Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Dziękujemy za śledzenie relacji!
Skomentuj 0
Wyniki końcowe: Legia - Pogoń 2:1 Podbeskidzie - Lech 0:2 Korona - Lechia 3:2 Cracovia - PGE GKS 3:1 Górnik Z. - Zawisza 2:1 Górnik Ł. - Piast 1:2 Jagiellonia - Ruch 2:0 Śląsk - Wisła 1:0
Skomentuj 0
Koniec meczów w Bielsku-Białej i Warszawie. Legia zwycięzcą rundy zasadniczej!
Skomentuj 0
W doliczonym czasie w meczu Legia - Pogoń Michał Janota obejrzał czerwoną kartkę za faul na Dominiku Furmanie.
Skomentuj 0
Podbeskidzie - Lech 0:2! W 88. minucie zwycięstwo gości przypieczętował Kasper Hamalainen!
Skomentuj 1
Górnik Z. - Zawisza 2:1! W 84. minucie prowadzenie dał gospodarzom ponownie Robert Jeż!
Skomentuj 1
  • Cracovia - PGE GKS 3:1! 80. minuta i gol Dariusza Zjawińskiego. To dla niego premierowe trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
    Skomentuj 1
    W 76. minucie Lech miał szansę na drugiego gola w Bielsku-Białej, ale szarża Kaspera Hamalainena i dwie próby strzału z ostrego kąta nie przyniosły powodzenia.
    Skomentuj 2
    Skomentuj 0
    Korona - Lechia 3:2! 71. minuta i trafienie Rafaela Porcellisa!
    Skomentuj 0
    Cracovia - PGE GKS 2:1! W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Deniss Rakels!
    Skomentuj 0
    Legia - Pogoń 2:1! W 69. minucie bramkę strzelił Igor Lewczuk! Wojskowi wracają na 1. miejsce!
    Skomentuj 3
    Śląsk - Wisła 1:0! W 68. minucie kapitalnego gola strzałem sprzed pola karnego zdobył Robert Pich!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 2
    Jagiellonia - Ruch 2:0! Na listę strzelców wpisał się Patryk Tuszyński!
    Skomentuj 0
    Górnik Ł. - Piast 1:2! W 63. minucie dublet skompletował Kamil Wilczek.
    Skomentuj 1
    Cracovia - PGE GKS 1:1! W 59. minucie do siatki trafił Miroslav Covilo.
    Skomentuj 1
    Przy wyniku 1:1 w Zabrzu Podbeskidzie może jeszcze awansować do ósemki. Warunek? Musi wygrać z Lechem.
    Skomentuj 1
    W Bielsku-Białej poprzeczka uratowała także Lecha! Główkował w nią Bartłomiej Konieczny.
    Skomentuj 0
    Tymczasem we Wrocławiu w 55. minucie z rzutu wolnego uderzał Dariusz Dudka i gospodarzy uratowała poprzeczka!
    Skomentuj 0
    Trwa napór Legii! W 54. minucie tuż obok słupka uderzył płasko Orlando Sa.
    Skomentuj 0
    Górnik Z. - Zawisza 1:1! W 50. minucie stan rywalizacji wyrównał Josip Barisić.
    Skomentuj 0
    Legia - Pogoń 1:1! W 50. minucie wyrównał Guilherme. Gospodarzom brakuje jeszcze jednej bramki, by wrócić na 1. miejsce!
    Skomentuj 0
    Arcyważny gol w Bielsku-Białej! Podbeskidzie - Lech 0:1 po trafieniu Dariusza Formelli w 48. minucie! Na tę chwilę Kolejorz zapewnia sobie zwycięstwo w fazie zasadniczej!
    Skomentuj 2
    Zaczynamy drugie połowy! Lech robi wszystko, by wygrać w Bielsku-Białej. Na boisko weszli Szymon Pawłowski i Kasper Hamalainen.
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    Tabela po pierwszych połowach: 1. Legia 53 pkt. 2. Lech 52 3. Jagiellonia 49 4. Wisła 44 5. Pogoń 44 6. Śląsk 44 7. Górnik Z. 43 8. Lechia 42 --------------- 9. Podbeskidzie 40 10. Korona 37 11. Piast 37 12. Górnik Ł. 35 13. PGE GKS 14. Cracovia 34 15. Ruch 33 16. Zawisza 29
    Skomentuj 0
    Pierwsze połowy już za nami! Wyniki: Legia - Pogoń 0:1 Śląsk - Wisła 0:0 Cracovia - PGE GKS 0:1 Jagiellonia - Ruch 1:0 Korona - Lechia 2:2 Podbeskidzie - Lech 0:0 Górnik Z. - Zawisza 1:0 Górnik Ł. - Piast 1:1
    Skomentuj 0
    Legia mocno naciska Pogoń. Po strzale Guilherme sprzed pola karnego gości uratował na linii bramkowej Rafał Murawski!
    Skomentuj 0
    Cracovia - PGE GKS 0:1! Bramkę dla gości w 43. minucie zdobył strzałem z dystansu Sebastian Olszar.
    Skomentuj 0
    W starciu Podbeskidzia z Lechem wciąż nie ma bramek, a w ostatnich minutach więcej jest walki niż gry w piłkę.
    Skomentuj 1
    Tymczasem w Warszawie wciąż 1:0 dla Pogoni, choć mistrz Polski miał już kilka szans na wyrównanie.
    Skomentuj 0
    33. minuta w Bielsku-Białej. Pierwsze fragmenty należały do poznaniaków, ale z upływem czasu gospodarze zniwelowali ich przewagę.
    Skomentuj 0
    Górnik Ł. - Piast 1:1! W 29. minucie uderzeniem szczupakiem wyrównał Kamil Wilczek.
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Ruch 1:0, w 27. minucie do siatki gości trafił Przemysław Frankowski. Dotąd ten mecz nie był zbyt ciekawy.
    Skomentuj 1
    Górnik Ł. - Piast 1:0 od 26. minuty po golu Grzegorza Bonina!
    Skomentuj 0
    W meczu Podbeskidzia z Lechem za nami 22 minuty i nadal 0:0. Przypomnijmy, że jeśli Legia nie wygra z Pogonią, a Kolejorz pokona Górali, to właśnie on zajmie 1. miejsce po fazie zasadniczej.
    Skomentuj 2
    Skomentuj 0
    2:2 w Kielcach! W 18. minucie do wyrównania doprowadził Maciej Makuszewski!
    Skomentuj 0
    Ależ emocje w Kielcach! Korona - Lechia 2:1! W 14. minucie kontaktowego gola dla gdańszczan zdobył Kevin Friesenbichler.
    Skomentuj 1
    Korona - Lechia 2:0! W 13. minucie do siatki gości trafił Luis Carlos.
    Skomentuj 1
    W Bielsku-Białej póki co bez goli, ale ciekawie jest na trybunach.
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    Korona - Lechia 1:0, a do siatki trafił w 7. minucie Olivier Kapo.
    Skomentuj 0
    Legia - Pogoń 0:1 po bramce Łukasza Zwolińskiego w 3. minucie! Otwiera się zatem ogromna szansa dla Lecha!
    Skomentuj 1
    Górnik Z. - Zawisza 1:0 po bramce Roberta Jeża w 1. minucie!
    Skomentuj 1
    Zaczynamy mecze 30. kolejki! Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!
    Skomentuj 0
    Cracovia ostatecznie zagra z PGE GKS przy udziale kibiców, ale jeden sektor na stadionie przy ul. Kałuży jest zamknięty.
    Skomentuj 1
    Składy na mecz Górnik Ł. - Piast: Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Łukasz Mierzejewski, Maciej Szmatiuk, Lukas Bielak, Paweł Sasin, Grzegorz Bonin, Tomasz Nowak, Veljko Nikitović, Filipp Rudik, Fiodor Cernych, Evaldas Razulis. Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Tomasz Mokwa, Kornel Osyra, Hebert, Paweł Moskwik, Bartosz Szeliga, Radosław Murawski, Csaba Horvath, Łukasz Hanzel, Gerard Badia, Kamil Wilczek.
    Skomentuj 0
    Dziś oprócz spotkań T-Mobile Ekstraklasy sporo ciekawego dzieje się w ligach zagranicznych. Zapraszamy na nasze relacje!
    Skomentuj 0
    - Piłkarze nabrali trochę pewności siebie, wrócił uśmiech na ich twarze, podnieśli głowy i uwierzyli, że są w stanie grać w piłkę i wygrywać - mówi trener Pasów, Jacek Zieliński.
    Skomentuj 0
    O co poza punktami walczy dziś we Wrocławiu Wisła?
    Skomentuj 0
    Nie dla każdego dzisiaj zwycięstwo lub remis są warte tyle samo punktów do nowej tabeli.
    Skomentuj 0
    Jakie są Wasze typy? Czy Legia obroni 1. miejsce? A może wyprzedzi ją Lech?
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Górnik Z. - Zawisza: Górnik Zabrze: Pavels Steinbors - Adam Danch, Ołeksandr Szeweluchin, Mariusz Magiera, Roman Gergel, Radosław Sobolewski, Erik Grendel, Rafał Kurzawa, Robert Jeż, Łukasz Madej, Szymon Skrzypczak. Zawisza Bydgoszcz: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Andre Micael, Łukasz Nawotczyński, Sebastian Ziajka, Sebastian Kamiński, Iwan Majewskij, Cornel Predescu, Alvarinho, Mica, Josip Barisić.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Korona - Lechia: Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak, Leandro, Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Luis Carlos, Olivier Kapo, Przemysław Trytko. Lechia Gdańsk: Mateusz Bąk - Grzegorz Wojtkowiak, Rafał Janicki, Gerson, Jakub Wawrzyniak, Maciej Makuszewski, Ariel Borysiuk, Stojan Vranjes, Sebastian Mila, Bruno Nazario, Kevin Friesenbichler.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Jagiellonia - Ruch: Jagiellonia Białystok: Bartłomiej Drągowski - Filip Modelski, Sebastian Madera, Michał Pazdan, Jonatan Straus, Przemysław Frankowski, Rafał Grzyb, Łukasz Tymiński, Maciej Gajos, Karol Mackiewicz, Jan Pawłowski. Ruch Chorzów: Matus Putnocky - Martin Konczkowski, Rafał Grodzicki, Michał Helik, Paweł Oleksy, Eduards Visnakovs, Łukasz Surma, Bartłomiej Babiarz, Filip Starzyński, Marek Zieńczuk, Grzegorz Kuświk.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Cracovia - PGE GKS: Cracovia: Krzysztof Pilarz - Luiz Santos Deleu, Sreten Sretenović, Piotr Polczak, Adam Marciniak, Damian Dąbrowski, Miroslav Covilo, Deniss Rakels, Marcin Budziński, Boubacar Dialiba, Erik Jendrisek. PGE GKS Bełchatów: Dariusz Trela - Adrian Basta, Paweł Baranowski, Błażej Telichowski, Damian Zbozień, Grzegorz Baran, Damian Szymański, Michał Mak, Sebastian Olszar, Maciej Małkowski, Bartosz Ślusarski.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Legia - Pogoń: Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Łukasz Broź, Igor Lewczuk, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski, Dominik Furman, Tomasz Jodłowiec, Michał Żyro, Guilherme, Michał Kucharczyk, Marek Saganowski. Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Sebastian Rudol, Mateusz Matras, Wojciech Golla, Ricardo Nunes, Rafał Murawski, Maksymilian Rogalski, Dominik Kun, Adam Frączczak, Vladimirs Kamess, Łukasz Zwoliński.
    Skomentuj 0
    Skład na mecz Podbeskidzie - Lech: Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Kristian Kolcak, Bartłomiej Konieczny, Robert Mazan, Marek Sokołowski, Artur Lenartowski, Maciej Iwański, Damian Chmiel, Bartosz Śpiączka, Maciej Korzym. Lech Poznań: Maciej Gostomski - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Tamas Kadar, Luis Henriquez, Dariusz Formella, Arnaud Djoum, Darko Jevtić, Łukasz Trałka, Muhamed Keita, Zaur Sadajew.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Śląsk - Wisła: Śląsk Wrocław: Mariusz Pawełek - Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Tomasz Hołota, Mariusz Pawelec, Tom Hateley, Krzysztof Danielewicz, Krzysztof Ostrowski, Mateusz Machaj, Robert Pich, Marco Paixao. Wisła Kraków: Michał Buchalik - Boban Jović, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok, Łukasz Burliga, Maciej Jankowski, Dariusz Dudka, Semir Stilić, Jean Barrientos, Donald Guerrier, Rafał Boguski.