PP: Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
autor:
Kamil Kołsut
60 min. 40:37 I wszystko jasne - Orlen Wisła Płock pokonała KS Azoty Puławy i zagra w finale Pucharu Polski.
Skomentuj 0
Dziękuję za uwagę i zapraszam do przeczytania relacji z meczu.
Skomentuj 0
W finale Pucharu Polski na Orlen Wisła Płock czekali już zawodnicy Vive Tauron Kielce. W meczu o trzecie miejsce zmierzą się ze sobą Górnik Zabrze i KS Azoty Puławy.
Skomentuj 0
MVP w szeregach KS Azotów Puławy - Rafał Przybylski  MVP w szeregach Orlen Wisły Płock  - Valentin Ghionea
Skomentuj 0
59 min. 38:35 Rzut karny dla Azotów, skutecznie ponownie Kosta Savić. W odpowiedzi jednak Adam Wiśniewski.
Skomentuj 0
58 min. 38:34 W niesamowitej formie jest dzisiaj Sebastian Zapora, ale nie ma szczęścia. Kolejna dobitka Wisły, tym razem Nemanji Zelenovicia.
Skomentuj 0
  • 56 min. 37:34 Sebastian Zapora obronił pierwszy rzut Nafciarzy, ale błąd w obronie popełnili puławianie i Wiślacy nie zmarnowali kolejnej okazji. Skuteczna dobitka Ivana Nikcevicia.
    Skomentuj 0
    55 min. 36:33 Dwie minuty kary dla Dana-Emila Racotei. Puławianie grają w przewadze, ale tracą piłkę.
    Skomentuj 0
    55 min. 36:33 Rzut karny dla Orlen Wisły Płock i skutecznie Valentin Ghionea!
    Skomentuj 0
    54. min 35:33 Chwila chaosu na parkiecie. Niemoc w ataku przełamał Kosta Savić. Ten mecz się jeszcze nie skończył!
    Skomentuj 0
    53 min. 35:32  Sebastian Zapora w widowiskowy sposób powstrzymuje Michała Daszka! Skutecznie też jego vis a vis, Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    51 min. 35:32 Przemysław Krajewski zmniejsza przewagę Wisły do trzech oczek! Będą emocje w końcówce?
    Skomentuj 0
    50 min. 35:31 Sebastian Zapora broni kontratak Alexandra Tioumentseva! A dla Puław trafia Adam Skrabania.
    Skomentuj 0
    48 min. 35:30 Rzut karny dla Azotów i dwie minuty kary Nemanji Zelenovicia. Do bramki Wicharego trafia Kosta Savić.
    Skomentuj 0
    47 min. 34:29 Świetnie w bramce Wisły Marcin Wichary!
    Skomentuj 0
    46 min. 34:29 Siódme trafienie w dzisiejszym meczu Rafała Przybylskiego, ale szybko odpowiada Dan-Emil Racotea.
    Skomentuj 1
    45 min. 33:28 Dwie minuty kary dla Mateusza Kusa. Z boiska zszedł Mariusz Jurkiewicz, masażysta Wisły pomaga zawodnikowi pod bandami reklamowymi.
    Skomentuj 1
    44 min. 33:28 Zmiana w bramce Wisły, w miejsce Rodrigo Corrales pojawił się na boisku Marcin Wichary.
    Skomentuj 0
    42 min. 32:27 Uwagi szkoleniowca przyniosły skutek - skutecznie Mateusz Kus. A chwilę później Rodrigo Corralesa ponownie pokonuje Rafał Przybylski
    Skomentuj 0
    41 min. 32:25 Najpierw dla Wisły trafił Alexander Tioumentsev, a chwilę później Mariusz Jurkiewicz. Siedem oczek przewagi Nafciarzy, o czas poprosił Ryszard Skutnik.
    Skomentuj 0
    40 min. 30:25 Nafciarze nie są jednak w stanie powstrzymać dzisiaj Nikoli Prce. Bośniak jest niestrudzony w swoich atakach.
    Skomentuj 0
    38 min. 29:24 Wisła powoli przejęła kontrolę nad przebiegiem spotkania. Płocczanie mają już sześć bramek przewagi.
    Skomentuj 0
    37 min. 28:23 Szczęśliwe trafienie Angel Montoro, Hiszpan obrócony tyłem do bramki, zdołał rzucić piłkę i efektownie pokonał bramkarza Azotów.
    Skomentuj 0
    36 min. 27:23 Dla puławian trafił Rafał Przybylski, ale szybka odpowiedź Wisły i bramka Adama Wiśniewskiego.
    Skomentuj 0
    34 min. 26:22 Zwinnie Angel Montoro, puławianie tracą piłkę i Michał Daszek znów wyprowadził swój zespół na czterobramkowe prowadzenie.
    Skomentuj 0
    33 min. 24:22 Rafał Przybylski i Jan Sobol skutecznie da Azotów i ich strata do Wisły znów zmniejszona do dwóch trafień. O czas dla swojej drużyny prosi Manolo Cadenas.
    Skomentuj 0
    32 min. 24:20 Alexander Tioumentsev dla Wisły, ale natychmiastowa odpowiedź Jan Sobol.
    Skomentuj 0
    31 min. 23:19 Wynik pierwszej połowy otworzył Adam Skrabania.
    Skomentuj 0
    Wracamy do gry! W ataku Orlen Wisła Płock.
    Skomentuj 0
    Zawodnicy powoli wracają na parkiet.
    Skomentuj 0
    Najskuteczniejszymi zawodnikami są Nikola Prce i Valentin Ghionea. Obaj mają na swoim koncie już po pięć trafień.
    Skomentuj 1
    Aż czterdzieści jeden bramek padło w pierwszej połowie drugiego meczu półfinałowego Pucharu Polski. Niesamowite tempo spotkania narzucili zawodnicy obu drużyn.
    Skomentuj 2
    • Wiślak zks Zgłoś komentarz
      Najlepszy jest Włodarczyk i jego Nikola Zelenović.
      • antyPO Zgłoś komentarz
        komentatorzy polsatu sport mnie rozbrajają bi nie słyszałem aby w drużynie Azotów grał zawodnik o nazwisku Titow
        30 min. 23:18 Wynik pierwszej części spotkania rzutem świetnym rzutem z dystansu ustanowił Angel Montoro.
        Skomentuj 0
        30 min. 22:18 Na czternaście sekund przed końcem pierwszej połowy  o czas poprosił szkoleniowiec Orlen Wisły Płock, Manolo Cadenas.
        Skomentuj 0
        29 min. 22:18 Dla Wisły trafił Mariusz Jurkiewicz, puławianie zgubili piłkę, ale czystą sytuację zmarnował Kamil Syprzak.
        Skomentuj 0
        28 min. 21:18 Ależ huknął! Piękna bramka Rafała Przybylskiego!
        Skomentuj 0
        27 min. 21:17 Mariusz Jurkiewicz i Kamil Syprzak skutecznie i Wisła wychodzi na czterobramkowe prowadzenie.
        Skomentuj 0
        16 min. 19:17 W odpowiedzi na rzut Azotów natychmiastowo Dan-Emil Racotea. Naprawdę niesamowite tempo dzisiejszego spotkania.
        Skomentuj 0
        25 min. 18:17 Nie ma mocnych dzisiaj także na Nikolę Prce! Bośniak rzucił już pięć bramek!
        Skomentuj 0
        24 min. 18:16 Rzut karny dla Orlen Wisły Płock, Valentin Ghionea jest dzisiaj nie do powstrzymania z linii siedmiu metrów.
        Skomentuj 0
        24 min. 17:16 Nikola Prce i puławianie zmniejszą straty do jednej bramki.
        Skomentuj 0
        23 min. 17:15 Przez chwilę w podwójnym osłabieniu puławianie. Na ławce kar wylądował Jan Sobol. Nafciarze popełniają jednak faul ofensywny i piłka w rękach zawodników Azotów.
        Skomentuj 1
        22 min. 17:15 Nafciarze wykorzystali grę w przewadze - najpierw bramkę zdobył Adam Wiśniewski, a chwilę później skutecznie ze skrzydła Valentin Ghionea.
        Skomentuj 0
        20 min. 15:15 Bramka Adama Wiśniewskiego, ale puławianie nie odpuszczają ani na moment - kolejne trafienie na koncie Adama Skrabani. Dwie minuty dla Przemysława Krajewskiego.
        Skomentuj 0
        19 min. 14:14 Tym razem dla Wisły trafia Dan-Emil Racotea, a puławianie gubią piłkę w ataku.
        Skomentuj 0
        18 min. 13:14 Jan Sobol wyprowadza Puławy na prowadzenie!
        Skomentuj 1
        17 min. 13:11 Nemanja Zelenović trafia dla Płocka, ale Przemysław Krajewski odpowiada natychmiastowo. Faul w ataku Wisły i Krajewski doprowadza do remisu!
        Skomentuj 0
        16 min. 12:11  Adam Skrabania zmniejsza prowadzenie Wisły do dwóch trafień. Nafciarze mylą się w ataku i ponownie piłka w rękach zawodników Azotów. Skutecznie Mateusz Kus i straty niemal odrobione.
        Skomentuj 0
        15 min. 12:9 Znów błąd puławian. Tym razem wykorzystał go Mateusz Piechowski. Czas dla Ryszarda Skutnika.
        Skomentuj 0
        14 min. 11:9 Azoty straciły piłkę w ataku, a Nafciarze bardzo szybko to wykorzystali. Kamil Syprzak i pierwsze dwubramkowe prowadzenie płocczan w tym spotkaniu!
        Skomentuj 1
        14 min. 10:9 Z linii siódmego metra ponownie skuteczny Valentin Ghionea!
        Skomentuj 0
        13 min. 9:9 Dla Wisły trafił Nemanja Zelenović, a dla Azotów Przemysław Krajewski.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        12 min 8:8 Wymiana ciosów trwa, tym razem dla Azotów trafił Rafał Przybylski.
        Skomentuj 2
        11 min. 8:7 Wisła długo w ataku pozycyjnym i akcję fantastycznie zakończył Kamil Syprzak. Żółta kartka dla Mateusza Kusa.
        Skomentuj 0
        9 min. 7:7 Mamy na Torwarze naprawdę szybki mecz, pada bramka za bramką. Dla Wisły  trafił Alexander Tioumentsev, chwilę później dla Puław bramkę zdobył Mateusz Kus. A z rzutu karnego wreszcie skutecznie Wisła - Valentin Ghionea.
        Skomentuj 0
        8 min. 6:7 Rzut karny także dla KS Azotów Puławy i też niecelnie! Jan Sobol rzucił w poprzeczkę, ale piłka wróciła w jego ręce i zawodnik pokonał Marcina Wicharego.
        Skomentuj 0
        7 min. 5:5 Michał Daszek nieskutecznie z rzutu karnego! Vadim Bogdanov sprytnie wyczekał skrzydłowego z Płocka.
        Skomentuj 0
        5 min 4:4 Spotkanie toczy się w zawrotnym tempie. Trwa wymiana ciosów z obu stron. W szregach puławian niezwykle skuteczny jest Nikola Prce.
        Skomentuj 0
        3 min. 3:2 Do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Michał Daszek, a chwilę później ten sam zawodnik wykończył kontratak swojego zespołu.
        Skomentuj 0
        2 min. 1:2 Autorem pierwszej bramki dzisiejszego spotkania został Nikola Prce. Na to trafienie szybko odpowiedział jednak Mariusz Jurkiewicz, ale natychmiastowo grę wznowili także puławianie, co wykorzystał Adam Skrabania.
        Skomentuj 2
        ZACZYNAMY! W ataku pozycyjnym zawodnicy KS Azotów Puławy.
        Skomentuj 0
        Dzisiejsze spotkanie poprowadzą Krzysztof Bąk i Kamil Ciesielski z Zielonej Góry. Sędzią sekretarzem jest Piotr Mystkowski, a delegatem z ramienia Związku Piłki Ręcznej w Polsce Mirosław Baum.
        Skomentuj 0
        Na parkiecie pojawili się już zawodnicy KS Azotów Puławy. Trwa prezentacja szczypiornistów Orlen Wisły Płock.