Estońskie media nie owijają w bawełnę po meczu Rakowa

Raków Częstochowa pokonał Florę Tallinn 3:0 w rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Estońskie media wprost nazwały to, co wydarzyło się w stolicy ich kraju.

Dawid Franek

soccernet.ee: "Flora całkowicie zniszczona w drugiej połowie"

"Pierwsza połowa na A. Le Coq Arena była bezbramkowa, ale Raków naciskał. Jednak ich wielokrotne próby powstrzymał grający po mistrzowsku Evert Grunvald" - piszą dziennikarze soccernet.ee.

Później dodano, że druga część gry rozpoczęła się katastrofalnie dla gospodarzy, bo już w 47. minucie do siatki trafił Łukasz Zwoliński. To pozwoliło Rakowowi Częstochowa uwierzyć jeszcze bardziej w swoje możliwości. Następnie Zwoliński dołożył drugie trafienie, a ostatnią bramkę zdobył Giannis Papanikolaou.

Czy Raków Częstochowa zagra w fazie grupowej jakichkolwiek rozgrywek europejskich?