Każdy ma swoją krzyżową drogę. Antyszóstka 24. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet

Niektóre zawodniczki ekstraklasy siatkarek sprawiały w ostatniej kolejce wrażenie, jakby były myślami bliżej świątecznych stołów niż siatkarskiego parkietu. Oby po świętach było nieco lepiej!

Michał Kaczmarczyk
Paulina Szpak

Rozgrywająca: Paulina Szpak (Legionovia Legionowo) [1]*

Szpak, która na ogół jest podstawową rozgrywającą legionowianek, ostatnio musiała ustąpić miejsca na parkiecie Alicji Grabce. Była siatkarka ostrowieckiego KSZO zasłużenie zeszła z parkietu w połowie pierwszego seta meczu z Pałacem Bydgoszcz (1:3) i od tego momentu pojawiała się na boisku incydentalnie. Zmiana rozgrywającej wyraźnie pomogła Legionovii (Grabkę wybrano nawet najlepszą zawodniczką przegranej drużyny), chociaż nie na tyle, by wygrać więcej niż jednego seta z Pałacem.