Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 0:0 - Gem i drugi set João Sousa! Portugalczyk wygrał trzy ostatnie gemy drugiego seta i pojedynek, który wydawało się, że będzie szybki, łatwy i przyjemny dla Jerzego Janowicza, przedłuża się do trzeciej partii.
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Jerzego Janowicza z João Sousą i zapraszamy już na jutro, gdy łodzianin będzie grał o ćwierćfinał Winston-Salem Open. Tymczasem żegnamy, życząc udanego wieczoru.
Skomentuj 1
Jerzy Janowicz nie zna jeszcze swojego przeciwnika w III rundzie Winston-Salem Open. Edouard Roger-Vasselin i Ołeksandr Niedowiesow, którzy rozpoczęli swój mecz o tej samej porze co Polak, wciąż grają. W tej chwili Francuz prowadzi 7:6(9), 6:7(5) i 1:0 z przełamaniem.
Skomentuj 0
Z pewnością nie był to piękny mecz, ale za to bardzo dramatyczny. Jerzy Janowicz wyszedł z niemałych tarapatów, odrabiając stratę 3:5 w decydującym secie i zachowując więcej zimnej krwi w rozstrzygającym tie breaku. Dla Polaka był to drugi w karierze mecz z João Sousą i drugi wygrany.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 7:6(5) - Gem, set i mecz Jerzy Janowicz! Polak kończy spotkanie z João Sousą akcją przy siatce.
Skomentuj 2
  • TenisFan1 Zgłoś komentarz
    Nie jestem pewny czy dotknął [słaba jakość streama] ale jeśli dotknął to sprawiedliwości nie stało się zadość
    • art87 Zgłoś komentarz
      Ufffffffffffffffffffffffffffff
      Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6(6-5) - Meczbol i serwis Janowicza!
      Skomentuj 11
        Bo obaj dostawali od sędziego po równo prezentów
        • Lady Aga mistrzynią Zgłoś komentarz
          obcięli mu?;o nie wiem, meczu nie ogladalam.
          • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
            No i wreszcie, brawo! JJ wraca na dobry szlak; dzisiaj po meczu elegancja-Francja, podanie rąk itd. Jest dobrze!
            Zobacz więcej komentarzy (8)
          • Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(5-5)* - Kończący forhend Sousy.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(5-4)* - Wygrywający serwis Polaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6(4-4) - As Janowicza.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6(3-4) - Punkt dla Sousy.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(3-3)* - Forhendowy błąd Polaka i zmiana stron.
            Skomentuj 1
            • sekup II Zgłoś komentarz
              Jego 52 pozycja w rankingu nie jest przypadkowa. Jeśli wygra ten mecz to można będzie o nim powiedzieć - farciarz!
              Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(3-2)* - As Polaka!
              Skomentuj 1
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6(2-2) - Skrót daje punkt łodzianinowi.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6(1-2) - Szczęście było teraz po stronie Polaka, który odrobił tym samym mini breaka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(0-2)* - Wygrywający serwis Portugalczyka.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:6(0-1)* - Błąd Janowicza i mini break dla Sousy.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 6:6 - A więc o wszystkim rozstrzygnie tie break!
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 6:5* - W wielkich bólach i mękach, ale Janowicz wygrał tego gema i po raz pierwszy w decydującym secie jest na prowadzeniu.
              Skomentuj 3
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 5:5 - Cztery podwójne błędy serwisowe w tym gemie Janowicza, ostatni dał Sousie break pointa, którego Polak obronił skrótem.
              Skomentuj 0
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 5:5 - Publiczność wyraźnie jest za Sousą. Po wygranych punktach przez Janowicza na trybunach panuje cisza, zaś po podwójnych błędach serwisowych Polaka rozlega się wielka owacja.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 5:5 - Wielka awantura na korcie nr 2. Sousa ma pretensje do sędziego, że nie zauważył, iż w łodzianina trafiła piłka przy minięciu, oraz do samego Polaka, że się do tego nie przyznał. Obaj tenisiści nie szczędzili sobie gorzkich słów, ale już wrócili do gry.
              Skomentuj 2
              Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 5:5 - Wspaniałe minięcie Polaka, daje mu drugą piłkę na przełamanie, przy której Sousa nie trafia passing shota. Jerzy Janowicz wraca do gry!
              Skomentuj 6
              • stanzuk Zgłoś komentarz
                Piłka odbiła się od ręki Janowicza.Szkoda że się nie przyznał.
                  Choć nie wiem o co chodzi.. chyba, że Janowicz dotknął te piłkę
                  • michal l Zgłoś komentarz
                    Żeby zamiast z sędzią zawodnicy między sobą taki długi dialog-arcyciekawe:)
                    Zobacz więcej komentarzy (3)
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 4:5* - Niestety, bekhendowa pomyłka Polaka przy piłce na przełamanie.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 4:5* - Brawo! Potężny forhend Janowicza daje mu break pointa.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 4:5* - Jest gem dla Janowicza, ale po przerwie Sousa - i to nowymi piłkami - będzie serwował, aby zakończyć mecz.
                    Skomentuj 1
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 3:5 - Nie udało się Janowiczowi uzyskać przełamania. Jeden gem dzieli Sousę od III rundy w Winston-Salem.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 3:4* - Znakomite 90 sekund Janowicza. Były asy serwisowe czy wygrywające forhendy. Szkoda, że jest także strata przełamania, a nasz tenisista ma coraz mniej czasu, by ją odrobić.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 2:4 - Gem dla Sousy i sytuacja Janowicza robi się coraz trudniejsza.
                    Skomentuj 5
                    Zobacz więcej komentarzy (2)
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 2:3* - Przełamanie dla Sousy. Janowicz nie znalazł odpowiedzi na forhend Portugalczyka.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 2:2 - Janowicz oddalił piłkę na przełamanie, ale będzie musiał bronić drugiej szansy dla rywala.
                    Skomentuj 4
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 2:2 - I znów wpędza się w kłopoty nasz tenisista. Kilka niewłaściwych decyzji i musi bronić break pointa.
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 2:2 - I mamy kolejny zwrot sytuacji w tym meczu. Przed chwilą Sousą był blisko, aby prowadzić z dwoma przełamaniami, a teraz sam oddał serwis. Jerzy Janowicz wraca do gry!
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 1:2* - Dwie piłki na przełamanie dla Janowicza.
                    Skomentuj 1
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 1:2* - To był ważny gem, gdyby Janowicz go przegrał, strata dwóch przełamań byłaby bardzo trudna do odrobienia. A tak Polak, mimo że wciąż przegrywa, to tylko z jednym breakiem.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 0:2 - Polak obronił piłkę na drugie przełamanie w tym secie.
                    Skomentuj 2
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 0:2 - Piłka w górze, prosty smecz, a jednak Janowicz nie trafił w kort. Break point dla Sousy.
                    Skomentuj 3
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 0:2 - Sousa "na sucho". Piąty z rzędu gem wygrany przez turniejową "szóstkę".
                    Skomentuj 0
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:6, 0:1* - Katastrofalny gem w wykonaniu Janowicza. Trzy niewymuszone błędy, w tym forhend w siatkę przy piłce na przełamanie dla rywala. Trudno o gorszy początek decydującej odsłony.
                    Skomentuj 3
                    Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:6, 0:0 - Podwójny błąd serwisowy Janowicza, dropszot w siatkę, do tego kończący forhend Sousy i Portugalczyk ma dwa break pointy.
                    Skomentuj 1
                    Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:5* - Sousa z 0-30 na 40-30 i piłka setowa.
                    Skomentuj 4
                      Kłótnie z sędziami NIE pomogą, kiedy on to zrozumie ? xD
                      • nowa Zgłoś komentarz
                        No i Sosua się rozbrykał, teraz będzie nerwowo, Jurek ognia!!
                        • nahoda Zgłoś komentarz
                          Niestety. Swoją droga albo to oni tacy narwani albo sędzia jakiś nie teges, bo Sousa też miał jakieś pretensje..
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:5* - Polak obronił się znakomitą akcję, ale w kolejnej wymianie nie popisał się przy siatce, co daje drugą piłkę na przełamanie Sousie, przy której łodzianin popełnił błąd. Break i Portugalczyk serwuje po triumf w drugim secie.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:4 - Podwójny błąd serwisowy Polaka i break point dla Sousy.
                          Skomentuj 3
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 3:4 - Sousa dzielnie dotrzymuje kroku Janowiczowi w drugim secie. Wciąż nawet bez break pointów obaj tenisiści w tej partii.
                          Skomentuj 0
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 3:3* - Bardzo pewnie czuję się dziś na korcie Janowicz, pierwszy set dał mu wiele pewności siebie, ale drugim jak dotychczas to Sousa sprawia lepsze wrażenie.
                          Skomentuj 3
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 2:3 - Pierwszy w meczu gem rozgrywany na przewagi dla Sousy, choć Janowicz był blisko break pointów.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 2:2* - I tak jak w meczu z Berlocqiem, mamy kłótnię Janowicza z sędzią. Polak nie może się pogodzić z decyzją, że jego bekhendowy return przy stanie 15-30 został uznany za autowy.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 2:2* - Janowicz odpowiedział gemem również wygranym bez straty punktu, zakończonym świetnym forhendem po krosie.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *6:1, 1:2 - "Na sucho" Sousa. Portugalczyk na początku drugiego seta prezentuje się o wiele lepiej niż w pierwszym.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 1:1* - Po raz pierwszy w tym meczu Janowicz miał problemy przy własnym serwisie, przegrał dwa punkty, ale ostatecznie gem padł jego łupem.
                          Skomentuj 3
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 0:1* - Gem otwarcia drugiej partii dla Sousy.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 6:1, 0:0 - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz! João Sousa zdobył zaledwie jeden punkt przy serwisie Polaka, i to przez podwójny błąd serwisowy naszego reprezentanta.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *5:1 - Dwa setbole dla Janowicza.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *5:1 - Jest pierwszy gem na koncie Sousy, ale teraz to Janowicz serwuje, by wygrać partię otwarcia.
                          Skomentuj 1
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 5:0* - Piąty gem z rzędu dla Janowicza, który na 12 punktów rozegranych przy własnym serwisie wszystkie wygrał.
                          Skomentuj 2
                          Jerzy Janowicz - João Sousa *4:0 - Pierwszego break pointa Sousa obronił akcją przy siatce, ale przy drugim wyrzucił forhend, co oznacza, że Jerzy Janowicz zapisuje na swoim czwartego gema z rzędu i drugie przełamanie.
                          Skomentuj 3
                          Jerzy Janowicz - João Sousa 3:0* - Kończące return i forhend Janowicza, do tego podwójny błąd serwisowy Sousy i Polak ma dwa break pointy.
                          Skomentuj 1
                            W końcu goni Jerzy rywala returnami jak za swoich dobrych czasów.Przyjemnie popatrzeć chociaż Joao dziś nie gra dobrego meczu.
                            Jerzy Janowicz - João Sousa 3:0* - Wymarzony początek Polaka, który zapisał na swoim trzy premierowe gemy, a przy własnym podaniu jeszcze nie przegrał punktu.
                            Skomentuj 2
                            Jerzy Janowicz - João Sousa *2:0 - Forhend Portugalczyka wylatuje w korytarz deblowy, mamy szybkie przełamanie dla Jerzego Janowicza!
                            Skomentuj 2
                            Jerzy Janowicz - João Sousa 1:0* - Mocne zagrania Janowicza robią wrażenie na Sousie, który przy stanie 30-30 popełnił podwójny błąd serwisowy. Break point dla Polaka.
                            Skomentuj 0
                            Jerzy Janowicz - João Sousa 1:0* - Gem otwarcia bez historii, trzy wygrywające serwisy i jeden kończący forhend łodzianina.
                            Skomentuj 0
                            Zaczynamy od serwisu Janowicza!
                            Skomentuj 2
                            Jest to mecz o 1/8 finału imprezy w Winston-Salem. Zwycięzca zagra z lepszym z równolegle rozgrywanego spotkania pomiędzy rozstawionym z numerem 12. Edouardem Rogerem-Vasselinem a reprezentującym Kazachstan Ołeksandrem Niedowiesowem.
                            Skomentuj 2
                            Tenisiści są już na korcie, trwa rozgrzewka.
                            Skomentuj 0
                            Będzie to druga konfrontacja Jerzego Janowicza z João Sousą. W pierwszej, 24 października ubiegłego roku w II rundzie turnieju w Walencji, Polak wygrał 6:2, 7:5.
                            Skomentuj 1
                            Po 24 godzinach Jerzy Janowicz powraca na kort nr 2 w Winston Salem. Przeciwnikiem Polaka w II rundzie turnieju Winston-Salem Open będzie rozstawiony z numerem szóstym João Sousa.
                            Skomentuj 0
                            Od godz. 18:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju ATP World Tour 250 w Winston-Salem pomiędzy Jerzym Janowiczem a João Sousą.