Co za dzień Magdaleny Fręch! Sprawdź, kiedy zagra w II rundzie

Magdalena Fręch kontynuuje dobrą passę na kortach w Dubaju. Najpierw pomyślnie przeszła przez kwalifikacje, a w I rundzie pokonała w dwóch setach Jekaterinę Aleksandrową. Sprawdź, kiedy Polka powróci do rywalizacji.

Mateusz Kozanecki
Magdalena Fręch Getty Images / Quality Sport Images / Na zdjęciu: Magdalena Fręch
W drodze do drabinki głównej Magdalena Fręch pokonała Arinę Rodionową i Julię Putincewą. W obu tych meczach stoczyła trzysetowe boje.

Jej rywalką w I rundzie była natomiast rozstawiona z nr 14 Jekaterina Aleksandrowa. Za faworytkę spotkania uznawana była rosyjska zawodniczka.

Tymczasem Magdalena Fręch zwyciężyła w pierwszym secie po tie-breaku, natomiast w drugim przełamała podanie rywalki w kluczowym momencie. Wygrała trzy gemy z rzędu, a całe spotkanie 7:6(2), 6:3 (więcej na temat meczu przeczytasz TUTAJ).

Nazwisko swojej kolejnej rywalki pozna dopiero w poniedziałek. W II rundzie Magdalena Fręch zmierzy się z lepszą w meczu Petra Martić - Caroline Dolehide.

Mecze II rundy zaplanowane zostały na wtorek, 20 lutego. Dokładną godzinę rozpoczęcia spotkania poznamy, gdy organizatorzy opublikują szczegółowy plan gier na ten dzień.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)