Prce i trafia!
    Skomentuj 0
    17 min. 9:9. Strata piłki puławian, kontra i gola kontaktowego zdobył Wojciech Zydroń. W następnej akcji przyjezdni ponownie pogubili się w ataku. Piękny rzut Pawła Krupy i jest remis! Czas dla trenera Ryszarda Skutnka.
    Skomentuj 0
    15 min. 7:9. Paweł Krupa szybko odpowiedział. Gospodarze za wszelką cenę nie chcą pozwolić rywalom odskoczyć. Jednak Przemysław Krajewski ma dziś sposób na bramkarza szczecinian. Pięknie ze środka odpowiada ponownie Krupa!
    Skomentuj 0
    13 min. 5:8. Bardzo ładny rzut z dystansu wykonał Mateusz Zaremba. Bardzo aktywny ten gracz od początku spotkania. Niewiele dłużny pozostaje mu Nikola Prce. Czy to będzie mecz tych szczypiornistów?
    Skomentuj 0
    12 min. 4:7. Przemysław Krajewski w końcu zdołał oszukać obronę szczecinian, z drugiej strony mamy rzut karny. Wojciech Zydroń trafia "na raty", ale najważniejsze, ze skutecznie. Jan Sobol świetnie odpowiedział.
    Skomentuj 0
    9 min. 3:5. Odpowiada z 2 linii Mateusz Zaremba. Długa akcja puławian, ale tracą piłkę po faulu ofensywnym. Szansa na gola kontaktowego dla Pogoni Szczecin. Świetnie broni jednak golkiper gości. W kolejnej akcji Zaremba trafia w poprzeczkę. Sporo chaosu na boisku, mamy dłuższy okres bez celnych rzutów.
    Skomentuj 0
    7 min. 2:5. Pogoń Szczecin spokojnie rozgrywa piłkę, ale prosty błąd techniczny i strata. Szansa na zbudowanie przewagi dla ekipy gości. mamy rzut karny, na linii 7 metra Przemysław Krajewski i jest bramka!
    Skomentuj 0
    5 min. 2:4. Ładna obrona Krzysztofa Szczeciny, w obronie dobrze blokował też Łukasz Gierak. Szansa na gola kontaktowego dla miejscowych i celnie Gierak! Odpowiedź Nikola Prce natychmiastowa, ale faulowany puławianin, musiał skorzystać z pomocy masażystów.
    Skomentuj 0
    4 min. 1:3. Mateusz Zaremba rzuca pierwszego gola dla gospodarzy, ale z 2 linii ładnie przymierzył Mateusz Przybylski. Tempo gry póki co nie jest zawrotne, widać, że drużyny "badają" swoją dyspozycję.
    Skomentuj 0
    2 min. 0:2. Pojedynek rozpoczęli puławianie, którzy dziś wystąpią w granatowych strojach, Pogoń Szczecin na pomarańczowo. Wynik otwiera Piotr Masłowski, a po chwili też celnie Nikola Prce i jest już 0:2.
    Skomentuj 0
    Oba zespoły są już na parkiecie szczecińskiej Azoty Areny. Trwa rozgrzewka, za moment odbędzie się prezentacja, a potem drużyny zaczną zmagania o najniższy stopień podium.
    Skomentuj 1
    - To mocny przeciwnik, ale myślę, że w naszym zasięgu i na naszym poziomie. Decydowała będzie dyspozycja dnia, jakieś założenia taktyczne. Będziemy musieli wykorzystywać wszystkie swoje sytuacje stuprocentowe. Najważniejsza w tych meczach będzie obrona - mówi przed pierwszym meczem o brąz zawodnik Pogoni Szczecin, Łukasz Gierak.
    Skomentuj 0
    Już za niespełna pół godziny rozpocznie się pierwszy pojedynek o 3. miejsce Superligi, w którym Pogoń Szczecin zmierzy się z Azotami Puławy. Rywalizacja będzie się toczyła do trzech zwycięstw. Za faworytów uchodzą puławianie, ale u siebie szczypiorniści z Grodu Gryfa bardzo liczą na to, że uda im się pokonać rywali. Zapraszamy do śledzenia tekstowej relacji LIVE z dzisiejszych zawodów!