Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 2:6 - Gem, set i mecz Andy Murray. Zrezygnowany Jerzy Janowicz przy piłce meczowej popełnił podwójny błąd serwisowy i przegrał ze Szkotem czwarty raz w piątej konfrontacji.
Skomentuj 0
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza z Andym Murrayem. Żegnamy się, życząc Miłego Dnia.
Skomentuj 0
Statystyki meczu Jerzego Janowicza z Andym Murrayem prezentują się tak:
Skomentuj 0
W III rundzie Shanghai Rolex Masters rozstawiony z numerem 11. Andy Murray zagra z oznaczonym "piątką" Davidem Ferrerem, który wyeliminował dziś Martina Klizana.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 2:5 - Trzeci meczbol dla Szkota.
Skomentuj 1
  • tomekBYDGOSZCZ Zgłoś komentarz
    Jerzyk niespełniona nadzieja naszego tenisa i tak już pozostanie :-). Poza umiejętnościami trzeba mieć tez coś w głowie Panie Jurku!
    Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 2:5 - Szkot był blisko, by zakończyć mecz tak, jak w półfinale Wimbledonu 2013, lecz minimalnie przestrzelił return.
    Skomentuj 1
  • Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 2:5 - Jeszcze obronił się Janowicz, ale po nieudanym forhendzie musi bronić drugiego meczbola.
    Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 2:5 - Niestety, nie wygląda ro dobrze. Janowicz niemal przestał biegać i Szkot ma meczbola.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 2:5 - Szkot również odpowiedział podaniem wygranym bez straty punktu i już tylko jeden gem dzieli go od III rundy.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 2:4* - Pierwszy w meczu gem "na sucho" łodzianina.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 1:4 - Po interwencji fizjoterapeuty Janowicz, któremu udzielana była pomoc, i Murray wracają do gry.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 1:4 - Przerwa medyczna dla Janowicza.
      Skomentuj 4
      • crzyjk Zgłoś komentarz
        Ale przyznasz, że Vyjka zabawniej odgrywa te taktyczne kontuzje ;)
        • Belfort111 Zgłoś komentarz
          BUAHAHAHAHHAHAHA GDYBY NIE KONTUZJA TO JANOWICZ MIALBY JUZ NA KONCIE P[RZYNAJMIEJ 10 WIELKICH SZLEMOW :d
          • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
            Crzyjk z Belforcikiem w jednym teamie??? świat się kończy :(
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 1:4 - Po przełamaniu, korzystając z nowych piłek, Murray wygrał gema przy własnym podaniu i jest o krok od zwycięstwa w całym meczu.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 1:3* - Pierwszą piłkę na przełamanie Janowicz obronił asem, ale przy drugiej, mając wolny kort, fatalnie przestrzelił forhend.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 1:2 - Dwa podwójne błędy serwisowe Janowicza w tym gemie i Polak musi bronić dwóch break pointów.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 1:2 - Gem do 15 dla Murraya. Janowicz po raz trzeci w dzisiejszym meczu prosił o sprawdzenie śladu i trzeci raz nie miał racji. Łącznie z wczorajszym spotkaniem z Edouardem Rogerem-Vasselinem łodzianin w Szanghaju nie miał jeszcze udanego challenge'u.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 1:1* - Kolejny niełatwy gem serwisowy, ale najważniejsze, że łodzianin na początek drugiego seta nie oddał podania.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 0:1 - Na coraz bardziej niekonwencjonalne rozwiązania decyduje się Polak. Są smecze z linii końcowej, dropszoty, ataki do siatki, ale i tak najwięcej dobrego przynoszą sprawdzone rozwiązania z linii głębi kortu, a przede wszystkim dobre serwisy, których w drugim gemie brakuje.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:7, 0:1 - Były dwie okazję dla Janowicza, ale Murray w dzisiejszym spotkaniu gra swój najlepszy tenis wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne i wyszedł z trudnej sytuacji.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 0:0* - Niesamowite. Drugi break point i drugi obroniony przez Murraya asem serwisowym na zewnątrz.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 0:0* - Piękna długa wymiana wygrana przez Polaka. Wściekły Murray znów musi bronić piłki na breaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 0:0* - Obronił się Szkot niczym największy mistrz - asem serwisowym.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 0:0* - Janowicz ruszył do ataku wraz z początkiem drugiego seta i wypracował sobie pierwszego w meczu break pointa.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:7, 0:0* - Gem i pierwszy set Andy Murray! Przez 11 gemów obaj tenisiści utrzymywali własne podanie, ale w 12. przełamany został Jerzy Janowicz, co kosztowało go porażkę w pierwszej partii.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:6 - Dwie piłki setowe dla Szkota.
            Skomentuj 1
              Murray 7:5; w poprzednim meczu to JJ wygrał I seta i przegrał spotkanie, dziś ma być odwrotnie ;)
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *5:6 - Pierwszy raz w tym meczu Murray mógł poczuć się zagrożony przy własnym podaniu. W gemie był remis 30-30, ale Brytyjczyk zdobył dwa kolejne punkty.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Andy Murray 5:5* - Na szczęście w ważnych momentach Polak ratuje się podaniem, a gema zakończył pierwszym dziś udanym dropszotem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *4:5 - Szykował się łatwo wygrany gem przez Janowicza, który prowadził już 30-0, ale Murray doprowadził do równowagi i jest o dwa punkty od seta.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *4:5 - Pierwszy raz od trzech gemów Janowicz wygrał punkt przy serwisie rywala, ale znów Szkot nie miał najmniejszych kłopotów przy własnym podaniu. A tymczasem z turnieju w Linzu wycofała się Ana Ivanović.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Andy Murray 4:4* - Identycznie jak w poprzednim gemie serwisowym, Janowicz obronił piłkę na przełamanie, po czym zdobył dwa kolejne punkty i całego gema.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *3:4 - Nowe piłki nie pomagają Janowiczowi. Polak znów musi bronić się przed przełamaniem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *3:4 - Janowicz z kłopotami, po obronie break pointa, zaś Murray ponownie szybko, łatwo i przyjemnie. Trzeci z rzędu gem serwisowy tenisisty z Dunblane bez straconego punktu.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray 3:3* - Brawo. Janowicz przeszedł pierwszą próbę charakteru w tym meczu. Obronił piłkę na przełamanie, następnie posłał dwa świetne serwisy i utrzymał podanie.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *2:3 - Przejął inicjatywę na korcie Murray, zaczął odczytywać serwis Polaka i od razu zrodziły się z tego problemy naszego tenisisty, który musi bronić break pointa.
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - Andy Murray *2:3 - Serwis odgrywa jak dotychczas kluczową rolę w tym pojedynku. Drugi z rzędu gem Szkota wygrany "na sucho".
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Andy Murray 2:2* - Drugi bardzo swobodnie wygrany gem serwisowy Janowicza. Polak przy własnym podaniu stara się spychać rywala do defensywy.
              Skomentuj 1
                Ufff, dobrze, że mecz z małym poślizgiem, mogę oglądać niemal od początku :) Juras idzieeeeesz!!!
                Jerzy Janowicz - Andy Murray *1:2 - Murray szybko, pewnie i bez straty punktu.
                Skomentuj 0
                Jerzy Janowicz - Andy Murray 1:1* - Już od początku Janowicz wytoczył najcięższe działa i piorunujące serwisy oraz forhendy pozwoliły mu otworzyć konto po swojej stronie.
                Skomentuj 0
                Jerzy Janowicz - Andy Murray *0:1 - Pierwszy punkt meczu został wygrany przez Polaka, ale pierwszy gem padł łupem Szkota.
                Skomentuj 1
                Zaczynamy od serwisu Andy'ego Murraya. Losowanie wygrał Jerzy Janowicz, ale wybrał odbiór.
                Skomentuj 0
                Jerzy Janowicz jest niepokonany w historii swoich występów w Shanghai Rolex Masters, bowiem wczorajszy mecz był jego debiutem. Natomiast Andy Murray rozegrał w tej imprezie 14 spotkań, triumfował w niej w latach 2010-11 i przegrał tylko jeden mecz - z Novakiem Djokoviciem w 2012 roku.
                Skomentuj 2
                Dzisiejszy mecz będzie piątym starciem pomiędzy tymi tenisistami. Jerzy Janowicz wygrał tylko jeden raz.

Rok Turniej Etap Zwycięzca Wynik
                2009 Puchar Davisa faza grupowa Murray 6:3, 6:4, 6:3
                2012 Paryż III runda Janowicz 5:7, 7:6(4), 6:2
                2013 Wimbledon półfinał Murray 6:7(2), 6:4, 6:4, 6:3
                2014 Pekin I runda Murray 6:7(9), 6:4, 6:2

Skomentuj 0
                Jerzy Janowicz i Andy Murray są już na korcie, czas zatem na wielki emocje związane z ich konfrontacją.
                Skomentuj 0
                Natomiast organizatorzy Australian Open odsłonili klika tajemnic związanych z przyszłoroczną edycją turnieju.
                Skomentuj 0
                Skomentuj 0
                Gem, set i mecz David Ferrer! Walencjanin przegrywał 3:6, 5:6 i 15-30, mimo to pokonał Martina Klizana 3:6, 7:6(4). 6:4. Koniec tego spotkania oznacza, że za kilka chwil na Grandstandzie pojawią się Jerzy Janowicz i Andy Murray, a zwycięzca tego meczu w 1/8 finału zagra właśnie z rozstawionym z numerem piątym Hiszpanem.
                Skomentuj 0
                Przełamanie! David Ferrer wygrał gema przy podaniu Martina Klizana. Hiszpan wyszedł na prowadzenie 5:4 i po przerwie będzie serwował, aby zakończyć mecz.
                Skomentuj 0
                Długie gemy, z mniejszymi bądź większymi szansami dla odbierających, lecz ciągle w decydującym secie meczu Martina Klizana z Davidem Ferrerem bez przełamań, a na tablicy wyników remis 4:4. Przypominamy, że po Słowaku i Hiszpanie na korcie Grandstand pojawią się Jerzy Janowicz i Andy Murray.
                Skomentuj 0
                Wciąż bez przełamań w trzecim secie spotkania Martina Klizana z Davidem Ferrerem, choć Słowak miał już cztery break pointy. 3:3 i ciągle żaden z tych tenisistów nie jest bliższy awansu do 1/8 finału.
                Skomentuj 0
                2:2 w trzecim secie pojedynku Martina Klizana z Davidem Ferrerem. Zwycięzca tego spotkania będzie w III rundzie rywalem lepszego z pary Andy Murray - Jerzy Janowicz.
                Skomentuj 0
                Wprawdzie na zegarze już godzina 9:00, ale na rozpoczęcie meczu Jerzego Janowicza z Andym Murrayem będziemy musieli jeszcze poczekać. Na Grandstandzie trwa jeszcze pojedynek Martina Klizana z rozstawionym z numerem piątym Davidem Ferrerem. W tej chwili Słowak prowadzi 6:3, 6:7(4), 1:0, ale serwować będzie Hiszpan.
                Skomentuj 0
                Od godz. 9:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour Masters 1000 rozgrywanego w Szanghaju pomiędzy Jerzym Janowiczem a Andym Murrayem.