Kubot - Rosol na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
3:6, 6:3, 6:7(2) - Ale drugi już nie! Kubot lokuje piłkę w siatce! Gem, set i mecz Lukas Rosol!
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo ze spotkania z udziałem Łukasza Kubota. Miejmy nadzieję, że w dobry humor wprawi nas Agnieszka Radwańska! Na relację z jej pierwszego pojedynku z turnieju w Tokio już teraz serdecznie zapraszamy!
Skomentuj 0
W Bangkoku pozostają jeszcze zatem tylko Tomasz Bednarek oraz Mateusz Kowalczyk, którzy z różnymi partnerami powalczą w grze podwójnej.
Skomentuj 0
Polak będzie musiał szukać punktów w pozostałych turniejach w Azji.
Skomentuj 0
Po godzinie i 51 minutach Łukasz Kubot przegrywa w I rundzie turnieju w Bangkoku i żegna się z tajską stolicą. Fatalna seria Polaka w głównym cyklu wciąż zatem nie została przerwana!
Skomentuj 0
2-6* - Pierwszy meczbol zmarnowany...
Skomentuj 0
  • 1-6* - Ależ odegranie Czecha! Pięć piłek meczowych dla Rosola!
    Skomentuj 1
    • I am Salvo and I know it Zgłoś komentarz
      Wygrał PRAWDZIWY MĘSKI tenis. Sory ale Stosur albo Williams zlałaby Kubota
      *1-5 - As serwisowy Polaka. W końcu jest punkt w tie breaku!
      Skomentuj 0
      *0-5 - Kapitalny skrót Rosola, wymyka się ten mecz Polakowi...
      Skomentuj 1
      0-4* - Czech wygrywa punkt przy siatce.
      Skomentuj 0
      0-3* - Jeszcze jeden błąd Kubota i jeszcze jeden mini break!
      Skomentuj 0
      *0-2 - Mini break dla Czecha! Rosol pięknie minął szarżującego do siatki Polaka.
      Skomentuj 0
      *0-1 - Kubot wyrzuca forhend w aut.
      Skomentuj 0
      3:6, 6:3, 6:6* - Znakomicie! Polak utrzymał serwis do zera i tie break zadecyduje o losach tego pojedynku!
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 5:6 - Czech niewzruszony. Kolejny gem wygrany do zera przez 28-latka z Przerowa. Polak znów musi koniecznie utrzymać własny serwis.
      Skomentuj 0
      3:6, 6:3, 5:5* - Jest cenny gem na koncie naszego reprezentanta! Przy stanie po 30 Polak zdecydował się na agresywny wypad do siatki, zmuszając rywala do błędu. W kolejnej akcji Rosol również się pomylił.
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 4:5 - As serwisowy daje Rosolowi dwie okazje na skończenie gema. Przy pierwszej minimalnie wyrzuca piłkę w aut, a przy drugiej lubinianin popisuje się znakomitym pół-wolejem. Kubot popisuje się jeszcze pewnym returnem, lecz przy czwartej szansie Czech wygrywa serwis. Polak musi teraz utrzymać podanie.
      Skomentuj 0
      3:6, 6:3, 4:4* - Szybka odpowiedź Polaka. To jego pierwszy wygrany gem "na sucho" w całym spotkaniu.
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 3:4 - Wielka szkoda, było już 30-0 dla Polaka, ale cztery kolejne piłki zapisał na swoje konto Czech! Polak miał na rakiecie piłkę na wagę dwóch break pointów, lecz minimalnie wyrzucił bekhend w aut.
      Skomentuj 0
      3:6, 6:3, 3:3* - Na szczęście Rosol wyrzuca piłkę w aut, a po chwili Kubot kończy wymianę pewnym wolejem przy siatce. Jest gem na koncie lubinianina!
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 2:3 - Polak miał 40-0, ale Czech po kapitalnym returnie oraz dwóch znakomitych wolejach doprowadził do równowagi!
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 2:3 - Czech pozostaje niewzruszony. Tym razem przegrał tylko jedną piłkę i pewnie wysuwa się na prowadzenie.
      Skomentuj 0
      3:6, 6:3, 2:2* - Kubot wygrał dwie kolejne piłki i utrzymał serwis do 40.
      Skomentuj 0
      *3:6, 6:3, 1:2 - Polak wyrzuca bekhend w aut i Rosol ma break pointa! Kubot oddala niebezpieczeństwo skutecznym wypadem do siatki!
      Skomentuj 1
        pykanie bo tenis Kubota przy prawdziwym męskim tenisie np. Lleytona wygląda żałośnie
        *3:6, 6:3, 1:2 - Lubinianin zdobył punkt świetnym wolejem przy siatce, niestety jedyny w całym gemie. Rosol utrzymał serwis do 15.
        Skomentuj 0
        3:6, 6:3, 1:1* - Polak zmarnował prowadzenie 40-15, ale na szczęście dwa pewne serwisy pozwalają mu wyrównać stan trzeciego seta.
        Skomentuj 3
          zobacz sobie mecz kubota z djokoviciem, schowaj patriotyzm do kieszeni i zdobądź na refleksje
          • pedro Zgłoś komentarz
            By nazwać tenis Kubota pykaniem to trzeba być ignorantem.
              4:2 wspaniały stop wolej Kimiko. to jest TENIS. a nie PYKANIE KUBOCIKA
              *3:6, 6:3, 0:1 - Znakomite otwarcia decydującej partii przez Rosola. Gem wygrany "na sucho" przez Czecha, po raz drugi w tym pojedynku.
              Skomentuj 0
              Polak w pełni wykorzystał słabszą postawę serwisową Czecha i zdobył kluczowe przełamanie w czwartym gemie. Po raz pierwszy zatem obaj panowie rozegrają między sobą trzeciego seta.
              Skomentuj 6
              • Alk Zgłoś komentarz
                Nie - udowadniam nieadekwatność twojej wypowiedzi powołując się abstrakcyjny acz zrozumiały dla Ciebie przykład. Widać podziałało.
                  porównujesz się do kimiko i stosur?
                    Salvo, jeszcze tydzień temu byłem na korcie gdzie z kolegą "grałem tenis" rakietą z Tesco. Też mógłbym napisać, że to jest prawdziwy tenis. Będzie to tak samo prawdziwe jak Twoje
                    Czytaj całość
                    stwierdzenie.
                    Zobacz więcej komentarzy (3)
                    3:6, 6:3* - Mamy remis w tym spotkaniu! Łukasz Kubot wygrał gema do 15, serwując w ostatniej akcji asa!
                    Skomentuj 0
                    *3:6, 5:3 - Rosol zrobił swoje. Utrzymał serwis do 30, popisując się w ostatniej akcji świetnym stop-wolejem. Teraz jednak lubinianin podaje na seta.
                    Skomentuj 2
                    3:6, 5:2* - Rewelacyjny gem w wykonaniu naszego zawodnika! Najpierw znakomite minięcie przez Kubota szarżującego do siatki Rosola, a na koniec perfekcyjnie zagrany lob. Polak potrzebuje już tylko jednego gema, by wyrównać stan rywalizacji w tym spotkaniu!
                    Skomentuj 1
                      Łamać raz jeszcze - drugie podanie Rosola to kopalnia punktów!! - No to trzymać własne podanie, zamykać seta! Szkoda, że nie było teraz przełamania, trzecia odsłona meczu wyglądałby
                      korzystniej.
                      *3:6, 4:2 - Mnożą się błędy reprezentanta naszych południowych sąsiadów i Kubot ma kolejne dwa break pointy! Dla Rosola to jednak żaden problem, cztery mocne serwisy załatwiają sprawę.
                      Skomentuj 0
                      3:6, 4:1* - Potężna bomba Polaka, który utrzymał serwis do 30 i zwiększa prowadzenie w drugiej odsłonie!
                      Skomentuj 0
                      *3:6, 3:1 - Przełamanie! Łukasz Kubot po błędzie rywala wychodzi na 40-0 i ma pierwsze break pointy w całym spotkaniu! Rosol zdobywa punkt, lecz w kolejnej akcji lubinianin w wspaniałym stylu kończy akcję z trudnej pozycji!
                      Skomentuj 0
                      3:6, 2:1* - Kubot błyskawicznie uciekł na 40-0 i dopiero wówczas świetnym returnem po linii popisał się Rosol. W kolejnej akcji lubinianin zaserwował jednak wystarczająco skutecznie, by zmusić rywala do błędu i zwieńczyć gema.
                      Skomentuj 1
                      *3:6, 1:1 - Polak był w stanie wyrównać na po 30, ale Rosol szybko uruchomił swój serwis i posyłając trzeciego asa w gemie utrzymał podanie.
                      Skomentuj 1
                        Jezus Mariaaaa! Widzieliście co Kimiko zrobiła teraz przy setowej? Albo przy 30:30? Ależ się nie popisała.
                        3:6, 1:0* - Wspaniałym returnem Rosol doprowadza do stanu po 30, lecz w kolejnej akcji Czech myli się. Po krótkiej wymianie 28-latek z Przerowa posyła forhend w aut i Polak wygrywa pierwszego gema w drugiej odsłonie.
                        Skomentuj 1
                          Czyżby szansa Łukiego? Niestety - jest pierwszy serwis, nie ma gry przy podaniach Rosola.
                          Rozstawiony z numerem ósmym Rosol potrzebował zaledwie 28 minut, aby zapisać na swoje konto premierową odsłonę. Czech serwuje dzisiaj jak na razie znakomicie, posłał cztery asy, a przy własnym podaniu stracił zaledwie pięć piłek. Kubot będzie potrzebował znacznej poprawy, aby odwrócić losy tego pojedynku.
                          Skomentuj 0
                          3:6 - Gem i set Lukas Rosol! Polak ruszył do siatki, ale został pewnie minięty przez Czecha, który uzyskał setbola. 28-latek wykorzystał pierwszą okazję, posyłając winnera z forhendu po krosie!
                          Skomentuj 0
                          3:5* - I po raz kolejny znakomita akcja przy siatce daje Czechowi punkt. Dwa winnery pozwalają jednak Kubotowi wyjść ze stanu 15-30 i wygrać gema. Potrzebne jest teraz jednak przełamanie...
                          Skomentuj 0
                          *2:5 - Nie ma żadnej rady na tak serwującego Czecha. Rosol błyskawicznie ucieka na 40-0 i dopiero wówczas pozwala Kubotowi na zdobycie punktu. W kolejnej akcji jest już jednak bezlitosny, zmuszając podaniem lubinianina do błędu.
                          Skomentuj 0
                          2:4* - Po asie serwisowym Polaka wydawało się, że nasz reprezentant szybko wygra gema. Uczynił to jednak dopiero przy trzeciej okazji.
                          Skomentuj 1
                            Miałem nadzieję, że Wimbl umocni Łukiego a tutaj nieuchronnie zbliża się koniec sezonu i jak to Kubot powiedział - musi usiąść i pomyśleć..cały czas mam nadzieję, że jeszcze nie
                            uruchomił procesu poznawczego tylko będzie działać!!
                            *1:4 - Gem bez historii, wygrany "na sucho" przez 46. rakietę globu. Rośnie przewaga Rosola w I secie.
                            Skomentuj 0
                            1:3* - I jest przełamanie! Lukas Rosol pewnie wykorzystał swoją szansę, zmuszając Polaka do błędu!
                            Skomentuj 0
                            *1:2 - Kubot rozpoczął gema od podwójnego błędu, a następnie wyrzucił piłkę w aut i zrobiło się 15-30. Polak serwisem doprowadza do remisu, lecz w kolejnej akcji Czech zagrywa przy siatce skutecznego woleja i ma break pointa!
                            Skomentuj 0
                            *1:2 - Lubinianin w swoim stylu wybrał się do siatki i zdobył punkt znakomitym smeczem. Dwie kolejne piłki spokojnie wygrał jednak 28-latek z Przerowa, który ponownie wysunął się na prowadzenie.
                            Skomentuj 0
                            1:1* - Było już 15-30 przy podaniu Polaka, ale Czech wyrzucił piłkę w aut. Kolejne dwa punkty Kubot wygrał już bardzo pewnie, dzięki czemu wyrównał stan rywalizacji.
                            Skomentuj 1
                              Kurcze, podczas gdy Łukasz sieknął drugiego asa, Łukasz robi podwójny błąd. Łukasz..
                              *0:1 - Pewnie utrzymane podanie przez Czecha. Lubinianin rozpoczął spotkanie od błędu własnego. Rosol w pięknym stylu skończył wolejem akcję przy siatce, a następnie spokojnie wygrał serwis do 15.
                              Skomentuj 2
                              Zaczynamy! Podaje Rosol!
                              Skomentuj 1
                              Mamy jeszcze kilka minut do rozpoczęcia dzisiejszego starcia Polaka z Czechem, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią tego pojedynku!
                              Skomentuj 0
                              Tenisiści są już na korcie i właśnie się rozgrzewają.
                              Skomentuj 0
                              Od godz. 8:30 zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu I rundy turnieju ATP World Tour 250 rozgrywanego w Bangkoku pomiędzy Łukaszem Kubotem a Lukasem Rosolem.