36. kolejka w grupie spadkowej T-Mobile Ekstraklasy NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji. Zapraszamy już jutro o 20.30. Wówczas odbędą się cztery mecze grupy mistrzowskiej i zaległy pojedynek Widzewa z Piastem.
Skomentuj 0
Spotkania w Bielsku-Białej, Wrocławiu i Białymstoku zakończone! Wyniki: Podbeskidzie - KGHM Zagłębie 2:0 Śląsk - Cracovia 1:0 Jagiellonia - Korona 4:4
Skomentuj 0
W 90. minucie Jagiellonia mogła odzyskać prowadzenie w starciu z Koroną, ale Giorgi Popchadze trafił w poprzeczkę.
Skomentuj 0
Podbeskidzie - KGHM Zagłębie 2:0 87' Krzysztof Chrapek z dubletem! Po jego strzale z dystansu piłka odbiła się od nogi Jacha i wpadła za kołnierz Ptakowi.
Skomentuj 0
Jest decyzja w sprawie meczu Widzewa z Piastem. Zostanie on wznowiony w środę o godz. 20.30. Toczyć się będzie zatem równolegle ze spotkaniami 36. kolejki w grupie mistrzowskiej.
Skomentuj 0
To już ostatnie minuty wtorkowych meczów. Aktualne wyniki: Podbeskidzie - KGHM Zagłębie 1:0 Śląsk - Cracovia 1:0 Jagiellonia - Korona 4:4
Skomentuj 0
  • Co ciekawe, Widzew wznowi spotkanie z Piastem od zmiany. W nocy z wtorku na środę z Łodzi wyjedzie bowiem Eduards Visnakovs, który uda się na zgrupowanie kadry Łotwy.
    Skomentuj 0
    Podbeskidzie - KGHM Zagłębie 1:0 77' Krzysztof Chrapek przejął piłkę od niezdecydowanych obrońców Zagłębia i bez problemu wygrał pojedynek sam na sam z Ptakiem.
    Skomentuj 0
    W Łodzi trwają debaty na temat terminu dokończenia meczu Widzewa z Piastem. Gospodarze chcieliby grać w środę, ale na razie nie wiadomo, czy tak będzie.
    Skomentuj 0
    Coś nieprawdopodobnego! Jagiellonia - Korona 4:4 71' Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową do siatki trafił Przemysław Trytko. Przypomnijmy, że gospodarze prowadzili już 3:0 i 4:1!
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 4:3 69' Maciej Korzym zamknął głową dośrodkowanie Kuzery i Korona coraz bliżej remisu!
    Skomentuj 1
    Przypominamy, że cały czas możecie śledzić szczegółowe relacje z konkretnych meczów:
    Skomentuj 0
    We Wrocławiu kolejnych goli nie ma, mimo że w drugiej połowie oba zespoły grają dość ofensywnie. Tymczasem w Bielsku-Białej mało emocji.
    Skomentuj 0
    Sporo się dzieje w meczu Jagiellonii z Koroną! Od 65. minuty gospodarze grają w osłabieniu, bo czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Piątkowski.
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 4:2 60' Kielczanie jeszcze gonią wynik! Bartłomiej Drągowski "wypluł" piłkę po uderzeniu z dystansu Kuzery i ten prezent skrzętnie wykorzystał Przemysław Trytko.
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 4:1 58' W dużym zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Martin Baran i z kilku metrów wpakował ją do siatki. Pogubiła się całkowicie obrona kielczan.
    Skomentuj 0
    50' W Bielsku-Białej Aleksander Ptak sprokurował rzut karny dla Podbeskidzia, ale po chwili Marek Sokołowski uderzył z "wapna" nad poprzeczką! Nadal 0:0.
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 3:1 47' Po rzucie rożnym ładnym strzałem głową do siatki trafił Abzał Biejsiebiekow. Kielczanie wracają do gry!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zaczęły się drugie połowy w trzech spotkaniach!
    Skomentuj 0
    Tabela uwzględniająca wyniki do przerwy: 9. Śląsk 31 pkt. 10. Jagiellonia 30 11. Piast 27 12. Podbeskidzie 27 13. Korona 25 14. Cracovia 24 15. KGHM Zagłębie 17 16. Widzew 16
    Skomentuj 0
    W Białymstoku, Wrocławiu i Bielsku-Białej mamy już przerwy. Wyniki po 45 minutach: Jagiellonia - Korona 3:0 Śląsk - Cracovia 1:0 Podbeskidzie - KGHM Zagłębie 0:0
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 3:0 41' Zupełnie niekryty Dani Quintana pokonał Szlakotina płaskim strzałem sprzed pola karnego. Pogrom Korony!
    Skomentuj 0
    Spotkanie w Łodzi oficjalnie odwołane. Wkrótce dowiemy kiedy zostanie dokończone. Gra ma być wznowiona od 12. minuty.
    Skomentuj 0
    Tak wygląda boisko w Łodzi. Tutaj grać się nie da...
    Skomentuj 0
    Mamy kolejnego gola! Śląsk - Cracovia 1:0 31' - Dudu Paraiba oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od Papadopoulosa i ugrzęzła w siatce obok bezradnego Pilarza.
    Skomentuj 0
    W Łodzi płyta boiska przypomina basen, a kibice zaczynają powoli opuszczać obiekt.
    Skomentuj 0
    Czekamy na gole we Wrocławiu i Bielsku-Białej. Póki co oba spotkania nie obfitują w nadmiar sytuacji.
    Skomentuj 0
    W Łodzi nadal nie gramy. Wciąż pada deszcz, boisko jest całe zalane wodą. Czekamy na decyzję w sprawie dalszych losów meczu.
    Skomentuj 0
    Garść statystyk związanych z dzisiejszymi spotkaniami:
    Skomentuj 0
    Widzew - Piast 0:0 12' Mecz w Łodzi przerwany. Ulewa jest tak duża, że piłka zatrzymuje się w kałużach wody.
    Skomentuj 0
    Jagiellonia - Korona 2:0 9' Gospodarze poszli za ciosem i po kontrataku Maciej Gajos wpakował piłkę do siatki pewnym strzałem.
    Skomentuj 0
    Tymczasem we Wrocławiu po potężnej burzy stoi całe miasto. Na stadionie pustki, które potęgują zamknięte sektory.
    Skomentuj 0
    Mamy pierwszego gola! Jagiellonia - Korona 1:0 7' Dani Quintana płaskim strzałem wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dźwigale.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Podbeskidzie - KGHM Zagłębie: Podbeskidzie: Richard Zajac - Mateusz Kupczak, Bartłomiej Konieczny, Błażej Telichowski, Przemysław Pietruszka, Marek Sokołowski, Adam Deja, Maciej Iwański, Damian Chmiel, Sebastian Bartlewski, Fabian Pawela. KGHM Zagłębie: Tomasz Ptak - Bartosz Rymaniak, Adam Banaś, Lubomir Guldan, Dorde Cotra, Miłosz Przybecki, Łukasz Piątek, Aleksander Kwiek, Adrian Błąd, Jarosław Kubicki, Michal Papadopulos.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Jagiellonia - Korona: Jagiellonia: Bartłomiej Drągowski - Adam Waszkiewicz, Ugochukwu Ukah, Martin Baran, Filip Modelski, Rafał Grzyb, Adam Dźwigała, Jan Pawłowski, Dani Quintana, Maciej Gajos, Mateusz Piątkowski. Korona: Ołeksij Szlakotin - Kamil Sylwestrzak, Pavol Stano, Radek Dejmek, Kamil Kuzera, Abzał Biejsiebiekow, Vlastimir Jovanović, Kyryło Petrow, Siergiej Pilipczuk, Michał Jeziorski, Przemysław Trytko.
    Skomentuj 0
    Zaczęły się spotkania na czterech stadionach!
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Śląsk - Cracovia: Śląsk: Marian Kelemen - Paweł Zieliński, Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka, Dudu Paraiba, Lukas Droppa, Dalibor Stevanović, Flavio Paixao, Sebastian Mila, Kamil Dankowski, Marco Paixao. Cracovia: Krzysztof Pilarz - Marcin Kuś, Mateusz Żytko, Tomislav Mikulić, Adam Marciniak, Saidi Ntibazonkiza, Łukasz Zejdler, Marcin Budziński, Vladimir Boljević, Giannis Papadopoulos, Dawid Nowak.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Widzew - Piast: Widzew: Patryk Wolański - Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marek Wasiluk, Bartłomiej Kasprzak, Princewill Okachi, Alex Bruno, Mateusz Cetnarski, Mariusz Rybicki, Eduards Visnakovs. Piast: Dariusz Trela - Mateusz Matras, Csaba Horvath, Hebert Silva Santos, Krzysztof Król, Tomasz Podgórski, Łukasz Hanzel, Carles Martinez, Wojciech Kędziora, Gerard Badia, Ruben Jurado.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Jeśli interesuje Was dokładny przebieg konkretnego meczu, to śledźcie nasze szczegółowe relacje!
    Skomentuj 0
    Sędziowie dzisiejszych spotkań: Śląsk vs Cracovia - Marcin Borski (Warszawa) Jagiellonia vs Korona - Krzysztof Jakubik (Siedlce) Podbeskidzie vs KGHM Zagłębie - Bartosz Frankowski (Toruń) Widzew vs Piast - Paweł Gil (Lublin)