Przerwa po dwóch tie-breakach

Mecz pierwszej rundy deblowego French Open pomiędzy siostrami Agnieszką i Urszulą Radwańskimi a Hiszpankami Anabel Mediną-Garrigues i Virginią Ruano-Pascual został przerwany z powodu zapadających ciemności

Jarosław Kowal

To niezwykle zacięte spotkanie zostało przerwane przy stanie 6:7(3), 7:6(6), choć mogło się zakończyć już po drugim secie. Krakowiankom udało się wówczas obronić piłkę meczową. Dodajmy, że faworytkami są tenisistki z Półwyspu Iberyjskiego, w Paryżu rozstawione z dziesiątką.

Pojedynek ten zostanie dokończony w sobotę. Mecz sióstr z Hiszpankami zaplanowany jest jako ostatni, szósty, na korcie numer 17.

Także w sobotę swój mecz drugiej rundy zagrają Marta Domachowska i Alicja Rosolska. Z kolei rywalizację w zawodach mikstów rozpocznie Marcin Matkowski.

Oglądaj mecze WTA Tour z udziałem Igi Świątek, Magdy Linette i innych topowych zawodniczek w serwisie CANAL+ online. (link sponsorowany)