Turniej ATP w Cincinnati, III runda: Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Łukasz Iwanek
Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 4:6 - Gem, set i mecz Ołeksandr Dołgopołow. Ukrainiec pokonał Jerzego Janowicza czwarty raz w czwartej konfrontacji.
Skomentuj 8
Zobacz więcej komentarzy (5)
Dziękujemy Państwu, że byliście z nami podczas meczu Jerzego Janowicza i zapraszamy na nasze kolejne tenisowe relacje. Tymczasem żegnamy się.
Skomentuj 0
Występ Jerzego Janowicza w Cincinnati na pewno należy uznać za udany. Przed US Open łodzianina czeka jeszcze start w Winston-Salem, gdzie rok temu zagrał w finale.
Skomentuj 0
Ołeksandr Dołgopołow pierwszy raz w karierze awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Cincinnati. Kolejnym rywalem Ukraińca będzie lepszy z pary Tomas Berdych - Tommy Robredo.
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 4:5 - Błąd z forhendu Janowicza i trzeci meczbol dla Dołgopołowa.
Skomentuj 2
Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 4:5 - Dołgopołow oddał podanie podwójnym błędem serwisowym. Janowicz wraca do gry!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
  • Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 3:5* - Błąd Dołgopołowa i piłka na przełamanie dla Janowicza.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 3:5* - As z drugiego serwisu Dołgopołowa. 30-30.
    Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 3:5* - 15-30 dla Janowicza przy podaniu rywala. Mała szansa dla Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 3:5* - Jest gem dla Janowicza. Polak oddalił meczbole, ale teraz Dołgopołow będzie serwował, aby wygrać mecz.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:5 - Drugi także obroniony, choć niewiele zabrakło, by Ukrainiec trafił w kort po skrócie Polaka.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:5 - Pierwszy meczbol obroniony serwisem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:5 - Dwie piłki meczowe dla Dołgopołowa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:5 - Po przełamaniu Dołgopołow utrzymał serwis do 15. Jeden gem dzieli Ukraińca od 1/4 finału.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 2:4* - Podwójny błąd serwisowy Janowicza przy break poincie. Przełamanie dla Dołgopołowa.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:3 - Brawo dla Janowicza! Polak posłał potężny serwis, a następnie forhend i obronił się przed przełamaniem. Będzie jednak druga szansa dla Dołgopołowa.
    Skomentuj 5
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:3 - Piłka na przełamanie dla Dołgopołowa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 2:3 - Dołgopołow odzyskał właściwy rytm przy własnym serwisie. Gem dla Ukraińca do 15.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 2:2* - Świetny gem Janowicza wygrany do 30. Polak jest bardziej skłonny do ataków przy siatce i w tym gemie przyniosło mu to skutek.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 1:2 - Dołgopołow błyskawicznie, z jednym straconym punktem.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 1:1* - Najpierw kończący wolej Janowicza, następnie błąd Dołgopołowa i gem dla łodzianina
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 0:1 - Równowaga przy serwisie Janowicza. Dołgopołow gra o wiele lepiej niż w drugim secie i Polak ma kłopoty.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 6:3, 0:1 - Gem dla Dołgopołowa. Szkoda, ponieważ Janowicz szybkim przełamaniem mógł ustawić sobie grę w trzecim secie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 0:0* - Niestety, Janowicz nie wykorzystał ani jeden z dwóch szans. Równowaga.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 0:0* - Dwa break pointy na początek drugiego seta dla Polaka!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 0:0* - Janowicz wrócił na kort. Czas na rozpoczęcie decydującego seta, którego serwisem zainauguruje Dołgopołow.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 0:0* - Przed rozpoczęciem trzeciego seta Janowicz udał się do szatni.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 6:3, 0:0* - Gem i drugi set Jerzy Janowicz! Polak zakończył drugą odsłonę wygrywającym serwisem i o losach tego meczu rozstrzygnie trzecia partia.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 5:3 - Dwa setbole dla Janowicza!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 5:3 - Gem dla Dołgopołowa. Teraz Janowicz staje przed drugą szansą na zakończenie drugiego seta przy własnym serwisie.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Niestety, Janowicz wyrzucił forhend w aut.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Bekhendowy błąd Dołgopołowa i drugi setbol dla Janowicza.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Dołgopołow broni się świetnym serwisem.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Setbol dla Janowicza!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Równowaga przy serwisie Janowicz po tym, jak Polak popisał się kapitalnym zagraniem tyłem do siatki.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:2* - Pierwszy break point obroniony asem, ale przy drugim Janowicz trafił z bekhendu w siatkę. Przełamanie dla Dołgopołowa.
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      @fan50fan - po to tylko się zalogowałeś, by reklamować transmisję? Bo innych postów u ciebie nie ma.
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 5:1 - Nie ma setboli dla Polaka, są break pointy, i to trzy, dla Dołgopołowa.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 5:1 - Pierwszy w drugim secie gem dla Dołgopołowa, ale teraz Janowicz będzie serwował, aby wygrać drugą partię.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:0* - Równowaga przy serwisie Ukraińca. Janowicz o dwie piłki od seta.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 5:0* - As serwisowy i piąty z rzędu gem dla Janowicza.
      Skomentuj 4
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 4:0 - Podwójny błąd serwisowy Dołgopołowa. Drugie przełamanie dla Janowicza i Polak jest w fantastycznej sytuacji w drugim secie.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 3:0* - Piłka na drugie przełamanie dla Janowicza.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 3:0* - Cztery znakomite serwisy Janowicza i Polak podwyższa prowadzenie w drugim secie.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 2:0 - Przełamanie dla Janowicza! Fatalny gem Dołgopołowa, na zakończenie którego Ukrainiec przestrzelił forhendem.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 1:0* - Dwa break pointy dla Janowicz po błędzie rywala!
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:6, 1:0* - Gem otwarcia drugiego seta do 30 dla Janowicza.
      Skomentuj 4
        Pewnie że tak, teraz Jurek zaczyna to pokazywać...
        • Sharapov Zgłoś komentarz
          tak Juras więcej skrocikow wal oby tak dalej wchodzi czy nie skort trza grac! czy sie stoi czy sie lezy skrocik sie nalezy!
          • panda25 Zgłoś komentarz
            Patrząc na grę obu w pierwszym secie, Dołgopołow jest zasięgu Polaka.
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Ołeksandr Dołgopołow. Ukrainiec zakończył zakończył partię otwarcia trzema wygranymi gemami z rzędu.
            Skomentuj 5
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:5* - Trzy setbole dla Ukraińca.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:5* - Niestety, przełamanie. Janowicz wyrzucił forhend w aut. Dołgopołow będzie serwował, aby wygrać pierwszego seta.
            Skomentuj 2
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:4 - Dwa pierwsze break pointy obronione - pierwszy akcją przy siatce, drugi serwisem.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:4 - Dwa nieudane skróty, forhend w siatkę i Janowicz musi bronić trzech piłek na przełamanie.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *3:4 - Bardzo pewny gem Dołgopołowa. Ukrainiec świetnie serwował i wygrał do 15.
            Skomentuj 1
              Dołgo w ramach wdzięczności za pomoc uchodźcom z Donbasu przegra meczyk ;d;d a tak poważnie to oj ciezko bedzie dzis bo jest dysponowany dobrze Oleksander a kwestia czasu jak Janowiczowi
              Czytaj całość
              zacznie sie odbijac
              Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 3:3* - Janowicz poradził sobie z pierwszym trudniejszym momentem w tym meczu i utrzymał serwis ze stanu 30-30.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *2:3 - Tym razem Dołgopołow zmarnował okazję na gema bez straty punktu, trafiając z forhendu w siatkę, ale w kolejnej akcji zaserwował asa.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 2:2* - Janowicz prowadził już 40-0, ale wówczas trafił skrótem w siatkę i Dołgopołow popisał się wygrywającym bekhendem, ale Polak zdołał wygrać gema do 30.
              Skomentuj 1
              • kobal410 Zgłoś komentarz
                Oglądajcie jak chcecie tu znalazłem po polsku --->>> transmisje.ml/2Pu67 --->>> transmisje.ml/2Pu67 polecam, nie podawajcie tego linku dalej
                Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *1:2 - Po udanej akcji przy siatce i mocnym returnie zrobiło się 0-30 dla Janowicza, ale Dołgopołow zdobył cztery kolejne punkty.
                Skomentuj 2
                Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow 1:1* - Dwa świetne serwisy, dwie wygrane akcje z głębi kortu i Janowicz utrzymuje podanie do zera.
                Skomentuj 0
                Jerzy Janowicz - Ołeksandr Dołgopołow *0:1 - Gem otwarcia do 15 dla Dołgopołowa.
                Skomentuj 0
                Zaczynamy od serwisu Dołgopołowa!
                Skomentuj 2
                Dzisiejszy mecz jest czwartą konfrontacją pomiędzy Jerzym Janowiczem a Ołeksandrem Dołgopołowem. W trzech poprzednich Ukrainiec zawsze wygrywał bez straty seta.
                Skomentuj 0
                W drodze do III rundy Jerzy Janowicz pokonał Gaela Monfilsa i Jareda Donaldsona. Ołeksandr Dołgopołow natomiast przeszedł eliminacje, a w imprezie głównej wygrał z Bernardem Tomiciem.
                Skomentuj 0
                Przed 12 miesiącami była III runda i porażka z Julienem Benneteau. Czy w tym sezonie w Cincinnati Janowicz postawi o jeden krok więcej? Za kilka chwil łodzianin i Ołeksandr Dołgopołow rozpoczną mecz o ćwierćfinał.
                Skomentuj 0
                Od godz. 17:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati pomiędzy Jerzym Janowiczem a Ołeksandrem Dołgopołowem.