Dwóch z kompletem - wyniki 5. kolejki II ligi gr. B koszykarzy

W sobotni wieczór rozegrane zostały wszystkie pojedynki 5. kolejki w grupie B II ligi koszykarzy. Po tych pojedynkach pozostały już tylko dwa zespoły z kompletem zwycięstw.

Dawid Bilski

Na czele tabeli znajdują się koszykarze AZS-u Radex Szczecin, którzy we własnej hali pewnie pokonali Śląsk Wrocław. Tuż za szczecinianami plasuje się zespół Księżaka Łowicz, który także na swoim koncie ma 5 wygranych. Sobotnie zwycięstwo nad ekipą AZS-u WSGK Kutno ta drużyna zapewniła sobie w ostatniej kwarcie. Ponad połowę punktów dla gospodarzy zdobył duet Krzysztof Morawiec - Kacper Kromer. W zespole z Kutna pierwszoplanową postacią był Łukasz Bąk zdobywca 32 "oczek".

Marcin Kałowski rzucając 25 punktów (6x3) poprowadził Open Basket Pleszew do wygranej nad dotychczasowym liderem - "Akademikami" z Poznania.

Na dole tabeli warte odnotowania jest pierwsze zwycięstwo w II lidze zespołu WKK Obiekty Wrocław w Siechnicach.