Debiut Piecha. Cztery minuty i... (wideo)

Szybko Arkadiusz Piech otrzymał szansę debiutu w zespole Sivassporu. Napastnik na ławce rezerwowych rozpoczął pojedynek z Mersin Idman Yurdu. Na placu gry Polak pojawił się w 69. minucie.

Michał Piegza
Od żółtej kartki rozpoczął Arkadiusz Piech występy w lidze tureckiej. W spotkaniu wyjazdowym Sivassporu z Mersin Idman Yurdu SK Polak pojawił się na placu gry w drugiej połowie. W tym momencie zespół naszego reprezentanta przegrywał już 0:2. Piech na boisko wszedł w 69. minucie i cztery minuty później otrzymał żółtą kartkę. Gospodarze w końcówce strzelili trzeciego gola i pewnie wygrali spotkanie. Reprezentant Polski nie miał w meczu klarownych okazji do zdobycia gola. Dodajmy, że Piech w Sivassporze występuje z numerem 22.

Kamil Grosicki nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.