Euroliga: Kolejna porażka Davida Logana

Nie wiedzie się ekipie Banco di Sardegna Sassari w Eurolidze. Drużyna, w której występują David Logan i Christian Eyenga, poniosła w piątek już czwartą porażkę w rozgrywkach.

Karol Wasiek

W piątkowy wieczór zespół Banco di Sardegna Sassari rywalizował na wyjeździe z Unicają Malaga. Początkowo spotkanie układało się po myśli Włochów, bo do przerwy prowadzili jednym punktem. Wydawało się, że drużynie Davida Logana uda się w końcu zwyciężyć w Eurolidze. W trzeciej kwarcie losy meczu kompletnie się jednak odwróciły. Zespół z Andaluzji wygrał 24:7 i zapewnił sobie zwycięstwo.

Reprezentant Polski nie zagrał najlepiej. Na parkiecie spędził niecałe 19 minut. W tym czasie zdobył siedem punktów (1/2 za dwa, 1/6 za trzy, 2/2 za jeden). Do dorobku drużyny tym razem nie dorzucił się Christian Eyenga, były gracz Stelmetu Zielona Góra.

Banco di Sardegna Sassari z bilansem 0:4 zamyka tabelę w grupie D.