OL: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Olga Krzysztofik
3:0 (25:14, 25:15, 25:23) Adams kończy mecz! MKS prowadzi w rywalizacji już 2:0.
Skomentuj 0
MVP dla Rachael Adams
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:15, 24:22) Skuteczny atak Szczurek. MKS ma piłkę meczową.
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:15, 23:22) Szczurek zablokowana
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:15, 23:21) As serwisowy Cemberci
Skomentuj 0
2:0 (25:14, 25:15, 22:21) Teraz przez blok MKS-u nie przebiła się Łyszkiewicz. Szybko czas wziął Zawieracz
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:14, 25:15, 21:21) Adams i Zaroślińska zablokowały Ciaszkiewicz. Dąbrowianki wróciły do gry!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 20:21) Łyszkiewicz zablokowana. O czas poprosił trener Zawieracz
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 18:21) Udana akcja Ozge Kirdar Cemberci. Kaczmar i Brussa wróciły do kwadratu dla rezerwowych
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 17:21) Tym razem w aut uderzyła Joanna Staniucha-Szczurek. Do zmiany przygotowały się Kaczmar i Brussa
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 17:20) Autowy atak po prostej Zaroślińskiej. O czas poprosił Nicola Negro
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 13:15) Bielszczanki zdołały wyjść z bardzo trudnej sytuacji i miały nawet szansę na zdobycie punktu, ale pokonała je Elżbieta Skowrońska, która tylko sobie znanym sposobem skończyła atak z sytuacyjnej piłki
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 11:15) Ogromna radość siatkarek BKS-u po udanym bloku na Zaroślińskiej
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 9:12) Koleta Łyszkiewicz zaatakowała blok - aut. Gra BKS-u wyraźnie się poprawiła
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 7:10) Dąbrowianki nie obroniły ataku z obejścia Małgorzaty Lis
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 6:9) Katarzyna Zaroślińska zatrzymana przez podwójny blok duetu Lis - Beier
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 6:8) Nieporozumienie w przyjęciu pomiędzy Elżbietą Skowrońską a Joanną Staniuchą-Szczurek przyniosło punkt BKS-owi
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 4:4) Mimo że Lis wyciągnęła mocny atak Zaroślińskiej, to przyjezdne nie wykorzystały swojej szansy w przeciwieństwie do Staniuchy-Szczurek, która zakończyła akcję mocnym uderzniem
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 3:2) Eleonora Dziękiewicz pewnie kończy atak z obejścia
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 2:2) Koleta Łyszkiewicz minęła blok i zaatakowała w boisko MKS-u
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 1:0) Pierwsza akcja w secie i od razu zacięta wymiana. Zakończyło ją mocne uderzenie z lewego skrzydła w wykonaniu Skowrońskiej
    Skomentuj 0
    2:0 (25:14, 25:15, 0:0) MKS rozpoczyna bez zmian w składzie, natomiast w BKS-ie na ataku od początku grać będzie Koleta Łyszkiewicz
    Skomentuj 0
    Przerwa dobiegła końca. Rozpoczynamy trzeciego seta. Czy bielszczanki zdołają nawiązać walkę z gospodyniami?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Teraz przed nami dziesięciominutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 25:15) Seta zakończyła Katarzyna Zaroślińska
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 24:14) Katarzyna Zaroślińska minęła blok i broniącą Mariolę Wojtowicz i zaatakowała w boisko. Piłka setowa dla MKS-u
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 22:14) Mimo że Krystyna Strasz zdążyła obronić piłkę wracającą od bloku na Zaroślińskiej, to dąbrowianki nie utrzymały piłki w grze
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 22:12) Atak z obejścia Danijeli Nikić wylądowało daleko w aucie. Nikić od razu została zmieniona przez Aleksandrę Trojan
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 21:12) Tym razem mocniejsze uderzenie Ciaszkiewicz przyniosło punkt BKS-owi
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 21:11) Karolina Ciaszkiewicz-Lach przy próbie ataku po prostej została zablokowana
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 20:11) Fatalny błąd bielszczanek, które nawet nie ruszyły do piłki spokojnie lecącej na ich stronę po obronie rywalek. O czas poprosił Mirosław Zawieracz, który mimo to wygląda na spokojnego
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 19:11) Autowa zagrywka Małgorzaty Lis
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 18:10) Pewny atak do linii Elżbiety Skowrońskiej, która uderzała z szóstej strefy. W obronie bezradna była Dorota Wilk
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 17:10) As serwisowy Heike Beier
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 17:9) Dąbrowskie blokującej dotknęły górnej taśmy siatki
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 16:8) Efektowny atak Joanny Staniuchy-Szczurek, która z niedociągniętej piłki zdołała minąć potrójny blok BKS-u!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 15:8) Heike Beier zatrzymana przez dąbrowski blok
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 13:8) Staniucha-Szczurek była dobrze ustawiona w obronie, ale piłka po ataku Beier odbiła się nieco od bloku i przyjmująca nie zdołała jej obronić
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 11:5) Bielszczanki nie są w stanie zagrać kilku dobrych akcji z rzędu, ich gra nie wygląda dobrze. Czy przerwa wzięta przez trenera Zawieracza odmieni grę jego podopiecznych?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 8:4) Rachael Adams wbiła "gwoździa" w boisko rywalek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 7:3) Przyjezdne nie obroniły mocnego ataku Katarzyny Zaroślińskiej
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 5:2) Horka zablokowana. Trener Mirosław Zawieracz szybko reaguje, za Horkę na boisko weszła Koleta Łyszkiewicz
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 4:2) Bielszczanki nie obroniły przebicia sposobem górnym oburącz w wykonaniu Zaroślińskiej.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 3:2) Autowy atak Staniuchy-Szczurek
    Skomentuj 0
    1:0 (25:14, 3:0) Wracamy jednak do emocji związanych z grą, a tak nie układa się po myśli bielszczanek. W siatkę zaatakowała właśnie Helena Horka
    Skomentuj 0
    W trakcie przerwy na parkiecie mieliśmy... oświadczyny! Jedna z cheerleaderek powiedziała "tak"!
    Skomentuj 0
    0:0 (25:14) Seta kończy mocne uderzenie Katarzyny Zaroślińskiej
    Skomentuj 0
    0:0 (24:13) Piłka po kontrze Elżbiety Skowrońskiej wylądowała tuż przed linią, dąbrowianki mają w górze piłkę setową
    Skomentuj 0
    0:0 (23:13) Joanna Staniucha-Szczurek przedarła się przez blok rywalek. Zmiana w BKS-ie, za Danijelę Nikić weszła Aleksandra Trojan
    Skomentuj 0
    0:0 (22:13) Zagrywka Lis wpadła między Skowrońską a Strasz
    Skomentuj 0
    0:0 (22:12) Autowa zagrywka Ozge Kirdar Cemberci
    Skomentuj 0
    0:0 (20:11) Serię nieudanych zagrań BKS-u przerwała kapitan zespołu, Małgorzata Lis
    Skomentuj 0
    0:0 (20:10) Bielszczanki nie poradziły sobie z obroną kolejnego ataku Zaroślińskiej. Zmiana w BKS-ie, na boisko za Heike Beier wchodzi Natalia Strózik
    Skomentuj 0
    0:0 (19:10) Wydarzenia na parkiecie kontrolują dąbrowianki, które pewnym krokiem zmierzają do zwycięstwa. Katarzyna Zaroślińska trafiła w kontrze tuż przed samą linię.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:10) Punktową serię bielszczanek przerwała pewnym atakiem z obejścia Eleonora Dziękiewicz
    Skomentuj 0
    0:0 (15:8) Gra bielszczankom nie układa się zbyt dobrze, stąd o drugi czas poprosił ich trener.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:8) Na meczu obecny jest trener polskiej kadry siatkarek, Piotr Makowski.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:7) As serwisowy Zaroślińskiej
    Skomentuj 0
    0:0 (11:7) Zaroślińska bez większego problemu skończyła atak, uderzając między blokującymi
    Skomentuj 0
    0:0 (10:6) Skutecznie z obejścia zaatakowała Danijela Nikić
    Skomentuj 0
    0:0 (10:5) Tym razem Skowrońska zdecydowała się na mocniejsze uderzenie, a piłka po bloku wylądowała w aucie. O czas od razu poprosił Mirosław Zawieracz
    Skomentuj 0
    0:0 (9:5) W kontrataku o blok zahaczyła Elżbieta Skowrońska
    Skomentuj 0
    0:0 (8:5) W kontrataku zablokowana została Katarzyna Zaroślińska
    Skomentuj 0
    0:0 (8:4) W dłuższej akcji dobrze blokiem pracowały dąbrowianki, które akcję zakończyły właśnie punktowym dwublokiem
    Skomentuj 0
    0:0 (1:1) Dąbrowianki walczyły dalej, ale sędziowie odgwizdali, że atak Małgorzaty Lis wylądował w boisku
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki: MKS: Cemberci, Zaroślińska, Dziękiewicz, Adams, Staniucha-Szczurek, Skowrońska, Strasz (libero). BKS: Wilk, Horka, Nikić, Lis, Ciaszkiewicz-Lach, Beier, Wojtowicz (libero).
    Skomentuj 0
    Rozgrzewka dobiegła końca. Za chwilę nastąpi prezentacja składów obu zespołów, a potem na parkiet wybiegną wyjściowe szóstki.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Oba zespoły rozpoczęły właśnie rozgrzewkę na siatce. We wczorajszym spotkaniu 3:1 zwyciężyły dąbrowianki. Jak będzie dziś?