Niedzielne mecze Final Four Pucharu Polski na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Vive Targi Kielce po niesamowitym meczu pokonało Orlen Wisłę Płock 33:32 i zdobyło Puchar Polski!
Skomentuj 2
60 min. - 33:32 - Trafia Michał Jurecki! Niesamowita akcja Jureckiego! Rozgrywający Vive kryty był tylko przez jednego rywala i wykorzystał to znakomicie trafiając ze środka rozegrania w ostatniej sekundzie.
Skomentuj 1
59 min. - 32:32 - Vedran Zrnić trafia z linii siedmiu metrów! Mamy remis. Czas dla Vive. 9 sekund do końca meczu. Co wymyśli Talant Dujszebajew?
Skomentuj 0
59 min. - 32:31 - Wisła przed szansą na doprowadzenie do remisu. Przed nami najważniejsza akcja meczu. Kamil Syprzak wywalczył rzut karny, prosta akcja Wisły okazała się skuteczna!
Skomentuj 0
59 min. - 32:31 - Kielczanie długo rozgrywają akcję. Uros Zorman popisał się znakomitą indywidualną akcją. Vive na prowadzeniu. Czas dla Wisły. 30 sekund do końca meczu.
Skomentuj 0
58 min. - 31:31 - Vive w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki trafia z bardzo trudnej, to była abrdzo ważna bramka dla Vive. Szybko odpowiada Mariusz Jurkiewicz!
Skomentuj 0
  • 57 min. - 30:30 - Kamil Syprzak faulowany i dwie minuty kary dla Zeljko Musy. Nafciarze będą grać w przewadze. Rzut karny dla Wisły. Venio Losert w bramce. Vedran Zrnić się nie mili z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    56 min. - 30:29 - Płocczanie gubią piłkę w ataku. Vive w ataku pozycyjnym. Emocje sięgają zenitu, teraz każda akcja jest niesamowicie ważna. Denis Buntić wyprowadza Vive na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    55 min. - 29:29 - Marcin Lijewski ponownie boleśnie odczuł zderzenie z kielecką defensywą. Rewelacyjna akcja Nafciarzy, Ivan Nikcević zdobywa bramkę po wrzutce. W odpowiedzi kolejna "bomba" Karola Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    54 min. - 28:28 - Karol Bielecki wywalczył kolejny rzut karny. Tym razem na linii siedmiu metrów Grzegorz Tkaczyk. Rozgrywający popisał się efektownym technicznym rzutem.
    Skomentuj 0
    53 min. - 27:28 - Denis Buntić popisał się znakomitą indywidualną akcją. Ponownie remis. Kto wytrzyma tę wojnę nerwów? Janko Kević zdobywa szczęśliwie bramkę.
    Skomentuj 0
    52 min. - 26:27 - Wisła w ataku pozycyjnym. Michał Jurecki wykluczony na dwie minuty. Marcin Lijewski ostro potraktowany przez Grzegorz Tkaczyk. Bramkę zdobywa Kamil Syprzak. Wisła na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    50 min. - 26:26 - Na parkiecie coraz więcej emocji. Karol Bielecki nie wykorztał rzutu karnego, jednak chwilę później poprawił się trafiając z drugiej linii. Czas dla Wisły.
    Skomentuj 0
    48 min. - 25:26 - Trwa wymiana ciosów. Marcin Lijewski i Karol Bielecki zapisali się w meczowym protokole.
    Skomentuj 0
    47 min. - 24:25 - Nieskutecznie rzuca Krzysztof Lijewski. Bramkę zdobywa... Marin Sego rzutem przez całe boisko!
    Skomentuj 0
    46 min. - 24:24 - Rzuca Karol Bielecki, jednak tym razem górą Marin Sego. Z biodra nieskutecznie rzuca Marcin Lijewski.
    Skomentuj 0
    45 min. - 24:24 - Nafciarze gubią piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Manuel Strlek. Nieskutecznie ponownie rzuca Janko Kević. Vive w ataku pozycyjnym. Czas dla kielczan.
    Skomentuj 1
    43 min. - 23:24 - Gra się zaostrza. Dwie minuty kary dla Marcina Lijewskiego.  Tym razem skutecznie rzuca Michał Jurecki. Szybko odpowiada Valentin Ghionea z rozegrania.
    Skomentuj 0
    42 min. - 22:23 - Janko Kević myli się w sytuacji sam na sam. Michał Jurecki także rzuca nieskutecznie. Nafciarze w ataku pozycyjnym. Bramkę zdobywa Mariusz Jurkiewicz.
    Skomentuj 0
    40 min. - 22:22 - Rzut karny dla Vive, bramkę zdobywa Karol Bielecki. Dwie minuty kary dla Zeljko Musy.
    Skomentuj 0
    39 min. - 21:22 - Do remisu doprowadza Kamil Syprzak. Kielczanie gubią piłkę w ataku i kontratak bramką kończy Petar Nenadić. Wisła na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    39 min. - 21:20 - Faulowany Karol Bielecki, znakomicie minął rywala. Valentin Ghionea uderzył rozgrywajacego w twarz i otrzymał dwie minuty kary.
    Skomentuj 0
    38 min. - 21:20 - Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli kielczanie. Vive przed szansą na objęcie trzybramkowego prowadzenia. Tomasz Rosiński oszukał obronę rywali, jednak trafił w słupek. Bramkę zdobywa Valentin Ghionea.
    Skomentuj 0
    36 min. - 21:19 - Rzut karny dla Wisły i wykluczenie dla Tomasza Rosińskiego.  Bramkę zdobywa Vedran Zrnić. W odpowiedzi ze skrzydła trafia Thorir Olafsson.
    Skomentuj 0
    35 min. - 20:18 - Marcin Lijewski rzuca obok bramki, kontratak Vive skutecznie wykańcza Tomasz Rosiński.
    Skomentuj 0
    34 min. - 19:18 - Kamil Syprzak po raz kolejny dziś nie do zatrzymania. Kielczanie w ataku. W obronie przesadził Adam Wiśniewski, który ukarany został wykluczeniem. Karol Bielecki posłał "bombę" do bramki Nafciarzy.
    Skomentuj 0
    32 min. - 18:17 - Wynik drugiej polowy otwiera Zeljko Musa. W odpowiedzi Marcin Lijewski zablokowany, szybka akcja kielczan i po bramce Michała Jureckiego to Vive wychodzi na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Czas na drugie 30 minut finałowego pojedynku. Czy w regulaminowym czasie poznamy zwycięzcę Pucharu Polski?
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Orlen Wisła Płock prowadzi z Vive Targami Kielce 17:16.
    Skomentuj 1
    • Petrochemia Zgłoś komentarz
      Cipić to kryminał piłki ręcznej. Faulował Montoro, ten pada na blecy z ogromnym grymasem twarzy a ten mu wydziera piłkę z rąk.
      29 min. - 16:17 - Uros Zorman wykańcza skutecznie kontratak. Mamy remis. Bramkę zdobywa jeszcze Ivan Nikcević. Czas dla Vive. Kielczanie mają tylko sekundę na oddanie rzutu.
      Skomentuj 0
      29 min. - 15:16 - Denis Buntić popisał się indywidualną akcją, nie najlepiej zachowała się teraz płocka obrona. Spory chaos na parkiecie. Michał Jurecki zdobywa bramkę, a dwie minuty kary otrzymuje Kamil Syprzak.
      Skomentuj 0
      28 min. - 13:16 - Kielczanie gubią piłkę w ataku. Wisła przed szansą wypracowania trzybramkowego prowadzenie. Znakomity rzut Marcina Lijewskiego.
      Skomentuj 0
      26 min. - 13:15 - Rzut karny dla Vive. Karol Bielecki świetnie wykonał rzut z linii siedmiu metrów. Natychmiast odpowiada Mariusz Jurkiewicz.
      Skomentuj 0
      26 min. - 12:14 - Michał Jurecki rzuca nieskutecznie, nie myli się natomiast Mariusz Jurkiewicz. Nafciarze odskakują rywalom na dwie bramki.
      Skomentuj 0
      25 min. - 12:13 - Kielczanie gubią piłkę w ataku. Wisła w natarciu. Mariusz Jurkiewicz wyprowadza Nafciarzy na prowadzenie.
      Skomentuj 0
      23 min. - 12:12 - Kolejny rzut karny dla Wisły, ponownie na linii siedmiu metrów Vedran Zrnić. Chorwat rzuca skutecznie.
      Skomentuj 0
      23 min. - 12:11 - Szybka wymiana ciosów, trafiają Mariusz Jurkiewicz i Michał Jurecki.
      Skomentuj 0
      22 min. - 11:10 - Michał Jurecki po przebojowej akcji trafia w poprzeczkę. Nieskutecznie rzuca także Kamil Syprzak. Trwa wojna nerwów. Uros Zorman popisał się znakomitą indywidualną akcją.
      Skomentuj 0
      20 min. - 10:10 - Ivan Nikcević miał dużo miejsca na skrzydle, jednak Serb nie trafił w  bramkę. Wisła aktywnie w obronie, kielczanie tracą piłkę. Tym rzem Ivan Nikcević trafia ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      19 min. - 10:9 - Karny dla Wisły. Vedran Zrnić bardzo pewnie rzuca z linii siedmiu metrów. Ivan Cupić rzucał z nieprzygotowanej pozycji, Wisła przed szansą odrobienia strat. Dwie minuty kary dla Denisa Bunticia.
      Skomentuj 0
      18 min. - 10:8 - Kontrowersyjna decyzja sędziów. Piłka dla kielczan, którzy staną przed szansą na podwyższenie prowadzenia. Denis Buntić oszukał defensywę rywali, teraz to kielczanie na dwubramkowym prowadzeniu.
      Skomentuj 0
      17 min. - 9:8 - Karol Bielecki na linii siedmiu metrów nie daje szans Marcinowi Wicharemu.
      Skomentuj 0
      17 min. - 8:8 - Przez pole bramkowe przebiegał Ivan Nikcević, piłka dla kielczan. Faulowany Michał Jurecki, mamy rzut karny i dwie minuty dla Adama Wiśniewskiego.
      Skomentuj 0
      16 min. - 8:8 - Wisła w ataku pozycyjnym. Trafia Angel Montoro. Julen Aguinagalde odpowiada celnym rzutem z koła.
      Skomentuj 0
      15 min. - 7:7 - Rzut karny dla Vive. Kto podejdzie do linii siódmego metra? Thorir Olafsson rzuca skutecznie. Marcin Lijewski rzuca obok bramki. Thorir Olafsson trafia ze skrzydła i mamy ponownie remis. Czas dla Wisły.
      Skomentuj 0
      12 min. - 5:7 - Trwa zacięta walka. Kielczanie przed szansą na doprowadzenie do remisu. Karol Bielecki rzuca z drugiej linii, ale tym razem górą Marin Sego. W odpowiedzi Petar Nenadić popisał się znakomitą indywidualną akcją. Wisła na fali.
      Skomentuj 0
      10 min. - 5:6 - Krzysztof Lijewski pomylił się w sytuacji sam na sam. Dobrze dysponowany jest dziś Marin Sego. Nafciarze mogą teraz odskoczyć rywalom, jednak tracą piłkę w ataku.
      Skomentuj 0
      10 min. - 5:6 - Kamil Syprzak ponownie trafia z rozegrania. Znakomity mecz "Sypy". Nafciarze na prowadzeniu.
      Skomentuj 0
      9 min. - 5:5 - Wisła znakomicie dziś współpracuje z kołowym. Drugą dziś bramkę zdobywa Kamil Syprzak. Kielczanie nieskutecznie w ataku i z drugiej linii po kontrataku w drugie tempo rzuca "Sypa". Mamy remis.
      Skomentuj 0
      8 min. - 5:3 - Adam Wiśniewski nieskutecznie rzuca z rozegrania. Nie myli się natomiast Krzysztof Lijewski. Rośnie przewaga kielczan.
      Skomentuj 0
      6 min. - 4:3 - Karol Bielecki popisał się znakomitym rzutem z drugiej linii, szybko odpowiedział Petar Nenadić. "Kola" natychmiast popisał się kolejną "bombą".
      Skomentuj 0
      4 min. - 2:2 - Kamil Syprzak znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak kolejny raz udaną interwencja popisał się Sławomir Szmal. Błąd kielczan w ataku. Valentin Ghionea zdobywa bramkę z kontrataku.
      Skomentuj 0
      3 min. - 2:1 - Kamil Syprzak zdobywa pierwszą bramkę dla Wisły. Grzegorz Tkaczyk skutecznie rzuca ze środka rozegrania.
      Skomentuj 0
      2 min. - 1:0 - Spotkanie rozpoczęli płocczanie. Petar Nenadić rzuca nieskutecznie. Nieudana próba także Krzysztofa Lijewskiego. Wynik spotknia otwiera Manuel Strlek.
      Skomentuj 0
      Początek spotkania.
      Skomentuj 0
      Drużyny zaprezentowały się na parkiecie, niebawem rozpocznie się walka o Puchar Polski.
      Skomentuj 0
      Warszawska hala wypełniała się sympatykami szczypiorniaka. Święto piłki ręcznej będzie nie tylko na parkiecie, ale także na trybunach.
      Skomentuj 0
      Dla Nafciarzy zdobycie Pucharu Polski wydaje się być zadaniem bardziej realnym niż sięgnięcie po mistrzostwo Polski. - Zdajemy sobie sprawę, że zespół Vive prezentuje obecnie taki poziom, że wygranie z nimi trzech meczów w play-off jest praktycznie niemożliwe. Jest za to szansa, by pokonać rywala w jednym spotkaniu, w Pucharze Polski - uważa Manolo Cadenas.
      Skomentuj 0
      W kieleckim zespole niepowodzenia nikt sobie nie wyobraża. - Cały czas się docieramy i robimy kolejne kroki do przodu. Przed startem turnieju chcieliśmy rozegrać w nim dwa dobre mecze i zdobyć puchar. Taki jest nasz cel - podkreśla Karol Bielecki.
      Skomentuj 0
      Zdaniem Mariusza Jurkiewicza Nafciarze mogą zakończyć imponującą serię kieleckiego zespołu. - Mamy świadomość, że przed nami dwa bardzo ciężkie mecze, ale na pewno stać nas na to żeby wrócić do Płocka z Pucharem.
      Skomentuj 0
      W tym sezonie byliśmy świadkami już czterech płocko-kieleckich pojedynków. We wszystkich przypadkach górą okazali się szczypiorniści Vive Targów. Jak będzie tym razem?
      Skomentuj 0
      Już za kilkanaście minut rozpocznie się finałowe spotkanie Pucharu Polski, w którym Orlen Wisła Płock zmierzy się z Vive Targami Kielce.
      Skomentuj 0
      Azoty Puławy pokonały Chrobrego Głogów 26:22 i rywalizację w rozgrywkach Pucharu Polski zakończyły na 3. miejscu.
      Skomentuj 0
      60 min. - 26:22 - Anton Prakapenia wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik spotkania.
      Skomentuj 0
      58 min. - 26:21 - Czerwona kartka dla Tomasza Mochockiego. Chrobry w podwójnym osłabieniu zdobywa bramkę, trafia Gromyko. Mateusz Kus szybko odpowiada skuteczną akcją.
      Skomentuj 0
      56 min. - 25:20 - Z linii siedmiu metrów trafia Marek Świtała. W bramce Chrobrego świetnie spisuje się Kapela. Z koła trafia Yuri Gromyko. Dwie minuty kary dla Witkowskiego. W końcu bramkę zdobywają Azoty.
      Skomentuj 0
      54 min. - 24:18 - W końcu mamy bramkę, trafia Wiktor Kubała. Po chwili młody skrzydłowy popisał się także skutecznym rzutem ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      52 min. - 24:16 - To co dzieje się na parkiecie w ostatnich minutach przypomina rozgrywki juniorów. Masa prostych błędów, niewymuszonych strat.
      Skomentuj 0
      48 min. - 24:16 - Sporo błędów na parkiecie. Drużyny mają problemy ze zdobywaniem bramek. Zawodnicy obu zespołów seryjnie marnują doskonałe okazje.
      Skomentuj 0
      44 min. - 24:16 - Kolejny raz trafia Piotr Masłowski. Losy pojedynku wydają się być już rozstrzygnięte. Dwie minuty kary dla Antona Prakapenii. Ładną bramką popisał się Krzysztof Łyżwa.
      Skomentuj 0
      42 min. - 22:16 - Chrobry w ataku pozycyjnym. Głogowianie tracą jednak piłkę. Na listę strzelców wpisał się Piotr Masłowski, szybko odpowiedział Anton Prakapenia.
      Skomentuj 0
      41 min. - 21:15 - Kolejny kontratak Azotów i łatwo bramkę zdobywa Krzysztof Łyżwa. Fragment bardzo słabej gry Chrobrego. Czas dla głogowian.
      Skomentuj 0
      39 min. - 20:15 - Chrobry przed szansą zmniejszenia strat. Anton Prakapenia gubi piłkę. Przemysław Krajewski po raz kolejny nie do zatrzymania w kontrataku. Dodatkowo dwie minuty kary dla Mariusza Gujskiego.
      Skomentuj 0
      38 min. - 19:15 - Przemysław Krajewski po raz kolejny zaskoczył rywali rzutem z drugiej linii. Azoty ponownie odskakują rywalom. Chrobry gubi piłkę w ataku. Puławianie w komplecie. Piotr Masłowski rzuca nieskutecznie.
      Skomentuj 0
      37 min. - 18:15 - Krzysztof Łyżwa trafia z drugiej linii. Dwie minuty kary dla Rafała Przybylskiego.  Faul w ataku Chrobrego.
      Skomentuj 0
      36 min. - 17:15 - Anton Prakapenia rzuca nad poprzeczką, Chrobry miał szansę na zdobycie bramki kontaktowej. Mateusz Jankowski ucierpiał przy rzucie Białorusina.
      Skomentuj 0
      36 min. - 17:15 - Trwa festiwal rzutów karnych. Kolejna siódemka dla Azotów. Paweł Ćwikliński nieskutecznie, broni Michał Kapela!
      Skomentuj 0
      35 min. - 17:15 - Rzut karny dla Azotów. Skutecznie rzuca Paweł Ćwikliński. W odpowiedzi karny dla Chrobrego. Marek Świtała także się nie myli.
      Skomentuj 0
      33 min. - 16:14 - Azoty w ataku pozycyjnym. Dwie minuty kary dla Mateusza Płaczka. Faul w ataku Azotów. Kontratak na bramkę zamienia Wiktor Kubała.
      Skomentuj 0
      31 min. - 16:13 - Wynik drugiej polowy otwiera Mateusz Płaczek. Chrobry po kontrataku zdobywa bramkę, trafia Bartosz Witkowski. Czas dla Azotów Puławy.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Po pierwszej połowie Azoty Puławy prowadzą z Chrobrym Głogów 16:11. Zespoły przez blisko 25 minut toczyły wyrównaną walkę. W końcówce pierwszej połowy na parkiecie panował spory chaos, lepiej w nim odnaleźli się puławianie, którzy dość szczęśliwie wypunktowali rywala, wypracowując wysokie prowadzenie.
      Skomentuj 0
      29 min. - 16:11 - Ogromny chaos na parkiecie. Bramkę zdobywa Rafał Przybylski, ustalajac wynik pierwszej połowy.
      Skomentuj 0
      29 min. - 15:11 - Faul w ataku Azotów. Nieskutecznie rzuca Paweł Gregor. Kontratak dobrze wykańcza Przemysław Krajewski. Rośnie przewaga puławian.
      Skomentuj 0
      27 min. - 14:11 - Paweł Gregor przekroczył linię szóstego metra przy rzucie. Azoty gubią jednak piłkę w ataku i ponownie Chrobry w ataku pozycyjnym. Głogowianie także tracą piłkę.
      Skomentuj 0
      25 min. - 14:11 - Tym razem wykluczenie dla Pawła Grzelaka. Chrobry gubi jednak piłkę. Znakomicie ze środka rzuca Marko Tarabochia.
      Skomentuj 0
      24 min. - 13:11 - Bramkę zdobywa Mateusz Kus. Dwie minuty kary dla Bartosza Witkowskiego. Czas dla Chrobrego Głogów.
      Skomentuj 0
      23 min. - 12:11 - Przemysław Krajewski przechwycił piłkę w obronie i skutecznie wykończył kontratak. Szybko odpowiedział Tomasz Mochocki.
      Skomentuj 0
      22 min. - 11:10 - W bramce dobrze spisuje się Rafał Stachera. Chrobry już w komplecie. W słupek ze skrzydła trafił Przemysław Krajewski.
      Skomentuj 0
      20 min. - 11:10 - Dominik Płócienniczak wykluczony na 2 minut. Azoty mają szansą na podwyższenie prowadzenia. W osłabieniu bramkę zdobywa Chrobry, trafił Michał Bednarek.
      Skomentuj 0
      18 min. - 11:9 - Szczęśliwa bramka Azotów, z koła trafia Mateusz Kus. Także akcją z kołowym odpowiadają głogowianie, z koła bramkę zdobył Yuri Gromyko. Dwa razy z rzędu trafił Rafał Przybylski. Rośnie przewaga Azotów.
      Skomentuj 0
      15 min. - 8:8 - Rozkręca się Rafał Przybylski, po raz kolejny rozgrywający wpisał się na listę strzelców. W formie znajduje się jednak także Marek Świtała, który kolejny raz trafił ze skrzydła.
      Skomentuj 0
      12 min. - 7:7 - Na parkiecie spory chaos, oba zespoły popełniają dużo błędów. Nie brakuje faulów w ataku oraz nieskutecznych rzutów. W końcu trafia Rafał Przybylski. Rzut karny dla Chrobrego, skutecznie rzuca Marek Świtała.
      Skomentuj 0
      12 min. - 6:6 - Tym razem skuteczny kontratak w wykonaniu Chrobrego. Wiktor Kubała wpisuje się na listę strzelców. Przemysław Krajewski zaskoczył rywali rzutem z drugiej linii.
      Skomentuj 0
      10 min. - 5:5 - Rafał Przybylski przedarł się przez środek defensywy. Znowu mamy remis.
      Skomentuj 0
      9 min. - 4:5 - Bramkę z kontrataku zdobywa Mateusz Kus. Kolejny raz obronę rywali zaskoczył Adam Świątek. Trwa wymiana ciosów.
      Skomentuj 0
      7 min. - 3:4- Adam Świątek popisał się znakomitą indywidualną akcją. Kolejny rzut karny dla Azotów. Przemysław Krajewski tym razem rzuca obok bramki.
      Skomentuj 0
      6 min. - 3:3 - Tym razem ze skrzydła skutecznie rzuca Marek Świtała. W odpowiedzi rzut karny dla Azotów. Przemysław Krajewski nie dał szans bramkarzowi rywali.
      Skomentuj 0
      5 min. - 2:2 - Azoty już w komplecie. Ze skrzydła trafia Paweł Ćwikliński.
      Skomentuj 0
      4 min. - 1:2 - Z koła pewnie rzuca Yuri Gromyko. Azoty szybko tracą piłkę. Ze skrzydła myli się Marek Świtała.
      Skomentuj 0
      2 min. - 1:1 - W rewanżu szybko bramkę zdobywają puławianie, ładnym rzutem popisał się Marko Tarabochia. Dwie minuty kary dla Mateusza Kusa, chwilę później wykluczenie dla Pawła Ćwiklińskiego. Azoty w podwójnym osłabieniu.
      Skomentuj 0
      1 min. - 0:1 - Spotkanie rozpoczęli zawodnicy Chrobrego. Rzut karny dla głogowian. Marek Świtała otwiera wynik spotkania.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Zespoły pojawiły się na przedmeczowej prezentacji. Już niebawem pierwszy gwizdek sędziego.
      Skomentuj 0
      Niedzielne pojedynki powinny dostarczyć zdecydowanie więcej emocji niż sobotnie półfinały. Azoty i Chrobry to zespoły dysponujące porównywalnym potencjałem. - Będziemy walczyć ze wszystkich sił i spróbujemy wygrać - deklaruje Michał Bednarek.
      Skomentuj 0
      W tym sezonie Chrobry dwukrotnie pokonał już Azoty. Ekipę Bogdana Kowalczyka głogowianie ograli zarówno w domu, jak i na wyjeździe. Niedzielne spotkanie rozegrane zostanie na gruncie neutralnym. - W lidze pokonaliśmy ich dwukrotnie, teraz więc czas na trzecią wygraną. Trzeba postawić kropkę nad "i" - powiedział Krzysztof Przybylski.
      Skomentuj 0
      Zawodnicy Chrobrego liczą, że tym razem uda im się rywalizację zakończyć na podium. - Skupiamy się na meczu o trzecie miejsce. Nie chcemy, aby powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu, kiedy zajęliśmy czwartą lokatę. Naszym celem jest zwycięstwo - deklaruje Rafał Stachera.
      Skomentuj 0
      Zespoły te także przed rokiem zmierzyły się w meczu, którego stawką było 3. miejsce w Pucharze Polski. Wówczas lepsi okazali się puławianie, którzy zwyciężyli 32:26. Azoty do zwycięstwa poprowadził Rafał Przybylski, autor 9 bramek.
      Skomentuj 0
      O godz. 18.00 rozpocznie się spotkanie Azoty Puławy - Chrobry Głogów. Na kogo stawiacie?
      Skomentuj 0
      Zanim przyjdzie czas na finałowe rozstrzygnięcie najpierw poznamy zespół, który rywalizację o Puchar Polski zakończy na 3. miejscu.
      Skomentuj 0
      Zapraszamy na kolejny dzień z piłką ręczną! Dziś poznamy tryumfatora Pucharu Polski. Kto sięgnie po to trofeum, Vive Targi Kielce czy Orlen Wisła Płock?