Bieg 2 czas 58.20 sek.
1
0 : 5
10

Bieg przerwany. Fatalny upadek w Esbjergu. Po starcie, na wyjeździe z pierwszego łuku poderwało Aagaarda, zahaczył o nadjeżdżającego z prawej strony Breuma i obaj runęli na tor. Upadek Breuma wyglądał paskudnie, zawodnik uderzył z impetem w bandę.

Aagaard wstał i idzie do parku maszyn. Do Breuma wyjechała karetka.

Zawodnik ekipy z Esbjerga jest opatrywany. Wyciągane są nosze.

Breum na noszach jest przenoszony do karetki. Wygląda na to, że Duńczyk doznał kontuzji i nie będzie kontynuować dziś zawodów.

5

Duże odległości między zawodnikami. Tor sprawia trudności.

13
7
6
5
9
20:25

Z uwagi na zły stan toru spotkanie zostało zakończone. Wynik niezaliczony, więc mecz odbędzie się w innym terminie.

2
3
1
2
3
19:25

Duże opóźnienie w Esbjergu, ale zawodnicy wyruszają na tor. Zawody właśnie teraz rozpoczynają się.

18:30

W Esbjergu trwają prace na torze. Początek spotkania został przesunięty na godz. 19:00.

9
1
1
12
czas Start
18:20

Absencja legendy klubu z Esbjergu, Nielsa Kristiana Iversena, to skutek wczorajszego upadku w duńskich kwalifikacjach do eliminacji do IMŚ 2025 i IME 2024. A wygrał je Andreas Lyager, zawodnik Slangerup:

18:10

Dla gospodarzy, drużynowych mistrzów Danii z 2023 roku, a także gości ze Slangerup jest to inauguracja sezonu w SpeedwayLigaen.