MŚ 2014: Mariusz Wlazły ponownie najlepszy - oceny Polaków za mecz z Rosją wg SportoweFakty.pl

Polscy siatkarze pokonali Rosję 3:2 i awansowali do półfinału mistrzostw świata. Zobaczcie jakie oceny za mecz ze Sborną otrzymali od redakcji portalu SportoweFakty.pl biało-czerwoni.

Jacek Pawłowski

Fabian Drzyzga - 4,5

Rozgrywający reprezentacji Polski zagrał niczym profesor, skutecznie rozrzucając rosyjski blok. Do swojego dorobku punktowego dołożył kilka punktów zdobytych zagrywką, która w czwartkowy wieczór sprawiała rywalom ogromne problemy. W meczu ze Sborną znakomicie poradził sobie z presją udowadniając, że miejsce w wyjściowej szóstce biało-czerwonej ekipy w pełni mu się należy.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.
MŚ, gr. H: Biało-czerwoni królami tie-breaków - relacja z meczu Polska - Rosja

Który z zawodników był najlepszym graczem meczu Polska - Rosja?