PSG - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 2
59 min. - 29:24 - Rzut karny dla Wisły. Tiago Rocha nieskutecznie. Wisła jednak przy piłce. Adam Wiśniewski nieskutecznie.
Skomentuj 0
59 min. - 29:24 - Valentin Ghionea nieskutecznie ze skrzydła, to była jednak trudna pozycja. Daniel Narcisse zdobywa bramkę.
Skomentuj 0
58 min. - 28:24 - Dan-Emil Racotea rzuca obok bramki. Valentin Ghionea nieskutecznie w kontrataku. Piłka jednak dla Wisły. Nikola Karabatić ukarany wykluczeniem po raz trzeci i otrzymał czerwoną kartkę.
Skomentuj 0
57 min. - 28:24 - Wisła długo rozgrywa akcję. Dmitrij Żytnikow nieskutecznie i bramkę z kontrataku zdobywa Samuel Honrubia.
Skomentuj 0
55 min. - 27:24 - Marko Tarabochia niecelnie z trudnej pozycji. Rodrigo Corrales znowu ratuje Wisłę!
Skomentuj 1
  • Gosia_ Zgłoś komentarz
    Trzeba to wykorzystać! Chłopaki, weźcie się w garść! To można wygrać!
  • 54 min. - 27:24 - Angel Montoro rzuca mocno, jednak górą Thierry Omeyer.
    Skomentuj 0
    53 min. - 27:24 - Luka Karabatić trafia z koła. Dmitrij Żytnikow zdobywa bramkę z trudnej pozycji. Dan-Emil Racotea ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    51 min. - 25:23 - Faul w ataku PSG. Michał Daszek podparł rzut. Rodrigo Corrales zatrzymuje jednak rywali. Dmitrij Żytnikow nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    49 min. - 25:23 - Nikola Karabatić ukarany wykluczeniem. Dmitrij Żytnikow zdobywa ważną bramkę!
    Skomentuj 0
    48 min. - 25:22 - Dmitrij Żytnikow przełamał niemoc Wisły. Nikola Karabatić ponownie trafia w trudnym momencie.
    Skomentuj 0
    45 min. - 24:21 - Marko Tarabochia oddał zbyt prosty rzut i Wisłą została skarcona kontratakiem.
    Skomentuj 0
    44 min. - 23:21 - Samuel Honrubia zdobywa bramkę dla PSG. Valentin Ghionea nieskutecznie ze skrzydła. Nikola Karabatić zdobywa ważna bramkę.
    Skomentuj 0
    42 min. - 21:21 - Mikkel Hansen przypomniał o sobie efektownym rzutem. Mikkel Hansen ukarany wykluczeniem za faul w obronie. Ivan Nikcević trafia ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    40 min. - 20:20 - Błąd PSG w ataku. Nemanja Zelenović wywalczył rzut karny. Tiago Rocha doprowadza do remisu.
    Skomentuj 1
    • lela Zgłoś komentarz
      O ile na papierze PSG wygląda nieźle to jak się okazuje nazwiska nie grają...
      39 min. - 20:19 - Mikkel Hansen tym razem wpisał się na listę strzelców. Dmitrij Żytnikow odpowiada celnym rzutem. Trwa zacięta walka.
      Skomentuj 0
      38 min. - 19:18 - Rzut karny dla Wisły i Tiago Rocha zmniejsza straty płocczan.
      Skomentuj 0
      37 min. - 19:17 - Kolejny błąd PSG w ataku, jednak Ivan Nikcević zmarnował kontratak. Nikola Karabatić odpowiada mocnym rzutem.
      Skomentuj 1
      36 min. - 18:17 - Valentin Ghionea trafia ze skrzydła. PSG nieskutecznie w ataku i kontratak Wisły na bramkę kontaktową zamienia Ghionea.
      Skomentuj 0
      35 min. - 18:15 - Fahrudin Melić zdobywa bramkę ze skrzydła. Dmitrij Żytnikow rzuca wysoko nad bramką.
      Skomentuj 0
      33 min. - 17:15 - Mikkel Hansen popisał się znakomitym rzutem, w odpowiedzi szybko i niecelnie rzuca Dan-Emil Racotea.
      Skomentuj 0
      32 min. - 16:15 - Dan-Emil Racotea otwiera wynik drugiej połowy. Rodrigo Corrales skutecznie i Wisła przed szansą na bramkę kontaktową. Marco Oneto Zuniga trafia z koła!
      Skomentuj 0
      Początek drugiej połowy.
      Skomentuj 0
      Po pierwszej połowie Paris Saint-Germain HB prowadzi z Orlen Wisłą Płock 16:13.
      Skomentuj 5
      • robo1989 Zgłoś komentarz
        tyle gwiazd a psg gra tak beznadziejnie że szkoda gadać, także wisła ma szanse ich pocisnąć ! choć jeśli wisła będzie tak zbierać kary to zła gra psg nic im nie da... ale wierze w
            Zobacz więcej komentarzy (2)
            29 min. - 16:13 - Prosty błąd Wisły i bramkę z kontrataku zdobywa Daniel Narcisse. Wynik pierwszej połowy ustala Valentin Ghionea.
            Skomentuj 0
            29 min. - 15:12 - Rzut karny dla PSG. Mikkel Hansen nie myli się.
            Skomentuj 0
            29 min. - 14:12 - Dmitrij Żytnikow fauluje w ataku. Nikola Karabatić przedarł się przez obronę Wisły, dodatkowo wykluczony Miljan Pusica. Manolo Cadenas za uwagi do sędziów także został ukarany i Wisła w podwójnym osłabieniu.
            Skomentuj 0
            28 min. - 13:12 - Angel Montoro popisał się efektownym rzutem. Rodrigo Corrales zatrzymuje kolejną akcje PSG.
            Skomentuj 0
            27 min. - 13:11 - Wisła w ataku pozycyjnym. Angel Montoro nieskutecznie, Nikola Karabatić popisał się bardziej precyzyjnym rzutem.
            Skomentuj 0
            25 min. - 12:11 - Marko Tarabochia zaskoczył rywali celnym rzutem. PSG nieskutecznie w ataku i Wisła przed szansą na doprowadzenie do remisu. Nemanja Zelenović trzykrotnie nieskutecznie.
            Skomentuj 0
            24 min. - 12:10 - Tiago Rocha zdobywa bramkę z koła. Natychmiast odpowiada Xavier Barachet, Wisła zbyt wolno wraca do obrony.
            Skomentuj 0
            23 min. - 11:9 - Valentin Ghionea ukarany wykluczeniem. Wisła zagra w potrójnym osłabieniu. Adam Wiśniewski trafia z drugiej linii!
            Skomentuj 0
            21 min. - 10:8 - Wisła szybko traci piłkę i Xavier Barachet natychmiast zdobywa bramkę dla PSG. Dmitrij Żytnikow zdobywa bramkę.
            Skomentuj 0
            20 min. - 9:7 - Nikola Karabatić przedarł się przez obronę Wisły. Dan-Emil Racotea ukarany wykluczeniem. Angel Montoro szybko oddaje rzut wysoko nad bramką. Luka Karabatić zdobywa kolejną bramkę, dodatkowo wykluczony Montoro.
            Skomentuj 0
            18 min. - 7:7 - Kolejny błąd PSG w ataku. Angel Montoro doprowadza do remisu!
            Skomentuj 0
            17 min. - 7:6 - PSG popełnia błąd w ataku. Marko Tarabochia wywalczył rzut karny. Tiago Rocha zdobywa bramkę!
            Skomentuj 0
            15 min. - 7:5 - Luka Karabatić zdobywa bramkę z koła. Angel Montoro odpowiada rzutem z drugiej linii. Czas dla PSG.
            Skomentuj 0
            14 min. - 6:4 - Dmitrij Żytnikow zaskoczył rywali pięknym rzutem z biodra. PSG popełnia błąd w ataku. Nieskuteczna kontra Nafciarzy.
            Skomentuj 0
            12 min. - 6:3 - Wisła dobrze w obronie i bramkę z kontrataku zdobywa Ivan Nikcević. Po szybkim wznowieniu odpowiada Xavier Barachet.
            Skomentuj 0
            10 min. - 5:2 - Ivan Nikcević trafia ze skrzydła po ładnej zespołowej akcji. Luc Abalo obija poprzeczkę i Wisła w ataku pozycyjnym. Dan-Emil Racotea nieskutecznie.
            Skomentuj 0
            8 min. - 5:1 - Dmitrij Żytnikow rzuca niecelnie. Dobrze w bramce spisuje się Thierry Omeyer. Samuel Honrubia ukarany wykluczeniem.
            Skomentuj 0
            8 min. - 5:1 - Valentin Ghionea nieskutecznie ze skrzydła i po szybkim ataku bramkę zdobywa Nikola Karabatić.
            Skomentuj 0
            7 min. - 4:1 - PSG w ataku pozycyjnym. Rodrigo Corrales skutecznie w bramce, jednak Hiszpan niedokładnie podał do kontrataku i przy piłce ponownie Francuzi. Mikkel Hansen trafia z drugiej linii. Czas dla Wisły.
            Skomentuj 0
            6 min. - 3:1 - Luc Abalo zdobywa kolejną bramkę dla PSG. Dan-Emil Racotea rzuca nad bramką.
            Skomentuj 0
            4 min. - 2:1 - Nikola Karabatić ukarany wykluczeniem. Nemanja Zelenović zdobywa pierwszą bramkę dla Wisły.
            Skomentuj 0
            3 min. - 2:0 - Pierwsza akcja Wisły. Nemanja Zelenović rzuca nieskutecznie i PSG w ataku, bramkę z koła zdobywa Luka Karabatić.
            Skomentuj 0
            1 min. - 1:0 - Spotkanie rozpoczęło PSG. Rzut karny dla Francuzów i wynik meczu otwiera Mikkel Hansen.
            Skomentuj 0
            Początek spotkania.
            Skomentuj 0
            Rozpoczęła się prezentacja zespołów. Orlen Wisła Płock wystąpi dziś bez dwójki kontuzjowanych graczy Mateusza Piechowskiego oraz Adama Morawskiego.
            Skomentuj 0
            W jakim składzie zagrają dziś zespoły?
            Skomentuj 0
            Witamy kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Paris Saint-Germain HB - Orlen Wisła Płock!