Orlen Liga: Impel Wrocław - Polski Cukier Fakro Muszyna na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Miłosz Marek
3:0 (28:26, 25:21, 25:23) Tym razem wrocławianki kończą partię przy pierwszej możliwej okazji i wygrywają cały mecz 3:0!
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu SportoweFakty.pl!  Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Fakro Bank BPS po dwóch meczach we Wrocławiu są już pod ścianą. W hali Orbita nie wywalczyły nawet jednego seta. Mineralne będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, aby ponownie wrócić do stolicy Dolnego Śląska na piąty mecz.
Skomentuj 0
MVP spotkania wybrana została Joanna Kaczor.
Skomentuj 0
2:0 (28:26, 25:21, 24:23) Impel przed szansą na zakończenie pojedynku.
Skomentuj 0
2:0 (28:26, 25:21, 23:23) W kolejne akcji piłka setowa czy piłka meczowa?
Skomentuj 0
  • 2:0 (28:26, 25:21, 21:21) Po punkcie zdobytym przez Kurnikowską o 30-sekundową przerwę poprosił Tore Aleksandersen.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 19:19) Kolejny remis. Czy Mineralne odwrócą jeszcze losy rywalizacji?
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 18:16) Kaczor nie zawodzi w ważnym momencie.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 16:15) Minimalne prowadzenie gospodyń na drugiej przerwie technicznej po ataku Mroczkowskiej.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 13:13) As serwisowy Jagieło i kolejny remis.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 12:10) Sytuacja wymyka się spod kontroli ekipie gości. Szybko reaguje trener Serwiński i prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 9:10) Skuteczna Aleksandra Jagieło.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 6:8) Polski Cukier nie składa broni. Punkt Rózyckiej i dwa "oczka" przewagi przyjezdnych na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 5:5) Wyrównany początek trzeciej odsłony. Dobre zbicie Plchotovej.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 3:3) Udanie Makare Wilson.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21, 1:1) Siatkarki wracają do gry. Punkt dla muszynianek zdobyła Cvetanović.
    Skomentuj 0
    Zespołu udają się na 10-minutową przerwę.
    Skomentuj 0
    2:0 (28:26, 25:21) Ewelina Sieczka kończy drugą partię. Impel o krok od drugiego zwycięstwa!
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 24:21) Aleksandra Jagieło, która znowu pojawiła się na boisku, przedłuża nadzieje muszynianek.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 23:20) Kąkolewska psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 22:19) Kurnikowska atakuje w antenkę. O czas dla Polskiego Cukru prosi Bogdan Serwiński.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 21:19) Marina Cvetanović marnuje szansę na doprowadzenie do remisu.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 20:19) Impel na prowadzeniu po ataku Kaczor.
    Skomentuj 1
    1:0 (28:26, 19:18) Kąkolewska wykorzystuje przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 18:18) Czyżby szykowała się kolejna emocjonująca końcówka?
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 17:17) Na parkiecie pojawiła się Justyna Sosnowska, która zmieniła Ivanę Plchotovą.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 15:16) Punkt Natalii Kurnikowskiej i druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 14:15) Zagranie Mroczkowskiej ląduje w siatce. Muszynianki na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 14:13) Przyjezdne ciągle mają kontakt z miejscowymi. Tym razem bezbłędne zbicie Wojcieskiej.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 14:12) Kaczor kontynuuje dobrą grę.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 13:10) As serwisowy Agnieszki Kąkolewskiej.
    Skomentuj 1
    1:0 (28:26, 11:10) Zmiana w Polskim Cukrze: Natalia Kurnikowska zastąpiła Aleksandrę Jagieło.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 10:9) Kaczor przerywa złą passę gospodyń.
    Skomentuj 1
    1:0 (28:26, 8:9) Zmiana w szeregach wrocławianek: Ewelina Sieczka za Maren Brinker. Muszynianki wychodzą na prowadzenie po nieporozumieniu gospodyń.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 8:7) Polski Cukier niweluje starty - kolejny punkt Różyckiej.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 8:5) Maren Brinker tym razem w siatkę.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 8:4) Katarzyna Mroczkowska punktuje i Impel z przewagą czterech "oczek" prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 7:3) Amerykańska środkowa wcześniejsze niepowodzenie powetowała sobie asem serwisowym.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 5:3) Udanym blokiem popisuje się także Polski Cukier. Zatrzymana Wilson.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 5:1) Punktuje także Frauke Dirickx.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 3:0) Muszynianki zatrzymane przez wrocławski blok. W roli głównej Maren Brinker.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26, 1:0) Drugiego seta skutecznym zbiciem rozpoczyna Katarzyna Mroczkowska.
    Skomentuj 0
    1:0 (28:26) Koniec pierwszego seta po błędzie przyjezdnych.
    Skomentuj 1
    0:0 (27:26) Joanna Kaczor wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
    Skomentuj 1
    0:0 (26:26) Walka trwa dalej. Na tablicy wyników kolejny remis.
    Skomentuj 0
    0:0 (25:25) Trener gospodyń desygnował do gry Kristen Dozier za Kąkolewską, a ta od razu odpłaciła się dobrym atakiem.
    Skomentuj 0
    0:0 (24:25) As serwisowy Mariny Cvetanovic!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:24) Impel miał już dwie piłki setowe. Pierwszą obroniła Różycka, drugą w aut wyrzuciła Mroczkowska.
    Skomentuj 0
    0:0 (23:22) Udanie w ataku Wilson, a nieskutecznie Różycka. Druga przerwa dla trenera gości.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:21) Polski Cukier trwoni kolejne prowadzenie. Tym razem po bloku na Różyckiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:21) Brinker pakuje piłkę w siatkę. Drugi czas dla Tore Aleksandersena.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:20) Udane zagranie Jagieło. Pierwsza zmiana w Impelu: Dorota Medyńska zastępuje Joannę Kaczor.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:19) Po przerwie piłkę w aut posyła Joanna Kaczor.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:18) Makare Wilson wyrównuje stan rywalizacji i o czas dla swojego zespołu prosi Bogdan Serwiński.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:18) W ataku Maren Brinker.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:17) As serwisowy Ivany Plchotovej i pierwszy czas dla trenera Impela.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:16) Muszynianki prowadzą na drugiej przerwie technicznej dzięki zbiciu Cvetanović.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:15)  Różycka zablokowana.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:14) Kaczor udanie blokuje przeciwniczki.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:14) Zespoły grają falami. Tym razem dwa "oczka" dla przyjezdnych. Brinker atakuje poza plac gry.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:12) Udany blok wrocławianek.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:12) Makare Wilson atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:10) Błąd przyjezdnych i na tablicy świetlnej już remis.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:10) Pierwsze dwupunktowe prowadzenie muszynianek po ataku Różyckiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:8) Po regulaminowej minucie odpoczynku ponownie skutecznie Sylwia Wojcieska.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:7) Maren Brinker doprowadza do pierwszej przerwy technicznej. Minimalne prowadzenie Impela.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:7) Udane zagranie Wojcieskiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:6) Jagieło wykorzystuje przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:5) Gwizdek sędziego przerywa akcję. Gospodynie dotykają siatkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:4) Frauke Dirickx serwuje w siatkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:3) Skutecznie w ataku Cvetanović.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:2) Kolejny udany atak Karoliny Różyckiej.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:1) Złą serię muszynianek przerywa Różycka.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:0) Aleksandra Jagieło atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:0) Mecz rozpoczyna się od zagrania w siatkę przez Cvetanović.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy obu zespołów: Impel: Dirickx, Kaczor, Mroczkowska, Brinker, Wilson, Kąkolewska, Pyziołek (libero). Polski Cukier: Mazurek, Cvetanović, Różycka, Jagieło, Plchotova, Wojcieska, Maj (libero).
    Skomentuj 0
    Ekipy zakończyły już rozgrzewkę. Trwa prezentacja zespołów, za chwilę prezentacja pierwszych szóstek.
    Skomentuj 0
    Grająca w poniedziałek na pozycji libero Bogumiła Pyziołek oceniła dla nas pierwszy mecz rywalizacji i wierzy, że Impel zwycięży również we wtorek:
    Skomentuj 0
    Zwycięzca tej rywalizacji awansuje do strefy medalowej, gdzie w walce o ligowy finał zmierzy się z lepszym w konfrontacji Atom Trefl Sopot - Beef Master Budowlani Łódź. W zmagania do trzech zwycięstw sopocianki prowadzą 2:0.