Magda Linette - Ludmiła Kiczenok na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Iwanek
6:1, 6:2 - Dwa Ukrainka odpiera efektownymi kończącymi uderzeniami z głębi kortu. Trzecią piłkę meczową Polka wykorzystuje wspaniałym krosem forhendowym! Gem, set i mecz Magda Linette!
Skomentuj 2
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na relację na żywo z kolejnego meczu poznanianki!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
W trwającym 77 minut czystej gry spotkaniu Magda Linette obroniła trzy break pointy, a sama wykorzystała pięć z 11 szans na przełamanie Ludmiły Kiczenok. Polka zdobyła 22 z 29 punktów przy swoim pierwszym podaniu oraz 16 z 26 przy drugim podaniu Ukrainki.
Skomentuj 0
6:1, 5:2* - Ukrainka popełnia dwa podwójne błędy i trzy meczbole dla Polki!
Skomentuj 1
6:1, 5:2* - Ludmiła Kiczenok zdobywa punkt returnem forhendowym z pozycji odwrotnego krosa. Było to już jednak przy stanie 40-0 dla Polki. Magda Linette gema kończy wygrywającym serwisem.
Skomentuj 0
  • *6:1, 4:2 - Kolejne dwa punkty dla Ludmiły Kiczenok, która gema kończy krosem forhendowym.
    Skomentuj 1
    6:1, 4:1* - Ukrainka ratuje się wygrywającym serwisem.
    Skomentuj 0
    6:1, 4:1* - Ludmiła Kiczenok broni się, po zagraniu drop szota idzie do siatki i kończy wolejem. Kros bekhendowy Ukrainki poza kortem i drugi break point dla Polki!
    Skomentuj 0
    6:1, 4:1* - Ukrainka wyrzuca forhend, a następnie popisuje się świetną kontrą bekhendową po krosie wymuszającą błąd. Kapitalny kros forhendowy Magdy Linette, 30-30. Wspaniała akcja z returnem, zakończona krosem forhendowym daje Polce break pointa!
    Skomentuj 0
    6:1, 4:1* - Dwa kolejne punkty dla Polki, która po obronie dwóch break pointów kończy gema ostrym bekhendem wymuszającym błąd.
    Skomentuj 1
    *6:1, 3:1 - Dwa efektowne minięcia: Magdy Linette forhendem po krosie i Ludmiły Kiczenok bekhendem po linii.
    Skomentuj 1
    *6:1, 3:1 - Po błędzie bekhendowy rywalki Polka wychodzi na przewagę, ale Ukrainka kapitalnym returnem bekhendowym po linii doprowadza do równowagi.
    Skomentuj 1
    *6:1, 3:1 - Ludmiła Kiczenok marnuje szansę na przełamanie, pakując forhend w siatkę.
    Skomentuj 0
    *6:1, 3:1 - Podwójny błąd Polki i kolejny break point dla Ukrainki.
    Skomentuj 0
    *6:1, 3:1 - Magda Linette odpiera break pointa świetnym forhendem po linii ze środka kortu po dobiegnięciu do slajsa rywalki.
    Skomentuj 0
    *6:1, 3:1 - Linette nie trafia w kort forhendu i break point dla Ukrainki.
    Skomentuj 0
    *6:1, 3:1 - Ukrainka popisuje się kończącym returnem forhendowym po krosie. Polka wyrzuca bekhend, ale wygrywającym serwisem wychodzi na 40-30. Podwójny błąd poznanianki i równowaga.
    Skomentuj 0
    *6:1, 3:1 - Kolejne dwa punkty dla Ludmiły Kiczenok. Gema kończy wyrzucony przez Magdę Linette kros bekhendowy.
    Skomentuj 0
    6:1, 3:0* - Ukrainka ratuje się dobrym serwisem.
    Skomentuj 0
    6:1, 3:0* - Długa wymiana z serią podnoszonych piłek, przyspiesza Linette idąc do siatki, a na koniec Kiczenok psuje drop szota. Break point.
    Skomentuj 0
    6:1, 3:0* - Ukrainka psuje dwa bekhendy.  Ładna akcja Kiczenok zakończona forhendem po linii. Linette wyrzuca forhend. Bekhend Ukrainki za długi i równowaga.
    Skomentuj 0
    6:1, 3:0* - Świetne minięcie bekhendowe po linii w wykonaniu Linette. Kończący forhend po linii Kiczenok. Ukrainka wyrzuca bekhend. Polka gema do 15 finalizuje krosem bekhendowym.
    Skomentuj 2
    *6:1, 2:0 - Kiczenok rozpoczyna od dwóch podwójnych błędów serwisowych, a Linette zalicza przełamanie do 15.
    Skomentuj 0
    6:1, 1:0* - Dwa punkty dla Linette i gem zwieńczony wygrywającym serwisem.
    Skomentuj 0
    Zawodniczki są już na korcie. Za chwilę ciąg dalszy walki o ćwierćfinał.
    Skomentuj 0
    Kort gotowy do gry. Za chwilę tenisistki przeprowadzą regulaminową rozgrzewkę i mecz zostanie wznowiony.
    Skomentuj 0
    Na korcie centralnym swój pierwszy mecz w turnieju rozpoczęła Dominika Cibulkova, a kort 1 ciągle jest jeszcze osuszany.
    Skomentuj 0
    Jest nadzieja, że mecz zostanie wznowiony. W Kuala Lumpur przestało padać i rozpoczęło się osuszanie kortu.
    Skomentuj 1
    W Kuala Lumpur wciąż deszcz nie pozwala na wznowienie meczu Magdy Linette z Ludmiłą Kiczenok.
    Skomentuj 1
    Wciąż nie wiadomo kiedy spotkanie zostanie wznowione.
    Skomentuj 0
    Szykuje się dłuższa przerwa. Zawodniczki udały się do szatni.
    Skomentuj 4
    • Salvo Zgłoś komentarz
      nie dziwota ze prawie nikt z top30 nie chce tam grac albo rezygnuje w czasie trwania turnieju. Gajdosova i Hsieh zaczęły grac drugi deblowy mecz po... 20 min przerwy
      • RvR Zgłoś komentarz
        Tak niestety ma być przez cały tydzień. Masakra jakaś z tym Kuala Lumpur.
        • żiżu Zgłoś komentarz
          Kurczę pechowy deszcz , mam nadzieję że Magda dokończy dzieła i po przerwie wygra 2 seta i zamelduje się w 8.
          Zobacz więcej komentarzy (1)
          *6:1, 0:0 - I znowu deszczowa przerwa. Linette posyła wygrywający serwis na 30-15 i mecz zostaje wstrzymany.
          Skomentuj 0
          6:1 - Kiczenok pakuje forhend w siatkę i przegrywa piąty punkt z rzędu. Gem i I set Magda Linette!
          Skomentuj 1
          • Strażniczka W Blokhauzie Zgłoś komentarz
            I znowu deszcz przeszkadza :( Magda świetnie sobie radzi - przerwa nie powinna mieć znaczenia dla losów tego meczu, chyba że Luda nagle przestanie psuć tyle piłek.
            5:1* - Genialny forhend po linii daje Polce setbola!
            Skomentuj 0
            5:1* - Kiczenok ma 40-0, ale psuje dwie piłki, a Linette popisuje się szybką akcją return-smecz i jest równowaga.
            Skomentuj 0
            5:1* - Dwa kolejne punkty dla Linette, która gema kończy wspaniałym bekhendem po linii.
            Skomentuj 0
            *4:1 - Odpiera go głębokim forhendem wymuszającym błąd, równowaga.
            Skomentuj 0
            *4:1 - Podwójnym błędem Linette daje Kiczenok break pointa.
            Skomentuj 0
            *4:1 - Kiczenok zdobywa punkt kapitalnym krosem forhendowym. Ukrainka wyrzuca bekhendowy return po krosie. Szybka akcja serwis-smecz Polki, która z 15-30 wychodzi na 40-30. Wspaniały forhendowy return Kiczenok i równowaga.
            Skomentuj 0
            *4:1 - Przestrzelony kros bekhendowy przez Ukrainkę i Polka prowadzi już z podwójnym przełamaniem!
            Skomentuj 0
            3:1* - Linette popisuje się szybkim returnem wymuszającym błąd. W kolejnej akcji wybiera znakomity serwis Ukrainki, która po krótkiej wymianie wyrzuca krosa bekhendowego. Break point!
            Skomentuj 0
            3:1* - Trzy kolejne punkty dla Linette. Szybka akcja z wyrzucającym serwisem i wieńczącym forhendem. Bekhend wpakowany w siatkę przez Kiczenok. Wygrywający serwis Polki i gem.
            Skomentuj 0
            *2:1 - Kiczenok popisuje się efektownym bekhendem po linii oraz kombinacją bekhendu po linii i odwrotnego krosa forhendowego, 15-30.
            Skomentuj 0
            *2:1 - Pierwszego Ukrainka odpiera dobrym, wyrzucającym serwisem. Drugiego Polka wykorzystuje fantastycznym bekhendem po linii!
            Skomentuj 0
            1:1* - Kiczenok wyrzuca krosa forhendowego, a następnie popełnia podwójny błąd. Bardzo dobry return wymuszający błąd daje Linette dwa break pointy.
            Skomentuj 1
            Trwa wycieranie linii i spotkanie powinno być za chwilę wznowione.
            Skomentuj 0
            Zawodniczki na razie nie opuszczają kortu.
            Skomentuj 0
            1:1* - Linette wyrzuca forhend poza kort i przy stanie 15-0 dla Kiczenok spotkanie zostaje przerwane z powodu deszczu, który od początku turnieju uprzykrza życie tenisistkom.
            Skomentuj 0
            1:1* - Kiczenok popisuje się efektownym returnem bekhendowym po krosie. Linette utrzymuje podanie do 15, ostatni punkt zdobywając wygrywającym serwisem.
            Skomentuj 0
            *0:1 - Kiczenok serwuje asa, a podanie utrzymuje na sucho.
            Skomentuj 0
            Od serwisu rozpoczyna Ukrainka.
            Skomentuj 0
            Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polki, a gwiazdka zawsze stoi przy zawodniczce serwującej. Przykładowo zapis 6:1, 2:2* oznacza, że Linette wygrała I seta 6:1, a w piątym gemie II partii podaje Kiczenok.
            Skomentuj 1
            Zawodniczki są już na korcie i za chwilę rozpoczną pięciominutową rozgrzewkę.
            Skomentuj 0
            Od godz. 9:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu II rundy turnieju WTA International rozgrywanego w Kuala Lumpur pomiędzy Magdą Linette a Ludmiłą Kiczenok.