Ależ bomba! Gol marzenie Angela Di Marii [WIDEO]

Angel Di Maria wysunął Juventus na szybkie prowadzenie 1:0 w meczu 1/16 finału Ligi Europy przeciwko Nantes. Strzał Argentyńczyka był absolutnie cudowny.

Rafał Sierhej
Juventus FC do Nantes na mecz 1/16 finału Ligi Europy jechał mocno osłabiony. Niedostępni do gry byli, chociażby Arkadiusz Milik, Federico Chiesa czy Paul Pogba. Dla Massimiliano Allegrego najważniejsze było jednak to, że mógł skorzystać z Angela Di Marii.

Argentyńczyk w ostatnich dniach prezentował bardzo dobrą formę i był prawdopodobnie najlepszym piłkarzem w pierwszym spotkaniu z Nantes. Byłemu zawodnikowi Paris Saint-Germain powrót na francuską ziemię ewidentnie się podobał.

Mistrz świata już w piątej minucie udowodnił, że bardzo dobrze czuje się w kraju znad Sekwany. Otrzymał podanie od młodego Nico Fagiollego, ale ono samo w sobie nie dawało większych nadziei na strzelenie gola.

W tej sytuacji ujawnić musiał się geniusz Argentyńczyka. Z racji tego, że piłka leciała idealnie na wewnętrzną część jego lewej stopy podjął decyzję o strzale z pierwszej piłki. Był to perfekcyjny pomysł. Zakręcił futbolówkę w taki sposób, że bramkarz nie miał absolutnie nic do powiedzenia. Ta wpadła idealnie w okienko bramki Albana Lafonta.

Do przerwy Juventus prowadzi z Nantes 2:0 (3:1 w dwumeczu). Oba gole strzelił Angel Di Maria.

Źródło: Viaplay

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"