LM: FC Porto Vitalis - Vive Targi Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Vive Targi Kielce pokonało FC Porto 35:30.
Skomentuj 1
59 min. - 30:35 - Skuteczna akcja z kołem FC Porto. W odpowiedzi trafia Manuel Strlek.
Skomentuj 0
58 min. - 29:34 - FC Porto zdobywa bramkę po długiej akcji. Trafia niezawodny Gilberto Duarte. Szybko odpowiada Tomasz Rosiński.
Skomentuj 0
56 min. - 28:33 - Faulowany Krzysztof Lijewski i kolejne wykluczenie dla FC Porto. Rozgrywający zdołał jeszcze pokonać bramkarza rywali.
Skomentuj 0
56 min. - 28:32 - Skuteczną indywidualną akcją popisał się Michał Jurecki. Kolejny błąd kielczan w bronie, słabo w defensywie gra jeden na jeden Krzysztof Lijewski.
Skomentuj 0
55 min. - 27:31 - Gilberto Duarte ponownie oszukuje obronę Vive. Kielczanie nie radzą sobie z tym zawodnikiem. Dwie minuty kary dla Portugalczyków.
Skomentuj 0
  • 55 min. - 26:31 - Krzysztof Lijewski zdobywa 30 bramkę dla kielczan. Nieskuteczna bramka FC Porto. Kontratak na bramkę zdobywa Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    53 min. - 26:29 - Kolejna znakomity rzut Gilberto Duarte. Strata Vive, jednak kontratak rywali broni Venio Losert.
    Skomentuj 0
    52 min. - 25:29 - Gilberto Duarte szybko zdobywa bramkę. Manuel Strlek wywalczył rzut karny dla Vive. Thorir Olafsson rzuca celnie.
    Skomentuj 0
    51 min. - 24:28 - FC Porto w ataku pozycyjnym. Dwie minuty kary dla Piotra Grabarczyka. FC Porto rzuca zbyt szybko i nieskutecznie. Vive powoli konstruuje atak. Z czystej pozycji trafia Tomasz Rosiński.
    Skomentuj 0
    49 min. - 24:27 - Kolejny efektowny rzut Schuberta. Duński skrzydłowy prezentuje się dziś znakomicie. Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 1
    48 min. - 23:27 - Na parkiecie nowa siódemka Vive. Znakomita akcja kielczan i z czystej pozycji rzuca Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    48 min. - 23:26 - Nieskutecznei rzuca Michał Jurecki. Kolejna kontra FC Porto i bramkę zdobywa Gilberto Duarte.
    Skomentuj 0
    47 min. - 22:26 - Kolejny błąd Vive w obronie i z koła tafia FC Porto. Nieskutecznie rzuca Zeljko Musa. FC Porto nie myli się w kontrataku.
    Skomentuj 0
    45 min. - 20:26 - Ze skrzydła skutecznym rzutem popisał się Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    44 min. - 20:25 - FC Porto w ataku pozycyjnym. Vive teraz słabo sobie radzi w obronie. Kolejna bramka FC Porto. W odpowiedzi bombę do bramki rywali posłał Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    43 min. - 19:24 - Faul w ataku Denisa Bunticia. Gilberto Duarte ponownie skutecznie rzuca z drugiej linii. Vive gubi piłkę w ataku. Okres słabszej gry mistrza Polski.
    Skomentuj 0
    42 min. - 18:24 - Dwie minuty kary dla Karola Bieleckiego. Gilberto Duarte tym razem rzuca skutecznie. Kielczanie słabo sobie radzą w osłabieniu. Skuteczny kontratak Portugalczyków.
    Skomentuj 0
    40 min. - 16:24 - Ze skrzydła pomylił się Mateusz Jachlewski. Skrzydłowy jednak przechwycił piłkę. Kontratak na bramkę zamienił Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    39 min. - 16:23 - Kolejna nieskuteczna akcja FC Porto. Znakomita indywidualna akcja Urosa Zormana.
    Skomentuj 0
    38 min. - 16:22 - Kontratak Vive na bramkę zamienia Ivan Cupić. Rośnie przewaga mistrza Polski.
    Skomentuj 0
    37 min. - 16:21 - Tym razem ładna akcja Portugalczyków zakończona celnym rzutem. Karol Bielecki jest dziś nie do zatrzymania, kolejna bomba "Koli".
    Skomentuj 0
    36 min. - 15:20 - FC Porto popełnia błąd kroków. Vive w ataku pozycyjnym. Rzut karny dla Vive i dwie minuty kary dla Gilberto Duarte. Karol Bielecki na linii siedmiu metrów. Skuteczny rzut rozgrywającego.
    Skomentuj 0
    34 min. - 15:19 - Vive w ataku pozycyjnym. Znakomita bomba Karola Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    33 min. - 15:18 - FC Porto tym razem znalazło sposób na pokonanie Sławomira Szmala.
    Skomentuj 0
    Kielczanie drugą połowę rozpoczęli w składzie: Szmal - Jachlewski, Bielecki, Zorman, Buntić, Cupić, Musa.
    Skomentuj 0
    32 min. - 14:18 - Prowadzenie kielczan podwyższa Karol Bielecki. FC Porto nie popisało się w ataku i kontratak na bramkę zamienił Zeljko Musa.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    W pierwszej połowie bramki dla Vive zdobywali niemal wyłącznie Polacy: Chrapkowski 6, Bielecki 3, Jachlewski 2, Rosiński 2, Lijewski 1, Tkaczyk 1, Olafsson 1.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Targi Kielce prowadzi z FC Porto Vitalis 16:14.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:16 - Rzuca Michał Jurecki, jednak nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:16 - Kolejny błąd w ataku kielczan, tym razem pomylił się Piotr Grabarczyk. FC Porto jednak także nie potrafi zdobyć bramki. W odpowiedzi trafia Tomasz Rosiński.
    Skomentuj 0
    27 min. - 14:15 - Kielczanie popełniają błędy w ataku. Kroki Krzysztofa Lijewskiego i Thorira Olafssona. FC Porto zdobywa bramkę kontaktową.
    Skomentuj 0
    26 min. - 13:15 - Rzut karny dla FC Porto. Schubert kolejny raz rzuca skutecznie.
    Skomentuj 0
    25 min. - 12:15 - Vive w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki rzuca nieskutecznie. FC Porto odpowiada jednak także nieskuteczną akcją. Nie myli się natomiast Tomasz Rosiński.
    Skomentuj 0
    24 min. - 12:14 - Kontratak FC Poro efektownym rzutem zakończył Schubert.
    Skomentuj 0
    23 min. - 11:14 - FC Porto popisało się znakomitą akcję, jednak natychmiast odpowiada Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    21 min. - 10:13 - Kolejny skuteczny rzut Karola Bieleckiego. Dziś lewe rozegranie jest najmocniejszą bronią mistrza Polski.
    Skomentuj 0
    21 min. - 10:12 - Vive nie potrafi wykorzystać gry w podwójnej przewadze. FC Porto zdobyło dwie bramki.
    Skomentuj 0
    19 min. - 8:12 - FC Porto zdobywa bramkę w osłabieniu. Karol Bielecki kolejny raz rzuca znakomicie z drugiej linii. Rozgrywający był faulowany i dodatkowo FC Porto ukarane kolejnym wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    18 min. - 7:11 - Czas dla Vive. Kielczanie w ataku pozycyjnym. Tomasz Rosiński wywalczył rzut karny i dwie minuty kary dla rywala. Thorir Olafsson rzuca skutecznie.
    Skomentuj 0
    17 min. - 7:10 - Bramkę zdobywają Portugalczycy. Po kwadransie gry Talant Dujszebajew wpuścił na parkiet nowych zawodników.
    Skomentuj 0
    16 min. - 6:10 - Vive poprawiło nieco grę w obronie i kolejna kontra. Bramkę zdobywa Mateusz Jachlewski.
    Skomentuj 0
    15 min. - 6:9 - Kontratak Vive i ponownie skutecznym rzutem popisał się Piotr Chrapkowski. Znakomity mecz rozgrywającego.
    Skomentuj 0
    14 min. - 6:8 - Kielczanie teraz nieco słabiej spisują się w obronie. FC Porto po raz kolejny oszukało defensywę mistrza Polski i zdobyło bramkę z koła.  W odpowiedzi trafia Mateusz Jachlewski.
    Skomentuj 0
    13 min. - 5:7 - Znakomita bomba z drugiej linii Karola Bieleckiego. Nieskuteczna akcja Portugalczyków. Kontratak Vive zatrzymany nieprzepisowo i mamy rzut karny. Piotr Chrapkowski trafia z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:5 - Kolejny karny dla FC Porto i ponownie Schubert nie myli się z linii siedmiu metrów. Portugalczycy doprowadzili do remisu.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:5 - Tym razem rzut karny dla FC Porto. Schubert nie myli się z linii siedmiu metrów. Kielczanie tracą piłkę w ataku. FC Porto konstruuje atak pozycyjny.
    Skomentuj 0
    9 min. - 3:5 - FC Porto zdobywa bramkę ze skrzydła. W odpowiedzi rzut karny wywalczył Denis Buntić. Tym razem Grzegorz Tkaczyk popisuje się kapitalnym technicznym rzutem.
    Skomentuj 0
    8 min. - 2:4 - Kielczanie nie radzą sobie w osłabieniu, prosta strata Vive. FC Porto po szybkim ataku zdobywa bramkę, ponownie trafia Gilberto Duarte. Szybko odpowaida niezawodny Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    7 min. - 1:3 - FC Porto w ataku pozycyjnym. Dwie minuty kary dla Denisa Bunticia. Duarte zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy.
    Skomentuj 0
    6 min. - 0:3 - Kolejna strata Portugalczyków i kielczanie po szybkim ataku zdobywają bramkę. Ponownie trafił Piotr Chrapkowski. Czas dla FC Porto.
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:2 - W bramce udaną interwencją popisał się Sławomir Szmal. Kolejna znakomita akcja kielczan i kolejną bramkę zdobywa Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:1 - Kolejna udana akcja kielczan w obronie. Grzegorz Tkaczyk wywalczył rzut karny. Ivan Cupić z linii siedmiu metrów rzuca w poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:1 - Kielczanie spotkanie rozpoczęli w składzie: Szmal, Jachlewski, Chrapkowski , Tkaczyk, Buntić, Cupić, Musa.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęli zawodnicy FC Porto. Portugalczycy rzucają nieskutecznie. Piotr Chrapkowski otwiera wynik meczu.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali się na parkiecie. Rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów.
    Skomentuj 0
    Kielecki zespół będzie musiał sobie dziś radzić bez Julena Aguinagalde. Brak tego zawodnika to duże osłabienie mistrzów Polski. W kadrze Vive znajdują się jednak zawodnicy, którzy powinni go godnie zastąpić.
    Skomentuj 0
    FC Porto Vitalis oczywiście nie wolno lekceważyć. Portugalczycy potrafią nawiązać wyrównaną walkę z każdym rywalem, nawet tym najmocniejszym. To potwierdzili w meczu z THW Kiel.
    Skomentuj 0
    Dziś po raz pierwszy w rozgrywkach Ligi Mistrzów kielecki zespół poprowadzi Talant Dujszebajew. Nowy szkoleniowiec powoli wprowadza zmiany. Pojedynek z FC Porto będzie doskonałym sprawdzianem przed trudniejszymi meczami z THW Kiel i Orlen Wisłą Płock.
    Skomentuj 0
    Vive Targi Kielce znakomicie rozpoczęło ten sezon, pewnie zmierzając po tryumf w fazie grupowej. Ostatnie niespodziewane trzy porażki mocno skomplikowały sytuację kielczan.