Turniej WTA w Toronto, III runda: Agnieszka Radwańska - Alize Cornet na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Piotr Wróbel
autor:
Łukasz Iwanek
Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 6:4 - Gem, set i mecz, Agnieszka Radwańska! Polka odwróciła losy meczu i awansowała do 1/4 finału Rogers Cup!
Skomentuj 3
Dziękujemy Państwu za wspólne śledzenie emocjonującej bitwy Agnieszki Radwańskiej z Alize Cornet. Już teraz zapraszamy na kolejny mecz Polki, którego wagą będzie awans do 1/2 finału Rogers Cup i przedłużenie szans na obronę tytułu!
Skomentuj 3
Skomentuj 2
  • MichalInator Zgłoś komentarz
    Niesamowity powrót w trzecim secie. Aż serce mi spadło do buta oglądając pierwszą połowę trzeciego setu. Ale wywalczyła ten mecz. Aby zawsze grała z taką agresją i determinacją,
    Czytaj całość
    żeby nigdy nie uważała mecz jako wygrany aż padnie ostatni punkt. A co za ostatni punkt! Ha! Brawo Ago!
    • basher Zgłoś komentarz
      A Sara ograła Aze, brawo!
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 5:4* - Szczęśliwe zagranie po taśmie uratowało Cornet, ale jest jeszcze jedna piłka meczowa!
      Skomentuj 3
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 5:4* - Wyrzucony bekhend Francuzki, dwie piłki meczowe dla krakowianki!
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 5:4* - Dobre minięcie Cornet na początek, a po nim podwójny błąd serwisowy. Świetnie odczytany dropszot przez Radwańską, turniejowa "szóstka" dwie piłki od zwycięstwa!
      Skomentuj 4
    • Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 5:4* - Ostry kros Radwańskiej wyleciał poza kort, równowaga. Bardzo długa wymiana stojąca na wysokim poziomie zakończyła się zwycięskim bekhendem Polki. Wolej forhendowy i 5:4 dla krakowianki!
      Skomentuj 11
      Zobacz więcej komentarzy (8)
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 4:4 - Rozpaczliwy atak dał krakowiance pierwszy punkt, a wymuszenie autu od rywalki kolejny. Mocny serwis, dwa mocne ataki i przewaga na 5:4!
      Skomentuj 6
      Zobacz więcej komentarzy (3)
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 4:4 - Słaby drugi serwis, wygrywający return i ciężka sytuacja Radwańskiej. 0-30 dla Cornet.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 4:4 - Cornet mogła odrobić pierwszego break pointa, lecz ktoś krzyknął "aut" z trybun. Powtórka zakończyła się forhendem Francuzki w siatkę. Przełamanie na korzyść Agnieszki Radwańskiej!
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 3:4* - Mocne minięcie z forhendu, dwie szanse na wyrównanie!
      Skomentuj 5
      Zobacz więcej komentarzy (2)
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 3:4* - Polka rozpoczęła od wygrania spięcia przy siatce, później zepsuła bekhend po linii. Z tej samej strony pomyliła się Cornet, 15-30 od strony serwującej.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 3:4* - W trzech gemach, w których Polka returnowała w decydującej partii ugrała tylko trzy punkty.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 3:4* - Polka miała prawie wygraną akcję na 30-15, lecz zmarnowała wszystkie woleje. Jednak udało jej się dojść na 30-30 po błędzie rywalki, a potem zaatakować po długiej wymianie z forhendu. Wygrywające podanie przedłużyło szanse Polki na awans do ćwierćfinału.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 2:4 - I podwyższenie prowadzenia Alize Cornet po zagraniu świetnego dropszota.
      Skomentuj 3
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 2:3* - Po przerwie wróciła w grze Radwańskiej pasywność i błędy. Cornet jest jednak bezbłędna i prowadzi 30-15.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 2:3* - Po raz kolejny nastąpił mały zryw najlepszej polskiej tenisistki. Grała ona ofensywnie, przejmowała inicjatywę i nie bawiła się w techniczne gierki, w których od pewnego czasu zwycięsko wychodziła Francuzka.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 1:3 - Dwa słabe returny, Cornet na fali. Sytuacja Polki w III rundzie Rogers Cup jest coraz gorsza.
      Skomentuj 3
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 1:2* - Ładny wolej forhendowy po krosie Radwańskiej, lecz po chwili kończąco zesmeczowała Francuzka. Błąd Radwańskiej wyrzuconej poza kort, 30-15 dla serwującej.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 1:2* - Złe ustawienie turniejowej "szóstki", bekhend w siatkę i break point dla Cornet. Niewykorzystana przewaga sytuacyjna Radwańskiej i gem dla 28. tenisistki świata.
      Skomentuj 2
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 1:1 - Radwańska popełnia za dużo prostych błędów. Trzyma ją w tym pojedynku głównie dobry serwis, z którym nie zawsze radzi sobie Cornet.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 1:1 - Polka wycofana za linią końcową, Cornet skrzętnie to wykorzystuje i również wygrywa gema do zera.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:6, 1:0* - Znacznie lepszy początek Polki niż w drugiej partii. Stop wolej bekhendowy, kros forhendowy i zepsuty dropszot przeciwniczki dały Radwańskiej gema do zera na start.
      Skomentuj 0
      Polka z Francuzką w głównym cyklu grała trzysetowy bój tylko raz, w Katowicach. Wtedy wygrała Cornet 6:4 w decydującym secie.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 4:6, 0:0 - Wyrzucony return z bekhendu Isi doprowadził do trzeciego seta. Gem i II set, Alize Cornet!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:5* - Cornet serwowała po seta i rozpoczęła bardzo dobrze, od akcji przy siatce. Zepsuta "wystawka" z forhendu krakowianki i 30-0. Genialne odegranie dropszota Radwańskiej i trzy piłki setowe dla Francuzki!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 4:5* - Polka rozpoczęła od ładnej akcji przy siatce. Później Cornet przerwała grę po trafionym pierwszym serwisie krakowianki, dzięki czemu prowadziła 30-0. Dwa dobre podania i gem.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 3:5 - Słaby skrót Polki, nieudany lob i wolej z forhendu Cornet dał jej piątego gema w spotkaniu.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 3:4* - Mieszkanka Nicei korzysta ze złych decyzji Radwańskiej. Prowadzi 30-0, więc pogoń Polki może zostać przerwana.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 3:4* -Ważny gem przed paniami. Radwańska pewnie zaserwowała i zdobyła trzeci gem po kolei.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 2:4 -Polka zaczęła od ładnego woleja, później zaskoczyła kierunkiem serwisu. Błąd Cornet i trzy piłki na 3:4.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 2:4 - Dwie szanse uciekły, najpierw w siatce zatrzymał się forhend, a później bekhend Polki. Jednak odważny return pozwolił jej odrobić część strat.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 1:4* - Małe problemy Francuzki przy swoim podaniu. Zaczęło się od smecza we własną połowę kortu, później podwójny błąd serwisowy i forhend w siatkę. Trzy szanse dla Polki na przełamanie!
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 1:4* - Wreszcie więcej zaangażowania ze strony krakowianki. Gem na sucho dla Polki, w którym zagrała dwukrotnie znakomicie z forhendu.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 0:4 - Słabej gry Radwańskiej ciąg dalszy, kolejne zepsute uderzenie z bekhendu, losy tej partii wydają się być przesądzone.
      Skomentuj 2
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 0:3* - Bardzo ładny stop wolej Cornet na początek, później podwójny błąd i wygrywający forhend. Radwańska wycofana daleko za linią końcową, dwie piłki na 4:0.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 0:3* - Pierwszy obroniony asem, przy drugim krakowianka psuje bekhend. Wściekła Radwańska rzuca rakietą o kort, a Alize Cornet przybliża się do trzeciej partii.
      Skomentuj 3
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 0:2 - Radwańska słabo radzi sobie z prawego skrzydła, popełnia z niego mnóstwo błędów. Kolejny błąd i kolejne break pointy w drugim secie.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 0:2 - Forhend w siatkę, ósmy punkt z rzędu dla Francuzki. To słaby początek Radwańskiej w drugiej partii.
      Skomentuj 4
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 0:1* - Szósty punkt z rzędu dla mistrzyni Katowic z sezonu 2014 po świetnym skrócie z forhendu.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 6:2, 0:1* - Drugi podwójny błąd Radwańskiej w meczu. Cornet przełamuje Polkę po raz pierwszy w tym meczu.
      Skomentuj 1
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 0:0 - Przyzwoite minięcie Cornet z bekhendu, zupełnie nietrafiony pomysł z dropszotem, a później jeszcze jeden błąd. Trzy okazje na przełamanie dla Francuzki.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *6:2, 0:0 - Podwójnym błędem serwisowym Francuzka kończy pierwszą partię po 40 minutach. Gem i I set Agnieszka Radwańska!
      Skomentuj 2
      • Pi-lotka Zgłoś komentarz
        A tu początek jakby na przekór komentatorom, proste błędy i przełamanie.
          Dobrze mówi Asia S. - z Agi emanuje pewność siebie, tak samo jak wczoraj. I oby tak dalej :)
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 5:2* - Seria przyzwoitych bekhendów pozwoliła krakowiance przybliżyć się do triumfu w pierwszej partii. Agresywny return i dwie piłki setowe dla Polki!
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 5:2* - Polka pozwala Cornet rozwijać skrzydła w długich wymianach zamiast atakować. Ładny punkt padł łupem Francuzki, ale dwie kolejne piłki ustawiło dobre podanie. Polka udaje się na przerwę.
          Skomentuj 5
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *4:2 - Średni poziom gry rywalki źle wpłynął na poczynania Polki. Drugi gem dla Cornet.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 4:1* - Gem rozpoczął się od zagrania przez Cornet dropszota w siatkę. Później Radwańska wyrzuciła return daleko za linię końcową. Poprawiła się mijając z bekhendu po krosie, a potem dwa punkty padły łupem Francuzki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 4:1* - Pojawił się też drugi break point, ale pomyłki pogromczyni Carli Suarez pozwalają na podwyższenie prowadzenia.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *3:1 - Było niebezpieczeństwo przełamania powrotnego, świetnie spisał się forhend krakowianki, która doprowadziła do równowagi.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *3:1 - Polka zaczęła oddawać inicjatywę i pojawiają się kłopoty. Bekhendowy winner Francuzki i 15-30.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *3:1 - Cornet również utrzymuje podanie, przy równowadze udanie przelobowała, a potem skorzystała z prezentu od Polki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 3:0* - Smecz w siatkę Francuzki i break point. Jednak udało jej się uratować czwartego gema, po tym jak ryzykowny return Radwańskiej zatrzymał się na taśmie, równowaga.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 3:0* - Polka dominuje nad Cornet w każdym względzie, agresywnie idzie do przodu i wykorzystuje dobre pierwsze serwisy.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet *2:0 - I jest przełamanie na koncie Radwańskiej, która oszukała przeciwniczkę slajsem z bekhendu.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 1:0* - Wyrzucony forhend Francuzki poza kort, break point dla turniejowej "szóstki".
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 1:0* - Znakomity lob krakowianki, a później szczęśliwy smecz po taśmie. Polka prowadzi 30-0 przy podaniu przeciwniczki.
          Skomentuj 1
          • Pottermaniack Zgłoś komentarz
            Alize tradycyjnie już oddycha rękawami. I tak do ostatniej piłki. Będzie ciężko, ale 3maj Aga!
            Agnieszka Radwańska - Alize Cornet 1:0* - Gem wygrany do 15, głównie dzięki świetnym podaniom. Jedyny punkt Polka straciła przez popełnienie podwójnego błędu serwisowego.
            Skomentuj 1
            Obecnie trwa rozgrzewka, a jako pierwsza serwować będzie Agnieszka Radwańska.
            Skomentuj 2
            Panie pojawiły się już na korcie!
            Skomentuj 0
            Za kilkanaście minut na korcie zjawią się Agnieszka Radwańska i Alize Cornet.
            Skomentuj 1
            • Michał W. Zgłoś komentarz
              Tymczasem wciąż nie wiadomo, czy Simona, czy Andżelika będzie (hipotetyczną) rywalką Agnieszki w grze o półfinał... Halep prowadzi 4:3 w 3 secie..
              Końcówka należała jednak do Szwajcarki. Gem, set i mecz Belinda Bencić, która wygrywa 6:1, 1:6, 7:6(3).
              Skomentuj 0
              Zwycięski bekhend po linii Lisickiej niweluje straty, 3-4 od strony Niemki i jej serwis.
              Skomentuj 0
              Siódmy punkt z rzędu dla 20. rakiety świata i 3-0 w decydującej rozgrywce.
              Skomentuj 0
              Bencić zaś na sucho wygrywa własne podanie, tie break.
              Skomentuj 0
              Rozegrania 18 punktów potrzebowała Lisicka, żeby wyjść na prowadzenie. Teraz Szwajcarka spróbuje doprowadzić do tie breaka.
              Skomentuj 0
              Polka pojawi się na korcie po zakończeniu spotkania Sabina Lisicka - Belinda Bencić. W trzecim secie pojedynku szwajcarsko-niemieckiego wyrównana sytuacja. 5:5 i serwis reprezentantki naszych zachodnich sąsiadów.
              Skomentuj 0
              Od godz. 21:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu III rundy turnieju WTA Premier 5 w Toronto rozgrywanego pomiędzy Agnieszką Radwańską a Alize Cornet.