Montpellier HB - Vive Tauron Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Vive Tauron Kielce w pierwszy spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów pokonało na wyjeździe Montpellier Agglomeration HB 29:25.
Skomentuj 2
58 min. - 25:29 - Dragan Gajić trafia w słupek! Vive w ataku pozycyjnym. Uros Zorman ponownie skutecznie. Przechwyt Vive, jednak w sytuacji sam na sam pomylił się Ivan Cupić. Julen Aguinagalde dobija rywali rzutem z koła.
Skomentuj 3
58 min. - 25:27 - Diego Simonet ponownie oszukał kielecką defensywę. Uros Zorman popisał się znakomitą indywidualną akcją. Marin Sego zatrzymał Dragana Gajicia! Francuzi nadal w ataku.
Skomentuj 0
57 min. - 24:26 - Michał Jurecki zdobywa ważna bramkę. Czas dla Montpellier HB.
Skomentuj 3
57 min. - 24:25 - Julen Aguinagalde nieskutecznie z koła, to była trudna pozycja. Montpellier HB przed szansą na remis. Błąd w ataku Francuzów. Vive ma problemy w ataku.
Skomentuj 0
55 min. - 24:25 - Kolejna bramka dla Montpellier HB i topnieje przewaga Vive. Czas dla kielczan.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 23:25 - Diego Simonet ponownie oszukał kielecką defensywę. Issam Tej zmniejsza prowadzenie Vive. Tomasz Rosiński nieskutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    52 min. - 21:25 - Diego Simonet zdobywa bramkę. Kielczanie długo w ataku pozycyjnym. Denis Buntić trafia z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    50 min. - 20:24 - Nieskuteczne akcje z obu stron. Montpellier HB gubi piłkę. Kielczanie przed szans odskoczenia na cztery bramki. Tomasz Rosiński trafia z drugiej linii!
    Skomentuj 2
    46 min. - 20:23 - Michał Jurecki przedarł się przez obronę rywali. Borut Mackovsek trafia z drugiej linii. Michał Jurecki zdobywa bramkę po szybkim wznowieniu, a dodatkowo dwie minuty kary dla rywala.
    Skomentuj 1
    44 min. - 19:21 - Przechwyt Vive i bramkę z kontrataku zdobywa Tobias Reichmann. Kolejny błąd Montpellier HB i piłka dla Vive. Karol Bielecki niedokładnie do koła. Rzut karny dla Montpellier HB. Vid Kavticnik zdobywa bramkę!
    Skomentuj 0
    42 min. - 18:20 - Denis Buntić zdobywa bramkę, jednak natychmiast rzutem ze skrzydła odpowiada Dragan Gajić! Grzegorz Tkaczyk rzuca w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    40 min. - 17:19 - Michał Jurecki dynamicznym atakiem przedarł się przez obronę rywali. Marin Sego broni rzut Vida Kavticnika. Kielczanie gubią piłkę. Michał Jurecki ukarany wykluczeniem i dodatkowo rzut karny dla Montpellier HB. Vid Kavticnik zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    38 min. - 16:18 - Diego Simonet zdobywa bramkę. Julen Aguinagalde trafia z koła. Borut Mackovsek zdobywa bramkę po wrzutce.
    Skomentuj 0
    36 min. - 14:17 - Michał Jurecki popełnia kolejny błąd. Montpellier HB w ataku. Mateusz Jachlewski zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 1
    34 min. - 14:16 - Michał Jurecki gubi piłkę. Montpellier HB nieskutecznie w ataku. Denis Buntić nie trafia. Błąd popełniają błąd w ataku. Słaba gra z obu stron.
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:16 - Borut Mackovsek otwiera wynik drugiej połowy. Michał Jurecki nieskutecznie. Marin Sego wyszedł wysoko z bramki i przerwał kontratak.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Vive Tauron Kielce po pierwszej połowie prowadzi z Montpellier Agglomeration HB 16:13.
    Skomentuj 3
    • Johnydegun21 Zgłoś komentarz
      zeby strzelic z rzutu wolnego trzeba byc najwyzszej klasy zawodnikiem.
      • Krzysztof Blumberg Zgłoś komentarz
        Taki zawodnik w drużynie jak Karol to skarb. Karol jest po prostu najlepszy.
        • Miasto mistrzów - Kielce Zgłoś komentarz
          Ale zaje... :D Karol to mistrz świata i tyle w temacie.
          29 min. - 13:16 - Montpellier HB gubi piłkę. Czas dla Vive, 15 sekund do końca. Pierwszą połowę zakończy rzut wolny. Karol Bielecki zdobywa bramkę!
          Skomentuj 6
          Zobacz więcej komentarzy (3)
          28 min. - 13:15 - Denis Buntić rzuca obok bramki. Vid Kavticnik ponownie przedarł się przez obronę rywali, natychmiast odpowiada Denis Buntić.
          Skomentuj 0
          28 min. - 12:14 - Karol Bielecki kryty indywidualne. Strata Vive, Manuel Strlek przebiegał po kole. Vid Kavticnik ponownie zdobywa bramkę, tym razem z rozegrania.
          Skomentuj 0
          27 min. - 11:14 - Matej Gaber wywalczył rzut karny. Vid Kavticnik na linii siedmiu metrów i mamy bramkę dla Francuzów!
          Skomentuj 0
          26 min. - 10:14 - Karol Bielecki po raz kolejny wziął sprawy w swoje ręce. Montpellier HB gubi piłkę. Tobias Reichmann zdobywa bramkę ze skrzydła! Czas dla Montpellier HB.
          Skomentuj 1
          • mitek-nar Zgłoś komentarz
            ktoś coś ostatnio bełkotał dosłownie bełkotał o roli Karola w Kielcach... może przedwcześnie jeszcze na ocenę jego występu w dniu dzisiejszym ale jest to niewątpliwie próbka jego
            Czytaj całość
            potencjału...
            25 min. - 10:12 - Tobias Reichmann nieskutecznie rzuca z drugiej linii. Vid Kavticnik zdobywa bramkę z trudnej pozycji.
            Skomentuj 1
            23 min. - 9:12 - Kielczanie długo w ataku. Karol Bielecki znakomicie rzuca z drugiej linii. Ze skrzydła natychmiast odpowiada Vid Kavticnik.
            Skomentuj 0
            22 min. - 8:11 - Montpellier HB ponownie gubi piłkę, niedokładne podanie do skrzydła. Vive w komplecie. Czas dla kielczan.
            Skomentuj 1
              pięknie, tak trzymać! systematycznie budować przewagę, bez przestojów i będzie super wynik na koniec a później tylko formalność w Kielcach !
              21 min. - 8:11 - Diego Simonet łatwo oszukał obronę kielczan i zdobył bramkę. Julen Aguinagalde pomylił się w dobrej sytuacji. Kielczanie szybko przejmują piłkę. Denis Buntić zdobywa bramkę rzutem z podłoża!
              Skomentuj 0
              19 min. - 7:10 - Dragan Gajić trafia po wbiegu na koło. Manuel Strlek odpowiada bramką ze skrzydła. Piotr Chrapkowski ukarany wykluczeniem.
              Skomentuj 0
              17 min. - 6:9 - Znakomicie z drugiej linii rzuca Karol Bielecki! Marin Sego broni w sytuacji sam na sam. Ivan Cupić zdobywa bramkę ze środka rozegrania.
              Skomentuj 0
              15 min. - 6:7 - Michał Jurecki trafia z prawego rozegrania. Natychmiast odpowiada Dragan Gajić!
              Skomentuj 0
              14 min. - 5:6 - Rywale rzucają w poprzeczkę i bramkę po kontrataku zdobywa Ivan Cupić! Issam Tej trafia z koła.
              Skomentuj 0
              12 min. - 4:5 - Julen Aguinagalde zdobywa bramkę z koła. Vive na prowadzeniu.
              Skomentuj 2
              12 min. - 4:4 - Diego Simonet łatwo oszukał obronę kielczan, szybko odpowiedział Karol Bielecki. Rzut karny dla Montpellier HB. Dragan Gajić rzuca wysoko nad bramką!
              Skomentuj 0
              10 min. - 3:3 - Kielczanie gubią piłkę w ataku. Przechwyt Vive i mistrzowie Polski w ataku pozycyjnym. Julen Aguinagalde trafia z koła.
              Skomentuj 0
              8 min. - 3:2 - Mateusz Jachlewski miał dużo miejsca na skrzydle i zdobył bramkę. Issam Tej trafia z koła.
              Skomentuj 0
              6 min. - 2:1 - Borut Mackovsek otwiera wynik spotkania. Karol Bielecki zaskoczył rywali rzutem z podłoża. Szybko odpowiada Matej Gaber.
              Skomentuj 0
              3 min. - 0:0 - Karol Bielecki rzuca nieskutecznie. Faul w ataku Montpellier HB. Kielczanie długo w ataku, Piotr Chrapkowski nie trafił.
              Skomentuj 0
              1 min. - 0:0 - Rozpoczęło Montpellier HB od nieskutecznej akcji. Vive Tauron Kielce gra w składzie: Sego - Cupić, Jachlewski, Bielecki, Zorman, Jurecki, Aguinagalde.
              Skomentuj 0
              Początek spotkania.
              Skomentuj 0
              Rozpoczęła się prezentacja obu drużyn. Niebawem rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów.
              Skomentuj 0
              Szczypiorniści Vive Tauron Kielce są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Przypomnijmy, że fazę grupową kielczanie zakończyli z imponującym dorobkiem kompletu zwycięstw.
              Skomentuj 0
              Witamy kibiców piłki ręcznej! Zapraszamy do śledzenia przebiegu pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów Montpellier Agglomeration HB - Vive Tauron Kielce.