Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Łukasz Iwanek
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 6:2 - Gem set i mecz Agnieszka Radwańska. Polka wygrywa z Eugenie Bouchard i melduje się w II rundzie.
Skomentuj 1
Dziękujemy Państwu za uwagę podczas meczu Agnieszki Radwańskiej z Eugenie Bouchard. Żegnamy się, życząc Miłego Dnia i zapraszamy na nasze kolejne relacje.
Skomentuj 0
Natomiast Eugenie Bouchard posłała cztery asy serwisowe, lecz przy własnym podaniu zdobyła tylko 45 proc. rozegranych punktów. Kanadyjka także zanotowała 29 winnerów i 33 pomyłki własne.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska zakończyła spotkanie nie notując asa serwisowego, trzykrotnie tracąc serwis, uzyskując pięć przełamań i przy 26 uderzeniach wygrywających popełniając ledwie dziesięć niewymuszonych błędów.
Skomentuj 0
Godziny i 32 minut potrzebowała Agnieszka Radwańska, by awansować do II rundy Mutua Madrid Open. Kolejna rywalką Polki będzie Swietłana Kuzniecowa bądź Alize Cornet.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 5:2 - Trzy meczbole dla Polki.
Skomentuj 0
  • Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 5:2 - Poprawia wynik po swojej stronie Bouchard, gemem zwieńczonym asem serwisowym. Po przerwie Radwańska będzie serwować, by wygrać cały mecz.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 5:1* - Jeden wygrany gem dzieli Radwańską od II rundy madryckiej imprezy.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 4:1 - Znów myli się Kanadyjka, kolejne jej uderzenie wylatuje poza kort i po raz trzeci w drugim secie Polka uzyskuje breaka.
    Skomentuj 1
    • pedro Zgłoś komentarz
      Polska mistrzyni juniorskiego Wimbledonu pokazuje miejsce w szeregu kanadyjskiej mistrzyni juniorskiego Wimbledonu.
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 3:1* - Wymiana przez środek zakończona błędem Kanadyjki. Break point dla Bouchard.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 3:1* - Przepiękny forhend w samą linię w autorstwa Bochard i Kanadyjka tym samym odrabia stratę jednego przełamania.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 3:0 - Podwójny błąd serwisowy Polki i dwa break pointy dla Bouchard.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 3:0 - Błąd z bekhendu Bouchard i drugie przełamanie w drugiej partii dla naszej reprezentantki! Krakowianka jest na prostej drodze ku II rundzie.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 2:0* - Błędy Bouchard dają trzy break pointy Radwańskiej.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 2:0* - Po przełamaniu Radwańska utrzymała własne podanie i podwyższyła prowadzenie.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *7:6(3), 1:0 - Przełamanie dla Radwańskiej! Świetny początek drugiego seta w wykonaniu krakowianki.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 0:0* - I ta szansa została przez Polkę zmarnowana, ale w kolejnej akcji przy siatce nasza tenisistka okazała się lepsza, co daje jej piątego break pointa.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 0:0* - Nieczysto z bekhendu Bouchard i piłka na przełamanie dla Polki.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 0:0* - Bouchard broni trzech break pointów.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 0:0* - Znakomity początek drugiego seta dla Radwańskiej. Trzy break pointy.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 7:6(3), 0:0* - Gem i pierwszy set Agnieszka Radwańska! Pełna zwrotów sytuacji pierwsza partia została zakończona błędem wolejowym Eugenie Bouchard.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:6 (6-3)* - Mini break za mini break, ale Radwańska dobrze atakuje przy siatce i ma trzy setbole.
      Skomentuj 1
      • bezet Zgłoś komentarz
        I już wiemy kto nie wytrzymuje napięcia i panikuje. Na pewno nie Aga "brainpower"
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *6:6 (5-2) - Znów niewymuszony błąd Kanadyjki, tym razem forhendowy.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:6 (4-2)* - Pomyłka Bouchard i kolejne mini przełamanie.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:6 (3-2)* - Kończący bekhend Kanadyjki, Straty odrobione.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *6:6 (3-1) - Spięcie przy siatce i pierwszy punkt w tie breaku dla Bouchard.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *6:6 (3-0) - Kolejna kapitalna wymiana i popis gry w defensywie Radwańskiej.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:6 (2-0)* - W ofensywie Polka i uzyskuje mini breaka.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:6 (1-0)* - Piękna wymiana i pierwszy punkt dla Polki.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *6:6 - Kanadyjka wygrywa własny serwis i o losach pierwszego seta decydować będzie tie break.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 6:5* - Do 30 wygrane podanie przez Radwańską. Krakowianka jest na prowadzeniu, jest bliżej zwycięstwa w secie, ale po przerwie serwować będzie Bouchard.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *5:5 - Z przewagi Radwańskiej pozostały już tylko wspomnienia. 5:5 i walka w pierwszym secie, mimo zaawansowanej fazy, rozpoczyna się niemal od początku.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 5:4* - Szkoda, nie udało się Radwańskiej zakończyć seta. Polka po trzech wygranych gemach z rzędu oddała podanie.
        Skomentuj 1
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *5:3 - Nie ma setbola jest break point dla Bouchard.
        Skomentuj 1
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *5:3 - Przełamanie dla Radwańskiej! Bouchard wyrzuciła bekhend w aut, Polka notuje breaka i serwuje, by wygrać pierwszego seta.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 4:3* - Dziesiąty punkt z rzędu dla Polki, co oznacza trzy break pointy.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 4:3* - Siedem punktów z rzędu dla krakowianki, w tym gem siódmy wygrany "na sucho''.
        Skomentuj 2
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *3:3 - Do trzech razy sztuka! Przy trzeciej piłce na przełamanie Kanadyjka pakuje piłkę w siatkę i Radwańska notuje przełamanie powrotne.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:3* - Długi, ważny gem, w którym Polka ma już trzeciego break pointa.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:3* - Świetny, głęboki i znakomicie uplasowany drugi serwis Bouchard i Kanadyjka broni break pointa.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:3* - Pierwszy break point został zmarnowany przez Polkę, ale będzie drugi po inteligentnym zagraniu przy siatce.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:3* - Kanadyjka prowadziła już 30-0 przy własnym podaniu, lecz Radwańska zdobyła trzy punkty z rzędu,
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:3* - Radwańska obroniła pierwszą piłkę na przełamanie, ale przy drugiej posłała bekhend w aut. Break na korzyść Bouchard.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *2:2 - 0-40 i trzy break pointy dla Kanadyjki.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *2:2 - Bouchard pokazuje, że nie będzie zwalniać ręki, nawet jeżeli będzie się to wiązać z błędami. Gem czwarty wygrany do 30 Kanadyjkę.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 2:1* - Bouchard stara się być agresywna przy podaniu Radwańskiej, ale w gemie trzecim, zwieńczonym przez Polkę wolejowym atakiem po doskonałym skrócie, nie zdobyła nawet jednego punktu.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard *1:1 - Obie tenisistki od samego początku próbują urozmaicać grę. Bouchard, co czyni rzadko, pojawiła się przy siatce, natomiast Polka już poczęstowała rywalkę swoim firmowym daniem, drop szotem.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Eugenie Bouchard 1:0* - Gem otwarcia pewnie wygrany przez Radwańską. Polka zdobyła trzy punkty z rzędu, Bouchard odgryzła się winnerem z bekhendu, lecz w kolejnej akcji nasza reprezentantka okazała się lepsza.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy od serwisu Radwańskiej!
        Skomentuj 1
        Będzie to pierwsze oficjalne starcie Polki z Kanadyjką, choć obie tenisistki zmierzyły się już ze sobą w tegorocznej edycji Pucharu Hopmana (wygrała Radwańska), jednak tamten mecz nie jest zaliczany do oficjalnych statystyk.
        Skomentuj 0
        W piękny, słoneczny dzień w Madrycie Agnieszka Radwańska rozpoczyna turniej Mutua Madrid Open pojedynkiem z utalentowaną Kanadyjką Eugenie Bouchard.
        Skomentuj 0
        Od godz. 13:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy turnieju WTA Premier Mandatory rozgrywanego w Madrycie pomiędzy Agnieszką Radwańską a Eugenie Bouchard.