0:3 (11:25, 23:25, 20:25) Mecz kończy się po fatalnej zagrywce Iwana Zajcewa.
0:2 (11:25, 23:25, 20:24) Włosi bronią pierwszą piłkę meczową.
0:2 (11:25, 23:25, 19:24) Środkiem odpowiadają Brazylijczycy. Kończy Sidao.
  • 0:2 (11:25, 23:25, 19:23) Simone Buti punktuje ze środka.
    Skomentuj 2
    0:2 (11:25, 23:25, 18:22) Zajcew omija potrójny blok.
    Skomentuj 3
    0:2 (11:25, 23:25, 17:22) Złe rozegranie Baranowicza. Brazylijczycy coraz bliżej finału Ligi Światowej.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:25, 23:25, 17:21) Ricardo Lucarelli punktuje z drugiej linii.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:25, 23:25, 16:20) Iwan Zajcew skutecznie atakuje na pojedynczym bloku.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:25, 23:25, 15:20) Emanuele Birarelli psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:25, 23:25, 15:19) Długa akcja kończy się po ataku Birarellego ze środka.
    Skomentuj 0
    0:2 (11:25, 23:25, 14:19) Ricardo Lucarelli skutecznie z drugiej linii.
    Skomentuj 1
    • ares87 Zgłoś komentarz
      O Drzyzga przypomniał mi śp Ambroziaka i wsteczne odliczanie. To był naprawdę świetny siatkarz(ie miałem okazji) i komentator.
      0:2 (11:25, 23:25, 14:18) Ricardo Lucarelli po przerwie psuje zagrywkę.
      Skomentuj 1
      0:2 (11:25, 23:25, 13:18) Ricardo Lucarelli punktuje zagrywką. O czas poprosił Mauro Berruto.
      Skomentuj 0
      0:2 (11:25, 23:25, 13:17) Sidao kończy ze środka.
      Skomentuj 0
      0:2 (11:25, 23:25, 13:16) Filippo Lanza popisał się skutecznym atakiem z drugiej linii.
      Skomentuj 0
      0:2 (11:25, 23:25, 12:16) Wideo-weryfikacja pokazała, że piłka po bloku wpadła w boisko po stronie Italii. Punkt dla Brazylijczyków.
      Skomentuj 0
      0:2 (11:25, 23:25, 12:15) Baranowicz nie broni mocnego ataku posłanego przez Wallace'a.
      Skomentuj 5
        No w tym przypadku liniowy pokazywał boisko ale nauczony +L patrząc na to się tu wyczynia nerwy nie wytrzymują.
        • jaco Zgłoś komentarz
          tamtemn liniowy pokazuje na lini bocznej
          • nowa Zgłoś komentarz
            Zajcew robi różnice dmuchajcie i chuchajcie na niego Włosi. Brazylia w finale
            Zobacz więcej komentarzy (2)
            0:2 (11:25, 23:25, 11:14) Ricardo Lucarelli atakuje po rękach blokujących.
            Skomentuj 2
            0:2 (11:25, 23:25, 11:13) Bardzo dobrze rozegrana kontra po stronie Włochów.
            Skomentuj 1
            0:2 (11:25, 23:25, 10:13) Wallace bezbłędnie atakuje na pojedynczym bloku.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 9:12) Murilo przedziera się przez włoski blok.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 9:11) Filippo Lanza wybija piłkę po bloku.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 8:11) Filippo Lanza zatrzymany blokiem.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 8:9) Lucarelli popełnia błąd w polu zagrywki.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 7:9) Aut po ataku Parodiego.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 7:8) Baranowicz dotyka siatki. Pierwsza przerwa techniczna w trzeciej partii.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 7:6) Błąd Bruno przy rozegraniu.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 5:6) Skuteczna kontra Brazylijczyków. Kończy Wallace.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 5:4) Szybkie rozegranie do Parodiego przynosi kolejny punkt Włochom.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 4:4) Lucarelli zatrzymany przez blok Zajcewa.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 3:4) Iwan Zajcew skutecznie po rękach Brazylijczyków.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 2:4) Sidao kończy z przechodzącej piłki.
            Skomentuj 0
            0:2 (11:25, 23:25, 2:2) Udana kiwka w wykonaniu Zajcewa.
            Skomentuj 1
              Dobrze że Brazylia nie wygrała łatwo w drugim secie - powinni utrzymać koncentrację.
              0:2 (11:25, 23:25, 1:2) Baranowicz posyła zagrywkę w aut.
              Skomentuj 0
              0:2 (11:25, 23:25, 1:1) Filippo Lanza obija ręce blokujących.
              Skomentuj 0
              0:2 (11:25, 23:25, 0:1) Trzeci set rozpoczął się od błędu na zagrywce Włochów.
              Skomentuj 0
              0:2 (11:25, 23:25) Brazylijczycy zwycięsko kończą drugą partię. Podopieczni Bernardo Rezende prowadzą już 2:0 w setach.
              Skomentuj 1
              0:1 (11:25, 23:24) Sprytne zagranie Zajcewa.
              Skomentuj 1
              0:1 (11:25, 22:24) Autowa zagrywka Baranowicza.
              Skomentuj 2
              0:1 (11:25, 22:23) Kolejny blok reprezentacji Italii.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 21:23) Włosi zdobywają kolejny punkt.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 20:23) Kolejny punktowy blok Włochów. Czas na życzenie Bernardo Rezende.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 19:23) Włosi ustawiają szczelny blok.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 18:23) Buti punktuje ze środka.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 17:23) Wallace De Souza po ostrym skosie.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 17:22) Zajcew przepycha piłkę na drugą stronę siatki.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 16:22) Blok duetu Lucarelli - Lucas.
              Skomentuj 2
              0:1 (11:25, 16:21) Ricardo Lucarelli atakuje skutecznie po prostej.
              Skomentuj 1
              0:1 (11:25, 16:20) Michał Baranowicz popełnia błąd na zagrywce.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 16:19) Mario blisko obronienia ataku Parodiego.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 15:19) Iwan Zajcew zatrzymany na prawym skrzydle.
              Skomentuj 1
              0:1 (11:25, 15:18) Błąd na zagrywce popełnia również Emanuele Birarelli.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 15:17) Sidnei Dos Santos Junior zaserwował w aut.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 14:16) Znakomite rozegranie Baranowicza do Zajcewa.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 13:16) Podwójny blok Brazylijczyków. Zatrzymany został Simone Parodi.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 13:15) Iwan Zajcew myli się w polu serwisowym.
              Skomentuj 2
              0:1 (11:25, 13:14) Parodi poradził sobie bez problemów na pojedynczym bloku.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 12:13) Kolejny atak ze środka Butiego.
              Skomentuj 0
              0:1 (11:25, 11:13) Źle wyprowadzona kontra przez Włochów. Za niskie rozegranie na środek siatki.
              Skomentuj 1
              0:1 (11:25, 11:11) Simone Buti kończy ze środka.
              Skomentuj 1
                No z 11 Włosi w tym secie pewnie wyjdą. Szkoda. Byle Brazylia do przodu.
                0:1 (11:25, 10:11) Brazylijczycy wychodzą na prowadzenie. Lucarelli bezbłędnie ze skrzydła.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 10:9) Lucas zdobywa kolejny punkt dla Brazylii.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 9:8) Brazylijczycy powoli odrabiają straty. Skuteczna krótka w wykonaniu Lucasa.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 9:7) Filippo Lanza zatrzymany blokiem.
                Skomentuj 2
                0:1 (11:25, 9:6) Tym razem Lucas już bezbłędnie.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 9:5) Kolejny błąd Brazylijczyków. Lucas z krótkiej zaatakował w aut.
                Skomentuj 1
                0:1 (11:25, 8:5) Błąd w ataku popełnia Wallace. Włosi prowadzą 3 "oczkami" na przerwie technicznej.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 7:5) As serwisowy Włochów.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 6:5) Iwan Zajcew zdobywa swój pierwszy punkt w spotkaniu.
                Skomentuj 1
                0:1 (11:25, 5:5) Simone Parodi psuje zagrywkę.
                Skomentuj 1
                0:1 (11:25, 4:4) Zajcew popełnia kolejny w tym spotkaniu błąd. Atakujący reprezentacji Włoch nie zdobył w tym meczu jeszcze punktu.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 3:3) Sidao wygrywa pojedynek na siatce z Birarellim.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 3:2) Lucas psuje zagrywkę.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 2:1) Ze środka odpowiadają również Włosi. Skutecznie Buti.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 1:1) Lucas kończy na środku siatki.
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25, 1:0) Długą akcję na początku drugiego seta wygrywają Włosi. Kończy Filippo Lanza.
                Skomentuj 0
                Skomentuj 0
                0:1 (11:25) Koniec pierwszego seta. Brazylijczycy nie dali szans Włochom i wygrali 25:11.
                Skomentuj 2
                0:0 (11:24) Brazylijczycy się nie mylą. Kończy z prawego Wallace.
                Skomentuj 2
                0:0 (10:23) Luca Vettori zaatakował w aut.
                Skomentuj 0
                0:0 (10:22) Włosi bezradni na boisku. Kolejny błąd w ataku podopiecznych Mauro Berutto.
                Skomentuj 2
                0:0 (10:20) Luca Vettori zdobywa swój pierwszy punkt po wejściu na boisko.
                Skomentuj 0
                0:0 (9:19) zagrywkę psują również Brazylijczycy.
                Skomentuj 1
                0:0 (8:19) Simone Parodi zagrywa w siatkę.
                Skomentuj 0
                Vettori zastąpił Zajcewa.
                Skomentuj 0
                0:0 (7:18) Iwan Zajcew zablokowany!
                Skomentuj 1
                0:0 (7:17) Iwan Zajcew nie może odnaleźć się dzisiaj na boisku. Atakujący popełnia tym razem błąd w ataku.
                Skomentuj 1
                0:0 (7:16) Piłka po ataku Lanzy wypada minimalnie w aut. Druga przerwa techniczna.
                Skomentuj 1
                0:0 (7:15) Iwan Zajcew posyła zagrywkę w aut.
                Skomentuj 0
                0:0 (6:14) Pomimo protestów Włochów, sędzia przyznał punkt Brazylijczykom.
                Skomentuj 0
                0:0 (5:13) Włosi nie podbijają ataku Murilo.
                Skomentuj 0
                0:0 (5:12) Lanza kończy atak po skosie.
                Skomentuj 0
                0:0 (4:12) Murilo Endres wybija piłkę po bloku w aut.
                Skomentuj 0
                0:0 (4:11) Rośnie przewaga Brazylijczyków. Czas na życzenie Mauro Berruto.
                Skomentuj 0
                0:0 (4:10)[tag=40336] Wallace De Souza[/tag]  po bloku.
                Skomentuj 0
                0:0 (4:9) Skuteczna kiwka Bruno z drugiej piłki.
                Skomentuj 0
                0:0 (4:8) Brazylijczycy wpadają w siatkę. Punkt dla Italii.
                Skomentuj 0
                0:0 (3:8) Kolejny blok w tym spotkaniu ustawiają Brazylijczycy.
                Skomentuj 0
                0:0 (3:7) Iwan Zajcew przebija sytuacyjną piłkę w aut.
                Skomentuj 0
                0:0 (3:6) Wallace De Souza atakuje nad blokiem.
                Skomentuj 0
                0:0 (3:5) Lucas psuje zagrywkę.
                Skomentuj 0
                0:0 (2:5) Brazylijczycy ustawiają blok po prawej stronie siatki.
                Skomentuj 0
                0:0 (2:4) As serwisowy Lucasa.
                Skomentuj 0
                0:0 (2:3) Ricardo Lucarelli dynamicznie atakuje z lewego skrzydła.
                Skomentuj 0
                0:0 (2:2) Udana kiwka Parodiego.
                Skomentuj 0
                0:0 (1:1) Kończy z drugiej linii Filippo Lanza.
                Skomentuj 0
                0:0 (0:1) Brazylijczycy rozpoczynają spotkanie atakiem z krótkiej.
                Skomentuj 0
                Składy: Włochy: Travica, Zajcew, Piano, Birarelli, Lanza, Parodi, Rossini (libero) Brazylia: Bruno, Wallace, Sidao, Murilo, Lucarelli, Lucas, Mario Jr (libero)
                Skomentuj 10
                  No w sumie masz rację. Ten duet zawsze emocji dostarczy. Szczerze to zawsze po takich prawie wygranych najbardziej szkoda było mi właśnie ich. Czy to w kolarstwie czy to w biathlonie.
                    Z nimi nie będzie nudno. Zasłużyli na to, żeby komentować zwycięstwo Polak w TdF. Ja jutro jednak liczę na Michała chociaż eksperci twierdza że ten etap niej jest dobry dla żadnego
                    Czytaj całość
                    Polaka no i Kwiato odczuł te etapy górskie... nic zobaczymy zasiadam i oglądam
                      Ja już z 5 razy oglądałem. Oni są niesamowici. Szkoda że jutro przy niedzieli nudny etap.
                      Zobacz więcej komentarzy (7)
                      Reprezentacje odśpiewały swoje hymny. Za chwilę początek pojedynku.
                      Skomentuj 0
                      Włosi w grupie H zajęli pierwsze miejsce pokonując pewnie Australię oraz USA. Natomiast Brazylia po wygranej z reprezentacją Rosji oraz po porażce z Iranem uplasowała się na drugiej pozycji w grupie I.
                      Skomentuj 0
                      W wielkim finale na zwycięzcę meczu Włochy-Brazylia czeka już reprezentacja USA. Amerykanie w półfinale pokonali bardzo pewnie 3:0 Irańczyków.
                      Skomentuj 0
                      O godzinie 20:30 rozpocznie się drugi półfinał Ligi Światowej. Włosi przed własną publicznością podejmą ekipę Brazylii. Zapraszamy do relacji live z tego spotkania.