Puchar Jelcyna: Polska - Włochy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
25:23  Tamara Kaliszuk obija włoski blok i kończy całe spotkanie. Polki wygrywają pierwszy mecz w grupie B 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:23) i mają spore szanse na zajęcie pierwszego miejsca.
Skomentuj 0
24:23 (25:20, 21:25, 25:21) Punktuje Katarzyna Połeć
Skomentuj 0
23:22 (25:20, 21:25, 25:21) Justyna Raczyńska, która przed chwilą zmieniła Natalię Kurnikowską skutecznie punktuje.
Skomentuj 0
22:22 (25:20, 21:25, 25:21) Piłka po siatce spada tuż przed Natalią Kurnikowską
Skomentuj 0
22:21 (25:20, 21:25, 25:21) Dwukrotnie nieskutecznie atakują Polki. Kolejna przerwa dla Wiesława Popika
Skomentuj 0
  • 22:19 (25:20, 21:25, 25:21) Czas dla Wiesława Popika
    Skomentuj 0
    22:18 (25:20, 21:25, 25:21) Wszystko wskazuje na to, ze podopieczne Wiesława Popika i Rafała Gąsiora odniosą kolejne zwycięstwo w Jekaterinburgu
    Skomentuj 0
    21:17 (25:20, 21:25, 25:21) Zablokowana Natalia Kurnikowska
    Skomentuj 0
    21:16 (25:20, 21:25, 25:21) Autowy atak Włoszek z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    20:16 (25:20, 21:25, 25:21) Błąd przejścia linii po stronie Włoszek. O przerwę prosi Paolo Tofoli
    Skomentuj 0
    Podwójna zmiana w reprezentacji Polski: Wilk i Śliwińska za Tamarę Kaliszuk i Martę Szymańską
    Skomentuj 0
    18:16 (25:20, 21:25, 25:21) Zablokowana Justyna Łukasik
    Skomentuj 0
    18:14 (25:20, 21:25, 25:21) Anna Grejman z lewego skrzydła zdobywa kolejny punkt
    Skomentuj 0
    17:12 (25:20, 21:25, 25:21) Indra Sorokaite skutecznie ze skrzydła, ale chwilę później myli się w polu zagrywki
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    16:11 (25:20, 21:25, 25:21) Mylą się dwukrotnie w ataku Włoszki, nasz zespół coraz bliżej niespodziewanego zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    13:10 (25:20, 21:25, 25:21) Powiększamy przewagę po ataku ze środka Katarzyny Połeć
    Skomentuj 0
    9:7 (25:20, 21:25, 25:21) Niezawodna w ataku po raz kolejny okazuje się Tamara Kaliszuk
    Skomentuj 0
    8:7 (25:20, 21:25, 25:21) Zagrywa w siatkę Tamara Kaliszuk
    Skomentuj 0
    Przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    8:6 (25:20, 21:25, 25:21) Dobra zagrywka Tamary Kaliszuk i atak z przechodzącej piłki Anny Grejman
    Skomentuj 0
    6:6 (25:20, 21:25, 25:21) Kolejne dwie udane akcje Włoszek
    Skomentuj 0
    6:4 (25:20, 21:25, 25:21) Nieskutecznie Anna Grejman
    Skomentuj 0
    4:0 (25:20, 21:25, 25:21) Rozpoczynamy od mocnego uderzenia. Po zagrywce Marty Szymańskiej o czas prosi włoski szkoleniowiec
    Skomentuj 0
    Czas na czwartą partię.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    25:21 (25:20, 21:25) As serwisowy Zago, ale chwilę później ta sama zawodniczka zagrywa w aut dając reprezentacji Polski zwycięstwo w trzecim secie
    Skomentuj 0
    24:20 (25:20, 21:25) Podwójne odbicie po naszej stronie. Kolejny raz o czas prosi Wiesław Popik
    Skomentuj 0
    21:15 (25:20, 21:25) Nieporozumienie w obronie po stronie Włoszek. Czas dla szkoleniowca naszych rywalek
    Skomentuj 0
    18:14 (25:20, 21:25) Skutecznie atakuje Justyna Łukasik, ale w kolejnej akcji psuje zagrywkę Tamara Kaliszuk
    Skomentuj 0
    17:13 (25:20, 21:25) Dwukrotnie skutecznie atakują Włoszki
    Skomentuj 0
    17:11 (25:20, 21:25) Justyna Łukasik blokuje Marinę Zambelli
    Skomentuj 0
    16:11 (25:20, 21:25) Tamara Kaliszuk po raz kolejny punktuje przeciwniczki. Druga przerwa techniczna.
    Skomentuj 0
    15:11 (25:20, 21:25) Skuteczne kontrataki w wykonaniu naszych siatkarek, blok Katarzyny Połeć i prowadzenie biało-czerwonych czterema punktami
    Skomentuj 0
    11:9 (25:20, 21:25) Polski zespół powiększa przewagę, czas dla szkoleniowca Włoch
    Skomentuj 0
    8:7 (25:20, 21:25) Polki obejmują prowadzenie po autowej zagrywce w wykonaniu rywalek
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    5:5 (25:20, 21:25) Atak w siatkę Tamary Kaliszuk
    Skomentuj 0
    5:4 (25:20, 21:25) Dwa skuteczne bloki Polek, ale chwilę później tym samym odpowiadają rywalki
    Skomentuj 0
    3:1 (25:20, 21:25) Dobry początek Polek, Tamara Kaliszuk zdobywa trzeci punkt dla biało-czerwonych
    Skomentuj 0
    17:21 (25:20) Błąd podwójnego odbicia Natalii Kurnikowskiej, którą chwilę później zmienia Justyna Raczyńska
    Skomentuj 0
    17:20 (25:20) Atak Włoszek z piłki przechodzącej, czas dla Wiesława Popika
    Skomentuj 0
    17:18 (25:20) Błąd w polu zagrywki Włoszek, dwie skuteczne kontry biało-czerwonych i przewaga rywalek zmniejsza się do jednego punktu. Czas dla trenera Azzurich.
    Skomentuj 0
    14:18 (25:20) Podwójna zmiana: Ewa Śliwińska i Dorota Wilk w miejsce Tamary Kaliszuk i Marty Szymańskiej
    Skomentuj 0
    11:14 (25:20) Kolejny punkt zdobywa Indre Sorokaite. Co ciekawe, Litwinka posiada włoskie obywatelstwo dopiero od trzech tygodni.
    Skomentuj 0
    10:13 (25:20) Kiwa Marta Szymańska, odpowiedź Włoszek natychmiastowa
    Skomentuj 0
    9:12 (25:20) Kolejny nieudany atak Polek i o przerwę zmuszony jest poprosić trener Wiesław Popik
    Skomentuj 0
    8:7 (25:20) Skuteczny blok biało-czerwonych na prawym skrzydle, błąd w ataku Włoszek i na pierwszą przerwę techniczną Polki schodzą przy minimalnym prowadzeniu
    Skomentuj 0
    5:7 (25:20) Błędy w ataku zaczynają popełniać Polki
    Skomentuj 0
    4:5 (25:20) Udany atak Litwinki z włoskim paszportem Indre Sorokaite
    Skomentuj 1
    3:3 (25:20) Trzykrotnie nie kończy Anna Grejman, ale dobrze spisuje się blok Justyna Łukasik - Tamara Kaliszuk
    Skomentuj 0
    1:2 (25:20) Katarzyna Połeć zmienia Aleksandrę Sikorską i zdobywa punkt w pierwszej akcji
    Skomentuj 0
    0:0 (25:20) Piłkę do gry wprowadza Marta Szymańska
    Skomentuj 0
    Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu Polska - Włochy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    25:20 Ponownie punktuje Tamara Kaliszuk. Tym razem sprytnie kiwając blok. Wygrywamy pierwszego seta.
    Skomentuj 1
    24:19 Tamara Kaliszuk daje Polkom piłkę setową
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    23:19 Zablokowana Natalia Kurnikowska przez duet Alberti-Balboni
    Skomentuj 0
    22:17 Dwukrotnie w ataku mylą się Azzuri, biało-czerwone coraz bliżej wygranej w pierwszej partii
    Skomentuj 0
    18:14 Błąd w polu zagrywki Tamary Kaliszuk, ale chwilę później to samo czynią rywalki
    Skomentuj 0
    Na pozycji libero pojawia się Agata Durajczyk.
    Skomentuj 0
    Włoszki mecz rozpoczęły w składzie: Camera, Guiggi, Alberti, Sorokaite,Tirozzi, Fiorini, Siressi (libero)
    Skomentuj 0
    8:3 Marta Szymańska sprytnie kiwa i przerwa techniczna przy wysokim prowadzeniu Polek
    Skomentuj 0
    Pierwsza szóstka reprezentacji Polski: Kaliszuk, Grejman, Łukasik, Szymańska, Kurnikowska, Sikorska, Durajczyk (libero)
    Skomentuj 0
    Oba zespoły wyszły już na parkiet.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski na Pucharze Borysa Jelcyna mierzyły się z Włoszkami jeden raz. Przed rokiem uległy swoim rywalko 0:3 (24:26, 20:25, 22:25).
    Skomentuj 0
    Skład reprezentacji Polski na Puchar Jelcyna: Rozgrywające: Dorota Wilk, Marta Szymańska Atakujące/Przyjmujące: Justyna Raczyńska, Natalia Nuszel, Anna Grejman, Ewa Śliwińska, Natalia Kurnikowska, Tamara Kaliszuk Środkowe: Justyna Łukasik, Aleksandra Sikorska, Katarzyna Połeć Libero: Agata Durajczyk, Dorota Medyńska
    Skomentuj 1
    Na łamach naszego portalu dostępna jest już relacja ze spotkania Dominikana - Japonia. W oczekiwaniu na spotkanie Polek zapraszamy do lektury.
    Skomentuj 0
    Skład reprezentacji Włoch na Puchar Jelcyna: Carolina Costagrande, Marika Bianchini, Martina Balboni, Imakolata Sirressi, Laetitia Camera, Enrica Merlo, Marina Zambelli, Sarah Alberti, Valentina Zago, Indra Sorokaite, Valentine Tirozzi, Valentina Fiorini.
    Skomentuj 0
    Zakończyło się spotkanie Dominikany z Japonią. Na parkiecie pojawiają się reprezentacje Polski i Włoch.
    Skomentuj 0
    W drugim z rozgrywanych wczoraj spotkań Pucharu Jelcyna, rywalizujące w grupie A Rosjanki pokonały Japonki. Relacja z tego starcia również dostępna jest na łamach naszego portalu.
    Skomentuj 0
    W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu zapraszamy na nasz facebookowy profil gdzie znajdziecie nie tylko najciekawsze informacje ze świata siatkówki, ale możecie również podyskutować z innymi fanami volleya. Siatkówka na SportoweFakty.pl. Kliknij i polub nas.
    Skomentuj 0
    W meczu Dominikana - Japonia wynik 2:2. Polki będą więc musiały nieco dłużej poczekać na swoje spotkanie.
    Skomentuj 0
    Tymczasen na parkiecie hali w Jekaterinburgu trwa spotkanie towarzyskie pomiędzy Dominikaną i Japonią. Po trzech setach prowadzą podopieczne Marcosa Kwieka 2:1. W czwartej partii warunki gry na parkiecie dyktują jednak Japonki. Wszystko wskazuje więc na to, że starcie pomiędzy reprezentacjami Polski i Włoch nieco się opóźni.
    Skomentuj 0
    Dzisiejszy rywal Polek - Włoszki w dniu wczorajszym zainaugurowała rywalizację w grupie B, pokonując bez większych kłopotów Dominikanę 3:0. Zapraszamy do przeczytania relacji z tego spotkania.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Najlepiej punktującą zawodniczką reprezentacji Polski była w dniu wczorajszym Anna Grejman zdobywczyni 16 punktów. Na uwagę zasługuje również zdobycz Natalii Kurnikowskiej 12pkt. i Tamary Kaliszuk 10 pkt.
    Skomentuj 0
    - Pierwszy mecz za nami i nie był on dla nas łatwy - powiedziała w rozmowie z naszym portalem Aleksandra Sikorska.
    Skomentuj 0
    Zapraszamy także do obejrzenia skrótu wideo z meczu Polska - Kuba.
    Skomentuj 0
    Dzisiejsze spotkanie to drugi mecz jaki biało-czerwone rozegrają Jekaterinburgu. Wczoraj podopieczne Wiesława Popika w meczu towarzyskim pokonały Kubanki 3:1. Jeżeli nie mieliście Państwo okazji obejrzeć tego spotkania, zapraszamy do przeczytania naszej relacji.
    Skomentuj 0
    Za godzinę reprezentacja Polski rozegra swoje pierwsze grupowe spotkanie na turnieju o Puchar Borysa Jelcyna. W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu zapraszamy na nasz facebookowy profil. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas.