Naj... 10. kolejki PlusLigi

Tomasz Rosiński

Najpewniejsze zwycięstwa: BBTS-u Bielsko-Biała z MKS-em Banimexem Będzin, Asseco Resovii Rzeszów z Transferem Bydgoszcz, Jastrzębskiego Węgla z Effectorem Kielce, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cerrad Czarnymi Radom - 3:0
10. kolejka rozgrywek PlusLigi nie należała do emocjonujących, gdyż aż 4 z 7 pojedynków zakończyło się po trzech setach. Siatkarze BBTS-u Bielsko Biała, Asseco Resovii, Jastrzębskiego Węgla oraz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle nie dali swoim przeciwnikom ugrać choćby seta, dość szybko zapisując na swoim koncie 3 oczka do tabeli.

Obie passy podtrzymane - relacja z meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom

Czy Twoim zdaniem, Dmytro Paszycki (Cuprum Lubin) to aktualnie jeden z trzech najlepszych środkowych bloku w PlusLidze?