Śmigus-dyngus, czyli jak w tym sezonie lali w Orlen Lidze i PlusLidze

Marcin Olczyk
Półfinalista Orlen Ligi w 14. kolejce rozgrywek przeżył prawdziwy koszmar

1.* 11.01.2014 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała 7:25Zespół z Dąbrowy Górniczej po niezłym sezonie wciąż pozostaje w walce o ligowy brąz. Zwycięzcą jest za to w naszym rankingu, choć na pewno nikt w klubie z tego powodu świętować nie będzie. Żeby była jasność, Tauron Banimex nie zagrał aż tak fatalnie, jak wskazuje na to wynik, a jednak rewelacyjnie spisujący się BKS pozwolił rywalkom ugrać tylko 7 punktów! 67 proc. skuteczności w ataku, 83 proc. pozytywnego i 50 proc. perfekcyjnego przyjęcia, do tego 5 punktowych bloków i 3 asy serwisowe - tak prezentują się osiągnięcia bielszczanek z feralnego dla gospodyń seta. Zwycięstwo w nim dało przyjezdnym cenne ligowe zwycięstwo wywalczone na niezwykle trudnym terenie.

*według łącznej liczby zdobytych przez oba zespoły punktów

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Czy w przyszłym sezonie któryś z polskich zespołów zdobędzie w całym "dużym" secie ligowego meczu mniej niż 7 punktów?