Listy startowe półfinałów krajowych eliminacji IMŚJ

autor: Dawid Cysarz | 2009-03-26, 10:15 | źródło: inf. własna |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

21 kwietnia w Gorzowie rozegrany zostanie finał kwalifikacji krajowych do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach wystartuje po ośmiu najlepszych żużlowców półfinałów, które 15 kwietnia odbędą się w Poznaniu i Rzeszowie.


Jeszcze nie posiadasz Kalendarza Żużlowego na 2015 rok? Kup teraz!

Lista startowa półfinału w Poznaniu:
1. Przemysław Pawlicki (Unia Leszno)
2. Sławomir Musielak (Unia Leszno)
3. Mateusz Lampkowski (Unibax Toruń)
4. Kamil Pulczyński (Unibax Toruń)
5. Adrian Szewczykowski (Caelum Stal Gorzów)
6. Damian Sperz (Lotos Wybrzeże Gdańsk)
7. Bartosz Szymura (RKM Rybnik)
8. Artur Mroczka (GTŻ Grudziądz)
9. Emil Idziorek (KM Ostrów)
10. Patryk Pawlaszczyk (KM Ostrów)
11. Adam Kajoch (PSŻ Poznań)
12. Kacper Gomólski (Start Gniezno)
13. Maciej Piaszczyński (Orzeł Łódź)
14. Paweł Zmarzlik (Caelum Stal Gorzów)
15. Maciej Janowski (Atlas Wrocław)
16. Łukasz Cyran (Caelum Stal Gorzów)
R1. Janusz Baniak (Falubaz Zielona Góra)
R2. Cyprian Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk)

Do finału awansuje 8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy.

Lista startowa półfinału w Rzeszowie:
1. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra)
2. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
3. Sławomir Pyszny (RKM Rybnik)
4. Kamil Fleger (RKM Rybnik)
5. Dawid Lampart (Marma Hadykówka Rzeszów)
6. Mateusz Szostek (Marma Hadykówka Rzeszów)
7. Grzegorz Stróżyk (PSŻ Poznań)
8. Rafał Fleger (RKM Rybnik)
9. Damian Celmer (Unibax Toruń)
10. Borys Miturski (Cognor Włókniarz Częstochowa)
11. Marcel Kajzer (Start Gniezno)
12. Michał Mitko (RKM Rybnik)
13. Mateusz Łukaszewski (Unia Leszno)
14. Marcin Piekarski (Cognor Włókniarz Częstochowa)
15. Kamil Cieślar (Cognor Włókniarz Częstochowa)
16. Szymon Kiełbasa (Unia Tarnów)
R1. Tadeusz Kostro (Unia Tarnów)
R2. Piotr Machnik (KSM Krosno)

Do finału awansuje 8 zawodników + 1 zawodnik rezerwowy.

Polub Żużel na Facebooku  
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
virus

Panie i Panowie, a ja mam takie pytanie: jak się ma całe powołanie tych 2 zawodników do RK IMŚJ,(o którym możemy przeczytać na portalu) która ma się odbyć w Niemczech skoro nie odbyły się jeszcze eliminacje krajowe (1/2 finału krajowych eliminacji w Poznaniu i Rzeszowie oraz finału krajowych eliminacji w Gorzowie) coś mi się to nie wydaje, ale jeżeli ktoś byłby w stanie wytłumaczyć mi tę sytuację to będę bardzo wdzięczny.
czyżby to były kolejne zawody powołaniowe przez GKSŻ ( myślę tu o IMEJ, ale w przypadku tych zawodów były podstawy do takiego postępowania)
serdecznie pozdrawiam całą żużlową Polske :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
ufan

Pawlicki nie pojedzie, nie zdązy dojsc do siebie po złamanym obojczyku.Nie ma na to szans...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
night

poznan-pawlicki,szewczykowski,mroczka,pawlaszczyk,kajoch ,janowski,piaszczynksi,musielak............
rzeszow-zengota,lampart,celmer,mitko,kielbasa,szostek,dudek,pyszny.................

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
231

Czemu Stróżyk nie jedzie w Poznaniu.Suchar musi lecieć , aż do Rzeszowa.W Poznaniu ciekawie.Myślę , że Adam i Grzegorzy wyjdą.Mają duże szanse.Pozdro dla wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
basior

Do Dudi:Przypominasz człowieka,który widzi drzewa tylko w swoim sadzie,u sąsiada już nie,choć też tam rosną.W każdym półfinale jest po paru zawodników którzy już coś pokazali.Jeśli są różnice to tylko minimalne i teoretyczne.Nie prezentuj więc zaściankowych poglądow,bo zaraz widać ,że jesteś z tzw."Północy", gdzie słońce nawet w nocy swieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Przem

Awans z Poznania: Pawlicki, Sperz, Mroczka, Pawlaszczyk, Kajoch, K.Gomólski, Szewczykowski/Zmarzlik, Janowski.
Awans z Rzeszowa: Zengota, Dudek, Lampart, R.Fleger, Celmer, Miturski, Kajzer, Mitko
---
Tak byloby najlepiej, ale napewno beda jakies niespodzianki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
skorpionisko

Wg mnie 1 piąntka w Poznaniu będzie taka:
1. Kajoch
2. Szewczykowski
3. Janowski
4. Pulczyński
5. Mroczka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
dudi

Nie wiem kto wymyslal obsade... Sorry, ale w Poznaniu mega mocna, a w Rzeszowie dramat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Piotr L.

W Poznaniu obsada zdecydowanie mocniejsza:) Ciekawe tylko czy Przemek wystartuje???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)