Dwie wygrane i dzień przerwy. Sprawdź, kiedy i z kim Polacy zagrają w kolejnym meczu

Po zdecydowanych zwycięstwach z Brazylią (3:1) i Kanadą (3:0) reprezentanci Polski będą mieli dzień przerwy w rozgrywkach Ligi Narodów. Sprawdź, kiedy powrócą na parkiet oraz kto będzie ich najbliższym rywalem.

Mateusz Kozanecki
siatkarze reprezentacji Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski
Siatkarze reprezentacji Polski mają już na swoim koncie pięć zwycięstw w rozgrywkach Ligi Narodów. W czwartek uporali się z niżej notowanymi Kanadyjczykami.

W piątek czeka ich dzień przerwy, a na parkiet wrócą w sobotę. Wówczas zmierzą się z Australijczykami.

Biało-Czerwoni po raz ostatni przegrali z nimi na igrzyskach w Rio (0:3). Odpadli wtedy w ćwierćfinale olimpijskiego turnieju. W czterech kolejnych meczach stracili tylko jednego seta.

Australijczycy fatalnie radzą sobie w turnieju. W pięciu dotychczasowych meczach zaliczyli komplet porażek. Wygrali zaledwie dwa sety.

Mecz Polska - Australia przeprowadzony zostanie w sobotę, 25 czerwca o godz. 15:30 czasu polskiego. Transmisję pokażą stacje TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport.

Spotkanie dostępne będzie ponadto na platformach WP Pilot i Polsat Box Go oraz w serwisie sport.tvp.pl. Tekstową relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.