Turniej w Pleszewie: Polska B - Luksemburg na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Miłosz Marek
Koniec meczu. Polska 36:30 Luksemburg
Skomentuj 1
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy jutro na relacje z ostatniego dnia turnieju.
Skomentuj 0
58. min. - 35:29. Końcowe fragmenty meczu. Zwycięstwo Polaków niezagrożone.
Skomentuj 0
55. min. - 34:27. Lider reprezentacji Luksemburga - Martin Muller przestał trafiać. Teraz zdcydowanie najlepszym graczem po stronie graczy z Beneluksu jest Chris Auger, który w świetnym stylu zatrzymał Daćkę na środku.
Skomentuj 0
53. min. - 34:27. Polacy punktują rywala. Tym razem Marek Daćko.
Skomentuj 0
52. min. - 33:27. Michał Szyba trafia po ładnej akcji całego zespołu.
Skomentuj 0
  • 51. min. - 32:27. Udana akcja i czwarte trafienie w meczu Wojciecha Jedziniaka.
    Skomentuj 0
    49. min. - Marek Daćko dwukrotnie wykorzystał swoje warunki fizyczne i wpisał się na listę strzelców. Reaguje trener Luksemburga, który prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    47. min. - 29:25. Wojciech Jedziniak ponownie nie pomylił się z "siódemki".
    Skomentuj 0
    46. min. - 28:25. Mnożą się proste błędy gospodarzy. Trener Pilch prosi o czas dla swojego zespołu.
    Skomentuj 0
    45. min - 28:25. Kwadrans do końca. Kolejny gol Przybylskiego, ale o spokojnej grze nie ma mowy.
    Skomentuj 0
    42. min. - 27:22. Atomowy rzut Rafała Przybylskiego. Po stronie polskiej coraz większa swoboda gry.
    Skomentuj 0
    40. min. - 25:22. Zerwał się doping na trybunach. Rzut karny wykorzystał Jedziniak.
    Skomentuj 0
    38. min. - 24:21. Rafał Biegaj przerywa serię rywali.
    Skomentuj 0
    36. min. - 23:19. Po raz kolejny na listę strzelców wpisali się najskuteczniejsi - Szyba oraz Muller.
    Skomentuj 0
    34. min. - 22:17. Polacy zaczynają od bramek Rafała Biegaja i Szyby.
    Skomentuj 0
    31. min. - 20:16. Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W przerwie zapraszamy do przeczytania naszej relacji z pierwszego dzisiejszego meczu w Pleszewie.
    Skomentuj 0
    30. min. - 20:16. Po bramce Michała Obiały. Polacy schodzą na przerwę z czterema bramkami zaliczki.
    Skomentuj 0
    28. min. - 18:16. Nie do zatrzymania jest Muller. Ma na swoim koncie już 6 bramek.
    Skomentuj 0
    25. min. - 17:13. Po golu Daćki Polska znów na wyraźnym prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    23. min. - 15:12. W bramce Luksemburga dobrze spisuje się Chris Auger. Głównie dzięki niemu i wyprowadzanym przez niego kontratakom Luksemburg utrzymuje kontakt z Polakami.
    Skomentuj 0
    20. min. - 14:10. Polacy szybko odskakują od rywali. Bramki zdobyli Krajewski, Daćko i Pilitowski. Rywale odpowiedzieli tylko trafieniem Mullera.
    Skomentuj 0
    15. min. - 11:9. Polacy już na prowadzeniu po efektownym wykończeniu kontry przez Mateusz Serokę. Gracz po chwili powtórzył ten wyczyn. O czas poprosił trener rywali.
    Skomentuj 0
    12. min. - 8:9. W bramce pojawił się Patryk Małecki i zanotował dwie udane interwencje. Bramkę dla biało-czerwonych zdobył Marek Daćko.
    Skomentuj 0
    11. min. - 7:9. Rafał Przybylski przełamuje niemoc zespołu.
    Skomentuj 0
    10. min. - 6:9. Znów trafił Szyba, jednak to Luksemburg w natarciu. Kolejne wykorzystane kontry Puliego oraz Schoeltena. Spora niespodzianka na początek.
    Skomentuj 0
    8. min. - 5:6. Dwa kolejne trafienia graczy z Luksemburga. W kontrze nie pomylił się Sascha Puli.[/b] O czas poprosił Marcin Pilch .
    Skomentuj 0
    7. min. - 5:4. Znów Michał Szyba! Jednak rywale zdołali rzucić jedną bramkę w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    6. min. - 4:3. Michał Szyba zdobywa kolejną bramkę i  wysyła rywala na dwie minuty kary.
    Skomentuj 0
    4. min. - 3:3. Podonie jak poprzedniego dnia, mecz udanie rozpoczyna Martin Muller. Na jego koncie już dwa trafienia.
    Skomentuj 0
    3. min. - 3:2. Rywale równie szybko wyrównali. Biało-czerwonych na prowadzenie znów wyprowadził Michał Szyba.
    Skomentuj 0
    1. min. - 2:0. Szybkie otwarcie Polaków! Gole Przemysława Krajewskiego oraz Mateusza Seroki.
    Skomentuj 0
    Zespoły już po hymnach. Ostatnie minuty do rozpoczęcia gry.
    Skomentuj 0
    Zespoły już prezentują się kibicom.
    Skomentuj 0
    Oba zespoły w swoich pierwszych meczach turnieju przegrały. Polacy ulegli Węgrom 29:31, natomiast Luksemburczycy ulegli Norwegom 26:32.