Liga Mistrzów na żywo

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Vive Tauron Kielce po emocjonującym spotkaniu przegrywa z MOL-Pick Szeged 30:31.
Skomentuj 3
59 min. - 31:30 - Karol Bielecki zablokowany!
Skomentuj 0
59 min. - 31:30 - Vive przejmuje piłkę. Wykluczony Thiagus Dos Santos. Kilka sekund do końca.
Skomentuj 0
59 min. - 31:30 - Mateusz Jachlewski zdobywa bramkę. Krzysztof Lijewski ucierpiał, ostro potraktowany przez obronę rywali. 23 sekundy do końca.
Skomentuj 0
59 min. - 31:29 - 51 sekund do końca meczu. Czas dla Picku.
Skomentuj 0
59 min. - 31:29 - Thiagus Dos Santos wysoko nad bramką. Rzut karny dla Vive. Julen Aguinagalde zdobywa bramkę.
Skomentuj 0
  • 58 min. - 31:28 - Dean Bombac tym razem nieskutecznie. Michał Jurecki fauluje w ataku, szkoda, była szansa na zdobycie bramki.
    Skomentuj 0
    58 min. - 31:28 - Denis Buntić zdobywa bramkę, dając nadzieję Vive.
    Skomentuj 0
    57 min. - 31:27 - Gabor Ancsin wysoko nad bramka. Vive w ataku pozycyjnym. Karol Bielecki zatrzymany przez Piotra Wyszomirskiego.
    Skomentuj 0
    56 min. - 31:27 - Grzegorz Tkaczyk ponownie faulowany i wykluczony Vladimir Vranjes. Rzut karny dla Vive. Julen Aguinagalde zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    55 min. - 31:26 - Gabor Ancsin popisał się efektowną wkrętką.
    Skomentuj 0
    55 min. - 30:26 - Julen Aguinagalde wywalczył rzut karny. Piotr Wyszomirski broni rzut Karola Bieleckiego.
    Skomentuj 0
    54 min. - 30:26 - Kolejny błąd Vive i Pick w ataku pozycyjnym. Rywale jednak także się mylą. Szabolcs Zubai ukarany wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    53 min. - 30:26 - Szabolcs Zubai zdobywa ważną bramkę z koła. Vive zbyt brawurowo zagrało w ataku i w efekcie Pick wyprowadziło zabójczy kontratak.
    Skomentuj 0
    51 min. - 28:26 - Dean Bombac niedokładnie podaje do koła. Vive przed szansą zdobycia bramki kontaktowej. Denis Buntić rzuca nieskutecznie z trudnej pozycji.
    Skomentuj 0
    50 min. - 28:26 - Szabolcs Zubai pomylił się z koła. Uros Zorman zdobywa bramkę i Vive coraz bliżej odrobienia strat. Czas dla Picku.
    Skomentuj 0
    49 min. - 28:25 - Ivan Cupić skutecznie wykańcza kontratak Vive!
    Skomentuj 1
    48 min. - 28:24 - Vive teraz długo rozgrywa akcję. Denis Buntić rzuca nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    46 min. - 28:24 - Pick bardzo długo rozgrywał akcję, kielczanie natomiast błyskawicznie zdobywają bramki. Kolejny raz trafia Michał Jurecki. Dean Bombac zdobywa kolejną bramkę z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    44 min. - 26:23 - Trwa wymiana ciosów. Dean Bombac gra dziś znakomicie i ponownie trafia do bramki Vive. Kielczanie odrabiają jednak straty. Kontratak wykończył celnym rzutem Manuel Strlek.
    Skomentuj 0
    42 min. - 25:21 - Jonas Källman zdobywa bramkę, jednak Denis Buntić także celnie rzuca.
    Skomentuj 0
    41 min. - 24:20 - Szabolcs Zubai wpisał się na listę strzelców, natychmiast odpowiedział Uros Zorman .
    Skomentuj 0
    40 min. - 23:19 - Michał Jurecki zdobywa bramkę po kontrataku w drugie tempo.
    Skomentuj 0
    39 min. - 23:18 - Uros Zorman faulowany, jednak mamy tylko rzut wolny. Gabor Ancsin ukarany wykluczeniem.  Michał Jurecki zdobywa bramkę dla Vive.
    Skomentuj 0
    38 min. - 23:17 - Grzegorz Tkaczyk zablokowany i piłka dla Picku. Dean Bombac ponownie środkiem wjechał do bramki kielczan.
    Skomentuj 0
    37 min. - 22:17 - Grzegorz Tkaczyk podaje niedokładnie i kolejna kontra Węgrów. Bramkę zdobywa Dean Bombac!
    Skomentuj 0
    36 min. - 21:17 - Jonas Källman zaskoczył kielczan rzutem z rozegrania. Vladimir Vranjes ukarany wykluczeniem. Karol Bielecki gubi piłkę i bramkę z kontrataku zdobywa Jonas Källman.
    Skomentuj 0
    35 min. - 19:17 - Grzegorz Tkaczyk ukarany wykluczeniem. Krzysztof Lijewski zdobywa bramkę dla Vive, jednak natychmiast odpowiadają rywale.
    Skomentuj 0
    33 min. - 18:15 - Dean Bombac przedarł się przez obronę rywali. Sędziowie nie zauważyli ewidentnego faulu na Michale Jureckim. W ataku fauluje Grzegorz Tkaczyk.
    Skomentuj 1
    • shaft Zgłoś komentarz
      Już zaczynacie zrzucać winę za porażkę na sędziów? Spokojnie, mecz się jeszcze nie skończył.
      31 min. - 17:15 - Drugą połowę rozpoczęło Vive. Julen Aguinagalde trafia z czystej pozycji.
      Skomentuj 0
      Po pierwszej połowie Vive Tauron Kielce przegrywa z MOL-Pick Szeged 14:17.
      Skomentuj 0
      29 min. - 17:14 - Denis Buntić w końcówce spotkania pogubił się. Thiagus Dos Santos w końcu trafił do bramki Vive.
      Skomentuj 0
      27 min. - 15:13 - Trwa wymiana ciosów, z skrzydła bramkę dla Vive zdobywa Ivan Cupić. Pick łatwo przedziera się przez obronę Vive.
      Skomentuj 0
      26 min. - 13:12 - Ferenc Ilyes tym razem rzuca obok bramki. Karol Bielecki odpowiada niesamowitą bombą. Czas dla Picku.
      Skomentuj 0
      25 min. - 13:11 - Sławomir Szmal zatrzymał kolejny rzut rywali. Vive przed szansą na zmniejszenie strat. Michał Jurecki kolejny raz rozbił obronę Picku, zdobywa bramkę, a dodatkowo wykluczony Szabolcs Zubai.
      Skomentuj 0
      24 min. - 13:10 - Kielczanie ponownie nieskutecznie dogrywali do koła. Ferenc Ilyes zdobywa bramkę z drugiej linii. Denis Buntić popisał się skuteczną indywidualną akcją.
      Skomentuj 0
      22 min. - 12:9 - Ferenc Ilyes przedarł się przez obronę Vive i rośnie przewaga Picku.
      Skomentuj 0
      21 min. - 11:9 - Szabolcs Zubai wywalczył rzut karny dla Picku. Na linii siedmiu metrów Dean Bombac i mamy kolejną bramkę.
      Skomentuj 0
      20 min. - 10:9 - Zsolt Balogh zaskoczył obronę kielczan. Michał Jurecki ukarany wykluczeniem za uwagi do sędziów. Uros Zorman wywalczył rzut karny. Karol Bielecki zdobywa bramkę.
      Skomentuj 0
      18 min. - 8:8 - Michał Jurecki po raz kolejny w swoim stylu sforsował obronę rywali i zdobył bramkę. Thiagus Dos Santos rzuca bardzo niecelnie. Mateusz Jachlewski doprowadza do remisu.
      Skomentuj 0
      16 min. - 8:6 - Michał Jurecki faulowany. Mamy rzut karny dla Vive i wykluczenie dla Deana Bombaca. Ivan Cupić trafia w słupek!
      Skomentuj 0
      15 min. - 8:6 - Karol Bielecki rzuca nieskutecznie. Jonas Källman trafia ze skrzydła i rośnie przewaga Picku.
      Skomentuj 0
      14 min. - 7:6 - Tobias Reichmann popełnił faul w ataku i Dean Bombac trafia do pustej bramki. Vive gubi piłkę w ataku i Jonas Källman zdobywa bramkę z kontrataku. Czas dla Vive.
      Skomentuj 0
      13 min. - 5:6 - Sławomir Szmal ponownie zatrzymał Pick! Świetny mecz polskiego golkipera. Na boisko wrócił Grzegorz Tkaczyk. Niestety Vive gubi piłkę i ponownie trafia Dean Bombac.
      Skomentuj 0
      12 min. - 4:6 - Sławomir Szmal ponownie zatrzymał rywali, co przełożyło się na skuteczny kontratak i bramkę Julena Aguinagalde.
      Skomentuj 0
      11 min. - 4:5 - Urazu doznał Grzegorz Tkaczyk, którego zastąpił Uros Zorman. Ze skrzydła bramkę zdobywa Manuel Strlek.
      Skomentuj 0
      10 min. - 4:4 - Manuel Strlek pomylił się w sytuacji sam na sam. Do wyrównania doprowadza Thiagus Dos Santos.
      Skomentuj 0
      8 min. - 3:4 - Dobrze akcje Vive rozgrywa Grzegorz Tkaczyk, który asystował przy bramce Krzysztofa Lijewskiego. Natychmiast odpowiada jednak niezawodny Dean Bombac.
      Skomentuj 0
      7 min. - 2:3 - Sławomir Szmal dobrze dysponowany od początku meczu, mamy jednak rzut karny dla Picku i bramkę zdobywa Dean Bombac.
      Skomentuj 0
      6 min. - 1:3 - Krzysztof Lijewski rzuca nieskutecznie, jednak po dobitce trafia Manuel Strlek!
      Skomentuj 0
      4 min. - 1:2 - Julen Aguinagalde zdobywa bramkę z koła. Zawodnicy Picku szybko wznowili grę, jednak akcję rywali zatrzymuje Sławomir Szmal!
      Skomentuj 0
      2 min. - 1:1 - Wynik spotkania otwiera Krzysztof Lijewski. Szybko odpowiada lider Picku Dean Bombac.
      Skomentuj 0
      Vive rozpoczęło mecz w składzie: Szmal - Reichmann, Strlek, Lijewski, Tkaczyk, Bielecki, Aguinagalde w ataku.
      Skomentuj 0
      Początek spotkania.
      Skomentuj 0
      Zespoły zaprezentowały się kibicom. Czas na hymn Ligi Mistrzów.
      Skomentuj 0
      W uszczuplonym składzie wystąpi także MOL-Pick Szeged, w kadrze którego zabraknie trójki zawodników: Roberto Parrondo, Rajko Prodanovicia i Antonio Garcii.
      Skomentuj 0
      W niedzielę w zespole Vive Tauron Kielce zabraknie czterech kontuzjowanych graczy: Mariusza Jurkiewicza, Mateusza Kusa, Piotra Chrapkowskiego i Pawła Paczkowskiego
      Skomentuj 0
      Spotkanie Pick - Vive będzie pojedynkiem dwóch reprezentacyjnych bramkarzy Sławomira Szmala (Vive) i Piotra Wyszomirskiego (Pick).
      Skomentuj 0
      W minionym sezonie zespoły z Kielc i Szeged także rywalizowały ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wówczas spotkanie rozegrane na Węgrzech zakończyło się zwycięstwem Vive 27:26.
      Skomentuj 0
      Witamy kibiców piłki ręcznej i zapraszamy do śledzenia transmisji z meczu MOL-Pick Szeged - Vive Tauron Kielce.