Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Łukasz Iwanek
Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 0:0 - Znakomity forhend po krosie Alize Cornet i Francuzka, która gładko przegrała pierwszą partię, doprowadza do wyrównania w meczu z Agnieszką Radwańską.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę podczas meczu Agnieszki Radwańskiej z Alize Cornet i zapraszamy na nasze kolejne tenisowe relacje. Tymczasem życzymy Miłego Dnia!
Skomentuj 0
Finałową rywalką Alize Cornet będzie lepsza z pary Carla Suarez - Camila Giorgi.
Skomentuj 0
To był prawdziwie szalony mecz, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Dla Agnieszki Radwańskiej to i tak najlepszy wynik historii jej występów w turniejach WTA w Polsce, ale też warto zauważyć, że to trzeci mecz w głównym cyklu w naszym kraju przegrany przez krakowiankę po zwycięstwie 6:0 w pierwszym secie.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 4:6 - Gem, set i mecz Alize Cornet. Niestety to Francuzka, a nie Agnieszka Radwańska została pierwszą finalistką BNP Paribas Katowice Open.
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 4:5* - Cornet w stylu Radwańskiej - kombinacja skrótu i loba daje jej meczbola.
Skomentuj 1
  • fulzbych vel omnibus Zgłoś komentarz
    Sił starczyło na godzinę. Końcówka to wyraźne braki kondycyjne i jak to już parokrotnie widzieliśmy oczekiwanie na wyrok. Cornet cały czas grała swój aktywny tenis wchodząc w kort a
    Czytaj całość
    Aga swoim zwyczajem biegała za linią końcową dlatego wybiegała wcześniej swoje rezerwy. Obawiam się że bez wzmocnienia i dalszego dążenia do aktywniejszej gry takie porażki trzeba wkalkulować.;-)
  • Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 4:5* - Podwójny błąd serwisowy Francuzki, następnie dwie proste pomyłki Polki  30-15. Szczęście uśmiechnęło się do Polki, piła przetoczyła się po taśmie na stronę rywalki, co utrudniło jej zadanie, 30-30.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 4:5* - Przełamanie dla Cornet. Po przerwie Francuzka będzie serwować po finał BNP Paribas Katowice Open.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 4:5* - Daleko poza kortem była Polka, zauważyła to Corner i cudowny drop szot dajke jej czwartego break pointa.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 4:4 - Obroniła i trzecią szansę przeciwniczki Polka.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 4:4 - Słabiutki drugi serwis Radwańskiej został skarcony forhendowym returnem przez Francuzkę i trzeci break point.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 4:4 - Obroniła się Polka, oddaliła dwa break pointy i równowaga. Emocje w Spodku sięgają zenitu!
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 4:4 - Niestety, 15-40 i dwa break pointy dla Cornet.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 4:4 - Nie wytrzymała napięcia Cornet. Podwójny błąd serwisowy Francuzki i przełamanie powrotne dla naszej tenisistki!
    Skomentuj 1
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 3:4* - Myli się Cornet, po serii świetnych gemów przyszedł słabszy moment i Radwańska ma dwie piłki na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 3:4* - Przełamanie i czwarty gem z rzędu dla Cornet. Nagle w bardzo trudnej sytuacji znalazła się krakowianka.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:3 - Czwarty break point dla Cornet.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:3 - Kolejny błąd Polki i piłka na przełamanie dla Cornet.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:3 - Radwańska obroniła piłkę na przełamanie wolejem, ale znów Cornet ma break pointa, którego Polka broni bekhendem w linię.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:3 - Jest na fali wznoszącej Cornet. Break point po błędzie Radwańskiej.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:3 - Trzy gemy z rzędu dla Polki, teraz trzy kolejne dla Francuzki i wchodzimy w newralgiczną fazę trzeciego seta, jak i całego meczu.
    Skomentuj 2
    • stanzuk Zgłoś komentarz
      Znowu zepsuty wolej na 4:0,i oddaje pole.
      • gatto Zgłoś komentarz
        Alize biega po korcie, jak oszalała. A wydawało się, po I secie, że to będzie taki łatwy mecz dla Pysi.
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 3:2* - Radwańska nie trafiła czysto z bekhendu, wyrzuciła uderzenie w korytarz deblowy i tym sposobem Cornet odrabia stratę breaka.
        Skomentuj 1
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:1 - Gem błędów, ale też pięknych i nieszablonowych zagrań z obu stron. Radwańska prowadziła 40-15, ale Cornet doprowadziła do break pointa.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 3:1 - Obroniła się Cornet. Przy pierwszym break poincie wymusiła błąd Radwańskiej przy siatce, a przy drugim posłała instynktowny bekhend po krosie i następnie zakończyła akcję forhendową drajwem, ostatecznie utrzymując własne podanie.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 3:0* - Błędy po stronie Cornet i dwa break pointy dla Polki.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 3:0* - Bardzo pewnie wygrany gem po przełamaniu Radwańskiej. Polka jest na dobrym kursie ku finałowi w Katowicach.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 2:0 - Radwańska wraca na właściwe tory! Kapitalna wymiana wygrana przez Polkę i przełamanie.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 1:0* - Zmarnowana szansa Radwańskiej. Polka posłała znakomity return i gdy już wydawało się, że przypieczętuje przełamanie, zepsuła forhendowego drajw woleja. Następnie jednak krakowianka wygrała wymianę, co dało jej kolejnego break pointa.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 1:0* - Break point dla Radwańskiej. Polka stara się przedłużać wymiany, utrzymuje piłkę w korcie i to powodu błędy Cornet.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:6, 1:0* - Radwańska obejmuje prowadzenie w decydującym secie, choć to Cornet wygrała dwa premierowe punkty.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 2:6, 0:0 - Jest na fali wznoszącej Cornet, która trzeciego seta zaczyna od dwóch winnerów: z bekhendu i forhendu.
        Skomentuj 2
        • buka91 Zgłoś komentarz
          Gdzie są teraz Isiofani? Cisza coś na forum odkąd Radwańskiej zaczęło się w tym meczu słabiej powodzić.
          • bezet Zgłoś komentarz
            Zachciało się Alize grać na takim poziomie.... Niech to szlag:)
            Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:5* - Chciała zaryzykować Cornet, posłała trudny forhend po linii przez najwyższą siatkę i minimalnie się pomyliła. Jednak Francuzka będzie mieć kolejnego setbola.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:5* - Od stanu 30-0 dwa podwójne błędy serwisowe pod rząd Francuzki, ale po złym slajsie Polki Cornet uzyskuje setbola.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 2:5* - Nie poddaje się Radwańska, wciąż walczy w drugim secie, choć przewaga rywalki jest spora. Polka zakończyła gema efektowną kombinacją bekhendowego slajsa i smecza, ale teraz Cornet będzie serwować, aby wygrać drugiego seta.
            Skomentuj 1
              Stary scenariusz.Zepsuła dwie piłki w pierwszym gemie i wróciła do bojazliwej gry.
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 1:5 - Próbowała pokusić się o przełamanie Radwańska, ale Cornet prezentuje się zupełnie inaczej, o wiele lepiej niż w pierwszej partii i jest o jednego gema od wyrównania w setach.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 1:4* - Drugi set przebiega niemal identycznie jak pierwszy, ale całkowitej powtórki nie będzie. Radwańska otworzyła wynik po swojej stronie, ale Cornet wciąż ma bardzo komfortową przewagę dwóch przełamań.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:4 - Długi i ważny gem wygrany przez Cornet, po obronie trzech piłek na przełamanie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3* - Ależ maestria Cornet. Break point obroniony skrótem. W dzisiejszym spotkaniu to Francuzka wygrała więcej punktów za pomocą drop szota niż Polka.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3* - Miała pecha Cornet, piłka podbita przez taśmę ułatwiła zadanie Radwańska, która zagrała kończący forhend. Break point dla Polki.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3*  - I druga szansa zmarnowana przez Radwańską po niewymuszonym forhendowym błędzie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3* - Cornet obroniła pierwszego break pointa, ale Radwańska popisała się znakomitym returnem po linii, który dał jej drugą piłkę na przełamanie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3* - Genialna wymiana w drugim punkcie czwartego gema wygrana przez Radwańską. Polka ma piłkę, by odrobić część strat.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:3* - Zły skrót krakowianki i przełamanie na korzyść Cornet. Tak jak w pierwszym secie na korcie rządziła Polka, tak w drugim role się zmieniły.
              Skomentuj 2
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:2 - Pojawiły się niepokojące pomyłki po stronie Polki. Po zepsutym woleju Cornet ma dwa break pointy.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:2 - Nieco bardziej ryzykownie gra w drugiej partii Cornet. U Radwańskiej pojawiło się nieco więcej błędów i jak na razie to Francuzka dominuje na placu gry w drugim secie.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 6:0, 0:1* - Długa i intensywna wymiana wygrana przez Cornet. Francuzka otwiera wynik po swojej stronie i to przy serwisie Radwańskiej.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:0 - Zmarnowała dwie szanse Cornet, ale będzie mieć trzecią.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:0 - Wyrzuciła z głowy pierwszego seta Cornet i drugiego zaczyna od mocnego uderzenia - od dwóch break pointów.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *6:0, 0:0 - Kompletnie nieudany skrót Alize Cornet i Agnieszka Radwańska wygrała pierwszego seta nie tracąc ani jednego gema!
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 5:0* - Cóż za gra Radwańskiej! Polka jest niczym ściana dla rywalki i ma dwie piłki setowe.
              Skomentuj 1
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 5:0* - Dzieli i rządzi na korcie w Katowicach Radwańska. Piąty gem wygrany z rzędu przez Polkę.
              Skomentuj 0
              Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *4:0 - Nie wytrzymała wymiany z Radwańską Francuzka i mamy break numer dwa.
              Skomentuj 1
              • Salvo Zgłoś komentarz
                Pogrom. Nie ma czego zbierać. Serwis Williams, returny Maszki, skróty Radwanskiej, defensywa Wozniackiej z 2010-2011. Alize błąka się po korcie jak dziecko.
                Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 3:0* - Przy stanie 30-30 Cornet zagrała nieudanego drop szota i Polka na piłkę na podwójne przełamanie.
                Skomentuj 1
                  Radwanska wymusza błędy jak cholera. Na 5 błędów Alize, 4 wymusza Aga. Super
                  Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 3:0* - Po przełamaniu Radwańska dokłada wygranego gema serwisowego i podwyższa prowadzenie. Świetny początek Polki, ale musi zachować koncentrację, bo Cornet z pewnością stać na powrót do gry.
                  Skomentuj 0
                  Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet *2:0 - Znakomity początek naszej tenisistki! Cornet wyrzuca bekhend poza kort i Polka notuje przełamanie już w drugim gemie.
                  Skomentuj 2
                  Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 1:0* - Podwójny błąd serwisowy Francuzki, dwie kapitalne akcje przy siatce i Radwańska ma dwie szanse na przełamanie.
                  Skomentuj 0
                  Agnieszka Radwańska - Alizé Cornet 1:0* - Już gem otwarcia pokazał, że dziś przed Polką stoi bardzo trudne zadanie. Radwańska utrzymała serwis po grze na przewagi.
                  Skomentuj 0
                  Zaczynamy od serwisu Radwańskiej!
                  Skomentuj 1
                  Przypominamy, że wynik podajemy od strony Polki, a gwiazdka oznacza tenisistkę serwującą, więc zapis 6:3, 2:2* oznacza, że Radwańska wygrała pierwszego seta 6:3, a w drugim przy remisie 2:2 podaje Cornet.
                  Skomentuj 0
                  Będzie to czwarte oficjalne starcie pomiędzy tymi tenisistkami. W trzech poprzednich triumfowała Agnieszka Radwańska, nie tracąc ani jednego seta. Polka wygrała także w tym roku w Pucharze Hopmana, ale ten mecz nie jest zaliczany do oficjalnych statystyk.
                  Skomentuj 0
                  Dwa kroki zostały postawione, pozostały jeszcze dwa. Agnieszka Radwańska w pierwszym od siedmiu lat występie w turnieju WTA rozgrywanym w Polsce jest już w półfinale, w którym zmierzy się z Alize Cornet.
                  Skomentuj 0
                  Od godz. 14:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu półfinałowego turnieju WTA International rozgrywanego w Katowicach pomiędzy Agnieszką Radwańską a Alize Cornet.