LM: MKB Veszprem - Orlen Wisła Płock na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
60 min. 31:26 - Koniec spotkania. Orlen Wisła Płock uległa MKB Veszprem 26:31 i nie zdołała awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
Skomentuj 1
  • Dawid Cichy Szatkowski Zgłoś komentarz
    Ej ale wisła Przegrała na wyjeżdzie znimi a U nas wygrali z nimi
    59 min. 31:26 - Renato Sulić po raz kolejny nie do zatrzymania. Adam Wiśniewski rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    58 min. 30:26 - Peter Gulyas łatwo oszukał obronę płocczan. Po zabiegu na koło trafił Adam Wiśniewski.
    Skomentuj 0
    58 min. 29:25 - Z koła trafia Muhamed Toromanović. Nafciarze starają się bronić wysoko. Strata Węgrów. Kontratak na bramkę zamienia Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    57 min. 29:23 - Nieskuteczna akcja Madziarów. Mariusz Jurkiewicz zdobywa bramkę po przebojowej akcji. Szybko odpowiada Carlos Ruesga.
    Skomentuj 0
    55 min. 28:22 - Faul w ataku Węgrów. Wisła jednak powoli rozgrywa akcje. W znakomitej sytuacji ze skrzydła pomylił się Ivan Nikcević. Serb ma dziś ogromne problemy z pokonaniem Mirko Alilovcia. Czas dla MKB Veszprem.
    Skomentuj 0
  • 53 min. 28:22 - Spore zamieszanie na parkiecie. Wisła nie wykorzystała kontrataku, w odpowiedzi łatwo bramkę zdobyli rywale. Timuzsin Schuch ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    52 min. 27:22 - Marin Sego zatrzymuje kontratak rywali. Nafciarze ponownie w ataku pozycyjnym. Znakomity rzut Nikoli Eklemovicia.
    Skomentuj 0
    50 min. 27:21 - Momir Ilić ponownie wpisał się na listę strzelców. Czas dla Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    49 min. 26:21 - Laszlo Nagy pewnie rzuca z drugiej linii. W odpowiedzi skuteczna akcja Marcina Lijewskiego.
    Skomentuj 0
    48 min. 25:20 - Kolejna znakomita akcja Madziarów z kołem. Bramkę zdobywa Uros Vilovski. Szybko odpowiada ładnym trafieniem Ivan Nikcević.
    Skomentuj 0
    47 min. 24:19 - Kolejny rzut karny dla Wisły. Tym razem skutecznie rzuca Valentin Ghionea. MKB Veszprem gubi piłkę w ataku. Petar Nenadić skutecznie wykańcza kontratak.
    Skomentuj 0
    45 min. 24:17 - Dwie minuty kary dla [tag=23858]Renato Sulicia. [/tag]
    Skomentuj 0
    45 min. 24:17 - Tym razem rzut karny dla Wisły. Mirko Alilović wygrał pojedynek z Petarem Nenadiciem.
    Skomentuj 1
    43 min. 24:17 - Valentin Ghionea nie zdołał pokonać bramkarza rywali. Rzut karny dla MKB Veszprem. Momir Ilić po raz kolejny się nie myli.
    Skomentuj 0
    42 min. 23:17 - Kolejna świetna akcja z kołem Madziarów. Bramkę zdobywa niezawodny Renato Sulić.
    Skomentuj 0
    40 min. 22:17 - Nafciarze w dalszym ciągu nie potrafią zatrzymać ataków rywali. Nikola Eklemović popisał się ładną bramką.
    Skomentuj 0
    38 min. 21:16 - W osłabieniu Nafciarze zdobywają dwie bramki. Skutecznie zagrali Petar Nenadić i Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    38 min. 20:14 - Wykluczenie dla Muhameda Toromanovicia. MKB Veszprem w ataku pozycyjnym.
    Skomentuj 1
    • handballo Zgłoś komentarz
      Brzydki mecz. Niepotrzebnie wdaliśmy się w takie szarpane akcje i bieganine.
      37 min. 20:14 - Ze skrzydła trafia Adam Wiśniewski. Madziarzy w ataku pozycyjnym już w komplecie. Z koła odpowiadają rywale.
      Skomentuj 0
      35 min. 19:13 - Wisła traci jednak głupio piłkę i kontratak Węgrów bramką kończy Laszlo Nagy. W odpowiedzi nieskutecznie rzuca Marcin Lijewski.
      Skomentuj 0
      34 min. 18:13 - Peter Gulyas trafia ze skrzydła. Szkoda, była szansa na złapanie kontaktu z rywalem. Timuzsin Schuch wykluczony na dwie minuty.
      Skomentuj 0
      33 min. 17:13 - Marcin Lijewski w końcu znalazł sposób na bramkarza rywali. Węgrzy gubią piłkę w ataku. Kontratak w drugie tempo kończy "Lijek".
      Skomentuj 0
      32 min. 17:11 - Tym razem ze skrzydła pomylił się Ivan Nikcević. Kolejna świetna interwencja Mirko Alilovicia.
      Skomentuj 0
      31 min. 17:11 - Na początek nieskuteczna akcja Nafciarzy. Wynik pierwszej połowy otwiera Renato Sulić.
      Skomentuj 0
      Początek drugiej połowy.
      Skomentuj 0
      MKB Veszprem nie prezentuje dziś nadzwyczajnej gry. Oba zespoły popełniają sporo błędów. Węgrzy nieco lepiej prezentują się jednak w defensywie, którą mocno wspiera Mirko Alilović. Chorwacki golkiper broni na poziomie 52 procent.
      Skomentuj 0
      30 min. 16:11 - Koniec pierwszej połowy.
      Skomentuj 5
      • Złoty Bogdan Zgłoś komentarz
        To, że mecz trwa 60 minut, to akurat nie jest najlepsza wiadomość dla Orlen Wisełki :)
        • exyou Zgłoś komentarz
          bez przesady ,czego oczekiwaliście, to bylo wiadome że Veszprem u siebie to wielka klasa.Jedna bramka to jest nic.
          • handballer Zgłoś komentarz
            syprzak strasznie frajersko się zachował zgarniając w 20min 3x2min, wręcz poziom juniorski..
            Zobacz więcej komentarzy (2)
            29 min. 16:11 - Rzut wolny zakończy pierwszą połowę. Carlos Ruesga nieskutecznie.
            Skomentuj 0
            29 min. 16:11 - Iman Jamali po raz kolejny rozmontował obronę płocczan. Szybko odpowaida Angel Montoro.
            Skomentuj 0
            29 min. 15:10 - Iman Jamali po raz kolejny nie do zatrzymania. Ze skrzydła trafia Adam Wiśniewski.
            Skomentuj 0
            28 min. 14:9 - Iman Jamali z łatwością rzuca przy biernej postawie obrony Nafciarzy. W odpowiedzi trafia Angel Montoro, dodatkowo wykluczenie dla rywala.
            Skomentuj 0
            27 min. 13:8 - Węgrzy już w komplecie rozgrywają atak pozycyjny. Czas dla MKB Veszprém.
            Skomentuj 0
            25 min. 13:8 - Węgrzy nie zdołali oddać rzutu. Nafciarze niedokładnie rozegrali kontratak. Szkoda, to mogła być łatwa bramka.
            Skomentuj 0
            25 min. 13:8 - Momir Ilić wykluczony na dwie minuty. Rzut karny na bramkę zamienia Petar Nenadić.
            Skomentuj 0
            25 min. 13:7 - Ponownie z koła bramkę zdobył Muhamed Toromanović. Świetna asysta Petara Nenadicia. Obrona Nafciarzy prezentuje się jednak tragicznie. Kompletnie niepilnowany na szóstym metrze był Momir Ilić.
            Skomentuj 0
            24 min. 12:6 - W końcu Nafciarze zdołali przełamać niemoc. Z koła trafił Muhamed Toromanović. Szybka odpowiedź Węgrów.
            Skomentuj 0
            22 min. 11:5 - Mirko Alilović spisuje sie coraz lepiej. Szybką akcję Węgrów wykańcza Cristian Ugalde.
            Skomentuj 0
            20 min. 10:5 - MKB Veszprem złapało wiatr w żagle. Kolejna skuteczna akcja Węgrów. Czas dla Manolo Cadenasa.  Czy jest już po meczu?
            Skomentuj 0
            19 min. 9:5 - W odpowiedzi dwie minuty kary dla rywali i rzut karny dla Wisły. Valentin Ghionea przegrał jednak pojedynek z Mirko Aliloviciem.
            Skomentuj 0
            19 min. 9:5 - Niestety kontratak Veszprem przerwał nieprzepisowo Kamil Syprzak i otrzymał trzecie dwuminutowe wykluczenie. Kołowego nie zobaczymy już na parkiecie. Momir Ilić wykorzystuje rzut karny.
            Skomentuj 0
            19 min. 8:5 - W ostatnich akcjach Nafciarzom brakuje skuteczności. Jeśli płocczanie szybko nie poprawią celowników, może być nieciekawie. Kolejna strata Nafciarzy.
            Skomentuj 0
            17 min. 8:5 - Adam Wiśniewski z zerowego kąta nie pokonał bramkarza rywali. Natychmiastowa kontra Węgrów, bramkę zdobywa Renato Sulić.
            Skomentuj 1
            14 min. 7:5 - Sędziowie dopatrzyli się kroków Serba, bowiem bramka nie została uznana. Trwa wymiana ciosów. Na listę strzelców wpisał się Adam Wiśniewski.
            Skomentuj 0
            13 min. 6:5 - Kolejna znakomita indywidualna akcja Petara Nenadicia. Dodatkowo wykluczony Laszlo Nagy. Wisła będzie grała w przewadze.
            Skomentuj 1
            12 min. 6:4 - Ivan Nikcević miał dużo miejsca na skrzydle, jednak ponownie nie zdobył bramki. Rzut karny dla MKB. Momir Ilić rzuca niezwykle pewnie. Rośnie przewaga Węgrów.
            Skomentuj 0
            11 min. 5:4 - Węgry gubią piłkę w ataku. Niestety płocczanie także tracą piłkę. Peter Gulyas trafia ze skrzydła.
            Skomentuj 0
            10 min. 4:4 - Zobaczymy czy uwagi Manolo Cadenas przyniosą efekty. Węgrzy twardo grają w obronie.  Petar Nenadić trafia po znakomitej indywidualnej akcji.
            Skomentuj 0
            8 min. 4:3 - Marcin Wichary ponownie zatrzymuje rywali. Czas dla Nafciarzy.
            Skomentuj 2
              Veszprem jest w aktualnej formie bardzo słabe i na pewno nie na F4
              • kibiCK Zgłoś komentarz
                Veszprem na razie bardzo nerwowo. Dużo błędów, strat. Jeśli to się nie zmieni to jest szansa!
                8 min. 4:3 - Iman Jamali oszukał obronę płocczan. Wisła w ataku pozycyjnym. Ivan Nikcević trafił w poprzeczkę.
                Skomentuj 0
                7 min. 3:3 - Marcin Lijewski nie wykorzystał okazji na dobrowadzenie do remisu, jednak Węgrzy także popełniają błąd. Kolejna próba "Lijka" już skuteczna.
                Skomentuj 0
                7 min. 3:2 - Kolejne wykluczenie dla Kamila Syprzaka. Ukarany został także Momir Ilić.
                Skomentuj 0
                7 min. 3:2 - Dobrze w bramce spisuje się Marcin Wichary. Kontrataku nie skończył jednak Valentin Ghionea.
                Skomentuj 0
                5 min. 3:2 - Tym razem z drugiej linii obronę Nafciarzy zaskoczył Momir Ilić. Płocczanie w ataku pozycyjnym.
                Skomentuj 0
                4 min. 2:2 - Początek spotkania wyrównany. Na wrzutkę Węgrów odpowiedział skutecznym rzutem Muhamed Toromanović.
                Skomentuj 0
                3 min. 1:1 - Wynik spotkania otwierają Węgry. Dodatkowo wykluczony został Kamil Syprzak. Na szczęście płocczanie odpowiadają trafieniem Mariusz Jurkiewicz.
                Skomentuj 2
                1 min. 0:0 - Pierwsze akcje obu zespołów chaotyczne.
                Skomentuj 0
                Początek spotkania.
                Skomentuj 0
                Zespoły zaprezentowały się przed węgierską publicznością. W hali MKB Veszprem atmosfera jest gorąca. Niebawem zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego.
                Skomentuj 0
                Zdaniem Bogdana Zajączkowskiego kluczem do sukcesu będzie dyspozycja bramkarzy. - Madziarzy wygrają jedną bramką, ale Nafciarze rzucą więcej bramek na wyjeździe niż Węgrzy. A że muszą zdobyć 34 bramki? W Płocku mieli sposób na bramkarzy Veszprem i w rewanżu będzie podobnie.
                Skomentuj 0
                Adam Wiśniewski także nie czuje lęku przed rywalem. Skrzydłowy Wisły uważa, że jego zespół może ograć Węgrów. - Wiadomo, że na wyjeździe o pokonanie rywali będzie ciężko, wygraliśmy jednak u siebie i przed rewanżem nie stoimy na straconej pozycji.
                Skomentuj 0
                Optymistą przed rewanżem jest Marcin Lijewski, który liczy na słabszą dyspozycję rywali. - Pierwszy mecz pokazał nam, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i przy naszej dobrej dyspozycji oraz słabszym dniu rywala możemy z nim powalczyć oraz pokusić się o niespodziankę - uważa rozgrywający.
                Skomentuj 0
                Zdaniem szkoleniowca Nafciarzy sobotnie spotkanie będzie równie zacięte, jak pierwszy pojedynek w Orlen Arenie. - Czeka nas ciekawy mecz, którego losy - mam nadzieję - będą ważyły się do ostatniego gwizdka sędziego - zapowiada Manolo Cadenas.
                Skomentuj 0
                Eksperci portalu SportoweFakty.pl są jednomyślni. Ich zdaniem w sobotę zwycięży MKB Veszprem. - O powtórzenie tego wyniku na wyjeździe będzie jednak bardzo trudno. Veszprem to nie jest byle jaka drużyna i myślę, że wygra pięcioma bramkami i awansuje dalej - podkreśla Wojciech Nowiński.
                Skomentuj 0
                W pierwszym spotkaniu Nafciarze udowodnili, że są równorzędnym rywalem dla faworyzowanych Węgrów. Powtórzenie wyniku z Płocka na terenie rywala będzie jednak niezwykle trudne. - Jeżeli zagramy na podobnym poziomie jak ostatnio, mamy szanse pokonać Veszprem nawet u nich - uważa Nikola Eklemović.
                Skomentuj 0
                W pierwszym spotkaniu rozegranym w Płocku lepsi okazali się Nafciarze, zwyciężając 34:33. Zaliczka wicemistrza Polski mogła być zdecydowanie wyższa, jednak płocczanie źle rozegrali końcówkę meczu.