Jerzy Janowicz - Joao Sousa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 6:1 - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak pokonał João Sousę i wywalczył awans do finału turnieju ATP w Montpellier!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Serdecznie dziękujemy za obecność podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza i zapraszamy na jutro, na mecz łodzianina o finał turnieju ATP w Montpellier. Gdy będziemy znać rywala i godzinę rozpoczęcia finałowego starcia, poinformujemy o tym Państwa na łamach portalu SportoweFakty.pl.
Skomentuj 0
Finałowym przeciwnikiem Jerzego Janowicza na pewno będzie Francuz. Najwyżej rozstawiony i broniący tytułu w Montpellier Gael Monfils bądź zeszłoroczny finalista i mistrz sprzed dwóch lat Richard Gasquet.
Skomentuj 0
Dla Jerzego Janowicza to trzecie zwycięstwo w trzeciej konfrontacji z João Sousą. Poniżej prezentujemy statystyki dzisiejszego meczu.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:1 - Dwa meczbole dla Polaka!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:1 - Gem dla Sousy, ale teraz Polak serwuje po awans do finału!
Skomentuj 3
  • Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 5:0 - Kapitalny gem serwisowy Polaka, zwieńczony asem.
    Skomentuj 3
    Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 4:0 - Przy pierwszym break poincie Janowicz trafił returnem w siatkę, ale przy drugim posłał bekhendowy return w samą linię. 4:0 w decydującym secie i Polak jest bardzo blisko finału!
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 3:0* - Świetny forhend Polaka i dwa break pointy, a Sousa otrzymuje ostrzeżenie za niewłaściwe zachowanie.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 3:0* - Czyżby kolejne przełamanie? Janowicz prowadzi 30-15 przy podaniu Sousy.
    Skomentuj 2
    Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 3:0* - Przy stanie 30-30 Janowicz wygrał bardzo ważną, składającą się z ponad 20 uderzeń wymianę, którą zwieńczył fantastycznym forhendem w samą linię. Następnie Polak zdobył kolejny punkt i jest już w połowie drogi do triumfu w ostatnim secie.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 2:0 - Pojawiają się niepotrzebne błędy Janowicza, 15-30.
    Skomentuj 2
    • FedCupova Zgłoś komentarz
      kocham oksymorony xd
      • steffen Zgłoś komentarz
        "niepotrzebne błędy" - uwielbiam ten tekst używany chyba przez wszystkich sprawozdawców na świecie :D A "potrzebne błędy" też występują ?
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 2:0 - Przełamanie! Forhend Sousy trafił w siatkę!
        Skomentuj 1
         Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 1:0* - Sousa obronił się, ale Janowicza będzie miał drugą szansę.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 1:0* - Piłka na przełamanie dla Polaka!
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:6, 1:0* - Trzeci set rozpoczął się od akcji przy siatce Sousy, ale Polak odpłacił się równiez pięknym wolejem, świetnymi forhendami i wygrał gema.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 3:6, 0:0 - Gem i drugi set João Sousa! O losach meczu Portugalczyka z Jerzym Janowiczem zadecyduje trzecia partia.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:5* - As i piłka setowa dla Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 3:5* - Gem dla Janowicza, ale teraz Sousa po raz drugi serwuje, by wygrać tę partię.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 2:5 - Jeszcze zostaje w grze Janowicza w drugim secie Janowicz. Wygrał gema przy podaniu przeciwnika, ale wciąż ma stratę przełamania.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 1:5* - Przełamanie dla Sousy, który będzie serwował, by wygrać drugą partię.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 1:4 - Trzeci w tym secie bardzo łatwy gem serwisowy Sousy.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 1:3* - Łodzianin otwiera swoje konto w drugim secie. Wygrał gema, w którym przegrywał 0-30.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 0:3 - Janowicz chyba myślami został jeszcze w pierwszym secie. Gem "na sucho" dla Portugalczyka, który obejmuje trzygemowe prowadzenie.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 0:2* - Niestety, przełamanie. Sousa zaatakował już returnem, poprawił forhendem, a zakończył akcję wolejem.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 0:1 - Break point dla Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *7:6(9), 0:1- Gem otwarcia drugiej partii dla Sousy, a statystyki pierwszego prezentują się tak:
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 7:6(9), 0:0* - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz! Polak zakończył premierową partię za czwartym setbolem, po tym jak João Sousa trafił z returnu w siatkę.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(10-9) - Czwarty setbol i własne podanie Janowicza.
        Skomentuj 4
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(9-9)* - Trzecia piłka setowa też niewykorzystana. Slajs łodzianina wyleciał w aut.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(9-8)* - Kapitalny forhend Polaka z głębokiej obrony i trzeci setbol.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(8-8) - Dobry serwis Polaka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(7-8) - Bekhend w siatkę Janowicza i setbol dla Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(7-7)* - Drugi setbol obroniony przez Sousę.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(7-6)*  - Wygrywające podanie Polaka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(6-6) - Kapitalna wymiana, obaj trafiali w linie, ale niestety zwycięsko wyszedł z niej Sousa.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(6-5) - Forhendowy błąd Sousy i setbol dla Polaka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(5-5)* - Szkoda, bo po znakomitym ataku Polak miał niemalże wygrany punkt, ale popsuł forhend.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(5-4)* - Znakomity forhend Janowicza.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(4-4)  - Bekhendowy błąd Portugalczyka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(3-4) - As Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(3-3)* - Remis przy zmianie stron. Wciąż bez mini przełamań.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(3-2)* - Punkt wygrany podaniem przez łodzianina.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(2-2) - As Polaka.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6(1-2) - Return w siatkę Janowicza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(1-1)* - As Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:6(1-0)* - Punkt otwarcia wygrany przy siatce przez Janowicza.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *6:6 - Drugi kolejny gem, który Sousa wygrywa, choć przegrywał 15-30. Czas na tie break.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 6:5* - Ze stanu 30-0 dla Janowicza Sousa doprowadził do 30-30, ale dwa kolejne punkty łodzianin wygrał serwisem.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa *5:5 - Łatwy gem dla Sousa i powtarza się sytuacja z wczorajszego meczu z Philippem Kohlschreiberem, w którym w pierwszym secie Portugalczyk przegrywał 3:5, ale wygrał w tie breaku.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 5:4* - Pierwszego break pointa Polak obronił, ale przy drugim Sousa wymusił błąd przy siatce. Przełamanie i Portugalczyk wraca do gry w partii otwarcia.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *5:3 - Niestety, nie ma piłek setowych, są za to break pointy, i to dwa, dla Sousy.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *5:3 - Gem dla Sousy, ale teraz Janowicz serwuje, by wygrać pierwszą partię.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 5:2* - Znakomicie funkcjonują serwis oraz forhend łodzianina, który jest o krok od sukcesu w partii otwarcia.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa *4:2 - Jednak gem dla Portugalczyka.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 4:1* - Być może szykuje się kolejna szansa dla Janowicza. Polak prowadził 30-15 przy serwisie Sousy, który jednak doprowadził do równowagi.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa 4:1* - Dwa znakomite serwisy i gem dla Janowicza.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa *3:1 - Łodzianin broni break pointa morderczym forhendem w samą linię.
        Skomentuj 2
        Jerzy Janowicz - João Sousa *3:1 - Piłka na błyskawiczne przełamanie powrotne dla Sousy.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *3:1 - Pierwszego break pointa Janowicz nie wykorzystał, posłał forhend w aut, ale przy drugim z forhendu w taśmę trafił Sousą i Polak notuje przełamanie!
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 2:1* - Dobry return Janowicza, następnie forhendowy błąd w wymianie Sousy, znów wygrany punkt i dwa break pointy dla Polaka.
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 2:1* - Za to od początku Polak znakomicie serwuje. Gem wygrany samym podaniem.
        Skomentuj 0
        Jerzy Janowicz - João Sousa *1:1 - Janowicz szukał odpowiedniego rytmu na returnie, ale w drugim gemie go nie znalazł. Sousa wygrał serwis "na sucho".
        Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz - João Sousa 1:0* - Gem otwarcia wygrany przez Janowicza z jednym straconym punktem.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy od serwisu Janowicza!
        Skomentuj 1
        Będzie to trzeci bezpośredni pojedynek Jerzego Janowicza z João Sousą. W dwóch poprzednich triumfował łodzianin.

Rok Turniej Etap Zwycięzca Wynik
        2013 Walencja II runda Janowicz 6:2, 7:5
        2014 Winston-Salem II runda Janowicz 6:1, 3:6, 7:6(5)

Skomentuj 1
        Jerzy Janowicz w drodze do 1/2 finału obronił sześć piłek meczowych z Dustinem Brownem, odrobił stratę przełamania w decydującym secie z Benoitem Paire'em i pewnie pokonał Gillesa Simona. Natomiast João Sousa wyeliminował Laurenta Lokolego, Tobiasa Kamke i Philippa Kohlschreibera.
        Skomentuj 0
        Tenisiści przeprowadzają rozgrzewkę.
        Skomentuj 1
        Jako pierwszy na kort centralny hali w Montpellier wyszedł João Sousa, tuż za nim na placu gry pojawił się Jerzy Janowicz.
        Skomentuj 0
        Po raz piąty w karierze Jerzy Janowicz awansował do półfinału turnieju rangi ATP World Toiur. Jeżeli wygra mecz 1/2 finału z João Sousą, trzeci raz znajdzie się w finale imprezy głównego cyklu.
        Skomentuj 1
        Od godz. 14:45 zapraszamy na relację na żywo z półfinału turnieju ATP w Montpellier pomiędzy Jerzym Janowiczem a João Sousą.