WTA Shenzhen
03 sty 2017 08:30
09:50

Tymczasem kończymy dzisiejszą relację i dziękując za wspólnie spędzony czas, zapraszamy na kolejny mecz Agnieszki Radwańskiej w Shenzhen, który odbędzie się w czwartek. Miłego dnia!

6
09:48

W ćwierćfinale Polka zagra z Cwetaną Pironkową lub Alison Riske.

3
1
09:44

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 6:3 - Gem, set i mecz, Agnieszka Radwańska!

14
09:43

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Błąd za błędem, punkt za punkt. Trzy piłki meczowe dla Polki!

5
3
09:43

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Podwójny błąd serwisowy Rumunki. 0-30.

4
09:42

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 5:3* - Ten smecz Rumunki w siatce jest idealnym podsumowaniem dyspozycji Cirstei w tym meczu. Agnieszka Radwańska o krok od ćwierćfinału!

9
09:38

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 4:3 - Udany return trzeciej rakiety świata! Czwarty gem z rzędu na jej koncie.

10
09:37

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Tym razem świetną kontrą popisała się Rumunka, ale po chwili była bezradna po returnie rywalki. Kolejny breakpoint dla krakowianki!

2
09:34

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Gra Rumunki wyraźnie straciła rytm, a błędy wróciły do swojej normy z I seta. Breakpoint dla Polki!

5
09:32

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 3:3* - Polka doprowadza do remisu, choć kilka minut temu mogło być już 4:0 dla Rumunki!

3
1
09:29

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 2:3 - Bekhend spóźnionej Rumunki w siatce. Polka niweluje straty.

3
09:28

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Jest pierwszy breakpoint dla Polki!

1
09:27

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Pod naporem uderzeń rywalki Radwańska jest zmuszona szukać swego daleko poza linią końcową. Z mizernym skutkiem. Przewaga Cirstea.

1
09:26

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - I kolejny efektowny punkt w wykonaniu krakowianki! Równowaga.

1
09:23

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Tak znakomita kontra Polki będzie punktem zwrotnym tego seta?

09:23

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 1:3* - Zamiast przełamania jest gem dla krakowianki. Pomógł pierwszy serwis, który tak bardzo szwankuje w tej odsłonie pojedynku.

1
09:21

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Rumunka miała kolejną szansę na przełamanie, jednak krakowianka broni się wypadem do siatki. Równowaga.

1
09:20

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Bekhend Polki poza kortem, Rumunka ponownie blisko przełamania. Po 30.

09:17

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:3 - Milimetry zadecydowały o tym, że zamiast równowagi jest kolejny gem dla Rumunki!

09:13
Statystyki I seta
4
09:13

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 0:2* - Wygrywający return przesądza sprawę. Cirstea na prowadzeniu!

3
09:12

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Pierwsza piłka na przełamanie obroniona. Co z drugą?

09:11

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Bekhend Polki zatrzymał się na siatce. Dwa breakpointy dla Cirstei.

09:10

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Otwiera się szansa na kolejnego gema dla Rumunki! 0-30.

09:08

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *6:0, 0:1 - Pierwszy gem nowej odsłony otwiera wynik po stronie Rumunki.

1
09:02

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 6:0, 0:0* - Kros forhendowy ląduje w korytarzu deblowym, a I set wędruje na konto Polki!

9
09:01

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - As serwisowy trzeciej rakiety świata.

1
1
09:01

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Breakpoint obroniony, ale kolejny bardzo dobry return Rumunki stawia Polkę znów w złej sytuacji.

1
1
08:59

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Po wizycie swojego trenera w przerwie, Rumunka zaczęła grać dużo agresywniej wewnątrz kortu i przynosi jej to znacznie więcej punktów niż wcześniej. Przewaga, Sorana Cirstea.

1
1
08:58

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Lob Rumunki wylądował blisko linii końcowej, został wywołany jako autowy, jednak Cirstea nie zdecydowała się na sprawdzenie śladu.

2
08:57

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Tym razem return Rumunki zmieścił się w korcie. Polka bez szans. Równowaga.

2
08:56

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Return Rumunki ląduje daleko poza kortem. Piłka setowa, Agnieszka Radwańska!

3
08:56

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Odważne ataki Rumunki z linii końcowej przynoszą remis. Będzie setbol czy breakpoint?

1
08:54

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Jest i wygrywający dropszot Polki. Radwańska o dwa punkty od wygranej w I secie!

2
08:52

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *5:0 - Kolejny forhend Rumunki zatrzymuje się na siatce, a Polka już o krok od wygranej w I secie!

5
08:52

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Tym razem przewaga po stronie krakowianki. Minimalny aut z forhendu.

1
08:51

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Rumunka miała kolejną szansę, ale była bezradna po tak dobrym returnie rywalki.

3
08:49

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Świetna kontra krakowianki zabiera Rumunkę nadzieję na pierwszego gema. Przynajmniej na razie.

1
08:48

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Próba dropszota Polki nieudana, świetna reakcja Rumunki. Będzie premierowy gem dla Cirstei?

1
08:46

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Rumunka ma wciąż duże problemy z ustawianiem się do piłek, pomimo że te posyłane przez Radwańską nie mają wielkiej siły.

3
08:45

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 4:0* - Bekhend Rumunki daleko poza kortem, gem wędruje na konto Polki.

5
08:43

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *3:0 - Robiło się niebezpiecznie, ale krakowianka opanowała sytuację świetnym serwisem.

2
08:41

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *3:0 - Taktyka Polki polegająca na cierpliwym przebijaniu piłek na środek kortu przynosi wymierne efekty. Cirstea wciąż nie potrafi opanować błędów, które popełnia głównie z linii końcowej.

3
08:38

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 2:0* - Ależ Rumunka pokpiła sprawę przy siatce. Kompletnie nieprzemyślane kierunki uderzeń ułatwiły sprawę Radwańskiej, która powiększa prowadzenie.

6
08:37

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Jest i popisowa broń Rumunki, kończący forhend po linii.

2
08:35

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Śmiały wypad do siatki Polki wymusił pomyłkę źle ustawionej rywalki. 15-0.

2
08:34

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea *1:0 - Ten gem musiał zakończyć się tak samo jak się rozpoczął. Dwa proste błędy Rumunki i po kilku minutach walki to Polka jest na prowadzeniu.

1
08:32

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Rumunka miała okazję zakończyć tego gema, jednak jej forhendowy wolej minimalnie wyleciał poza linię boczną kortu. Równowaga.

2
2
08:29

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Rumunka wychodzi jednak z tej sytuacji obronną ręką. Równowaga.

1
08:27

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Kolejna wyraźna pomyłka Cirstei i to Polka ma trzy breakpointy na otwarcie.

08:27

Agnieszka Radwańska - Sorana Cirstea 0:0* - Pierwsze dwa punkty i dwa niewymuszone błędy Rumunki. Znając jej agresywny styl gry, nie mogą zaskakiwać.

08:25

Zaczynamy! Jako pierwsza serwować będzie Sorana Cirstea.

08:24

Tenisistki są już na korcie. Rozgrzewka powoli dobiega końca.

08:19

Johanna Konta uporała się już z Vanią King, więc za kilka minut na korcie centralnym w Shenzhen powinna się pojawić Agnieszka Radwańska.