LM: Dunkerque HB - Vive Tauron Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Aneta Szypnicka-Staniec
60 min. 25:28 W ostatniej akcji meczu nieskutecznie Kornel Nagy. Vive Tauron Kielce zalicza czwarte zwycięstwo w Lidze Mistrzów.
Skomentuj 1
Vive Tauron Kielce w emocjonującym meczupokonał Dunkerque HB 28:25. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia jutrzejszej relacji LIVE z meczu Orlen Wisła Płock - Alingsas HK, który odbędzie się w niedzielę o godz. 15:00. Życzymy miłej lektury:
Skomentuj 0
59 min. 25:28 Dla Dunkierki trafia jeszcze Julian Emonet. Sędziowie pokazują grę na czas podczas ataku kieleckiej drużyny, ale trafia Michał Jurecki. Dwie minuty kary dla Grzegorza Tkaczyka. Rzut karny przestrzela Emonet.
Skomentuj 0
58 min. 24:27 Rzut karny dla kielczan i skutecznie rzuca Karol Bielecki. Ponownie o czas prosi Patrick Cazal.
Skomentuj 2
57 min. 24:26 Czas dla Talanta Dujszebajewa, uwagi szkoleniowca przyniosły spodziewany skutek, długo w ataku żółto-biało-niebiescy. Dwie minuty kary dla Mohameda Mokraniego, bramka Manuela Strleka i kielczanie prowadzą już dwoma trafieniami.
Skomentuj 1
55 min 24:25 Kielczan wychodzą na prowadzenie dzięki Julenowi Aguinagalde. Rzut karny dla Dunkerque HB, w bramce Vive skutecznie jednak Marin Sego.
Skomentuj 1
  • 54 min24:24 W obu drużynach dobrze spisują się bramkarze, zarówno Marin Sego , jak i Vincent Gerard powiększają swoje statystyki skuteczności obron.
    Skomentuj 0
    52 min. 24:24 Rzut karny na bramkę zamienia Julian Emonet, ponownie na tablicy wyników hali w Dunkierce wyświetla się remis. Sędziowie dyktują także rzut karny dla kielczan, jednak nieskuteczny z linii 7. metra Ivan Cupić.
    Skomentuj 1
    48 min 23:24 Dla Dunkierki skutecznie Bastien Lamon, szybka odpowiedź Michała Jureckiego. Grzegorz Tkaczyk prezentuje swoje popisowe zagranie, wybija się z dwóch nóg i wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Czas dla Patricka  Cazala.
    Skomentuj 0
    47 min 22:22 Grzegorz Tkaczyk doprowadza do remisu! Natychmiast odpowiada mu jednak Kornel Nagy. Dla Vive Tauronu Kielce trafia Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 1
    45 min. 21:20 Dwie minuty kary dla Pierra Soudry, kielczanie przez chwilę grają w podwójnej przewadze. Ze skrzydła trafia Piotr Chrapkowski.
    Skomentuj 0
    44 min. 20:19 Dla żółto-biało-niebieskich trafia wreszcie Krzysztof Lijewski. W szeregach Dunkierki skutecznie Benjamin Afgourm. Kielczanie zmniejszają przewagę dzięki rzutowi Michaał Jureckiego, chwilę później rzutu karnego nie wykorzystuje jednak Julen Aguinagalde.
    Skomentuj 0
    41 min 19:17 Zapowiada się nerwowa końcówka, dwie minuty dla Zeljko Musa i rzut karny dla Dunkerque HB. Bezbłędnie wykorzystuje go Julian Emonet. Kielczanie już od sześciu minut nie rzucili żadnej bramki.
    Skomentuj 0
    38 min. 18:17 Po dłuższe przerwie na prowadzenie ponownie wychodzą Francuzi. Tym razem skutecznie rzucił Pierre Soudry. W bramce Vive Tauronu Kielce zmiana - za Szmzla wchodzi Marin Sego.
    Skomentuj 0
    36 min. 17:17 Słaby moment mistrzów Polski. Sytuację ratuje jednak Sławomir Szmal.
    Skomentuj 0
    34 min 16:16 Z lewego skrzydła Sławomira Szmal pokonuje Julian Emonet. Błędy kielczan powodują, że piłka znów w rękach Francuzów. Do remisu doprowadza Bastien Lamon. Dwie minuty kary dla Mickaeal Grocauta.
    Skomentuj 0
    32 min. 14:16 Drugą połowę otwiera Ivan Cupić. Dobra odpowiedź Kornela Nagy'a, ale znów atomowym rzutem popisuje się Karol Bielecki. Dla Dunkierki ponownie trafia jednak Nagy.
    Skomentuj 2
    Wracamy do gry!
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie większą skuteczność w bramce mają kielczanie - obronili 47% rzutów przy 33% Francuzów.
    Skomentuj 0
    W szeregach kielczan dobrze spisują się Karol Bielecki (4 bramki), Ivan Cupić oraz Krzysztof Lijewski (obaj po trzy oczka). W ekipie Dunkerque HB najskuteczniejszy jest natomiast Baptiste Butto, autor pięciu trafień.
    Skomentuj 0
    30 min 12:14 Mamy okazję oglądać bardzo wyrównane spotkanie, obie drużyny popełniają jednak sporą liczbę błędów własnych. Po trzydziestu minutach gry Vive Tauron Kielce prowadzi dwiema bramkami.
    Skomentuj 0
    29 min 12:14 Do wykonywania rzutów z linii 7. metra wraca Baptiste Butto i pewnie pokonuje Sego. Liczba błędów obu ekip rośnie w zastraszającym tempie.
    Skomentuj 0
    28 min 11:14 Dobra postawa w bramce Marina Sego. Chorwat obronił rzut karny, kielczanie powiększają swoją przewagę dzięki trafieniu Manuela Strleka. Czas dla trenera Patricka  Cazala.
    Skomentuj 0
    27 min. 11:12 Na pustą bramkę rzucił Jalleledine Touati. Dwie minuty dla Benjamina Afgourma, a dla kielczan ponownie skutecznie Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    26 min. 10:12 Ładna bramka Jalleledine Touati, ale efektywnie i efektownie dla żółto-biało-niebieskich trafia Tobias Reichmann. Tego meczu dobrze nie zapamięta Paweł Paczkowski, młody zawodnik popełnia błąd za błędem. Czas dla Talanta Dujszebajewa.
    Skomentuj 0
    23 min 9:11 Kolejny błąd Pawła Paczkowskiego, co natychmiastowo wykorzystuje Julen Aguinagalde.
    Skomentuj 0
    22 min 9:10 Vive Tauron Kielce wychodzi na prowadzenie, dzięki skutecznemu rzutowi Krzysztofa Lijewskiego. Podczas akcji ucierpiał jednak Mickael Grocaut.
    Skomentuj 0
    20 min. 9:9 Błędy mnożą się po obu stronach. Paweł Paczkowski najpierw nieskutecznie, ale chwilę później dobre zachowanie młodego zawodnika. Wywalczonego przez niego rzutu karnego nie wykorzystał jednak Baptiste Butto.
    Skomentuj 0
    18 min 9:9 Kielczanie grają długo w ataku pozycyjnym, mocna obrona Francuzów. Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny, a po chwili sam zamienił go na bramkę.
    Skomentuj 0
    16 min. 8:8 Vincent Gerard nie potrafi znaleźć sposobu na Karola Bieleckiego. Czwarte trafienie "Koli" w tym meczu.
    Skomentuj 0
    14 min. 7:7 - Dla Francuzów po raz kolejny skutecznie Kornel Nagy. Tym razem jednak błędy w ataku gospodarzy wykorzystują kielczanie, piękna wkrętka Krzysztofa Lijewskiego i rzut z drugiej linii Ivana Cupicia.
    Skomentuj 0
    12 min. 6:5 Wyrównany początek obu zespołów. Żadna z ekip nie ustrzegła się jednak błędów. Po stracie Ivana Cupicia szybka bramka dla Dunkerque HB, której autorem był Baptiste Butto.
    Skomentuj 0
    11 min 5:5 Rozszalał się w ataku Karol Bielecki . Kolejny niesamowity rzut kieleckiego rozgrywającego. Szybką odpowiedzią popisał się za to Mohamed Mokrani.
    Skomentuj 1
    • Znajomy Berta Zgłoś komentarz
      ma ktoś DZIAŁAJĄCY link do meczu? u mnie nic z meczyków.pl nie działa
      9 min 4:4 Przewaga kielczan wygrana przez nich 2:0. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Ivan Cupić. Rzut karny na bramkę zamienił za to Baptiste Butto.
      Skomentuj 0
      7 min. 3:3 Dwie minuty dla Benjamina Afgourma za uderzenie Krzysztofa Lijewskiego. Ponownie skutecznie Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      6 min. 2:3 Pięknym rzutem popisał się Paweł Paczkowski. Chwilę później Kornel Nagy dołożył kolejne trafienie dla zespołu mistrza Francji.
      Skomentuj 0
      5 min. 1:2 Dobry blok Zeljko Musy, piłka w rękach kielczan, co natychmiastowo wykorzystał Ivan Cupić.
      Skomentuj 0
      4 min. 1:1 W bramce ponownie dobrze Szmal. Atomowy rzut Karola Bieleckiego i mamy remis.
      Skomentuj 0
      1 min. 0:1 Mecz rozpoczął się od dwóch dobrych interwencji bramkarzy - Sławomira Szmala i Vincenta Gerarda. Wynik spotkania otworzył Baptiste Butto.
      Skomentuj 0
      Zaczynamy spotkanie! W ataku pozycyjnym zespół gospodarzy - Dunkerque HB.
      Skomentuj 0
      W pierwszym składzie Dunkerque HB znalazł się Paweł Paczkowski.
      Skomentuj 0
      Nasi czytelnicy w przedmeczowej ankiecie nie mieli wątpliwości - aż 90 % osób zagłosowało na wygraną Vive Tauron Kielce. A my zapraszamy do przeczytania zapowiedzi spotkania.
      Skomentuj 0
      Kielczanie do Dunkierki pojechali bez trzech graczy - Tomasza Rosińskiego, Piotra Grabarczyka oraz Denisa Bunticia. W protokole meczowym znaleźli się za to Julen Aguinagalde oraz Uros Zorman, którzy pauzowali w poprzednim meczu ligowym.
      Skomentuj 0
      Rozjemcami meczu Dunkerque HB - Vive Tauron Kielce będą Zigmars Stolarovs i Renars Licis. Delegatem z ramienia EHF-u będzie Portugalczyk, Antonio Goulao.
      Skomentuj 0
      Zawodnicy z Dunkierki nie składają jednak broni i zapowiadają, że będą walczyli w starciu z polską ekipą. To będzie szczególny mecz dla Pawła Paczkowskiego, który do drużyny mistrza Francji trafił właśnie z Kielc. - Chcemy walczyć o korzystny rezultat do ostatniej minuty meczu - powiedział młody zawodnik.
      Skomentuj 0
      Marzeniem kielczan jest awans do Final4, nie ukrywają więc, że bardzo ważne jest dla nich zajęcie pierwszego miejsca w grupie. Co za tym idzie, margines błędu w każdym meczu jest niewielki. - Mamy mocną drużyną i naszym celem jest pierwsze miejsce w grupie, więc spotkanie w Dunkierce będzie dla nas bardzo ważne. Chcemy przywieźć do domu dwa punkty - powiedział skrzydłowy kieleckiej siódemki, Ivan Cupić.
      Skomentuj 0
      Zdecydowanym faworytem spotkania są mistrzowie Polski, którzy z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w grupie D Ligi Mistrzów. Zespół z Francji plasuje się na piątym miejscu z dorobkiem dwóch oczek.
      Skomentuj 0
      Witamy wszystkich kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Dunkerque HB - Vive Tauron Kielce.