Naj... 4. kolejki Orlen Ligi

W czwartej kolejce Orlen Ligi nie brakowało interesujących zdarzeń. Portal SportoweFakty.pl wybrał kilka najciekawszych.

Marcin Górczyński

Najbardziej emocjonujący set: druga partia w meczu Impel Wrocław - PGE Atom Trefl Sopot  (31:29)
Od dawna kibice we wrocławskiej Hali Orbita nie przeżyli takiej huśtawki nastrojów, siatkarki Impelu zafundowały swoim fanom prawdziwy rollercoaster. Wrocławianki nie wykorzystały pięciu piłek setowych z rzędu, aż wreszcie okazję do skończenia odsłony otrzymały Atomówki. - W drugim secie można było dostać zawału serca, końcówka była w nim bardzo emocjonująca – wspominała Katarzyna Mroczkowska, przyjmująca Impelu.

W ostatnich akcjach seta nie brakowało efektownych obron Agaty Durajczyk, natomiast wśród Impelek fantastyczny fragment odnotowała Hana Cutura. Długie wymiany stały się ozdobą walki o triumf w drugiej partii, która ostatecznie padła łupem wrocławianek.