Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Tabela grupy spadkowej: 9. Śląsk 34 pkt. 10. Podbeskidzie 30 11. Jagiellonia 29 12. Piast 28 13. Korona 26 14. Cracovia 25 15. Widzew 20 16. KGHM Zagłębie 17 Dziękujemy za śledzenie relacji!
Skomentuj 0
Koniec meczu w Krakowie. Wyniki: Korona - Śląsk 1:5 Piast - Podbeskidzie 2:2 KGHM Zagłębie - Widzew 3:3 Cracovia - Jagiellonia 2:2
Skomentuj 0
Sędzia postanowił zakończyć mecz w Lubinie.
Skomentuj 1
Zakończyły się mecze w Kielcach i Gliwicach. W Krakowie jeszcze grają, a w Lubinie spotkanie przerwane, bo na boisku wylądowały race.
Skomentuj 0
Nie ma gola na 3:2 dla Podbeskidzia! Dariusz Trela wyczuł intencje Sokołowskiego i obronił jego płaski strzał. To była 94. minuta!
Skomentuj 0
Podbeskidzie może wygrać mecz w Gliwicach! W doliczonym czasie mamy rzut karny dla Górali.
Skomentuj 0
  • Piast - Podbeskidzie 2:2 90' - Tomasz Górkiewicz doprowadził do wyrównania w ogromnym zamieszaniu.
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:5 89' - Marco Paixao pobiegł środkiem boiska, wykorzystał bierną postawę obrońców i technicznym strzałem pokonał Kosiorowskiego.
    Skomentuj 0
    Cracovia - Jagiellonia 2:2 88' - Jan Pawłowski przymierzył idealnie w krótki róg, mimo że blisko niego znajdowało się dwóch obrońców.
    Skomentuj 0
    Pierwsza połowa meczu w Lubinie została przedłużona aż o 5 minut. Dlaczego?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:4 83' - Flavio Paixao podał prostopadle do Mili, a ten skierował piłkę do siatki płaskim uderzeniem w kierunku dalszego słupka.
    Skomentuj 0
    KGHM Zagłębie - Widzew 3:3 74' - Kopia gola z 44. minuty. Znów Miłosz Przybecki przelobował Wolańskiego.
    Skomentuj 0
    W 70. minucie Cracovia zmuszona do zmiany bramkarza. Matko Perdijić zastąpił kontuzjowanego Pilarza.
    Skomentuj 0
    Zapoznajcie się z naszym raportem dotyczącym najmłodszych zawodników w T-Mobile Ekstraklasie:
    Skomentuj 0
    KGHM Zagłębie - Widzew 2:3 56' - Marcin Kaczmarek oddał przepiękny strzał sprzed pola karnego. Tomasz Ptak bezradny.
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:3 54' - Dudu Paraiba trafił do siatki strzałem z dystansu. Pomógł mu nieco rykoszet.
    Skomentuj 0
    W 46. minucie w składzie Jagiellonii pojawił się Przemysław Mystkowski, który ma 16 lat i 36 dni - jest najmłodszym zawodnikiem, jaki zagrał w ekstraklasie w XXI wieku!
    Skomentuj 0
    Piast - Podbeskidzie 2:1 51' - Po zamieszaniu w polu karnym potężną bombą do siatki trafił Błażej Telichowski.
    Skomentuj 0
    KGHM Zagłębie - Widzew 2:2 47' - Po dośrodkowaniu Kwieka z rzutu rożnego głową do siatki trafił Adam Banaś.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Zaczynamy drugie połowy!
    Skomentuj 0
    Tabela grupy spadkowej uwzględniająca wyniki do przerwy: 9. Śląsk 34 pkt. 10. Piast 30 11. Podbeskidzie 29 12. Jagiellonia 28 13. Cracovia 27 14. Korona 26 15. Widzew 22 16. KGHM Zagłębie 16
    Skomentuj 0
    Wyniki do przerwy: Cracovia - Jagiellonia 2:1 Piast - Podbeskidzie 2:0 Korona - Śląsk 1:2 KGHM Zagłębie - Widzew 1:2
    Skomentuj 0
    Niebywałe zdarzenie w Lubinie! Po faulu Jacha sędzia podyktował rzut karny dla Widzewa i strzałem w stylu Panenki w poprzeczkę trafił Mateusz Cetnarski.
    Skomentuj 0
    KGHM Zagłębie - Widzew 1:2 44' - Miłosz Przybecki przelobował Wolańskiego w sytuacji sam na sam.
    Skomentuj 0
    Cracovia - Jagiellonia 2:1 43' - Po kombinacyjnej akcji Filip Modelski podał do Jana Pawłowskiego, a ten trafił idealnie przy słupku.
    Skomentuj 0
    Gole sypią się jak z rogu obfitości! KGHM Zagłębie - Widzew 0:2 40' - W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Mateusz Cetnarski, który wpakował piłkę do siatki z kilku metrów.
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:2 39' - Marco Paixao pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z kielczan.
    Skomentuj 0
    KGHM Zagłębie - Widzew 0:1 37' - Mariusz Rybicki wykorzystał podanie Stępińskiego i ładnym płaskim strzałem pokonał Ptaka.
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:1 35' - Z rzutu wolnego płasko strzelił Sebastian Mila i golkiper Korony odbił piłkę przed siebie. Takiego prezentu nie mógł zmarnować Marco Paixao.
    Skomentuj 0
    Cracovia - Jagiellonia 2:0 31' - rehabilitacja Dudzica, który trafił do siatki po prostopadłym podaniu Bernhardta.
    Skomentuj 0
    W 29. minucie w Krakowie powinno być 2:0 dla Pasów. Z najbliższej odległości fatalnie przestrzelił głową Bartłomiej Dudzic.
    Skomentuj 0
    Gole nie padły jeszcze tylko w Lubinie. Kibice zgromadzeni na pojedynku KGHM Zagłębia z Widzewem oglądają póki co słabe widowisko.
    Skomentuj 0
    W 20. minucie spotkania w Kielcach zapachniało wyrównaniem! Po rzucie rożnym dla Śląska w poprzeczkę własnej bramki główkował Przemysław Trytko.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Piast - Podbeskidzie 2:0 15' - Ruben Jurado bez trudu zamknął dośrodkowanie Badii. Richard Zajac bez szans.
    Skomentuj 0
    Korona - Śląsk 1:0 13' - Pierwsze minuty należały do Śląska, ale gola zdobyła Korona! Z prawego skrzydła dośrodkował Paweł Golański, a samobójcze trafienie zaliczył Paweł Zieliński.
    Skomentuj 0
    Cracovia - Jagiellonia 1:0 11' - Z rzutu rożnego dośrodkował Vladimir Boljević, a głową do siatki trafił Sebastian Steblecki.
    Skomentuj 0
    Jest pierwszy gol! Piast - Podbeskidzie 1:0 8' - Po rzucie wolnym świetnie piłkę zgrał Mateusz Matras i Wojciech Kędziora łatwo wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.
    Skomentuj 0
    Znamy już obu beniaminków T-Mobile Ekstraklasy. Do Górnika Łęczna dołączył dziś PGE GKS Bełchatów!
    Skomentuj 0
    Tak wyglądał stadion Cracovii na chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Jak widać, zainteresowanie kibiców nie jest zbyt duże.
    Skomentuj 0
    Zabrzmiał już pierwszy gwizdek na czterech stadionach, a więc ruszamy!
    Skomentuj 0
    Składy na mecz KGHM Zagłębie - Widzew: KGHM Zagłębie: Tomasz Ptak - Adrian Błąd, Adam Banaś, Bartosz Rymaniak, Jarosław Jach, Jarosław Kubicki, Łukasz Piątek, Miłosz Przybecki, Aleksander Kwiek, Filip Jagiełło, Krzysztof Piątek. Widzew: Patryk Wolański - Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Rafał Augustyniak, Marek Wasiluk, Mariusz Rybicki, Princewill Okachi, Bartłomiej Kasprzak, Mateusz Cetnarski, Marcin Kaczmarek, Eduards Visnakovs.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Piast - Podbeskidzie: Piast: Dariusz Trela - Mateusz Matras, Csaba Horvath, Hebert Silva Santos, Adrian Klepczyński, Carles Martinez, Łukasz Hanzel, Tomasz Podgórski, Ruben Jurado, Wojciech Kędziora, Gerard Badia. Podbeskidzie: Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Błażej Telichowski, Bartłomiej Konieczny, Przemysław Pietruszka, Marek Sokołowski, Maciej Iwański, Adam Deja, Damian Chmiel, Sebastian Bartlewski, Krzysztof Chrapek.
    Skomentuj 0
    Przypominamy, że oprócz multirelacji możecie śledzić też szczegółowe relacje z konkretnych spotkań:
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Korona - Śląsk: Korona: Sebastian Kosiorowski - Paweł Golański, Pavol Stano, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak, Abzał Biejsiebiekow, Vlastimir Jovanović, Michał Janota, Jacek Kiełb, Siergiej Chiżniczenko, Przemysław Trytko. Śląsk: Wojciech Pawłowski - Dudu Paraiba, Rafał Grodzicki, Adam Kokoszka, Paweł Zieliński, Lukas Droppa, Sebastian Mila, Przemysław Kaźmierczak, Flavio Paixao, Robert Pich, Marco Paixao.
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Cracovia - Jagiellonia: Cracovia: Krzysztof Pilarz - Marcin Kuś, Adam Marciniak, Tomislav Mikulić, Paweł Jaroszyński, Edgar Bernhardt, Marcin Budziński, Krzysztof Danielewicz, Sebastian Steblecki, Vladimir Boljević, Bartłomiej Dudzic. Jagiellonia: Krzysztof Baran - Filip Modelski, Giorgi Popchadze, Adam Dźwigała, Adam Waszkiewicz, Jan Pawłowski, Maciej Gajos, Rafał Grzyb, Michał Pawlik, Emil Gajko, Paweł Drażba.
    Skomentuj 0
    Tak wygląda tabela T-Mobile Ekstraklasy przed ostatnią kolejką. Przypomnijmy, że kluczowe rozstrzygnięcia w grupie spadkowej już zapadły. W przyszłym sezonie w I lidze zobaczymy KGHM Zagłębie oraz Widzew.

Skomentuj 0
    Przed nami cztery spotkania, które rozpoczną się o godz. 20.30: Cracovia - Jagiellonia, sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra) Korona - Śląsk, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków) Piast - Podbeskidzie, sędzia: Tomasz Garbowski (Kluczbork) KGHM Zagłębie - Widzew, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom)