SportoweFakty.pl

Wiadomości dnia

POLECAMY: Rozwiąż piątkowy quiz piłkarski!

Relacje live

Piłka nożna

T-Mobile Ekstraklasa 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
17. kolejka Więcej
28 listopada Górnik Łęczna - Ruch Chorzów
28 listopada Piast Gliwice - Wisła Kraków
29 listopada Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
29 listopada Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
29 listopada Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów
30 listopada Lech Poznań - Górnik Zabrze
30 listopada Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Premier League 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
13. kolejka Więcej
29 listopada West Bromwich Albion - Arsenal Londyn
29 listopada Burnley FC - Aston Villa
29 listopada Liverpool FC - Stoke City
29 listopada Manchester United - Hull City
29 listopada Queens Park Rangers - Leicester City
29 listopada Swansea City - Crystal Palace
29 listopada West Ham United - Newcastle United
29 listopada Sunderland AFC - Chelsea Londyn
30 listopada Southampton - Manchester City
30 listopada Tottenham Hotspur - Everton

Primera Division 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
13. kolejka Więcej
28 listopada Real Sociedad - Elche CF
29 listopada Getafe CF - Athletic Bilbao
29 listopada Espanyol Barcelona - Levante UD
29 listopada Malaga CF - Real Madryt
29 listopada Celta Vigo - SD Eibar
30 listopada Atletico Madryt - Deportivo La Coruna
30 listopada Sevilla FC - Granada CF
30 listopada Cordoba CF - Villarreal CF
30 listopada Valencia CF - FC Barcelona

Bundesliga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
13. kolejka Więcej
28 listopada SC Freiburg - VfB Stuttgart
29 listopada Schalke 04 Gelsenkirchen - FSV Mainz
29 listopada Bayer Leverkusen - 1.FC Koeln
29 listopada FC Augsburg - Hamburger SV
29 listopada Hertha Berlin - Bayern Monachium
29 listopada Werder Brema - SC Paderborn
29 listopada TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96
30 listopada VfL Wolfsburg - Borussia M'gladbach
30 listopada Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund

Liga Europejska 24 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa A Więcej
27 listopada Villarreal CF - Borussia M'gladbach 2 : 2
27 listopada FC Zurych - Apollon Limassol 3 : 1
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa B Więcej
27 listopada Torino FC - Club Brugge 0 : 0
27 listopada HJK Helsinki - FC Kopenhaga 2 : 1
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa C Więcej
27 listopada Tottenham Hotspur - Partizan Belgrad 1 : 0
27 listopada Asteras Tripolis - Besiktas Stambuł 2 : 2
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa D Więcej
27 listopada Celtic Glasgow - Red Bull Salzburg 1 : 3
27 listopada Astra Giurgiu - Dinamo Zagrzeb 1 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa E Więcej
27 listopada Dynamo Moskwa - Panathinaikos Ateny 2 : 1
27 listopada GD Estoril-Praia - PSV Eindhoven
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa F Więcej
27 listopada Inter Mediolan - Dnipro Dniepropietrowsk 2 : 1
27 listopada AS Saint-Etienne - Karabach Agdam 1 : 1
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa G Więcej
27 listopada HNK Rijeka - Standard Liege 2 : 0
27 listopada Feyenoord Rotterdam - Sevilla FC 2 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa H Więcej
27 listopada FK Krasnodar - OSC Lille 1 : 1
27 listopada VfL Wolfsburg - Everton 0 : 2
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa I Więcej
27 listopada Slovan Bratysława - Young Boys Berno 1 : 3
27 listopada Sparta Praga - SSC Napoli 0 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa J Więcej
27 listopada Aalborg BK - Steaua Bukareszt 1 : 0
27 listopada Dynamo Kijów - Rio Ave 2 : 0
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa K Więcej
27 listopada Dinamo Mińsk - PAOK Saloniki 0 : 2
27 listopada EA Guingamp - ACF Fiorentina 1 : 2
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa L Więcej
27 listopada Trabzonspor - Metalist Charków 3 : 1
27 listopada KSC Lokeren - Legia Warszawa 1 : 0

I liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
19. kolejka Więcej
28 listopada Chrobry Głogów - Flota Świnoujście
28 listopada KGHM Zagłębie Lubin - Chojniczanka Chojnice
29 listopada Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
29 listopada Olimpia Grudziądz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
29 listopada GKS Tychy - Stomil Olsztyn
29 listopada GKS Katowice - Miedź Legnica
30 listopada Dolcan Ząbki - Widzew Łódź
30 listopada Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
30 listopada Pogoń Siedlce - Wisła Płock

Serie A 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
13. kolejka Więcej
29 listopada US Sassuolo - Hellas Werona
29 listopada Chievo Werona - Lazio Rzym
30 listopada Cagliari Calcio - ACF Fiorentina
30 listopada AC Cesena - Genoa CFC
30 listopada Empoli FC - Atalanta Bergamo
30 listopada AC Milan - Udinese Calcio
30 listopada US Palermo - FC Parma
30 listopada Juventus Turyn - Torino FC
30 listopada AS Roma - Inter Mediolan

Ligue 1 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
15. kolejka Więcej
28 listopada Olympique Marsylia - FC Nantes
29 listopada Paris Saint-Germain - OGC Nice
29 listopada SM Caen - Montpellier HSC
29 listopada RC Lens - FC Metz
29 listopada Stade Reims - SC Bastia
29 listopada Stade Rennes - AS Monaco
29 listopada Toulouse FC - FC Lorient
30 listopada Girondins Bordeaux - OSC Lille
30 listopada Evian Thonon Gaillard - EA Guingamp
30 listopada AS Saint-Etienne - Olympique Lyon

II liga 9 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
19. kolejka Więcej
28 listopada Energetyk ROW Rybnik - Rozwój Katowice
29 listopada Siarka Tarnobrzeg - Nadwiślan Góra
29 listopada MKS Kluczbork - Okocimski Brzesko
29 listopada Górnik Wałbrzych - Limanovia Limanowa
29 listopada Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
29 listopada Zagłębie Sosnowiec - Legionovia Legionowo
29 listopada Wisła Puławy - Błękitni Stargard Szczeciński
29 listopada Kotwica Kołobrzeg - Stal Mielec
30 listopada Puszcza Niepołomice - Znicz Pruszków

Żużel

Galerie zdjęć

Piłka ręczna

PGNiG Superliga Mężczyzn 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
11. kolejka Więcej
29 listopada Nielba Wągrowiec - Górnik Zabrze
30 listopada Śląsk Wrocław - PGE Stal Mielec

Liga Mistrzów 10 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
7. kolejka Więcej
29 listopada Meshkov Brest - Naturhouse La Rioja
29 listopada Besiktas Stambuł - Orlen Wisła Płock
29 listopada FC Barcelona - Alingsas HK
29 listopada MKB Veszprém - Chekhovskie Medvedi
29 listopada Vardar Skopje - Celje Pivovarna Lasko
29 listopada Montpellier Agglomeration HB - Rhein-Neckar Löwen
30 listopada Vive Tauron Kielce - Kadetten Schaffhausen
30 listopada AaB Aalborg Handbold - Dunkerque HB
30 listopada Paris Saint-Germain - Metalurg Skopje
30 listopada SG Flensburg-Handewitt - KIF Kolding

I liga mężczyzn grupa A 7 wydarzeń

I liga mężczyzn grupa B 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
11. kolejka Więcej
29 listopada Ostrovia Ostrów Wlkp. - MKS Kalisz
29 listopada UKS Olimp Grodków - MTS Chrzanów
29 listopada ŚKPR Świdnica - Gwardia Opole
29 listopada AZS UZ Zielona Góra - SPR Tarnów
29 listopada KSSPR Końskie - Viret CMC Zawiercie
30 listopada KSZO Ostrowiec Św. - Olimpia Piekary Śląskie
30 listopada Czuwaj Przemyśl - Siódemka Miedź Legnica

I liga kobiet 5 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
10. kolejka Więcej
29 listopada Słupia Słupsk - UKS PCM Kościerzyna
29 listopada Jutrzenka Płock - Dwójka Profil Nowy Sącz
29 listopada Polonia Kępno - Sparta Oborniki
29 listopada SMS ZPRP Płock - MKS AZS UMCS Lublin
29 listopada KPR Kobierzyce - AZS AWF Warszawa

Challenge Cup 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
3. runda Więcej
29 listopada KS Azoty Puławy - RK Metaloplastika Sabac

Poza rozgrywkami 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
28 listopada Tunezja - Brazylia
28 listopada Hiszpania - Polska
29 listopada Brazylia - Polska
29 listopada Hiszpania - Tunezja
30 listopada Polska - Tunezja
30 listopada Hiszpania - Brazylia

Koszykówka

TBL 7 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
9. kolejka Więcej
28 listopada Trefl Sopot - Jezioro Tarnobrzeg
29 listopada Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk
29 listopada Wikana Start Lublin - Anwil Włocławek
29 listopada AZS Koszalin - Rosa Radom
29 listopada Asseco Gdynia - Polski Cukier SIDEn Toruń
30 listopada MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
30 listopada King Wilki Morskie Szczecin - Polfarmex Kutno

I liga mężczyzn 7 wydarzeń

TBLK 6 wydarzeń

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
9. kolejka Więcej
29 listopada Pszczółka AZS UMCS Lublin - MKK Siedlce
29 listopada Basket Gdynia - CCC Polkowice
29 listopada Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź
29 listopada KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Glucose ROW Rybnik
29 listopada Ślęza Wrocław - Basket Konin
30 listopada Energa Toruń - Wisła Can Pack Kraków

Euroliga 1 wydarzenie

Siatkówka

PlusLiga 6 wydarzeń

Orlen Liga 5 wydarzeń

Liga Mistrzyń 2 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa C Więcej
27 listopada LP Salo - SC Dresdner 2 : 3
Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
Grupa D Więcej
27 listopada Omiczka Omsk - Volero Zurych 2 : 3

Tenis

Sporty zimowe

PŚ w skokach narciarskich 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
27 listopada Kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Kuusamo
28 listopada Konkurs indywidualny w Kuusamo
29 listopada Kwalifikacje do konkursu indywidualnego w Kuusamo
29 listopada Konkurs indywidualny w Kuusamo

PŚ w biegach narciarskich 4 wydarzenia

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
29 listopada Kuusamo - sprint mężczyzn stylem klasycznym
29 listopada Kuusamo - sprint kobiet stylem klasycznym
30 listopada Kuusamo - 10 km kobiet stylem klasycznym
30 listopada Kuusamo - 15 km mężczyzn stylem klasycznym

PŚ w biathlonie 1 wydarzenie

Data Tytuł Wynik Relacja Galeria
30 listopada Oestersund - sztafeta mieszana

Wyniki / Kalendarz