MŚ: Polska - Paragwaj na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
40:6 !!! koniec meczu, pewna wygrana Biało-czerwonych w pierwszym meczu na mistrzostwach świata! Dziękujemy za śledzenia naszej relacji
Skomentuj 0
Skomentuj 1
Agnieszka Jochymek zaczyna gonić pozostałe skrzydłowe, jak na razie najwięcej goli dla Polski rzuciła Katarzyna Koniuszaniec. Ma ich na koncie aż 8. Na parkiecie małe spięcie, rzut karny dla Biało-czerwonych i nie trafia Alina Wojtas.
Skomentuj 0
Rzut karny dla Polski, który na gola zamienia Karolina Semeniuk-Olchawa. Polska gra w przewadze jednej zawodniczki. Do końca 4 minuty a wynik brzmi 38:6
Skomentuj 0
Rzadko obserwuje się tak jednostronne widowiska. A tymczasem mamy druga bramkę dla Paragwaju w tej części meczu!
Skomentuj 0
Karolina Szwed-Orneborg również wpisuje się na listę strzelców, jeszcze niespełna 6 minut do końca a Polska prowadzi z Paragwajem 37:5.
Skomentuj 0
  • Trener Kim Rasmussen spokojnie siedzi na ławce przy parkiecie, nic w tym jednak dziwnego bo jego zespół ma... 30 goli przewagi.
    Skomentuj 0
    Obrona Biało-czerwonych jest nie do przejścia dla Paragwajek. A nasze zawodniczki trenują grę kontratakiem i tak wygląda to spotkanie. Lekko, łatwo i przyjemnie. Na twarzach uśmiechy, zagrania pod publiczkę no i Karolina Semeniuk-Olchawa rzuca gola numer 34 dla Polski.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Jochymek po raz kolejny, to czwarty gol skrzydłowej KGHM Metraco Zagłębia Lubin. Polki grają bardzo konsekwentnie.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Jochymek rzuca swoją trzecią bramkę, a Polska prowadzi 32:5...
    Skomentuj 0
    Nieco ponad kwadrans do końca, a Polki wciąż grają bardzo konsekwentnie. A przed chwilą ładna interwencja bramkarki Paragwaju, która zatrzymała Małgorzatę Stasiak.
    Skomentuj 0
    I kolejny premierowy gol, Karolina Semeniuk-Olchawa. Jest już 31:5. Chyba obie siódemki czekają już na końcowa syrenę.
    Skomentuj 0
    Paragwaj próbował z 2 linii, ale bezskutecznie. Problemu z trafieniem po raz 8 nie miała...Katarzyna Koniuszaniec. Pękła 30-stka!
    Skomentuj 0
    Chyba tak łatwych nie mają nawet treningów nasze reprezentantki. Katarzyna Koniuszaniec po asyście Karoliny Szwed-Orneborg i jest już 29:5...
    Skomentuj 0
    Kara 2 minut dla Aliny Wojtas to trzecie wykluczenie dla Polek, ale mamy też gola premierowego, tym razem Małgorzata Stasiak.
    Skomentuj 0
    Kontra za kontrą, ponownie najszybsza Kinga Grzyb i jest już 27:5! Ależ pogrom
    Skomentuj 0
    Pokazała się też Karolina Siódmiak, po asyście Alina Wojtas i 25:5, a po chwili piękna akcja Monika Stachowska - Kinga Grzyb!
    Skomentuj 0
    Szóste trafienie Katarzyny Koniuszaniec. Jedną bramkę mniej ma Kinga Grzyb, która rzuci dziś więcej bramek? Polska-Paragwaj 24:5
    Skomentuj 0
    I ponownie Kinga Grzyb . Nasze skrzydłowe mają dobry dzień. Jest tez bramka dla rywalek, po raz trzeci Faria.
    Skomentuj 0
    Stały scenariusz, przejecie piłki, kontra, gol... Katarzyna Koniuszaniec i 22:4
    Skomentuj 0
    Napisaliśmy 20 gola? To już nieaktualne, bo Alina Wojtas trafia po raz 21! Polki grają w przewadze.
    Skomentuj 0
    W bramce reprezentacji Polski zmiana, Annę Wysokińską zmieniała golkiperka Vistalu Gdynia Małgorzata Gapska. A tymczasem 20 gola dla Biało-czerwonych zdobywa Kinga Grzyb.
    Skomentuj 0
    Za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania, choć wynik meczu wydaje się już rozstrzygnięty. Nasze reprezentantki muszą spokojnie kontrolować wynik.
    Skomentuj 0
    Koniec pierwszej połowy. Polska prowadzi z Paragwajem w swoim pierwszym występie na mistrzostwach świata 19:4!
    Skomentuj 0
    Rzut karny dla Paragwaju Sabrina Fiore i jest 19:4.
    Skomentuj 1
    Paragwaj zdecydowanie nie reprezentuje poziomu na mistrzostwa świata, ale nasze rywalki zdobywają trzeciego gola, jego autorką Marizza Faria. Za chwilę odpowiedź Karoliny Kudłacz z rzutu karnego, potem kontra Moniki Migały i mamy 19:3.
    Skomentuj 0
    Świetne dogranie Anny Wysokińskiej do Agnieszki Jochymek, a ta podwyższa na 17:2!
    Skomentuj 0
    Cudowna akcja kombinacyjna i Monika Migała zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym meczu.
    Skomentuj 0
    23 minuty gry za nami, na tablicy wyników 15:2. Polska defensywa stoi jak mur i kolejne przejecie piłki.
    Skomentuj 0
    Tuż po wznowieniu bramkę numer 15 zdobywa Alina Wojtas
    Skomentuj 0
    Rzut karny dla Paragwaju, szansa na trzecie trafienie, ale piłka trafia w słupek! Nadal 14:2 i o czas poprosił Kim Rasmussen.
    Skomentuj 0
    Polkom nie przeszkadza nawet gra w osłabieniu, ale nie wolno tracić inicjatywy. Na trybunach w Zrenjaninie doping dla naszych!
    Skomentuj 0
    13:2 tak wygląda aktualny wynik w meczu Polska - Paragwaj. Dwa trafienia dla naszej drużyny zaliczyły Patrycja Kulwińska i Monika Stachowska, a 2 minuty kary zobaczyła też Karolina Kudłacz.
    Skomentuj 0
    Jest druga bramka dla rywalek, ale wcześniej 11 gola dla Biało-czerwonych zdobywa Agnieszka Jochymek
    Skomentuj 0
    Najpierw Kinga Grzyb i 10:0 a potem nareszcie mamy trafienie dla Paragwaju 10:1 !
    Skomentuj 0
    Karolina Kudłacz znakomicie oszukuje defensywę rywalek i mamy już... 9:0! Prawdziwy pogrom!
    Skomentuj 2
    Kolejna kontra Polek, Kinga Grzyb i 8:0, bardzo jednostronne widowisko jak na razie. Paragwajki są zupełnie bezradne w ataku.
    Skomentuj 1
    Iwona Niedźwiedź i mamy już 7:0!
    Skomentuj 0
    Ależ ładny gol Katarzyny Koniuszaniec, skrzydłowa Startu Elbląg ma chyba swój dzień!
    Skomentuj 0
    Kara 2 minut dla Moniki Stachowskiej, ale to Polki przejmują piłkę i atak pozycyjny naszej reprezentacji.
    Skomentuj 0
    Kolejna kontra po interwencji Anny Wysokińskiej, Kinga Grzyb i mamy już 5:0. Jak na razie mecz układa się idealnie dla Polek!
    Skomentuj 0
    Monika Stachowska i mamy już 4:0 a trener Paragwaju prosi po raz pierwszy o czas.
    Skomentuj 1
    Paragwajki próbują oszukać naszą obronę, ale póki co bezskutecznie. Polki wychodzą wysoko do rywalek
    Skomentuj 0
    Jak na razie defensywa Paragwaju nie wykazuje zbyt wiele agresji, ale selekcjoner naszych rywalek nie ukrywał, że do Serbii jego podopieczne przyjechały po naukę, tymczasem przejecie w obronie, kontra i nie kto inny jak Katarzyna Koniuszaniec podwyższa na 3:0!
    Skomentuj 0
    I ponownie Katarzyna Koniuszaniec, mamy 2:0, nasza skrzydłowa bardzo ładnie zeszła na koło.
    Skomentuj 0
    N trybunach kibiców jak na lekarstwo, ale od pierwszych minut doping dla Polek, które rozpoczęły. I już po pierwszej akcji mamy 1:0 gol Katarzyny Koniuszaniec.
    Skomentuj 0
    W hali w Zrenjaninie rozbrzmiał już Mazurek Dąbrowskiego, Polki wydają się być w bojowych nastrojach, a więc za moment zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Obie siódemki wyszły już na parkiet, trwa prezentacja zawodniczek, a za chwilę odegrane zostaną hymny narodowe.
    Skomentuj 1
    • bobo2013 Zgłoś komentarz
      niech wszyscy sie ucza od naszych dziewczyn jak powinno sie prezentowac podczas hymnu.Gratki
      - Paragwaj gra w nietypowym stylu. Ten mecz będzie wymagał od nas cierpliwości, musimy go jednak po prostu wygrać - powiedział przed pierwszy meczem Polek trener Kim Rasmussen. Nie można się z tym nie zgodzić, ale Biało-czerwone w ostatnim meczu sparingowym z Brazylią pokazały, że stać ich na bardzo dużo.
      Skomentuj 0
      W pierwszym sobotnim pojedynku w "polskiej grupie" Angola bardzo pewnie pokonała Argentynę 33:23. O godzinie 20.15 Norwegia zmierzy się z Hiszpanią.
      Skomentuj 0
      Wszystkie mecze grupy C, do której trafiły Polki, będą rozgrywane w Zrenjaninie. Wśród rywali naszej reprezentacji, poza Paragwajkami jest jeszcze aktualny mistrz świata Norwegia, mistrz Afryki Angola, a także Hiszpania i Argentyna.
      Skomentuj 0
      Sześć lat minęło od ostatniego występu polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach świata, ale w końcu doczekaliśmy się! Za pół godziny Biało-czerwone rozpoczną walkę na turnieju w Serbii. Pierwszym rywalem podopiecznych Kima Rasmussena będzie skazywany na pożarcie Paragwaj. Zapraszamy do śledzenia relacji na naszym portalu. W oczekiwaniu na mecz zachęcamy do przeczytania zapowiedzi tego pojedynku.