Orlen Wisła Płock - Vive Targi Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 31:27. Wygrana płocczan stała się faktem! Nafciarze pokonują Vive Targi Kielce, co oznacza, że w niedzielę czeka nas czwarty pojedynek!
Skomentuj 0
59 min. 29:26. Chyba Marcin Wichary pozbawił właśnie złudzeń mistrzów Polski. Do końca minuta, a Orlen Wisła Płock ma trzy gole przewagi!
Skomentuj 0
58 min. 29:26. To jest zdecydowanie mecz Mariusza Jurkiewicza, doskonale gra reprezentant Polski. Goście mają marne szanse na doprowadzenie do remisu. Utrudnia im to świetny Marcin Wichary.
Skomentuj 0
57 min. 28:25. Przypomniał o sobie także Marcin Lijewski, a ładną akcję w ekipie kieleckiej przeprowadził Uros Zorman.
Skomentuj 0
55 min. 27:24. Wygrana oddala się od gości. Vive ma ostatnią szansę na odrobienie strat, ale bramkę numer dziesięć zdobywa nieprawdopodobny Mariusz Jurkiewicz! W odpowiedzi Karol Bielecki.
Skomentuj 0
  • 54 min. 25:23. Na parkiet wraca Mariusz Jurkiewicz a karą 2 minut ukarany Uros Zorman. Występ Słoweńca nie należy do udanych.
    Skomentuj 0
    53 min. 25:23. Niemoc kielczan przełamuje dwukrotnie Piotr Chrapkowski, ale przewaga płocczan wciąż wyraźna. Czas dla Manolo Cadenasa.
    Skomentuj 0
    51 min. 24:20. Pojedynek wkracza w decydującą fazę, jeszcze tylko niespełna dziesięć minut. Kontuzja Mariusza Jurkiewicza. Płocczanin ma rozciętą głowę i musiał opuścić plac gry. Spora strata dla Nafciarzy. Orlen Wisła Płock buduje coraz większą przewagę. Piękny gol Adama Wiśniewskiego i czas dla gości.
    Skomentuj 0
    50 min. 23:20. Rośnie przewaga gospodarzy. Wynik podwyższa Mariusz Jurkiewicz, który trafia po raz ósmy! Świetnie pracuje także w defensywie.
    Skomentuj 0
    49 min. 22:19. Gola dla Nafciarzy mimo osłabienia, fantastycznie Angel Montoro! Płocczanie walczą o zwycięstwo. Kapitalnie z kontry trafia także Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    47 min. 20:19. Świetnie broni Sławomir Szmal, ale dobitka Petara Nenadicia już skuteczna. Gol nie powinien być uznany, bo zawodnik z Płocka wybiegł z pola bramkowego i skorzystał na tej sytuacji. Orlen Wisła Płock na prowadzeniu. Dwie minuty kary dla Zbigniewa Kwiatkowskiego.
    Skomentuj 0
    45 min. 19:19. Do końca meczu jeszcze tylko kwadrans. Rozkręca się Karol Bielecki, który znów doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    44 min. 19:18. W bramce gospodarzy prawdziwych cudów zaczyna dokonywać Marcin Wichary. To może być jego mecz. Reprezentant Polski w końcu pokonany przez Karola Bieleckiego jednak w odpowiedzi Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    42 min. 18:17. Dwie minuty kary dla Ivana Nikcevicia. Orlen Wisła Płock ponownie w osłabieniu. W ekipie mistrzów Polski dwaj kołowi na parkiecie Zeljko Musa i Julen Aguinagalde. Jednak bramkę rzucają płocczanie, fantastycznie Mariusz Jurkiewicz!
    Skomentuj 0
    40 min. 17:17. Zaczyna nam się robić mecz bramkarzy. Na genialne obrony Marcina Wicharego odpowiada Sławomir Szmal. Tymczasem piękny gol dla Vive, ale w odpowiedzi Mariusz Jurkiewicz i kolejny remis.
    Skomentuj 0
    39 min. 16:16. Walka na całego w Orlen Arenie, nikt nie chce przegrać. W ekipie z Kielc zaczyna funkcjonować gra z kołem. Julen Aguinagalde wywalczył kolejnego karnego. Do siatki płocczan znów jednak nie trafiają goście. Grzegorz Tkaczyk przegrywa pojedynek z Marcinem Wicharym!
    Skomentuj 0
    37 min. 16:16. Rzut karny dla Vive, a na ławkę kar wędruje Zbigniew Kwiatkowski. W pojedynku Karol Bielecki - Marcin Wichary lepszy golkiper Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    35 min. 16:16. Oba zespoły bardzo dobrze w defensywie, co utrudnia zdobywanie bramek. W ekipie Vive na prawym rozegraniu Michał Jurecki, który daje odpocząć Denisowi Bunticiowi. Drogę do kieleckiej bramki znalazł w końcu Petar Nenadić. W odpowiedzi Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    33 min. 15:15. Potężna bomba Karola Bieleckiego, ale piłka trafia w poprzeczkę. Do remisu doprowadza dopiero Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    31. min. 15:14. Druga odsłona już rozpoczęta. Grę wznowili płocczanie, ale na posterunku Sławomir Szmal. Okres, w którym żadna z drużyn długo nie może zdobyć bramki.
    Skomentuj 0
    30. min. 15:14. Ależ ładny gol Petara Nenadicia. Koniec pierwszej połowy, po której Nafciarze prowadzą z obrońcami tytułu. Kilkanaście minut przerwy a potem zapraszamy na drugą cześć tego pojedynku.
    Skomentuj 0
    29 min. 14:14. Na linii siódmego metra tym razem celnie Karol Bielecki. Za chwilę koniec pierwszej połowy.
    Skomentuj 0
    27 min. 14:13. Do kolejnego remisu doprowadza Karol Bielecki. Vive w przewadze ma szansę objąć w końcu prowadzenie, ale Ivan Nikcević rzuca gola dla Orlen Wisły Płock!
    Skomentuj 0
    26 min. 13:12. W końcu mamy trafienie kontaktowe, celnie rzuca Denis Buntić, który musi radzić sobie bez zmiennika, Krzysztofa Lijewskiego. Oba zespoły już w komplecie. W następnej akcji goście rzucają bramkę kontaktową, ale Valentin Ghionea znów wyprowadza płocczan na prowadzenie. Rumun po chwili ląduje na ławce kar.
    Skomentuj 0
    25 min. 12:10. Akcja Nafciarzy, dobra obrona Sławomira Szmala. Vive z szansą na gola kontaktowego, ale pięknie broni Marcin Wichary. O czas poprosił szkoleniowiec gości, Talant Dujszebajew.
    Skomentuj 0
    24 min. 12:10. Dziesiąte trefienie dla mistrzów Polski zalicza Ivan Cupić. Na parkiecie zrobiło się nieco luźniej, bo mamy podwójne wykluczenie. Po stronie płocczan odpoczywa Nikola Eklemović a po stronie Vive, Piotr Grabarczyk.
    Skomentuj 0
    22 min. 12:9. Kielczanie próbują podań do Julena Aguinagalde, ale Hiszpan już nie tak skuteczny jak przed tygodniem. Doskonale pilnują go rywale. Skrzydeł nie może też rozwinąć Michał Jurecki. Kolejny gol dla Nafciarzy, Mariusz Jurkiewicz !
    Skomentuj 0
    20 min. 11:9. Trafienie kontaktowe Ivana Cupicia. Prawoskrzydłowi Vive robią co mogą. W odpowiedzi skrzydłowy Orlen Wisły, Adam Wiśniewski.
    Skomentuj 0
    18 min. 10:8. Zmiana w ekipie kieleckiej. Na parkiecie pojawia się Manuel Strlek. Trener Vive Targów Kielce wprowadza pierwsze roszady, bo jego zespół wciąż przegrywa. Na parkiecie obserwujemy długi okres bez bramek. Mamy jednak rzut karny dla gości. Thorir Olafsson pokonuje Marcina Wicharego.
    Skomentuj 0
    16 min. 10:7. Słabo w dzisiejszym meczu spisują się póki co bramkarze. Tym czasem z każda minuta coraz bardziej rozkręca się Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    15. min. 9:6. Piękna bramka mimo osłabienia Denisa Bunticia, ale w odpowiedzi Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    14 min. 8:5. Kara 2 minut dla Urosa Zormana, mistrzowie Polski w osłabieniu, wykorzystuje to Muhamed Toromanović.
    Skomentuj 0
    13 min. 7:5. Denis Buntić wreszcie przełamuje niemoc kielczan, ale goście muszą coś zmienić w swojej grze, bo Orlen Wisła Płock wydaje się przejmować inicjatywę.
    Skomentuj 0
    11 min. 7:4. Kielecka obrona dzisiaj nieco "spłaszczona", ale jak na razie gospodarze nie mają kłopotów z jej oszukaniem. Najpierw piękny gol Marcina Lijewskiego, a potem Petar Nenadić.
    Skomentuj 0
    10 min. 5:4. Kielczanie mają spore problemy ze sforsowaniem defensywy gospodarzy. Uros Zorman faulowany przez Kamila Syprzaka, kolejny rzut karny i bramka kontaktowa Thorira Olafssona.
    Skomentuj 0
    8 min. 5:3. Druga bramka Mariusza Jurkiewicza, gospodarze pewnie w ataku.
    Skomentuj 0
    7 min. 4:3. Piękna indywidualna akcja Urosa Zormana i mamy bramkę kontaktową dla Vive Targów Kielce.
    Skomentuj 0
    6min. 4:2. Na trybunach gorący doping kibiców z Płocka, a tym czasem 4 gola dla Orlen Wisły zdobywa Petar Nenadić.
    Skomentuj 0
    4 min. 3:2. Zagranie do Julena Aguinagalde i jeśli nie ma bramki to jest... rzut karny. Z 7 metrów trafia Thorir Olafsson.
    Skomentuj 0
    3 min. 3:1. Dobry początek Orlen Wisła Płock, na listę strzelców wpisują się Petar Nenadić i Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    2 min. 1:1. Rozpoczęli kielczanie, ale gospodarze przejęli piłkę, szybka kontra i Ivan Nikcević otwiera wynik meczu. W odpowiedzi Karol Bielecki i mamy remis.
    Skomentuj 0
    Prezentacja zespołów już za nami, za chwilę zaczynamy trzeci mecz finałowy! Jak sądzicie kto wygra tym razem?
    Skomentuj 0
    Oba zespoły są już na parkiecie, trwa rozgrzewka. Zawodnicy Orlen Wisły Płock będą mieli po swojej stronie publiczność, ale za kielczanami także przybyła spora grupa sympatyków. Żółta "wysepka" liczy około 400 osób.
    Skomentuj 0
    Pod zdecydowanie większa presją są gospodarze. Ich porażka sprawi, że złote medale zawisną na szyjach zawodników Vive. Jeśli wygrają płocczanie, to w niedzielę czeka nas kolejny pojedynek w Orlen Arenie.
    Skomentuj 0
    Pierwszy mecz we własnej hali żółto-biało-niebiescy wygrali bardzo zdecydowanie, ale drugie spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po dogrywce. Nafciarze mają nadzieję, że to dobry prognostyk i że u siebie zdołają pokonać mistrzów Polski. - Oczywiście, to jest możliwe. Z Vive da się wygrać, choć będzie nam o to bardzo trudno - mówi Petar Nenadić.
    Skomentuj 0
    Dla miłośników sportu sobota to dzień pełen emocji. W Madrycie o zwycięstwo w Lidze Mistrzów powalczą zespoły Atletico i Realu, ale prawdziwi fani szczypiorniaka na pewno bardziej emocjonują się rywalizację w Orlen Arenie, gdzie mogą rozstrzygnąć się losy mistrzostwa Polski. W trzecim meczu finałowym Orlen Wisła Płock zmierzy się z drużyną Vive Targów Kielce. Stan dotychczasowej rywalizacji wynosi 2-0 dla kielczan. Czy podopieczni Talanta Dujszebajewa wygrają również w hali rywala? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego pojedynku.